36836
  • ollie
    #3030
    Én azzal szoktam, de végül is majdnem mindegy.
  • M@TriX
    #3029
    akkor pzst ajánlasz?
  • ollie
    #3028
    Ha már itt tartunk, a rongy is hagyhat szövetszálakat maga után :)
  • M@TriX
    #3027
    ja ilyen tippek jól jönnek, a zsebi nem hagy maga után foszlányokat?
    nem egy puha rongy kelle? persze kicsi és vékony, mondjuk lenyúlom a barátnőm tangáját. ;)
  • ollie
    #3026
    Vattával vigyázni kell, mert rátapadhat a proci felületére egy vákony szál, és az meg rontja a hűtés hatásfokát.
  • M@TriX
    #3025
    ok, majd a hosszú hétvégén barkácsolok. ;)
  • efter
    #3024
    nekem tiszta alkohol,meg vatta vált be! ugy levitte az ezüstös hütőpasztát mint huzat!
  • ollie
    #3023
    Valami alkoholos cucc + puha papírzsepi kombó jó lesz.
  • M@TriX
    #3022
    a felszereléssel nem lesz gondom, de annyi kérdésem lenne, hogy amikor leszereltem az eredeti ventit, akkor mivel tisztítsam meg a gPU-t, mert gondolom meg kell és úgy rávinni a pasztát.
  • M@TriX
    #3021
    Na megjött a ZM80C-HP + ZM-OP1 csomagom az 5900XT-m-hez, juhejj!! ;)
    Az lenne e kérdésem, hogy mennyi húzhatok, hogy ne sérüljön a kártya?
    A hűtés így ügye rendben lesz, de mennyi bír (nem akarok a határon húzni) a GPU meg a mem. A mem azt tudom, hogy simán látszik, mert szeemtel ha nem bírja, de a GPUnál nincsenek jelek, max a szag és a füst. ;)
  • M@TriX
    #3020
    ez az.
  • Akuma
    #3019
    de :)
  • CoolStuff
    #3018
    Hi all!
    Nincs már itt se senki?
  • janos666 #3017
    3 fokozatos PAT, az se rossz. Összesen is valami 5%-ot jelentő adatátviteli optimizáció. De így feltűnőbb és lehet reklámozni.
  • #3016
    Mi ez?
    Játék van a BIOSodban?
  • Zetorg
    #3015
    alap frekin és húzva is kifagy a gépem bootolásnál, pedig a legkisebbre állítottam! :(
    nálam a PAT=game acellator és három fokozata van: street racer,turbo valami és F1!
    szerintem a street racer a legkisebb, de ha nem így van szóljatok!
  • Pontius #3014
    Akkor most PAT enabled? Mennyit megy Szandi?
    Zetorg, neked sikerült békapcsolnod? Nekd mennyit megy PAT-al?
  • #3013
  • stone
    #3012
    Jobb is a Kingmax. Samsungból sok elszáll mostanában állítólag, ahová járok ott már nemnagyon szeretik. De azért eladták a -ök. Na én leléptem, mert még a végén azt mondja Borg hogy ez meg a ram topic-ba tartozik.
  • #3011
    Énis samsungot akartam, csak akkor vettek kingmaxot a boltban, és én inkább Kingmax-ot vettem, mert erről több jót hallottam!
  • stone
    #3010
    A Samsung ram szar egyébként? Mert nekem is ez van és csak a leggagyibb időzítéseket tudja. Ha kissebbre veszem szétfagy az egész. Vagy gyártanak normálist is?
  • #3009
    Kinek van Samsungja?
  • Borg
    #3008
    Az ontopic visszavezetését előirányozandó pedig:

    Cégnél nekem is P4P800 van, és sajnos úgy néz ki, nem szereti a samsung ramokat. Már a második pár van benne, és összevissza kékhalálozik. Ha csak egy modul van bent, akkor semmi gond.
    Már átvariáltam oda vissza többször az egész biost, minden beállítással, de csak nem nyugszik. Igen allergiás egy alaplap ez, itthon az EPoX simán megy samsungokkal, még tuningolva is.
  • Borg
    #3007
    Végezetül: Hardver fórum szabályzat (pl #10). Aki még nem tette volna, olvassa el.
  • stone
    #3006
    Ok, ez így a legkorrektebb
  • #3005
    Ok!
  • #3004
    Nincs is még P4P800-as alaplapra 1017-es bios frissítés, most néztem meg!
  • Borg
    #3003
    Pont azért irtam, mert elegem van itt a ganézásból.
    De azt megigérhetem, hogy ha a továbbiakban bármi offot, vagy felesleges szpemmelést látok itt, akkor személyre szabott retorzíók lesznek, és nem megy a gumiba a dolog.
  • #3002
    Visszatörlöd ezeket az uccsó tuningkérdésig?
  • Borg
    #3001
    Erre kértelek benneteket, előre is köszi!
  • Borg
    #3000
    Akkor sem ide való, és pont. Itt nem kell róla beszélni, mégha nincs téma akkor sem.
  • #2999
    Na mind1, én nem győzködlek, mert télleg igazad van valamilyen szinten...
    Én megpróbálok itt kevesebb chatet eszközölni!
  • #2998
    Azért beszélünk ennyit mellé, mert nincs annyi hardverkérdés, mint pl a Logóműhelyben kérés!
  • Borg
    #2997
    Ha nem chateltek, egysoros hozzászólásokkal egymás között, lerágott csont témákról, meg off dolgokról, akkor nem kerül oda. Ennyire egyszerű.
  • #2996
    Itt tényleg megbeszélhetjük a hardveres kérdéseket, de, ha gumiba kerül, akkor csak fa*ságokat fognak írni, és nem lesz ilyen jó a hangulat!
  • Borg
    #2995
    A tendencia nem javul, hanem mikor úgyérzik van miről, akkor szpemmelnek, amikor meg nem, akkor nem. Hiába a tiltás, ez itt a gond.
  • stone
    #2994
    táma=téma
  • stone
    #2993
    Egyébként ha megnézed az eltelt 2 oldalt, már nincs annyi chat, mint mikor a far cry-os táma ment. Kár lenne a gumiba hajitani az egészet, főleg azért mert ez javuló tendencia, de te tudod..
  • Borg
    #2992
    Nem baj! Félreértesz, nekem nincs bajom vele.


    Csak tudod a "jól érezzük magunkat" topicoknak a gumiban a helye, és nem a hardverben. Ennyi!
  • #2991
    EZt kérdeztem én is, hogy zavar téged, hogy itt lazulunk?
    Bocsi, télleg bannt akartam írni, csak közbe olvastam más topikot, ahol spam-ről beszéltek, és összezavart!:P