3303
Lassan jön lehet irni az infókat:)
  • cue
    #186
    Lehetne több is (pc,PS2-es Substance egyformán) -> szinte biztos vagyok benne, hogy az eredeti MGS2 utolsó harca előtt kivágtak egy videót (nem akarok poént lelőni-egyszerűen a végső jelenet helyszínére kurtán-furcsán kerülnek a szereplők!). Jó lenne ha az belekerülne!
  • cue
    #185
    olny=only
  • cue
    #184
    Az "olny on xbox" kitétel csak az USAra és csak akkora vonatkozott, amikor megjelent... m$ féle furcsaságok.
  • Davidus
    #183
    Semmivel nem lesz kevesebb szerintem. Kérdés hogy milyen gép kell neki:)
  • toMpEr
    #182
    Remelem nem semmivel sem lesz kevesebb a pc-s verzio, mint a PS2-es
  • Davidus
    #181
    Jövőhéten már ki kell jönni a goldnak onnan pedig már csak órák kérdése:)
  • Davidus
    #180
    Jópofa reklám:)
  • toMpEr
    #179
    es a "MGS2: Submerge" fedonev az mit takar? :)
  • Davidus
    #178
    simán:)
  • toMpEr
    #177
    Nem is olyan reg lattam egy reklamot amin azt hirdettek,hogy a Substance "Only on Xbox". Azota valtoztattak ezen allaspontukon?

    Letoltes (6.7 Mega)
  • Davidus
    #176
    MGS2:Substance és már csak 2 hét a hivatalos megjelenés:)
  • toMpEr
    #175
    Mi lesz az msg2 pc-s verziojanak a neve? Na meg mikor jon ki?
  • CSOCSO
    #174
    nekem ez most nem vicces...de tényleg VALAKI FORDÍÍÍÍTSA LE
  • ember
    #173
    tanulj meg angolul, még jól jöhet :D
  • ember
    #172
    nana version, megint elfelejted hogy a poligonokat nem az intel proci számolja :D
  • CSOCSO
    #171
    emberek!!! valaki tud olyam valakit aki tud gammát hunosítani?? le kéne ezt az mgs1 et hunosítani mert eléggé fontos a történet meg a párbeszéd....
  • CSOCSO
    #170
    NHA MEGVAN ISOBAN!!JJÍÍÍHÁÁÁ kár hogy holnapig nem leszek itthon:(((((((((((((((((((((((
  • Davidus
    #169
    Így van. Inkább azt fejtegessétek hogy fog menni PC-n a game. Nagyon fosok hogy szarul pedig az ingame movie-k alatt nekem kell a 60 fps:)
  • TneX
    #168
    Nahh nyomás át a PC-s játékoknak...c topicba,pls ne az egyik kedenc game-em folytatásának toicját csesszétek szét ezzel a baromsággal.
  • Deajka
    #167
    "mivel pc-n általában senki se optimizál full c,c++ -ban van irva minden"

    Hát eztet te hogy érted ?
    Jómagam is szakmabéli lennék.
  • Neme.
    #166
    Akkor most ki is a szűklátókörű? LOL@claw_
  • versio
    #165
    na figyelj öcsisajt

    a ps2-es enginem elöször c-ben volt irva igy 60 ezer polyt birt kezelni
    utána átirtam full asm-ra most olyan 300 ezer polyt bir
    5 ször gyorsabb az asm mint a C fordito által kreált kód

    a ps2 procija 6.4 gflops, ez ki is jön asm-ban programozva
    namost ha a pc procin c-ben van irva a kod 30 gflops KELL !
    szerinted egy 3 ghz-es intel van 30 gflopsos?
    mert szerintem nincs

    most röhöghetsz te lamer

  • versio
    #164
    na figyelj öcsisajt

    a ps2-es enginem elöször c-ben volt irva igy 60 ezer polyt birt kezelni
    utána átirtam full asm-ra most olyan 300 ezer polyt bir
    5 ször gyorsabb az asm mint a C fordito által kreált kód

    a ps2 procija 6.4 gflops, ez ki is jön asm-ban programozva
    namost ha a pc procin c-ben van irva a kod 30 gflops KELL !
    szerinted egy 3 ghz-es intel van 30 gflopsos?
    mert szerintem nincs

    most röhöghetsz te lamer

  • CSOCSO
    #163
    Multiplatform ::..
    Metal Gear Solid remake!
    Fény derült a tegnap felszínre került Metal Gear-rejtélyre: Metal Gear Solid remake készül! A Konami többet egyelőre nem árult el: az újrafeldolgozás valószínűleg teljes grafikai felújítást jelent majd - az összes nextgen platformra. Nagyszerű!
  • Oldern the 1st
    #162
    azért elismerheted hogy abban van true ha nem hasonlítgatunk egy x86 alapú procit egy másmilyenhez.... mert a 386-osmba lehetett volna 4 giga ram meg húzhatom 133-ig is, nem jobb mint egy eccerű p133!!! nem?
  • claw_
    #161
    Version, ezen megint 5 percig röhögtem! Maradj sokáig ilyen beszükült látókörű seggfej és röhögtesd tovább a népet! Esthewarra esküszöm, hiányoznál ha elmennél innen!
  • mohus
    #160
    még szép...az SH2 gépigénye szerintem jóval kisebb...mondjuk attól függ milyen lett a köd benne..
  • Davidus
    #159
    Na ma megnéztem a Silent Hill 2-t és az full jol megy akadás nélkül. Reménykedek hogy az MGS2 is igy fog menni:)
  • Neme.
    #158
    "a fejlesztőkön is múlik, nem csak a hardveren"

    pc esetében sokkal kevésbé múlik a fejlesztőkön és sokkal inkább a hardveren, mint ps2 esetében.
  • Neme.
    #157
    Már megszokhattuk, hogy pc-s játékokhoz mindig 6-szor nagyobb specifikációjú gép kell, mint amekkora a játékhoz valójában szükséges...
  • versio
    #156
    nem olyan ratyi az:))

    az igazság az hogy a ps2 procija elég brutális és nem is lehet C-ben programozni csak asm-ban,
    ugy meg ver egy 3ghz-es pc-s procit is, mivel pc-n általában senki se optimizál full c,c++ -ban van irva minden
  • mohus
    #155
    már rég rajöttem...csak mástól akartam hallani
  • ember
    #154
    a fejlesztőkön is múlik, nem csak a hardveren
  • mohus
    #153
    pedig ilyen erőművektől én sokkal többet várnék....
    2Ghz 256Ram 64Videoram.....

    PS2 ratyi 300mhz + 4 mb videoramjával szemben...
  • Davidus
    #152
    Megvan kazaa-n a dvd rip trailer:))
  • Davidus
    #151
    Na jo kis tulzással:)
  • Davidus
    #150
    De ez mekkora szégyen már. Egy 2 éves game alázgatja a zsir uj PC gémeket. Nincs olyan engine PC-n ami meg tudná közelíteni ezt. Csak az a szégyen hogy ezek szerint meg lehet oldani PC-n is. A köcsög lusta PC engine tervezök(vagy hogy hivjam öket:)) meg anyit csináltak a Quake 1 óta hogy vannak görbe felületek+nagyobb felbontású texturák.
  • CSOCSO
    #149
    :)))és az hogy tetszik amikor a rohamrendőr plexi üveget lövi snake? és az a védőplexi ugy mozog ahogy a golyo beletalál..full jol...
  • Davidus
    #148
    Ha már üveg:) Egyik videóban kilöttek egy üvegfalat..... hát ahogy az kitört az szinte jobban nézett ki mint a valoságban:)
  • CSOCSO
    #147
    hja.. erről beszélek minden részletesebb!!sokkal!!sc ben van egy üveg a fldön, és..te átmésuz rajta és semmi..mgs ben: udébb gurul a lábadtol stb..és minden sokkal részletesebb