522
A Gyűrűk Ura - A Két Torony
  • InfectedMann
    #522
    sztem nem egy fórumon kéne warezolni...
    amúgy vedd meg könyvben és olvasd el ha eddig nem tetted meg...
  • Bandew
    #521
    Szóval, azért nem tűnt logikusnak a sztori, mert a címét nem tudod hova vonatkoztatni? Nekem meg te nem vagy logikus. :-)
  • alien5
    #520
    A két torony nem logikus folytatása a történetnek, illetve lehet, hogy csak nekem nem, mert nem értettem, hogy mi köze van a két toronynak a háborúkhoz, azon kívül, hogy onnan indították a hadsereget! A legjobb része,amikor a farkasokkal támadnak az orkok, amúgy LEGOLAS a legjobb!
  • zserrbo
    #519
    Honnan lehet leszedni A két tornyot?
    A torrent jobb lenne, mint a rapid, mert arra várni kellene, de mindegy csak legyen. Egy helyen már megtaláltam, de az meg 3 CD-s és lejjeb látom, hogy a bővített kiadás 4 CD-s. Szóval nekem jó bővítetten és simán is, de kellene egy link vagy egy hely ahol megvan normálisan.

    Nagyon megköszönném.
  • Malbeth
    #518
    Szia! Az Aiya kb. annyit tesz Üdv,vagy Üdvözlet,Üdvözlégy.I
  • CoffBoy
    #517
    mit jelent?Aiya
  • Szinvai
    #516
    fádgldféágh
  • Ben C
    #515
    Nem tudnátok, hogy a Két torony OST-t honnan lehettne leszedni?? Imádom a GyU zenéjét, az 1-3 meg is van.
  • wizy
    #514
    up
  • rezsofiz
    #513
    up
  • wizy
    #512
    :-)))
  • Gandibá
    #511
    Na ezt a topicot is upoljuk.
  • Coine, The A&O
    #510
    Tényleg nagyon jó lett ez a változat is.
    Majd, ha kijön a 3. kibővített...és egybe a 3-at...
  • Csacsi
    #509
    Sziasztok. Megnéztem a másdik rész bővített változatát. Semmi spoiler nem lesz benne, szóval lehet nyugodtan olvasni.

    Mikor az első részről kijöttem, akkor egy álom vált bennem valóra az elmúlt 3 órában. Teljesen el tudtam felejteni az eltéréseket a könyvtől, és teljesen elvarázsolt. Azt hittem, ezt nem lehet felülmúlni. Aztán jött az első rész bővített változata, és még jobban erősödött bennem az érzés, hogy itt ez egy nagyon maradandó dolog, amit alkottak.

    Majd jött a második rész, és mikor kijöttem a moziból, hiányérzetem támadt. Majd abba kerestem a hibát, hogy túl sok az eltérés, de aztán rájöttem, hogy ez csak azért volt, mert túl rövid volt a film, telhetetlen voltam, még többet akartam egyszerre, és ezért voltam kicsit csalódott.

    Ám most, hogy láttam a bővített kiadást, az isét felemelte a szemembe a filmet, oda, ahova való. Hihetetlen jó vágásokkal, észre sem lehet venni, hogy ez nem volt benne az eredetibe. A zene is nagyon jól illeszkedik, szóval ismét tökéletes munkát végeztek. Ez már méltó a gyűrűk ura trilógiához.

    Szóval mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg, és nem fog csalódni, sőt.Szóval szerintem most már egy szinten van a két rész, most már epekedve várom a harmadik részt.
  • Gladiator
    #508
    te tudod, én nem néztm volna meg.
  • Csacsi
    #507
    Azt nem tudom, csak ma néztem a ww.dvdextra.hu-t, és ott írták, hogy megjelnés dátuma, mai még pénteken 18. volt, most 25. lett.

    Szóval geciség, de afilmet, még ma este megnézem, mert már jön lefele, fél óra és lent van a bővített verzió. Majd írok milyen. Persze ettől függetlenül majd megveszem 25-én, és megnézem mégegyszer az extrákkal együtt.
  • Gladiator
    #506
    szar ügy. és mért?
  • Csacsi
    #505
    Eltolták a megjelenést 25-re
  • Csacsi
    #504
    Itt pedig meg lehet nézni pár részletet a bővített kiadás extráiból. Megnéztem az összeset, egyik sem lő le, szinte semmit, a film bővített jeleneteiből, talán csak a "HOMAGE TO TOM BOMBADIL", de pl a "SOUNDS OF THE BEAST" az nagyon érdekes, érdemes megnézni.
  • Csacsi
    #503
    Nem tudom, hogy fogom kibírni keddig, hogy nem nézhetem meg. Ez már szivatás, amit magammal, és Veletek művelek. :)
  • Csacsi
    #502
    Itt van pár kép a bővített verzió menüjéből. Tessék szemezgetni






  • Punker
    #501
    3-an :)))
  • Csacsi
    #500
    Örülök, hogy azért ketten vagytok, akik értékelik ezt az információhalmazt, amit itt összegyűjtöttem Nektek...
  • ÁjjLe BoBBi
    #499
    I.S.T.E.N :DD
  • Bandew
    #498
    Ez király!
  • Csacsi
    #497
    Infók a bővített kiadásról. November 18-tól lesz kapható. Itt egy lista a bővített jelenetekről, illetve pár darab kép.Forrás

    Aki nem szeretne semmit megtudni, az ne olvassa el, mert esetleg SPOILER szagú.
    Az eredeti film hossza : 172 perc
    A bővített verzió hossza : 214 perc, azaz 42 perccel hosszabb, mint az eredeti.
    Még hír, hogy a bővitett verzió pár jelenete letölthető innen

    Az új nyitó-jelenetben Gandalf móriai zuhanása után látjuk Frodót és Samut, amint a tündéktől kapott kötélen leereszkednek a sziklás gleccserszakadékon.

    Újabb jeleneteket láthatunk Samuról és Frodóról a hegyekben, miközben Gollam egy sziklaszirtről figyeli őket.

    Gollam jó és rossz énje vitatkozik azon, hogy elvezesse-e a hobbitokat Mordorba.

    Az orkok vitatkoznak, miközben Pippin vizet kér tőlük a megsebesült Trufa számára.

    Bővített jelenet, amelyben Fehér Szarumán ellenőrzi az ork-hadsereg „gyárat” és utasítást ad a fangori erdő kivágására (hogy legyen mivel táplálni a kohókat).

    További képsorok a rohani falvak feldúlásáról.

    Éomer rátalál a halálos sérülést szerzett Théodred-re a Szarumán orkjaival vívott nagy csatajelenetnél.

    Bővített jelenet arról, hogyan száműzi Éomert Théoden a Kígyónyelvű Gríma ármánykodása miatt.

    További jelenetek, amelyekben az orkok azon vitatkoznak, hogy megegyék-e Trufát és Pippint, illetve egy jelenet, amelyben azt gondolják, hogy a két hobbit talán a Gyűrű hordozója lehet.

    Gollam arra panaszkodik, hogy éhes, majd elmajszol némi férget.

    Legolas mesél a fangorni erdő fáiról, és arról, hogyan neveltek a tündék réges-régen értelmes enteket belőlük.

    További jelenetek, Fehér Gandalf visszatéréséről a fangorni erdőbe, amelyben arról beszél, hogy mi történik Edoras-ban, illetve, hogy Trufa és Pippin erdei kalandjának köszönhetően az entek felébrednek és harcba indulnak.

    Szilszakáll egy dalt énekel a hobbitoknak az ent-asszonyokról, melynek hallatán Trufa és Pippin álomra szenderül.

    Gandalf eljövendő dolgokról beszél Aragornnak. Gandalf szerint Szauron fél attól, hogy mivé válhat egykoron majd Aragorn. Gandalf szerint Szauron nem sejti, hogy a Szövetség nem használni, hanem elpusztítani szeretné a Gyűrűt!

    Trufa és Pippin a fangorni erdőben megkóstolják az entek italát, amitől hirtelen nőni kezdenek, majd beszorulnak egy fa gyökereibe. Végül Szilszakáll menti meg őket.

    Szilszakáll elmeséli a két hobbitnak népe történetét, azt, hogy miért maradt már csak olyan kevés ent az erdőben, illetve, hogy eltűntek az ent-asszonyok.

    Kígyónyelvű Gríma Aragorn feléje nyújtott kezébe köp, mielőtt elszökik.

    Éowyn énekel Théodred temetésén.

    Aragorn egy lovat nyugtat tünde-szóval Edoras istállójában. Később ez a ló (Brego) menti meg az életét.

    Szarumán bosszankodik, hogy újra feltűnt Gandalf, majd a Kígyónyelvűtől tudomást szerez Aragorn létezéséről.

    Mielőtt felkerekednének a Helm szurdok felé, Théoden király megígéri népének, hogy visszatérnek Edorasba.

    Bővített jelenet, amelyben Faramir elkapja Frodót és Samut.

    Aragorn és Théoden Éowynről beszélgetnek útban a Helm szurdok felé.

    Bővített visszaemlékezés-jelenet Arwen és Aragorn együttlétéről.

    További véres csatajelenetek a farkaslovasokkal vívott küzdelemből.

    A Helm szurdokba érkezéskor Éowyn ellenőrzi a megcsappant élelem-készleteket.

    Bővített jelenet, amelyben Faramir Samunak és Frodónak beszél Boromir haláláról, majd Gondor törött kültjének megtalálása.

    Egy hosszú, új visszatekintő jelenet, amelyben a két testvért, Boromirt és Faramirt láthatjuk apjukkal, Denethorral. Denethor elmondja Boromirnak, hogy előkerült az Egy Gyűrű, és elküldi fiát a Völgyzugolyba összehívott tanácskozásra. Azt kéri fiától, hogy hozza el a Gyűrűt Gondorba, hogy segítségével megmenthesse a népét.

    Faramir emberei elnáspángolják Gollamot, mielőtt kifaggatnák.

    Aragorn és Éowyn beszélgetnek a Helm szurdok-béli csata előtt. Éowyn elmondja, hogy Aragorn oldalán szeretne harcba menni.

    További részletek az entek tanácskozásáról. Már este van, de az entek még csak most tartanak az üdvözlésnél.

    A mozi-változatnál is intenzívebb és véresebb, bővített csatajelenetek a Helm szurdoki csatában.

    A fangorni erdő entjei a Helm szurdok felé indulnak, hogy bosszút álljanak az orkokon.

    Az orkok menekülnek a szurdokból, de útjukat állják az entek.

    Legolas és Gimli egymást próbálják túllicitálni, amikor arról beszélnek ki hány orkot küldött a túlvilágra a csatában.

    A farkaséhes Trufa és Pippin felfedeznek egy élelemmel teli felrobbant raktárat az entek által lerohant Vasudvard romjai között.

    Faramir útnak indítja Frodót és Samut, majd megfenyegeti Gollamot, hogy ha bármi bajuk esne a hobbitoknak, akkor lesz nemulass!

    És akkor jöjjenek a képek.






    És még pár plusz információ itt csakhogy ne kelljen mindent becopyznom.
  • Bandew
    #496
    Nem rossz.
    Lehet hogy ebben egy Gollam bábu lesz. :)
  • The Garrett
    #495
    Nem. Csak a 2 lemezes verzioról szólt a hír.
  • The Garrett
    #493
    a The Two Towers díszdobos verziója. Hogy mit is rejt majd pontosan a 4 lemezen kívül azt még nem tudni, várhatóan a film hossza 222 percesre bővül. A kétlemezes változat egyébként augusztus 26-án jelenik meg nálunk.



    a hírért big thx to HaRDWIRED
  • Creeping Death
    #492

    http://www.lordoftherings.net/index_400_hv_presell.html

    "DVD 4-disc set with 35 minutes of new and extended
    scenes added to the film (also available on VHS)"


    http://www.theonering.net/perl/newsview/8/1050423117

    "Are you looking at about the same amount of additional footage for the Extended Cut of The Two Towers as you had on The Fellowship of the Ring?

    PJ - "We're actually looking at a little bit more. We've ended up with about 43 minutes of additional material: I think The Fellowship had 32 minutes."


    PJ - "I think the thing I am most excited about is the fleshing out and expansion of the Treebeard/Ent story. His story, more than any other single part of the film, was reduced for the theatrical version. Most of the Treebeard stuff is humorous. We have a great scene-which I really would have loved to put in the theatrical version-where he recites really bad poetry to the Hobbits, who are desperately trying not to fall asleep because that would be rude, and they don't want to be rude. In addition to the Treebeard material in that storyline, we also have a really funny sequence with Merry and Pippin and the Ent-draught, which is pretty much taken right from the book. There are a lot more surprises in that extra Fangorn material."


    Most akkor 43 perces vagy 35 perces lesz a kibővített???!!!

    Mert annó még olyan hírek is felröppentek, hogy a film maga valójában 4 órás, amit PJ csak nagy kínokkal tudott 3 órásra vágni. Kezdek aggódni a kibővítettért... egyre kevesebb a bővítés benne.
  • Frenzy
    #491
    Az első rész esetében is novemberig kellett várni az extra változatra :-(
  • Creeping Death
    #490
    Ja nem... a normálisat azt augusztus 26-án fogják kiadni (azthiszem).
  • Creeping Death
    #489
    ja
  • Bandew
    #488
    NOVEMBER 18????
    Az rohadt messze van!!!
    A normális videót is akkor adják ki?
  • Coine, The A&O
    #487
    www.lordoftherings.net
  • Creeping Death
    #486
    apropó! Honnan van a kép?
  • Creeping Death
    #485
    A doboz az király, de én már a tartalomra vagyok kíváncsi! Túl messze van még nov. 18. Miért nem bírják hamarabb kiadni?
  • Evil
    #484
    ja, kiveri a szemem.
  • Evil
    #483
    belinkelned megint oket mert mar nincsenek ott.
  • Bandew
    #482
    Király!
    Kicsit Morrowind stílusú.