1354
  • gagyi74
    #1274
    Sziasztok!
    Ha valakinek megvan a Syberia 1 magyarosítása, az legyen szíves rakja fel ide. Pls.
  • Hajnalcat
    #1273
    Rakja fel valaki ide a magyarosítást, ha lehetne, mert már unom, hogy mindenki tőlem kéregeti privátban meg e-mailben.
    Nekem már nincs meg....kitöröltem.
  • syberia2
    #1272
    Íméledre elküldöm... Csak add meg ;D (Gregoriusé, csak ha esetleg nem tudna feljönni...)
  • skyler
    #1271
    Meglett a mentésem de a magyarítás kellene. pls
  • skyler
    #1270
    Helló mindenkinek kellene nekem nem is kevés segítség. Sikerült úgy felrakni a Syberia 1-et hogy Kate felszállt a vonatra. A gép kérte a 2-es cd, de azt sikerült nem felraknom. Idegből letöröltem a játékot most meg újra leszedtem egy francia verziót így hát oda a magyarítás és a mentésem is.
    Légyszi küldjetek pls pls pls egy magyarítást az S1-hez, meg egy mentést is ha tudtok kb. akkortól mielőtt Kate odaadja Oscarnak a vonatjegyét.
  • syberia2
    #1269
    Ja, és Gregorius: Te mivel csinálod a magyarosításokat? Valami programmal?
  • syberia2
    #1268
    Pedig el tudnám képzelni filmben... Pont olyan lenne, mint a Tomb Raider
  • syberia2
    #1267
    Kár. Bár azt gondoltam, hogy magyarul biztos nem jelenik meg...
  • Gregorius
    #1266
    Kamu, igen. Más filmekből van összevágva. Én egy éve láttam először. Azt hittem akkor, hogy komoly, és most néztem utána, mert lassan esedékes volt. De kiderült, hogy csak kamu.
  • syberia2
    #1265
    :(
  • ffxi
    #1264
    Sztem kamu. "Trailerben" Kate Winslet látható. Nos itt van a művésznő tervei. Egyátalán nem szól semmiféle Syberia-ról. Sajnos ez távoli álomnak tűnik elsőre :)
  • syberia2
    #1263
    http://www.youtube.com/watch?v=YNAFGpLMCiw&feature=related
    Ez igaz??? Mert én várom.(Mondjuk magyarul 100% hogy nem jelenik meg...)
  • Gregorius
    #1262
    Ekkora az igény rá?
    Akkor lehet, felteszem a honlapomra a fordításomat hozzá, de akkor végig kell csinálnom, mert még az elején vagyok csak.
  • Hajnalcat
    #1261
    Már átküldtem neki is.
  • chead
    #1260
    Hello,

    köszönöm Hajnalcatnek, hogy elküldte nekem, psalm69, átküldöm neked is.

    Mégegyszer kösz a segítséget
  • psalm69
    #1259
    Szia!

    Én is ennek a játéknak a magyarosítását kéresem.Megköszönném ,ha nekem is küldenél.
    [email protected]

    Előre is köszi
  • chead
    #1258
    Szia,

    én is keresem az első rész magyarítását, és sehol nem találtam meg. Nekem is le tudnátok küldeni mailben?

    [email protected]

    Előre is köszönöm
  • Hajnalcat
    #1257
    Megköszönném, ha elküldenéd erre a címre:

    [email protected]
  • Gregorius
    #1256
    Jaja, bocsi! Közben észrevettem, hogy ez az első rész topicja. De ha adsz egy e-mail címet, akkor van egy javított kiadású Syberia 1 fordításom is, amiben kijavítottam a hivatalos fordítás hibáit, meg itt-ott a stílusát.
  • Hajnalcat
    #1255
    De itt csak a Syberia 2 magyarosítása van meg, nekem az első kellene.
  • Gregorius
    #1254
    Például az én honlapomon megtalálod. Gregorius' corner
  • Hajnalcat
    #1253
    Hello!

    Lehet, már nem sokan járnak ide... azért megkérdezném, esetleg valakinek a gépén megvan még ennek a játéknak a magyarosítása? Mivel neten sehol se találok, mindenhol eltüntették már. Ha megvan, akkor át tudná nekem valaki küldeni? Megköszönném.
  • jaki88
    #1252
    Sziasztok! Ha valakinek megakar szabadulni a syberia 1 vagy 2-től akkor szívesen vevő vagyok rá. Már végigvittem mindkettőt régebben, de szeretném ha meglenne eredetiben. Néztem már aukciós oldalakon, boltokban, de sehol nem lehet kapni. Szóval ha valakinek van eladó syberia 1 vagy 2-je akkor szívesen átveszem. Köszi.:)
  • dustmote
    #1251
    Amikor egy lifttel felmész a kolostorba, bal oldalon van egy főző masina. Annak a bal oldaláról le kell akasztani egy kanócot (elég, ha rákattintasz a madzagokra), aztán a gyógynövényt beleteszed a masinába, és kész is a gyertya.
    Bár gondolom már régen megcsináltad :D
  • dustmote
    #1250
    Nekem eredetiben van meg, egyszer karácsonyra kaptam :)
  • Gregorius
    #1249
    Nem lehet. A játék 97,48%-ban előrerenderelt grafikát tartalmaz.
  • cumfu
    #1248
    Heló! az lenne a kérdésem, hol lehet a felbontást állítani? Előre is köszi
  • GamerAdams007
    #1247
    Nem nagyon lehet már kapni, esetleg neten "nézz utána". :)
  • Gregorius
    #1246
    Hát én nem csak a boltokban nem találom.
  • syberia2
    #1245
    hello
    Egy osztálytársam szeretné megvenni a syberia 1-et de nem találja a boltokban...Segítséget kérnék hogy megtalálja!!!!
  • NB2
    #1244
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1070567770
  • ffxi
    #1243
    Hű az egy kemény dió :S
  • félix1995
    #1242
    Hellosztok!A kolostorban hol lehet gyertyát találni és meggyujtani?Az ereklye már meg van csk nincs gyertya.
  • ffxi
    #1241
    De hogy! Vissza lehet azt olvasni vhol.
  • temes69
    #1240
    na megoldottam a problémát:)
  • temes69
    #1239
    hali!
    nektek is egyszerre beszéltek a szereplők a párbeszédek alatt? nekem egyszerre mondják a magukét, nem várják meg míg az egyik befejezi a mondanivalóját hanem nyomják egyszerre és igy meg nem értek belőle semmit, mert a feliratokat is elkapkodja.
    pls help!
  • NB2
    #1238
    No, végigvittem közben, háááááát volt amikor szídtam a készítőket:) Az utsó küldinél jól jött ez a leírás ami itt van.
    Viszont a második részre kiváncsi vagyok:)
  • NB2
    #1237
    Most nézem ez mai hozzászólás:)
    Szóval van 3 patch is, próbáld meg feltelepíteni, hátha.
  • HAYES
    #1236
    Hali!

    Barrockstadt-ban járok amikor fel kell mászni a létrán a tojásért. Na ez meg is van, de amikor mászok le, akkor a játék megfagy. Előző mentéssel is próbáltam, de nem jó. Valami patch megoldja a problémát, vagy valami más?
  • GamerAdams007
    #1235
    lol na meg a torrent + warez oldal + fájlcserélők, nemtom ki találta ki hogy csak DCről jön... bár lehet, hogy amikor írta akkor még úgy volt :