1354
  • djcom
    #1
    Nem tudja vki,pontosan mikor jelenik meg?Annyi bizonyos,hogy e hónapban??
  • skorpio7
    #2
    Ezt olvastam róla éppen most . :)

    HCGamer

    2002/06/11 17:11 - bp
    A tesztelő halála: Syberia

    A kalandjáték front egy emberként tud rámozdulni olyan anyagokra, amikről akár csak nagy vonalakban sejthető, hogy ígéretes címnek ígérkezik. A június 15-ével megjelenő point & click kalandjáték már jóval a megjelenése előtt ki tudott váltani olyan visszhangokat, melyek odáig is fajultak, hogy a fejlesztők már most a második rész forráskódját forrasztgatják, és hát kéremszépen a postás bácsik áldásos tevékenysége által, éppen most landolt a kezemben a full, bolti verzió. Úgyhogy kicsi bp most balra el, és bevermeli magát egy kényelmes kis fotelbe, JÓL. Természetesen first impressons are coming soon. Oh, yeah baby... :)
  • skorpio7
    #3
    És pár kép a játékból itt , ha valaki nem ismerné .

    HCGamer képek
  • djcom
    #4
    Bassza meg!Hol van akkor?Preacherek Go!Feltörni a kicsikét azt ide nekem!
  • djcom
    #5
    Skorpio nem tudsz linket?Ha annak a majomnak megvan a full,máshnál is ott figyelhet nem?
    Clone cd beolvas oszt link.
  • skorpio7
    #6
    Hát tudod kíváncsi lennék , hogy miként lehet nála a játék , amikor szerinte is csak 15.-én jelenik meg .Amúgy meg csak pár nap , ha nem óra és már tölthetjük is . :)
  • skorpio7
    #7
    Ja igen ... addig ajánlom figyelmedbe a Jazz and Faust játékot .Egy próbát igencsak megér !

    KATT IDE!!!
  • djcom
    #8
    Remélem én is!A Jazz and Faust ot ismerem(mármint a képeket)De most megyek csicsikázni!
    Jó éjt!
  • skorpio7
    #9
    Jó éjt . :)
  • djcom
    #10
    Mikor jön már?
  • skorpio7
    #11
    Türelem ... , játékot terem . :)
  • djcom
    #12
    Nem baj addíg vígasztal a GP4.Már töttöm is!
  • FREAK
    #13
    miezamúgy??? ilyen kocka lépegetős?? vagy real space, real time?
  • djcom
    #14
    Mikor lesz már?
  • djcom
    #15
    15-én megjelent.Hol a francban van már?????????????
  • djcom
    #16
    Valaki írjon már valamit,mi van ezzel a progival!15-én megjelent és még sehol nincs.Áll.rohadt jó.Már nagyon várom!
  • skorpio7
    #17
    Djcom !
    Az index fórumból idézet .:

    Diravi válasz erre | adatok | e-mail 2002-06-17 14:05:16 (4)

    skorpio7,

    www.edonkey2000.com, igen, igen.


    Voitk,


    Mivel a sztori a fo es az egyik legjobb alkotoeleme a jateknak, ugy erzem nem ildomos miattad es mas leendo Syberia jatekosok miatt itt tobb szot szolni rola. Jatszani kell.

    Voitk válasz erre | adatok | e-mail 2002-06-17 11:47:10 (3)

    Hi!

    Mondhatnal par szot a sztorirol is, mert ami a HCGamers oldalan olvashato az nekem kicsit zavaros.

    [előzmény : (1) Diravi, 2002.06.17 10:28]

    skorpio7 válasz erre | adatok | e-mail 2002-06-17 10:54:36 (2)

    Honnan van meg a teljes ?
    Warez ? Te tényleg végignyomtad a full verziót ?
    [előzmény : (1) Diravi, 2002.06.17 10:28]

    Diravi válasz erre | adatok | e-mail 2002-06-17 10:28:19 (1)

    Vegigjatszottama teljest. Elejetol a vegeig tokeletes. Ami megjegyzendo: a francia hangok sokkal jobbak az angol verzional, erdemes inkabb oket hasznalni az angol feliratokkal.
  • skorpio7
    #18
    Ha egy kicsit zavaros , akkor a lényeg .Már kint van warez-ban , csak még azt nem tudom , hogy ez francia vagy angol nyelvű , bár diravi szerint a francia változat a jobb , angol felirattal . :)
    Érdekes , hogy még nincs kint az ISONEWS-on , bár szerintem órák kérdése lehet , bár ki tudja , nem-e csak a francia jelnt meg és csak később az angol .Gondolj csak itt a Ghotic-ra , ami jó fél évvel a német nyelvű után vagy az Arx Fatalis , ami most jelenik meg németül és csak szeptemberben angolul .
    Szóval lehet hogy még várni kell egy kicsit , bár ne úgy legyen .
  • Anee
    #19
    már kijött a demó azért míg az nem jön nézzétek meg....kajak nagyon:-)
  • djcom
    #20
    De jönnie kéne már!Megjelent.Nem tom mit szaroznak a preacherek!
  • djcom
    #21
    Se Syberia,se Newerwinter nights.Pedig mindkettő már kapható.!!!!Csont gyengég az ezzel foglalkozó emberkék!
  • djcom
    #23
    Neked mi a bánatod velem?Unatkozol?
  • skorpio7
    #24
    Bazz ... Djcom !
    Ezt azért mégse kéne mondanod .Tudod te kikről beszélsz ?! Nem magyarok azok , akik ezt feltörik , hanem profi össznépi összefogással működő külföldi csapatok .És nem csupán amerikaiak ... gondolj csak a december 10.-e környéki nagy , világméretű összehangolt warez elleni FBI-os támadásra .Biztos megvan az oka annak ( pl. új , jobb védelem ) , hogy még nem került ki a netre a cucc .Amúgy sem szép dolog , hogy itt szidod őket , amikor ugye a játékfejlesztők éppen azt szeretnék , hogy mi majd megvegyük a bóótba a game-t .Ááá nem is folytatom , nem akarok én veled vitatkozni a warez-ről , ez már lejárt téma .Inkább legyél türelemmel .Nem hiszem el , hogy nem tetszett valami az elmúlt időszak nagy játékaiból ( GTA3 , WARCAFT3 , AGE OF WONDERS 2 ) , amivel ne tudnál még játszani .Pl. én , most fórum után is a GTA3-at fogom majd nyomni .Peace veled és legyél türelmes , mindennek eljön az ideje !
  • skorpio7
    #25
    Hát igen ... más is érzi , hogy ez a kifakadásod , bizony nem megalapozott .Tudod mit mondanának erre a srácok , akik lehet , hogy éppen most ügyködnek a mi boldoggá tételünkön , ha ezt olvasnák ?!
    Itt a cucc és mutasd mit tudsz ... és pesrez főleg mennyi idő alatt . :)
  • skorpio7
    #26
    ... és persze főleg mennyi idő alatt .
  • djcom
    #27
    Na tessék.Szólok egy rosszat és mindjárt nekem estek.Ezentúl magamban mérgelődök!Bocsi,de már régóta várom.Egyébként meg fizetek értük privát ftp-ken.
  • skorpio7
    #28
    Én is ... te is tudod .Csak az elmúlt 1,5 év játékdömpingje rádöbbentett ( kb. 150 lett letöltve , ha nem több , de minek ... ) , hogy tök felesleges minden héten 4-5 game-t letölteni , amikor ki sem játszom egyiket sem .Szóval az "egészséges" a havi 2 , de igazán olyan game , ami tetszik és magával ragad is .Őszintén ... hány game van most a gépedre felinstallálva ? Nekem 3 .: DUNE-Emperor , Warcraft3 és GTA3 .Bőven elég ... ha jövő hónap elsejétől , pedig a WOLFENSTEIN is felkerül , mert végre chello-m lesz és nem kell önmegtartóztatást tartani az adatforgalmi korlát miatt .Így már 4 lesz , ami bőven kielégíti a szórakozási lehetőségeimet .
    De eltértem a tárgytól ... szóval ne mérgelődj magadban , hanem a várakozás perceit töltsd ki egy jó kis game-val pl. , ami nemrég jelent meg .Úgyis csak percek kérdése és itt a NWN . :)
  • skorpio7
    #29
    ú



    Neverwinter Nights (c) Bioware/Infogrames



    ú Ä Äú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-úÄ Ä ú

    ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿

    ³ Supplier....: Team Deviance ³ CD Count.......: 3 CDs ³

    ³ Protection..: Securom+Serial ³ Date...........: 06/2002 ³

    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÁÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ



    ELSZÓLTAM MAGAM ! :)))
  • djcom
    #30
    Igazad van Skorpio7.Nekem elég sok game van a gépemen,sokkal is játszok egyszerre.Ez az ujdonságvárás lehet,hogy egy betegség.Egyébként a chellonak én is örülök.Nálam is broadband volt eddíg.De az 5 gigás is kevés volt az utobbi időben.De ott a kórház,és ott ugyebár jó ha van az embernek egy informatikus jóbarátja....
    Ja,hurrá
  • skorpio7
    #31
    Én már kigyógyultam belőle . :)
    Na akkor jó játékot .
  • Pieces
    #32
    Syberia (c) Microids ³


    ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´


    ³ Date: 18 June 2002 ³ Game Type: Adventure ³


    ³ Supplier: Razor Europe ³ Size: 48 x 15mb ³


    ³ Gimp: You! ³ 46 x 15mb ³

    ³ Cracker: Razor Europe ³ Protection: Safedisc 2.5.x ³

  • SarkanyfuaRUSH
    #33
    Udv!

    Linket rak majd valaki ?

    Nagyon köszi
  • Dikkma
    #34
    juj de izgi csak egy cd???

    KIRÁLY
  • DEx-
    #36
    Na, kipróbálta már valaki ?
    A képek nagyon jók voltak...
  • Dikkma
    #37
    ahahaa aranypokét törölték
  • djcom
    #38
    Na!Végre!Itt van.Tegnap dolgoztam,de haverom levette.Most már itt figyel a vinyómon.Hát akkor install now!!!
  • Dikkma
    #39
    Na végre töltöm. 0day topic rulz.
  • DEx-
    #40
    na, milyen ?????
  • djcom
    #41
    Király.Olyan mint az alone in the dark4(nem horror)Nagyon jó!!!
  • M.A.D.
    #42
    Nem igaz. 72 órát vagyok távol a melóhelyemtől...és gamehegyek! :))))