36836
  • M0Dair
    #5910
    Meridian Tech. XClio premodded ház...
    dátum: 2004-07-25 - forrás: systemcooling

    Ismét egy premodded (előre moddolt) ház került bemutatásra a systemcooling oldalán. Az XClio nevéhez hűen sok X formájú díszítést visel magán. A ház minőség elég jó. A szellőzőnyílások korrekt módon lettek elhelyezve. Az előre beszerelhető 80mm-es ventillátornak még beépített porszűrő is jutott.






    Meridian Tech. XClio premodded ház...
    dátum: 2004-07-25 - forrás: systemcooling

    Ismét egy premodded (előre moddolt) ház került bemutatásra a systemcooling oldalán. Az XClio nevéhez hűen sok X formájú díszítést visel magán. A ház minőség elég jó. A szellőzőnyílások korrekt módon lettek elhelyezve. Az előre beszerelhető 80mm-es ventillátornak még beépített porszűrő is jutott.

  • Narancs
    #5909
    sztem jó így, nem?
  • M0Dair
    #5908
    Sztetek az és milyen színű legyen a bannerban?
  • barret
    #5907
    Ez igaz...akkor marad a win alól másolás. Amit nem tudsz átmásolni azt lemented egy másik géppel,aztán átmásolod a helyére.
  • M0Dair
    #5906
    Még béta, de javtom a hibákat!
  • M0Dair
    #5905
    New banner!
  • stone
    #5904
    És dos alatt hogy fogom látni az ntfs partíciót? Mert sztem sehogy:)
  • barret
    #5903
    Sima ügy,Dosból másold át az egész vinyó tartalmát! Ha nem indulna el,ráfrissítesz!:Győzelem.Már nem egyszer csináltam :)(Windows alatt több file-t nem enged másolni).
  • Pontius #5902
    hejhó
    Nemtudjátok, hogy idehaza meik nagyker forgalmaz 6800 Ultrákat?
    Bocs, hogy ide irtam, de másik tobikban nem válaszol senki... :(
  • M0Dair
    #5901
    Télleg van már béta, de nem kell license!
  • M0Dair
    #5900
    ték... jaja
  • Narancs
    #5899
    Úgy hallottam hogy le lehet tölteni vmi béta windowst 1 éves licenszel...de mivel ezt fix.tv -n mondták kételkedem benne kicsit...
  • ollie
    #5898
    Mondjuk szerintem még nem is lehet legálisan 64 bites windows-t kapni itthon.
  • stone
    #5897
    Van két Maxtor vinyóm, minkettő 80GB-os.

    Az egyiken, amelyiken az oprendszer van az 28MB/s adatátvitelt tud, a másik meg 45MB/s-et.

    Érdemes átrakni az XP-t a gyorsabbra, vagy nem lenne túl nagy sebességbeli változás?
    Illetve át lehet úgy rakni hogy ne telepítsem újra?
  • Narancs
    #5896
    Az úgy teljesen oké!
    Első még nekem sincs, illetve oda drótoztam már, csak az ajtóba kéne egy ventilátor méretű lyukat vágnom, amire még nem szántam el magam...
  • lwb
    #5895
    OK. Kösz. Nekem se ment még soha 62 foknál feljebb, de még nem is nagyon próbáltam húzni. A ház oldalát levettem, fenti ventillátor van, elején nincs, sajnos hely sincs neki. Valahogy oldalról azért megoldom.
  • Narancs
    #5894
    70 fok körül asszem már hibázik, de nekem még a legnagyobb melegben 100% terhelésnél sem volt több 62-63 foknál...
    A ház oldallap levétel használ!
    A lényeg hogy jól szellőzzön a házad, én 2 ventit használnék, 1et a ház tetején (kifelé fújja a meleget), és egyet a ház elején, ami befújja a friss levegőt...
  • Narancs
    #5893
    De működnek, csak semmivel sem gyorsabban, mivel akkor úgy viselkedik a proci mintha 32 bites lenne...érted?
    Szóval nem elég a 64 bites proci, 64bites programok is kellenek hozzá, amikből valljukbe egyenlőre nincs túl sok...(ahogy én tudom, de mint említettem nem vagyok a téma nagy szakértője...)
  • lwb
    #5892
    Lenne egy-két kérdésem. EPOX 8RDA+ alaplapom van 2.2-es AMD Athlon XP-vel.
    1. Mennyi az optimális proci-hőmérséklet, ami még elvileg nem okozhat instabilitást?
    2. Milyen nagyteljesítményű és nagyon jó/megbízható proci-ventillátort ismertek, ami esetleg jobb lehet a standardnél?
    3. Meg úgy általában, milyen léghűtési megoldásokat tudnátok mondani? (pl. ház oldalának levételétől a szimpla házi ventillátor ráirányításáig v bonyolultabb dolgok)

    Kösz, előre is.
  • ent
    #5891
    Narancs #5881: 64 biten nem űködnek a 32 bites dolgok, vagy mért kérded??
  • Pontius #5890
    LoL !
    Eddig ezt magyarázta Jakusza...

    3 választáod van:

    1. 100Mhz (elvileg most ezen megy)
    2. 133Mhz
    3. 166Mhz

    133 Mhz-et megpróbálhatod talán menni fog, ha menni fog akkor nem kell félned, hogy ettöl fog tönkremenni
    166Mhz-en ahogy Jakusza is irta már kevés az esély...
  • [Jakuza]
    #5889
    Elmeletileg +33 MHztol a P4 Celeronok nem szallhatnak el.
    De a mukodes kozbeni stabilitas mar nem feltetlenul garantalt ekkora emelesnel.
    Barmi elofordulhat.
    Lehet kifogni olyan szeriat ami 2260 MHzen minden hiba nelkul megy, viszont elofordulhat olyan is ami mar 1850MHz-nel programhibakat okoz. Igaz ettol meg nem megy tonkre a proci, csak eleg visszavenni az orajelet a hibamentes mukodeshez.
    De amint lattam a masik topicban, te meg azt sem tudod mi modon lehet bejutni a BIOS-ba, szvsz ne kiserletezgess, hanem kerd meg az egyik ismerosodet, hogy mutassa meg neked es magyarazzon kozben el mindent.
  • Adam5
    #5888
    és meddig érdemes felvinni hogy ne száljon el?
  • [Jakuza]
    #5887
    Dehogynem csak a te lapodban, nem lehet 1MHz-enkent emelni az CPU orajelet, hanem csak 33-ankent.
    Es ugye bizony ez nem kedvez az overclocknak.
  • Adam5
    #5886
    Nem igazán értem de akkor aza lényeg hogy nem lehet 2200-ig felvinni a procit?
  • [Jakuza]
    #5885
    Hat az nem egy tuningbajnok lap.
    Egy ugyanilyen lapban az 1.7es Cel4 a baratomnal fagy.
    Komolyabb lapokban azomban 2100-2260 MHz kozott meg, altalaban elmegy sima leghutessel minden abrakadabra nelkul.
    Az a gaz hogy abban a lapban ami neked van csak 100/133/166 MHz-et lehet allitani.
    Persze attol meg siman megprobalhatod 133MHzen, de az mar kb 98% hogy 166on nem fog menni.
  • Adam5
    #5884
    ECS P4S5A/DX Socket478 SIS645 SD+333DDR
  • Pontius #5883
    Mien alaplapod van?
  • Adam5
    #5882
    Azt szeretném kérdezni hogy celeron 1700-as procit meddig lehet/érdemes felhúzni amennyit ki bír úgy hogy nem szál el?
  • Narancs
    #5881
    Jövőre nézve mindenképp 64 bit, csak kérdés hogy mennyire jövő?
    Nem vagyok a téma szakértője, azt kéne megérdeklődnöd hogy kb mikorra lesz 64 bites Win (asszem már van vmi) illetve mikorra lesznek mind azok a fontos progik 64 bitesek amik kellenk neked.
  • M0Dair
    #5880
    Nálam megy, meg másoknál is...
    Az ön készülékében van a hiba!:)
  • ent
    #5879
    Na most akkor döntsük el amd64 vagy P4!!! A jövőre nézve nem inkább 64bit!?
  • ollie
    #5878
    nem hallok semmit
  • M0Dair
    #5877
    báj!
  • M0Dair
    #5876
    Htx!
    Polifónikus csengőhangok mérete pont jó ide...
    Olyan 200Kb-ig akármit be lehet tenni!
  • Narancs
    #5875
    ez király!
  • M0Dair
    #5874
    Hát ez lol!:D
    Kísérletezgettem kissé a html kódokkal, és, ha egy kis hangot varázsoltam a user infómba a fórumon belül!
    Csak megnyitom az infóimat, és már szól is a MyBand dallama, mivel, ha nagyobbat töltök, akkor sokat kell várni!:(
    Lehet hallgatni!:D
  • Narancs
    #5873
    Ja nem az nem lehet!
  • Narancs
    #5872
    Az nem notebook cucc?
    Dothan magos izé télleg nem rossz, és 64 bites?
  • ollie
    #5871
    akkor most hozzam fel a Pentium-M -et?