1354
  • akyyy
    #1194
    pfffff
  • ibrik
    #1193
    A Syberia 2-őt nem forgalmazták hivatalosan.
    Mindenki vagy külföldről vette meg vagy a többieknek tört verziója van.
  • tmisi
    #1192
    Megvan a megoldás, megnéztem egy külföldi oldalon: el kell húzni bent a függönyt, hogy meglássa az öreg a művünket. :)
    Csak jobban szét kéne nézni, de ha már sokáig nem találom a megoldást, akkor nézek bele a VJ-ba, igaz most póruljártam, mert abból ez kimaradt. Azé kösz.

    Syberia 2 nincs a CDGALAXISban. :(((
  • akyyy
    #1191
    tán a szökőkutba van vmi ketyere de nem biztos, basszsu de rég jácottam vele, most kezdem el szedni a kettőt, de olyan lassan jön h ajj... mennyibe kerül a 2 mostanság?
  • tmisi
    #1190
    Hi!
    Tényleg jó a játék. De most akadt egy kis gondom. Aralbadban beszéltem a recepcióssal (mindenről), majd elvettem a tisztítószert és beleszórtam a szökőkútba. A baj az, hogy ezt sehogy sem tudom neki megmondani (a végigjátszás szerint beszélni kell vele és kimegy takarítani), de nekem csak ugyanazok a dumák vannak, mint az első társalgáskor. Talán kellene még valamit csinálni? Aki tud segítsen, légyszi!!! :( Előre is köszönöm.
  • Beni521
    #1189
    nekem kicsit büdösek a kalandjátékok de ez naon bejött
  • gp56
    #1188
    Hali!Köszi a kérdést,közben már tudok menteni,visszaállítottam az eredeti 16bit-re a játékot.Különben 4,41Gb üres hely van a lemezen.Viszont most meg a madaras résznél(ahol odaadom a szöllőbogyókat nekik,hogy felmenjek a kakukk tojásért)egyszerüen leáll a kép,a hang(madár)az hallatszik.Aztán semerre.Illetve ha visszaváltok Windosra és utána vissza a játékra nyomok az egérrel a tálcán.már csak sötét kép és a madárhang hallható! Bug?Tud valaki erre megoldást?Továbbra is köszönöm a segítséget!A játék maga,megfogja az embert,a zenével együtt.
  • akyyy
    #1187
    van elég hely a c-n?
  • gp56
    #1186
    Hali!Nagy gondban vagyok!Nem tudok elmenteni játék közben !Help!Please!!Előre is köszönöm az esetleges segítséget!
  • Kit--Kat
    #1185
    Én se vagyok kalandjátékos a Gram Fandango mellett ezt az 1et vittem végig de zseniális az egész. 2.hoz még sajna nem jutottam hozzá:(
  • Csuhai G
    #1184
    Én is ugyanígy voltam vele ahogy te! Feltettem a Syberiát, és rögtön megfogott! Végig is játszottam. Aztán jött a 2. rész, ami sajnos már nem fogott meg annyira mint az 1. rész, de az is fantasztikus élmény volt! Azóta pedig falom a kalandjátékokat! :DD (de leginkább Sokal következő játék(ait) várom!)
  • marci6
    #1183
    pedig mondjuk tőlem távolt áll az ilyen stílus. (inkább pirnszofpersia stb) de ez a játék nagggyon teccik :)
  • marci6
    #1182
    kössz. már rájöttem (kis rohangászás után) kijátszottam, és mit ne mondjak rohadtul teccet. nagyon durván jó hangulata van a játéknak :D a 2. most fogom elkezdeni ;)
  • Csuhai G
    #1181
    Jaja!
  • Kit--Kat
    #1180
    JA ahol a dokkmesterrel annó megismerkedtél.
  • Csuhai G
    #1179
    Leszálsz a vonatról, az egyetem felé, de nem előre mész, hanem balra, addig amíg egy parthoz nem érsz. Ott lesz a kampó a homokban asszem! ;)
  • marci6
    #1178
    heló, lenne 1 kérdésem. amikor a vonatot kell elvontatni ott elakadtam. a hajós dobott nekem 1 láncot és arra elvileg vmi kampót kell rászerelni. na azt hol kell +szerezni?? ((vagy az a kémcsőfogó amivel a tojást fogtam meg, mer az már nincs meg)) help!!
  • ibrik
    #1177
    Runaway : A Road Adventure - bár nem éppen az az általad említett "hangulat, ELHAGYATOTT, GYÖNYÖRŰ TÁJAK", inkább a humoros kategória a "point&click" kalandjátékok közt.
    De még idesorolhatjuk a Broken Sword első két részét is (a harmadik rész, mint tudjuk, már nem point&click, hanem billentyűzetről irányítható kalandjáték)
  • Bircsike
    #1176
    The Longest Journey
  • Csuhai G
    #1175
    Már az is megvolt! :D
  • Kit--Kat
    #1174
    Syberia 2:)
    Én eddig csak 1 kalandjátékot vittem végig, mégpedig ezt, és tényleg nem semmi a játék:)
  • Csuhai G
    #1173
    Köszi! Valami más?
  • Taptarap
    #1172
    Still Life.
    ugyanaz a cég csinálta azt is.
  • Csuhai G
    #1171
    Hali!

    Valaki nemtud mondani egy játékot ami hasonlít a Syberiára? Úgy értem: hangulat, ELHAGYATOTT, GYÖNYÖRŰ TÁJAK (!)

    A tájak valami fantasztikusak voltak ebbe a játékba...csak már 3X kijátszottam és kéne valami más! De mindenképpen valami elhagyatott,hangulatos!

    Előre is THX az ötleteket!
  • Angee
    #1170
    A múltkor találtam amúgy egy oldat ahonnan le lehetett tölteni a Syberia 2-őt, kemény 2óra alatt le is töltöttem, de sajni nem műkszik, mert hibás! :( A háromnegyedéig fel tom telepíteni de utána nem mert kiirja h valami sérült, aztán meg lefagy...:( Ez nem igaz...
  • Angee
    #1169
    Nemtom, nekem ez a rész tök egyszerűen ment. Szóval én lementem az alagútba, utána megpróbáltam lehívni a liftet azzal a kis kellentyűvel, aztán le is jött csak benne volt egy bomba. Kate egyből elrohant, aztán fel is robbant a bomba, utána visszamentem oda, és ott voltak a romok, kinyílt a szellőzőrács és simán ki tudtam menni...próbáld meg igy :) Sok sikert!
  • Csuhai G
    #1168
    pontosabban:

    1. nem tudok felmenni és nincs nálam bomba, máshol pedig nemtalálok semmit
    2. az utolsó mentésem, ahol felvehetném, az elég messze van
    3. a végigjátszásba ez nincs benne csak az, hogy menjünk oda és másszunk ki a szellőzőnyíláson :(
  • Csuhai G
    #1167
    De nem tudok felmenni !
  • Gregorius
    #1166
    Illetve inkább ugyanúgy járt, mint az első rész, tehát hogy majd egy-nehány évvel a megjelenés után lesz kapható a klasszikus csomagolásban.
  • ibrik
    #1165
    Csakis netről (pl. DC vagy warezoldalak) tudod beszerezni, mert a második részt magyarországon nem adták ki hivatalosan - tehát itthon megvenni nem tudod.
  • Angee
    #1164
    sziasztok!
    Ha valaki tudja, h jelenleg hol lehet megvenni, vagy megrendelni, letölteni a Syberia 2-őt akkor írjon!! Már mindenütt kerestem de nincsen sehol....:(
    Egy Syberia rajongó :)
  • ibrik
    #1163
    Vagy itt: Syberia végigjátszás
  • bigapó
    #1162
    berobbant a liftakna? ha igen akkor jó ha van nálad dinamit(fent mikor belépnél a liftbe, mellette (feléd eső részen) vannak dobozok, abban van dinamit). a robbanóanyagot kell odarakni a szellőzőnyíláshoz és utánna ki tudsz menni.

    egyébként mindig érdemes áthuzogatni minden felett a kurzort, mert ha van valami használható akkor ugye átvált kézre. A 2. részben volt egy ilyen dolog, hogy egy hal csontvázát(gerincét) kellett felhasználni, de azt már egy korábbi részen felvehetted, de ha ott nem vetted fel, akkor is volt egy tartalékba máshol.
    nekem van hozzzá leírásom(most nincs nálam) netről szedtem le, szerintem kutakodj a pc-s újságok oldalain, valahol fent van.
  • Seth
    #1161
    abba a nagy liftbe kell beszállni én úgy emlékszek
  • Csuhai G
    #1160
    na, senki? :)
  • Csuhai G
    #1159
    Hali!

    Megmondanátok azt, hogy amikor Helena kiszabadul, én benn vagyok az alagútban akkor mit kell csinálni? Azt írja a végigjátszás, hogy a szellőzőnyíláson ki kell menni, de Kate nem akar bemenni, csak azt mondja, hogy az egy szellőzőnyílás!

    Előre is köszi!
  • Csuhai G
    #1158
    De, segített! :) Köszi!
  • Adri
    #1157
    #1101 ez nem segít??
  • Csuhai G
    #1156
    Helló!

    Az lenne a kérdésem, hogy Aralbadban amikor ki kell kevernem azt a koktélt melyik hangot (billyentyűt) kell megnyomni? Arról a lapról nem tudok semmit se leolvasni! Úgyhogy légyszíves úgy mondjátok, hogy jobbról a...., balról a..., stb...

    Előre is köszi!

    Üdv.: Csuhai G
  • Csuhai G
    #1155
    Jaja, köszi, ott volt!