3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • CSOCSO
    #106
    hello all... hogy is mondjam..
    itt egy video..
    ftp://ftp.hcgamer.hu/pub2/mgs2_mq.asf.zip

    mgs2ből van...

    az sc szép meg midnen de szvsz ehhez baromira kevés az sc.. igaz nincsenek mgs ben anynira szép texturák..és fény árnyékok sincsenek...de ez az mgs sokkal jobban néz ki igy összhatásilag.. és az emberek sokkal jobban megvannak csinálva.. a mozgásrol nem is beszélek... ARGHHH szvsz az lesz az agame amivel akkor sem játszot több honapig ha nem jön ki addig hunosítás..de nekem magyarul kell az mgs2:) és japcsi hanggal
  • cue
    #105
    Csak ott, ahol kellett lennie... a pc-s képekről mintha ez hiányozna, persze lehet, hogy ez nem jelent semmit. :)
  • aabyssx
    #102
    #97

    Az én szemem nem fájdult bele semmilyen ricegésbe. Viszont káprázott rendesen. ;)
  • aabyssx
    #101
    #100

    Nem mindenhol.
  • cue
    #100
    A PS2 változatban voltak árnyékok is a karakter alatt...
  • Jinchuu
    #99
    A képek elég rosszak, de mindez köszönhető annak hogy ezek eredetileg 1024*768 felbontásuak, ha nem lenne 640*480-ra lekicsinyítve akkor még mutatna is valahogy. :)
  • UNREG
    #98
    ps2-n nem volt ennyire cakkos, pc-n sem lesz ilyen, ez egy rossz kép.
  • Oldern the 1st
    #97
    bakker, ez anti-aliasing nélkül kicsit durva!!! a ps2 is ilyen volt?? csak mert a grafika nem lényeg de ha az embernek belefájdul a szeme a kurva ricegésbe.... :(
  • CSOCSO
    #96
    ahogy mondod
  • Davidus
    #95
    Jó ez így is csak jöjjön már.
  • Davidus
    #94
    :)
  • [Rush]
    #92
    Kaszásdülő RUlEZZZZzzz!!!!
  • CSOCSO
    #91
    blaaaaaaahhh hun lax?
    én kályok utja
  • Laza
    #90
    hogy ne jatszottunk volna tobbsegben :) (marakinek van PS2-jeee:)

    mar tobb mint 1 eve, 2001 novembereben vegigvittem... es isteni volt... grafikailag, es animacio teren meg ma is utos.. :)

    kotelezo..
  • [Rush]
    #89
    Háááááát...a grafikára visszatérve szerintem a mai pc-s játékok többségét még most is odaveri a picsába.......
    (különben Én is a 3.kerbe lakok)
  • CSOCSO
    #88
    én nem gameztam vele de én az mgs1ről beszélek egyfolytában
  • [Rush]
    #87
    Ti jáccottatok már a MGS2-vel 1általán? Vgy csak itt probáljátok körül írni milyen lehet? Mert én jáccottam vele.......(saját PS2-n)


  • CSOCSO
    #86
    nincs ehhez a progihoz magyarosítás? vagy ha nincs nem tudnánk valakit rávenni hogy csinljon?
  • CSOCSO
    #85
    oké
  • barret
    #84
    arrrrrrgh
  • CSOCSO
    #83
    ?:)))))))))))))
  • barret
    #82
    bbbbbbbbbgggffffd...
  • barret
    #81
    .....................
  • Davidus
    #80
    http://www.darkdimensionbase.com/ddb_music/mp3/mgs2-mp3/mg2_mp3.html
    MGS2 zenék a Big Shell a legjobb szvsz:)
  • Ramza
    #79
    Utálok belemenni a pc-ps2 grafikai vitákba, de higgyétek el, hogy sima konverziónál sem fog rosszul kinézni ez a játék - csak el ne basszák a konverziót!
  • Sephi
    #78
    Az MSG 2 ben engem mesze nem a grafika fog erdekelni hanem maga a jatekmenet es a story.
    En meg ma is kivurol el tudnam meselni az egyest mert az eszmenyi volt:) Ocelot, Raven , Gray Fox , Liquid :) Yeeehaaa
  • cue
    #77
    Az in-game videók (saját engine-t használ) a mai napig ütnek... ilyen animációt sehol máshol nem láttam - DÖBBENETES! :)
  • CSOCSO
    #75
    egy baja van.. az ilyen ratiokat meg hasonlokat NEM VESZi fel FPS modban!!! kicsit fura
  • CSOCSO
    #74
    kétszer click az fps nézetre és ott is marad:)))) nah igy kéne végigvinni:)))
  • barret
    #73
    én sem,csak viccőtem! csak célzásra lehetett használni,célkereszt nélkül.
  • Aquli
    #72
    Akik errol a jatekrol (mgs, mi más? ;)) rosszat irnak ugy hogy nem nezik meg, hat azok tenyleg nagy rotflolok, mert ez egy nagyon kira jatek, kar hogy ilyen keson lesz a 2-bol pc-s verzio, mert igy a grafika mar nem lesz a legjobb, ha nem fejlesztenek meg rajta. De azert igy is meg kell szerezni, mert nagyon kira.
  • CSOCSO
    #71
    :))))))))))))))))
  • Laza
    #70
    en multkoriban atugrottam uncsitesomekhoz, es ott volt egy PSX, mellette egy MGS gameval... elkezdtunk beszelgetni, kozben betettem a gamet, megnezni, mert mar olyan regen volt, mikor utoljara lattam.. elkedtem jatszni, majd egyulto helyemben majdnem vegigvittem... nem tudom meddig vittem, de a helikoptert meg lelottem, es onnan is mentem egy csomot.. :DDDD
  • CSOCSO
    #69
    psx en is volt ilyen?:) én nem vettem észre:))
  • CSOCSO
    #68
    de nyomtam psx en.. végignyomtam.. elösször 20 ora alat:))) aztán 5 ora alatt:))) japán miatt nem vágtam sosem mivan aztán leírással megcsináltam de esküszöm örülök a leírásnak mert megértettem a feladatokat.. leírtáka történetet stb...
  • Laza
    #67
    bazz, nem jatszottal meg vele?!... vagy miva?!?! :D
  • barret
    #66
    nem fogod megbánni!
  • barret
    #65
    :):):).
  • CSOCSO
    #64
    nem akarok lámának tünni de eddig nem tudtam hogy lehet nyomatni az mgs1 et fps modban:))) nagyon funny:)
  • Ramza
    #63
    Reménykedni persze lehet a megjelenésig, de az eddigi konzol átiratokból (és az első részből) kiindulva nem érdemes.