1354
  • Gregorius
    #1314
    Itt
  • Laki89
    #1313
    valaki tudna nekem a magyarositásról adni linket?
  • dobko
    #1312
    hogy lefagy bocsi... létrára fel, majd tojássa le és meghal
  • dobko
    #1311
    ugyan ez a bajom mint neked a 3 "varjú" amugy kakukk-al, higy lefagy
    szal megtudnád mondani mi a megoldás???
  • Bartn73
    #1310
    sziasztok tudnátok segiteni?letöltöttem a játékot,játékon belül mikor inditanám kéri hogy helyezzem be az 1es cd-ét pedig be is van montolva!köszönöm ha tudna valaki segitteni
  • AtKing
    #1309
    Helo! Én is megköszönném ha elküldenéd a magyarosítást! Előre is thx!

    [email protected]
  • Akylleus
    #1308
    Szia!

    Nekem is jol jonne a magyaritas, megkoszonnem ha elkuldened!

    Akylleus
  • Gregorius
    #1307
    És most még rossz klikkre is emberek válaszoláskor. Azt hiszem abba kéne fejeznem az ivást.
  • Gregorius
    #1306
    Érdekes, hogy az elmúlt idők alatt sem sikerült kifejlesztenem azt a képességemet, hogy tudjam, melyik részből mit fordítottam. LOL Bocsi a hülyeségért!
  • Gregorius
    #1305
    Gregorius' corner
    Köszönöm az ingyen reklámlehetőséget! Itt megtalálod. Meg a Google is megtalálja.
  • cristof198411
    #1304
    Sziasztok!Elakadtan a templomos résznél:(Kivettem a kereszt mögül a klcsot és felvettem a kártyákat is!De sajnos a fogaskerekes kapcsolót nemtudom elinditani!Ha valaki tudj hogyan juthatnék ott tovább az legyenszives segiteni.Előre is köszönöm:)
  • Laceee987
    #1303
    hali! vki elküldi nekem a syberia 1 dokumentumok magyarosítását? erre az e-mailre: [email protected]
  • Gregorius
    #1302
    Hát van a játékban egy string.dat nevű fájl. Azt kell vele felülírni. Kb pont ez van benne a ReadMe-ben is, de ennél frappánsabban nem tudom megfogalmazni.
  • syberia2
    #1301
    Greg: a te honosításodat hova kell beilleszteni, mit kell vele csinálni?
  • Gregorius
    #1300
    Ez a gyári fordítás, ha jól látom. Sajnos hemzseg a félrefordításoktól és a logikai hasra esésektől. Ezt nem ajánlanám senkinek. Esetleg akkor, ha valamit nagyon összekuszált a saját telepített példányánál, és szeretné visszaállítani az eredeti kiadást.
  • bölömbika
    #1299
    Syberia 1 magyarítás!Ha valakit esetleg érdekel!
    http://rapidshare.com/files/220164245/syberia.rar.html
    Remélem jól raktam fel!!
  • Gregorius
    #1298
    Syberia 2 dokumentumainak van nálam magyarosítása, az 1. rész pedig magyarul jelent meg, az eredeti játékban magyarul vannak benne a dokumentumok. Azzal nem bajlódtam, hogy lefordítsam, nem tudom, hogy vannak-e belőle egyszerű képlopással kiszedve cuccok. De ha vannak is, nálam biztos nem lesznek fent, mert azokat nem én fordítottam.
  • orchidea
    #1297
    Hol lehet megtalálni a syberia 1 dokumentumainak magyarosítását? Lécci valaki segítsen! Köszi
  • syberia2
    #1296
    Küldöm AKEE, STYREX!
  • syberia2
    #1295
    Küldöm AKEE, STYREX!
  • orchidea
    #1294
    Sziasztok!
    Nekem az a problémám, h kéri a 2. cd-t miután elindult a vonat. Beraktam magic disc-be, de semmi. Ez miért van? Mit csináljak? Lécci valalki segítsen!:(
  • Akee
    #1293
    Hi!
    A teljes magyarítás nekem is jól jönne. Tudom, hogy van egy nagyon igényes, de sehol nem találom:(
    A feleségem a kórházban szét unja magát, és neki gondoltam.
    Pls. dobja rám valaki mail-ban..
  • Styrex
    #1292
    És elárulod hol?
  • syberia2
    #1291
    VAaaaan
  • Styrex
    #1290
    Persze ha vki más tud róla szóljon.
  • Styrex
    #1289
    Főleg Gregoriustól kérdezném, hogy a Syberia dokumentumainak van-e magyarítása valahol?
  • syberia2
    #1288
    nekem is tetszett, de azt nem értem, h a végén mire kell a mamutbaba? a II. nem is tér vissza!!!
  • campy
    #1287
    megoldaottam az exe problémát és kipörgettem a játékot:) a vége érdekes volt annyit sajnálok hamár ennyit szenvedett az ember h megtalálja Hans-t akkor már miért lenne vmi + küldetés vele kapcsolatban?:) és sztem a gonosz(bolond) Sergei részt nem oldották meg jól mármint h Kate-nek ki kell menekülnie sztem ott belecsempészhettek volna vmi rafinációt...de összességében óriási a játék és hát ki kell próbálni a 2. részt!!!
  • campy
    #1286
    na srácok eddig tartott úgy tűnik a játékörömöm... megetettem a 3 varjút felmászom kakaukktojást elcsortam lemásznék a létrán és állandóan lefagy annál a résznél:(:( kérdezem én miért vagyok ilyen szerencsétlen evvel a game-el? patchel van gond?? várok tippeket ez hihetetlen:(
  • campy
    #1285
    és el lehet benne akadni néha:D főleg Barrockstadt egyetemnél:S nem tudok mit kezdeni a gombás könyvvel, a yarana colával v mivel és avval a tube-al + kellene zsé kellene egy másik aranytojás a mérlegre, kellene egy kulcs az állomáshoz és el kellene a létrához vezető úton üldözni azt a 3 madarat pff:D , + még a professzor tartozik nekem egy telefonnal kb itt tartok!
  • ffxi
    #1284
    Nem rossz mi? :)
  • campy
    #1283
    szenzációs játék...egyszerűen szavakba nem tudom önteni milyen jól megvan csinálva tele érzelemmel, történettel, ötlettel...nagyon eltalálták és 2002-es játék és sosem hallottam róla:( ezen le vagyok döbbenve...teljesen véletlenül ajánlották nekem és milyen jól tették:) asszem kell a 2 is:D
  • campy
    #1282
    ok megvan le kellett tölteni az SP3 (patchet) sokkal gyorsabb minden rendben köszi a segítséget:)
  • campy
    #1281
    úú kipróbáltam bink32w.dll 3.0.0.0-sal és itt már el sem indult a játék szval vissza kellett térjek a másik binkre... megpróbálok vmi kodeket leszedni
  • Gregorius
    #1280
    Nem normális. Próbáld meg a bink.dll-t lecserélni. Ha videólejátszás után keletkezik a probléma.
  • campy
    #1279
    gyerekek sziasztok feltettem a game-t, minden oké a grafikát volt hogy magasra tettem volt h alacsonyra mégis a filmbejátszás után kattintok pl a bőröndre olyan lassúsággal teszi a csaj mint egy nyugdíjas csiga mikor a vajas kenyérért menne egyszerűen nem lehet kivárni!!! normális dolog ez a játékban hogy olyan a karakter mozgása mint egy lassított felvétel? vagy nálam van gond? 16 bit vagy 32 bit az ajánlott? várom a tanácsokat
  • Gregorius
    #1278
    Egy ideje már fent van a magyarítás nálam.
  • syberia2
    #1277
    Oké, elkültem!
  • syberia2
    #1276
    Oké, elkültem!
  • syberia2
    #1275
    Mondom, én elküldöm, csak add meg a címed!