36836
  • CoolStuff
    #3070
    sztem is!
    Jó a logóm?:DDDDD
  • Zetorg
    #3069
    ezt nézzétek:
    Végkiárúsitás. Club3D 9800 pro 45000ft, MSI FX5900 128VTD 49000ft, OEM 9600PRO 28500ft, Samsung 512/333DDR 125000ft, stb stb a készlet erejéig. Részletes információért az alább telefonszámon érdeklödjön 09- 18 óráig. 06- 1- 4523737


    --------------------------------------------------------------------------------
    Hely: Budapest Feladás dátuma: 2004-04-09
    Feladó: Pardi Lejárat dátuma: 2004-05-24
    Telefon: 06-1-452-3737
    Ár: 1

    szerintem átverés! :S
  • CoolStuff
    #3068
    Hi!
    Sztem érdemes még várni egy hónapot, amíg kiadják az új vga-kat, és akkor a mostaniaknak úgyis lemegy az ára, szal akkor a mostani ár töredékéért megvehetsz pl egy 9800Pro-t...
  • cifuatwork
    #3067
    Pozitivum:
    -Jó ár/érték arány (bár a jelenlegi 9800Pro árak mellett...)
    -Jó Dx8.1-es teljesítmény
    -Nagyon jó OpenGL teljesítmény
    -Sok rá optimalizált játék (TWTMTBP)

    Negatívum:
    -Gyenge Dx9 teljesítmény
    -Radeon 9500+ -hoz viszonyítva gyengébb képminőség (AF & AA)
    -Olykor csúnya trükkök a driverekben...
  • Pontius #3066
    de aztán lehet várok még 1-2 hónapot
  • Pontius #3065
    ya, én is ezen filózok
    Amugy igen Gef3 Ti200
  • Zetorg
    #3064
    ehez hozzádobsz egy kis pénzt (kb. 5000Ft-ot) és veszel egy 9800pro-t aminek a képe sokkal szebb!
    a tesztekre én már nem adok!megnézem a játékban, hogy milyen és az alpján döntök.
    én nem azt mondom, hogy ati-t kell venni, de régen én is nvidia fan voltam...
  • Narancs
    #3063
    Az apróneten 45-ért van Gigabyte...
    Még azt gondold meg, hogy nemsokára jönnek az újkártyák!
    Lehet, hogyha vársz még akko jobban jársz...
    A régi kártyád Gef3 ti200????
  • Pontius #3062
    Szerintetek Inno GFFX 5900XT 128MB 54.000-ért megéri?
    20.000-ért beszámítják a mostani kareszom a többit + részletre.
  • ollie
    #3061
    Ha venni akarsz, sűrgősen vedd meg, mert leállították a gyártását, mivel konkurencia volt aa 5700 ultrának (egy árban vannak és az 5900xt/le sokkal jobb).
  • M@TriX
    #3060
    mondom, hogy jó kártya. ;)
  • Pontius #3059
    jojo, tom, hogy ezek csak szintetikus tesztek de akkoris jobb eredményeket hozott ki és ezen meglepődtem...
  • M@TriX
    #3058
    hát én most írtam lennt párat.. ;)
    Majd jönnek a többiek is.
  • Pontius #3057
    Én is rengeteg tesztet átolvastam már, de kiváncsi lettem volna a ti véleményetekre is... Pozitívumra és Negativumra egyaránt...
  • M@TriX
    #3056
    jaj, ilyet nem mondj, mert jönnek az ATI-sok és lefejelnek. ;)
    Amúgy ezt én is elismerem, hogy ez nem igaz, de a maga árkategóriájában sztem most a legjobb, meg nagyon tuningolható.
  • Pontius #3055
    Mert ugytudtam, hogy az XT butitott, de ahozz képest elég szép eredményeket produkált, jobbakat mint a 9800pro...
  • M@TriX
    #3054
    a teszt amúgy miért zavart meg?
  • M@TriX
    #3053
    1. az 5900XT butított, viszont az eredeti 5900 GPUt tartalmazza, csak a MHZ-ek vannak levéve. Ezt tuninggal vissza lehet állítani, csak a hűtésre kell figyelni. Ezért pakolok a saját 5900XT-mre ZM80C-HP-t+OP-1-t. és aztán nyomás. ;)
  • M@TriX
    #3052
    Az Ati-sok az Ati-t mondják majd, az nVidia-sok meg az nVidia-t majd. Én mind2-t használok, de majd eldöntöd mi kell neked. Én mielőtt vásároltam nagyon sok mindent átolvastam és nézelődtem kérdezgedtem. Szóval...
  • Pontius #3051
    Én is tegnap arra gondoltam, hogy ittlenne az idelye cserélnem! 5900XT-re gondoltam, de igazából nem tudom. Az XT nem butitott? Azzal, hogy Matrix berakta ezt a tesztet teljesen megkavarodtam...
    Szal most akkor XT mit jelent? Amire még gondoltam az egy használt ATI 9700Pro. Melyikbe érdemes befektetni?
  • Zetorg
    #3050
    én úgy láttam, hogy van belőle P4-re is!
  • ollie
    #3049
    jól látom hogy csak ájemdéhez használható?
  • M@TriX
    #3048
    ennyi helym nincs a házban. ;)
  • M@TriX
    #3047
    minden kérdésedre itt összegyűjtöttem a választ:
    jó káryta, Zalman comp. (teszt)
  • M@TriX
    #3046
    remélem nettó. ;)
  • M@TriX
    #3045
    az egy hosszú történet, de ha akrjátok elmesélem:
    Hol volt, hol nem volt.... folyt köv?
  • CoolStuff
    #3044
    Ilyen vga-d van MaTriX?:
    Ilyen? Most láttam ezt 45-ért, megéri? Rámegy a Zalman?
  • CoolStuff
    #3043
    Ezt figyuzzátok:
  • CoolStuff
    #3042
    Hi all!
    Visszatértem!
  • #3041
    Tudom, hogy nem ide tartozik, de megtudád mondani, hogy mennyibe fájt a VGA-d?
  • M@TriX
    #3040
    Úgy legyen. ;)
  • #3039
    Nem tudod legyilkolni jó hűtéssel!
  • M@TriX
    #3038
    de ezzel a hűtéssel meddig lehet húzni?
    470?
    nem szeretném meggyilkolni, csak ki szeretném hozni a maxot.
  • #3037
    Én is, mivel szemüveges vagyok!:)))))))
    Sztem a szarvasbőr a legjobb, de egy kicsit drága...:DDDD
  • efter
    #3036
    hát nem egészen igaz ez az állitás hogy"nem árt rajr hagyni egykis minimális ezüstpasztát" mert ha ott marad az a kis ezüstpaszta ahol nem kéne és netán valami zárlatot okoz a prockon akkor gáz van! persze amd ről beszálek és abból is a nem palominó magosról!me azon vannak kis kiálló rügyecskék! meg ha az L1es hidakat is bemaszatolja valki a pasztával akkor biztos nem tesz jót neki!
  • cifuatwork
    #3035
    Elhiheted, jó tíz éve használok ilyesmiket... :)))
  • #3034
    AZt csak hiszed, hogy nem hagy el szálat!
    Már sokezer ilyen szart kipróbáltam, az egik szálaka hagy el, a másik meg csíkokat húz, a harmadik rongálja afelületet!
    A legjobb választás a pzy, vagy valami pamut ruha, ami nem agyonmosott!
  • cifuatwork
    #3033
    A legjobb szerintem a képernyő- vagy szemüvegtörlése is kapható törlőkendő, az optikus boltokban párszáz vagy max. ezer forint körüli áron kapható. Ez nagyon puha, és biztosan nem hagy el egyetlen szálat sem.
  • cifuatwork
    #3032
    A GPU-nál a jelek a villogó textúrák, pillanatokra átlátszó wireframe-ek, stb.-k.
    De ezek csak azt jelzik, hogy a GPU már a határon van. Ahoz, hogy elfüstöljön, elégtelennek kell lennie a hűtésnek, ha viszont az elégtelen, akkor akár alapfrekin is járhat, akkor is elfüstöl...
  • #3031
    Cső!
    Szerintem sima pzs-vel letörlöd és nem kell alkoholt használj, nem árt, ha hagysz egy minimális ezüstpasztát rajta!