1354
  • ibrik
    #1154
    A dokumentumos mappában próbáltad már?
  • Csuhai G
    #1153
    Heló!

    Légyszíves mondjátok meg, hogy hol tárolja a játék a mentéseket! Nagyon fontos lenne!

    Előre is köszi!

  • Bircsike
    #1152
    Nekem is kifagyott! mentsd el ott ahol a kakukktojás van és a vonaton menjél keresztül, próbálkozz többször, sikerülni fog!!
  • Anna #1151
    Nagyon köszi, sikerült :) Viszont a kakukktojásnál kifagy a progi, úgyhogy most megint nem tudok játszani.
  • ibrik
    #1150
    Indítsd el a fixet (EXE) és add meg neki a CD2 imázsfájlját.
    A kijavított fájlt ezután már lehet mountolni vagy kiírni.
  • akyyy
    #1149
    tedd fel fullban, én ugy tetem fel,(bár nekem GS-en volt)
  • Anna #1148
    Leszedtem a CD2 Fix-et, de nem tudom használni.
  • Anna #1147
    Kéri a 2. CD-t játék közben, de hiába teszem be dtools-ba, nem törődik vele, úgyhogy most nem tudok játszani :( Valaki segítsen!
  • Anna #1146
    Megvan.
  • Anna #1145
    Elkészült Oscar lába, de hol van?
  • akyyy
    #1144
    hát igen, valaki(k)nek suilba kellettt eddig mennie sajna
  • Anna #1143
    Eh, megoldottam
  • Anna #1142
    Visszaolvastam, de erről nem ír senki. Se Alcohollal nem megy, se DaemonTools-szal. Igaz, hogy nem nagyon értek hozzá, de eddig még nem volt gondom vele és soha nem írtam ki semmit CD-re.
  • Anna #1141
    Valaki segítsen! Feltelepítettem, eddig nem is volt semmi gond, aztán a játékhoz újra bemountoltam az 1. cue v. bin file-t, de nem megy. Azt írja ki, hogy tegyem be az első CD-t. Mi baja lehet?
  • akyyy
    #1140
    hát jah, fogja és az első részben nem is volt sybériába:DDDDD
  • ibrik
    #1139
    Szerintem csak azért érzed így, mert - ha úgy vesszük - a Syberia első részével csak a történet felénél jársz.
    A második résszel együtt lesz teljes a történet.
  • akyyy
    #1138
    pedig jöhet akettes, de itt sok havernak megvan, szal valaki majd csak kölcsön adja....

    nem lett rossz az egy....de vaalhogy másra vártam.. : \
  • maxius
    #1137
    Meida-ban bissztosss....én 1 éve vettem meg 2Kért, de most meg full-game GS-hez...szval válogathacc...csak a 2es nincs sehol...
  • Bircsike
    #1136
    Vagy hogy hol lehet megvenni itt magyarországon?
  • Bircsike
    #1135
    Nagyon elcsesztem! egy olyan verziót töltöttem le ami valószínűleg csak 5 napig működik mert ma már nem bírtam elindítani és valami serial key-t kért! Annyi a gond hogy a szöveg is francia volt így végleg feladtam. Nem tudja valaki hogy a CDGalaxison kívül még milyen PC játékboltok vannak???
  • CéZé
    #1134
    egy sms-s oldalon fent van a full magyar is
  • tigeroo
    #1133

    [alant levő üzik]
  • bigapó
    #1132
    Ez az lehet, hogy nincs jogod könyvtár-létrehozáshoz. Próbáltad csak simán, valamelyik könyvtárba felrakni vagy magába a gyökérbe. csak 1-2 napig lenne ott, aztán törlés. Lehet, hogy egyáltalán nincs jogod oda feltenni cuccot, csak onnan leszedni, az viszont baj.
  • Bircsike
    #1131
    Egyébként kipróbáltam, tökéletesen működik, szedtem le hozzá magyarosítást, maximum csak az zavarhatja az embert hogy a játék nyelve francia!
  • Bircsike
    #1130
    Azt írja a total Commander hogy "Távoli könyvtárkészítési hiba" hibaüzenetként és így nem tudom feltenni. Most mit tegyek?
  • bigapó
    #1129
    1127-ben az igazság:))
    de ki az aki nem csinált még ilyet? Ja, Ő abba a kategóriába tartozik "aki majd fog". :))
  • CéZé
    #1128
    mind a másfél gigát fel akarod tölteni?
    jó neted lehet
  • ibrik
    #1127
    Nem kell f..sni, már azzal, hogy letöltötted és nem megvetted, már azzal elkövetted a bűncselekményt - a warez már csak ilyen...
  • Bircsike
    #1126
    Syberia 2
  • CéZé
    #1125
    mit akarsz feltenni?
  • Bircsike
    #1124
    igen, de ez ugye nem bűncselekmény?
  • bigapó
    #1123
    az sok mindentől függ. akkor a gamestaron lesz?
  • Bircsike
    #1122
    1 óra múlva kész lesz a letöltés, 22:30-ra talán már fenn lesz! Mennyi idő föltenni egyébként egy ilyet?
  • bigapó
    #1121
    oks, köszi
  • Bircsike
    #1120
    Ma este meg lesz vagy holnap reggel!
  • Bircsike
    #1119
    Ma este meg lesz vagy holnap reggel!
  • bigapó
    #1118
    az a gamestar-os dolog megy? mert nálam menne:)
  • Bircsike
    #1117
    Ma este majd megcsinálom! Akit érdkel akkor az leszedheti! De a Daemon tools-al most néztem meg és nem olvasta be, viszont letöltöttem hozzá egy telepítő fájlt azt olvastam ez kell hozzá, lehet hogy ezzel gond nélkül lehet telepíteni, majd értesítelek titeket hogy mire jutottam!
  • akyyy
    #1116
    ingyenes? az jó lenne...
    meg néztme, de nem nagoyn akaródzik nekem menni: \

    FTP:
    Total comander
    Ctrl+F
    Új kapcsolat
    ezután pl:
    Kapcsolat neve: gamestar ftp
    Kiszolgáló neve: ftp.gamestar.hu
    Névtelen belépés gomb: [email cimhez azt irunk be amit akarunk, csak legyen ott a kukac(@) és a .hu]
    A többit ugy hagyjuk, kivéve azt, hogy PASSZÍV MÓD, azt kipipáljuk, és ok, csatlakozás, és lehet töltögetni a gamestar ftpjéről:)
  • Bircsike
    #1115
    ingyen hát, gondolom, mivel már csak 200Mb hiányzik az 1200Mb-ból!