3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • Davidus
    #146
    Splinterben meg minden más PC-s gémben annyi az emberi arc hogy max egy részletes textura. De itt nem annyi a szájmozgás hogy rajzolnak egy nyitott meg egy csukott beszélőnyilást aztán azt váltogatják:
  • CSOCSO
    #145
    ehh ok.. vagy max átnyomom hozzád vhogyan..amugy keress rá kazaa-n a metal gear solid intro ra vagy valami..
  • CSOCSO
    #144
    :))) én mondtam már soxor hogy hiába élesebb textura szebb fény az SC ben.. ez sokkal szebb..részletesebb ezersze MINDEN!!!
  • Davidus
    #143
    Max benyögöd hogy neked megvan én meg sóvárgok:)
  • CSOCSO
    #142
    figy meglesem a cdimet..félek hogy már nincs meg a dvd rip.. csak ez a 100 megás de kitudja.. aztán ha megvan akkor nemtom mi lesz mert felrakni nemtom sehova:)
  • Davidus
    #141
    Ahogy nézegetem ezeket a videokat egyre jobban aggaszt a gépigény dolog:)
  • Davidus
    #140
    Ma már leszedtem vagy 5 trailert de érzem hogy a legjobb még mindig nincs meg:)
  • Davidus
    #139
    HU WAZZ! Le lehet még szedni valahonnan?:)
  • CSOCSO
    #138
    nah nekem ugyanilyen volt:)))ebben jo a zene is meg minden.. de volt dvd ripben is..
  • Davidus
    #137
    Kézikamerás videó de akit nem zavar leszedheti mert igy is büntet:)
  • Davidus
    #136
    http://ps2movies.ign.com/media/previews/video/mgs2/mgs.mov 100 megás MGS2 muvi. Még nem láttam de biztos kurva jo ha már 100 mega:)Most töltöm majd irom hogy érdemes e leszedni:)
  • CSOCSO
    #135
    JackSlater:
    "1 szer én is úgy bekortyoltam játék közben,hogy másnap maximális mértékben meg voltam róla győződve,hogy végigvittem a MGS-ot,aztán kiderült,hogy SyphonFilter-eztem....Ku..va jó koktélokat kevertem akkoriban:))"


    LOOl ez igen!:)
  • aabyssx
    #134
    Az MGS2-nek a vége felé nagyon komoly világnézet jön elő. Érdemes sokszor végighallgatni a codec beszélgetéseket. Rengeteg általános igazság (és talán természetes tisztánlátás az egész emberiségről, mint fajról) szerepel benne.
    (Mellesleg tipikus "komoly" anime téma.)
  • Hustler_hu
    #133
    nahja ... de van real jatekok amik megprobaljak megkozeliteni a valosagot meg vannak inkabb kepregeny stilusuak .
  • Davidus
    #132
    Csakhogy ez nem a valóság hanem egy játék:)
  • Hustler_hu
    #131
    az meg ok , de amikor oszehasonlitjak Splinter Cell-el aminek Tom Clancy irta a politikai hatteret haaat ... :) az olyan mintha az eletben is a kommandosok is csak ugy tudnak teljeseteni az 1ik feladatukat ha mondjuk kinyirnak 1 boss-t :) LOL
  • CSOCSO
    #130
    így van:)
  • Neme.
    #129
    Ahhoz, hogy elfogadjuk a játék gyermeteg dolgait, fel kell nőnünk...
    :)
  • versio
    #128
    csocso te még fiatal vagy , és a korodhoz képest is elvagy maradva,neked biztos bejön majd az mgs2 :)
  • CSOCSO
    #127
    10 alatti feeling:)) az milyen?:) temár csak tudod:)
  • versio
    #126
    hát amikor a gördeszkás csávot üldöztem fél orája azt mondtam hogy elég ...
    meg a végén mikor küzdesz agépekkel az olyan igazi 10 alatti feeling
  • Neme.
    #125
    Csak a vége felé volt gáz - gondolom nem jutott értelmesebb dolog az eszükbe. De simán belefér, sőt, inkább feldobja. Sokkal jobb, mintha a realitást próbálták volna becsempészni a játékba.
  • CSOCSO
    #124
    nembaj:)
  • versio
    #123
    a játék 2-5%-a ilyen csak
    de az összhatást rontja rendesen, ha kihagyták volna azt mondanám tökéletes egy game
  • versio
    #122
    lehet, de ettöl nekem nem fog tetszeni
    mit szolnál ha egy repülöszimulátorban repülne feléd egy lud aztán löne? heh :)
  • Neme.
    #121
    "nemhinném hogy ugyanolyan rövid lenne.. főleg hogy 10szer annyi VR missio van"

    Ha elég dogtag-et gyűjtesz, a végén meg lehet nézni az átvezető animokat úgy, hogy fel lehet cserélni a szereplőket, meg nagymamit/postást betenni a főszereplők helyett.. nagyon durva.. :))
  • fucko
    #120
    Na ez meg az egyik dolog amitol tartok a jatekkal kapcsolatban.Attol felek hogy beleelem majd magam hogy hudejo grafika meg milyen fazsasan harcol aztan latom hogy tipikus idiota japan jatekelemektol hemzseg az egesz,es torlom a picsaba,de remelem nem igy lesz es versio csak tevedett.
  • Neme.
    #119
    Az első rész is hasonló volt.
  • Neme.
    #118
    Én David Hayter hangját semmi pénzért nem hagynám ki.. :)
  • versio
    #117
    az mgs2-ben a mozgások , kidolgozás, animok tökéletesek a játék is jo, de én kicsit csalodtam a játékban
    méghozzá a történet miatt , kicsit infantilis, alsobb korosztálynak készült, föleg 1-2 részlet nem tetszett
    a gördeszkáézo faszi, a végén a harc a gépek ellen is egy szar,a vámpir se megy össze ezzel a világgal stb..
    kár volt belerakni ilyen marhaságokat

    el kellene döntenie a készitöknek hogy most valosághü kommandos játékot csinálnak vagy valami fantasy trutyit, mer a 2 üti egymást de nagyon

  • fucko
    #116
    Azt szerintem te se gondoltad komolyan:))
    Ez a japo hang nagyon lehuzza.A gepigenyt illetoen pedig siman menni fog mint ahogy a sc is mert lehet szep a grafik nagyon de szerencsere a texturak nincsenek felturbozva mint ahogy a doom3nal lesz.Es ha jol tudom ez az egyik fooka annak hogy egy jateknak bazi agy az igenye.De lehet tevedek.
  • Davidus
    #115
    Látszik hogy nem japcsik csinálták:) Ha már itt tartunk a hab a tortán az lenne ha lehetne választani a japán hangot is. Mintha PS2-n ez lett volna.
  • CSOCSO
    #114
    :)) remélem elfog menni..de ha már attol félünk hogy menni fog-e egyáltalán akkor ki gondolja még azt hogy az sc szebb?:) persze ezt csak azért mondom mert sokan at mondták hogy az sc gyalázza az mgs2-t...hát grafx ide vagy oda.. az mgs1 is jobb az scnél!!!persze ami nem jelenti azt hogy az sc eg yszar gamez az sc egy baromi jo gamez sok jo ötlettel KÖTELEZŐ darab!!! sőőőt állat gamez ...csakhát nem egy mgs:))
  • Davidus
    #113
    Megérdemeljük mi ezt a stuffot?:)Már csak attól félek igy a video kukkolás után hogy szarul fog menni a gépemen:) Pedig ennyire brutál mozgást még egy gémben sem láttam. Én valahogy nem tudom ezt elképzelni PC-n. Butitani fogják vagy mi?:)
  • CSOCSO
    #112
    hát igen mindenki szidja itt a képek alapján hát nemtom amikor meglestem ujra a videokat szvsz az SC rohadtul gagyi grafix:)) kivéve a texturáákat és a fény érnyék dolgokat..amik azért jobbak az sc ben de ezt el is várom ha már nem 2001es hanem 2003 as a gamma...
  • CSOCSO
    #111
    van ilyen játék amiben igy kell célozni... a neve infiltration egy MOD UT alá és ez legalább realisztikus
  • CSOCSO
    #110
    elösször 20 ora alatt vittem végig.. aztán utánna hogy tudtam mi merre ugy már 5 ora volt...amugy ott még az mgs1 rőlvolt szó és ez az mgs2,,,nemhinném hogy ugyanolyan rövid lenne.. főleg hogy 10szer annyi VR missio van
  • Davidus
    #109
    !!!!!!!!!!!BRUTÁL!!!!!!!!!!!!! Bazzeg egy 2 éves játék és mindent üt a grafikája.
  • fucko
    #108
    Jah latom van fps mod is,marmegijedtem hogy ugy kell vegignyomni,bar ugy max 10 percig ment volna a gepen:D
    Na de azt olvastam visszabb hogy vmelyik srac elment haverjahoz betette es majdnem egigvitte anyira belejott.Ezek szerint eze gy ilyen 2-3oras game mint a resident evilek ha tudod mit kell csinalni?
  • fucko
    #107
    Hat ez gusztustalan:)
    Ilyen belso nezetes lesz amugy vegig a jatek?Ez a video meg csak in-game moviekbol all vagy mi?