293
Fogyás / Hízás
  • TheZsenyka
    #50
    Én viszont kibaszott kövér vagyok (kurva Csernobil , úgyis arra fogom) arghhh...
  • Hangianix
    #49
    En szeptemberben 72 kg-ra estem vissza es ugy 6 honap mulva 79kg voltam megint. Persze gondolom visszahizni konnyebb.
  • Z
    #48
    Nah mondjuk én mozgáshiányos vagyok, akármennyit mozgos is, szal ha egy napot itt kell ülnöm, akkor gutaütést kapok!!!
  • Efreet
    #47
    nekem se tetszett igazán :)
  • Z
    #46
    EZ AZ EFREET!!
  • Hangianix
    #45
    Hehe, udv ujra a regi logoval. ;-)))
  • Efreet
    #44
    Mike: keresgélj utána a 2 hánykilóvagy topicban, ott erösen kitárgyaltuk a fogyási módszereket.
  • Hangianix
    #43
    Nem muszaj sok szenhidratot enni, igyal sok tejet - 2l naponta, ha utalod, akkor mondjuk bananturmixot csinalj. Egyel soxor es mozogj is valamit, mert az izom nehezebb, mint a zsir.
  • Mike
    #42
    Ja és, hogy örüljetek én is ilyen kis nyamvadt ropika voltam kiskoromban. Mondjuk most sem vagyok egy zsírpacni (még szerencsére) de azért meg kéne szabadulni néhány centitől

    ja igen, még van egy nagyon jó receptem:
    nem szabad sokat mozogni, tornázni, gyúrni. Egész nap üljetek a gép előtt, chips and cola - bár ez sem fél év, mire meglesz a hatása
  • Mike
    #41
    Egyél csokit. Nasi, plusz tea sok cukorral, naponta legalább egy liter. 5 év alatt szép kis pocakra lehet szert tenni. Már ugye miután abbahagytad a növést, illetve a serdülést.

    Na, ugyhogy ellentétben a jónép javával, én a pocakbercitől szeretnék megszabadulni, és lehetőség szerint nem olyan lassan, mint ahogy növögetett.

    vazze, rohadt háj :(((
  • Efreet
    #40
    naponta rengetegszer kell enni... 2-4 óránként, és sokat.
  • Morfi
    #39
    Azzal nem sokat érsz el ha megeszel 8 nagy szelet kenyeret ;> Egyél hopzzá még 8 szelet finom magyaros húst is... aztán annak lesz eredménye
  • Marki
    #38
    Nekem is az a bajom. 70 kiló vagyok,és 190 centi. Tök égés. Nem vagyok sovány, de szeretnék kicsit nehezebb lenni.
  • Morfi
    #37
    Mikor még jártam gyúrni akkor 3-5 kilót fel tudtam szedni(90-100% feérjétől, bár elég fura ize volt ;>), de 3 hónap alatt el is tünt :/
    És azóta rájöttem hogy maradok ilyen pálcika ;>
  • Z
    #36
    OK, szóval fogyás/hízás.... :D
  • Efreet
    #35
    a dzsinnek egyik fajtája az arab mitológia 5féle dzsinnjéböl.
  • Z
    #34
    Az efreet az djinn, nem?? Olyan is van a gameban, ha jól emléxem, bár nem jáccottam vele sokat.
  • Efreet
    #33
    az elözö egy efreet fajú hös volt :)
  • Z
    #32
    Há nem az előző is elég devil-es volt! :))

    Akkor egy griffet! :DD
  • Efreet
    #31
    a nevemböl adódóan. hogy nézne ki egy devil az Efreet név mellett?
  • Z
    #30
    Morfi... LOL!! Menny le gyúrni, tudod! csak két hónap.

    Ja amúgy a tömegnövelő szerek elég drágák, de hát biztos jó kerestek...én nem veszek, mert az ösztöndíjból nem futtya!!


    Efreet: miért nem raksz be pl egy arch-devil-t???
  • Efreet
    #29
    az kb annyi, mint bátyám... az kevés. szerintem legalábbis.
  • Morfi
    #28
    Az sem rossz ;> De szentem én verek sok mindenkit. 187/66 ;>>> plusz-minusz 1-2 kiló
  • Efreet
    #27
    az nem démon volt, hanem az egyik efreet hös... de akkor idáig 2 ellenszavazat :)

    amúgy simán tartom a súlyom, mert egy durva koplalás volt, ami részeként a nagyobb részét leadtam, azóta sokkal kevesebbet eszem, és ez böven elég a szervezetemnek.
  • Z
    #26
    Hát Efreet! Baz!! Kafa! Engedd meg, hogy gratuláljak!! Tényleg Te vagy az?? Lehetek a haverod?? Szal: de legalább könnyen tartod a súlyodat?? Amúgy az előző Efreet jobb volt. Nem a heroes 3-ból vetted a démont??
  • Z
    #25
    LOL!! Ahhoz viszont van a régi NDK-soknál megfelelő cucc!!! Ja és talán a kínai úszónőknél is....
    Érdeklődj Coine-nál: ő hozta fel a hormon dolgot, hátha van nála egy két adag.... :)))
  • Efreet
    #24
    volt már 2 hánykilóvagy topic, ahol mindezt legalább 3X végigrágtuk :))
    a "testalkat" dologra én vagyok az élö ellenpélda. múlt nyárig voltam 90+ kiló a 183 centimhez, akkor nekiálltam, és lefogytam 75 környékére amennyi most is vagyok, és a régi ismerösök nem ismernek fel :))
  • Ron Ragm
    #23
    wazeg, itt mindenki hízik? én 161/60(kb) vagyok, de csak nem tudok lefogyni...(már csak abban reménykedek, hogy esetleg jól megnyúlok)
  • CSOCSO
    #22
    még ö mondta anno hogy 100 kiló alatt mindenki pálcika... hát.. igaza van.. ha a gyurást nézzük:)
  • CSOCSO
    #21
    nevelőapám világbajnok Kocsik Csongor 300 kilóval..hja ez pár éve volt...
  • CSOCSO
    #20
    menj el gyúrni szedjál tömeg növelőt edzél rendesen 8 ovatosan kezdj bele , kérd a nagyobbak tanácsait) és 2 honap mulva 80 kiló leszel
  • mateos
    #19
    186 vagy 187 má nemtom :)
  • mateos
    #18
    én most kibaszottul jól érzem magam

    186/78-9 kg

    fekvőtámasz/súlyzó mindennap
    eszek is rendesen és hála ég ttok hizni , napersze nem olyan könnyen de megy hál ég.
  • Lazarus
    #17
    Mongyuk jó lenne 1 kicsit hízni... de ha nem száll a sültgalamb akkor nemérdekel
  • Lazarus
    #16
    Én is ritkanyiszlet 1 emberke vagyok... és úgyszintén beleszarok az egészbe :D
  • Z
    #15
    Azé mer itt ül mindenki és fórumozik, ahelyett, hogy fekvőket nyomná!!!
  • Z
    #14
    LOL!!! Itt mindenki ilyen droid??? :DDD
  • Dikkma
    #13
    Én is kiba vékony vagyok, de már nem érdekel.
    Tudjátok, én vagyok apu abszolút egykedvűsége!
    Nem akarok már hízni.
    leszarom.
  • G@b0r
    #12
    azé ez a mMágus gyerek is elég durva. 14 évesen 187 cm :)))
  • magus
    #11
    én is testalkatilag vagyok vékony. bár van nálam vészesebb eset is