Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaSzKa
#26476
nvidia 1 fos jelenleg

#26460 ezt vedd

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

DarkSector
#26475
Tenni gépet másik szobába.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#26474
Hy!

Mostanában szeretnék új gépet venni,és nem tudom eldönteni,hogy melyik videokártya érné meg legjobban.Max 30e szeretnék áldozni rá.nVidiák elõnyben!!Tudnátoke ajánlani egyet?! A választ elõre is köszönöm

OS Name Microsoft Windows Vista Ultimate

MaSzKa
#26473
ihhi

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#26472
a melyik gépet vegyem topicba 1-2 napja raktam be

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#26471
Sziasztok megint én szerintetek melyik lenne jobb,Sapphire Radeon HD 3870 TOXIC 512M GDDR4 FULL PCIe vagy SAPPHIRE HD 4850 512MB GDDR3 PCI-E
alap...elõre is köszi

#26470
Üdv.Maszka,Sapphire HD4850 Toxic-ot hol látad 36 eFt-ért,én nem nagyon találok enyiért...ha az üzlet linkjét feltenéd megköszöném...szia

#26468
Dísznek jó lenne.

#26467
na emberek. köszönöm az eddigi tanácsokat, megfogadom

végsõ végsõ kérdésem,melyiket a kettõ közül ?

2600 xt / 2600 pro

vagy

3650 ?

és mennyire számít hogy 256 mb vagy 512 mb, illetve gddr4 vagy ddr3 -as verzió (használni fogja e a nagyobb memóriát, illetve lényegesen gyorsabb e a gddr4 ram)

emlékeztetõül, agp-s rendeszehez kell, athlon 2800+ -as procihoz, jelneleg 7600 gs van benne, ehhez a procihoz akarom a még meghajtható legjobb vidkarit venni. mindkét kártya bruttó 18.000 ft körül van

MaSzKa
#26466
ja ez 1 orkán

a hangja is marha nagy 😞

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

rvn
#26465
6600 Gt re😄😄😄😄..minek?😄

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

DarkSector
#26464
Ha hüttést akarsz, akkor ezt vedd meg.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

rvn
#26463
ez sütésre is alkamas egyszerre?:d

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

Solten
#26462
<#idiota>

Saor Alba

MaSzKa
#26461

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#26460
nem ez max 32eft-ot ér


én Sapphire HD4850 Dual Slot 35-37eFt



vagy ez Toxic 36-41eFt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

norbi56
#26459
de nem az alaplapra van rákötve hanem spéciül a 4 pines tápcsatira

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

#26458
amúgy erre gondolsz 35k-ért?4850

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#26457
melyik fogyaszt kevesebbet, meg lassab is?

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

MaSzKa
#26456
ez is jó

cska itt ha jól tudom a ramok 10%-al lassaban futnak

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#26455

Saor Alba

MaSzKa
#26454
sapphire 4850 dual slot 35eFt <#ejnye1><#whatever>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#26453
nem
de kevesebet fogyaszt 40%-al legalább

de 35-40%-al lassabb is

jó kari az is de HD4850-et kapni 32eFt-ért is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#26452
50 sok, 35-38k-ra gondoltam

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#26451
hd3870 512ddr4 29k, és ugyanannyit tud mint a 4850? és az többe kerül 4-5 ronggyal

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

MaSzKa
#26450
ha zajmentes vga kell akkor

van Sapphire HD3870 Ultimate 32eFt-ért

vagy PowerColor SCS3 HD4850 50eFt-ért

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#26449
nem járok jobban a 3870nel? vagy már nem tudom melyik a jobb

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

MaSzKa
#26448
? ezzel mit akarsz mondani??

van HD3870 ddr3-as 25-40eFt-ig

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#26447
épp nézem 3870 azok ddr4esek és kb. ugyanolyan ár

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

MaSzKa
#26446
sapphire 4850 dual slot 35eFt <#wave><#wave>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#26445
Melyike a jobb Sapphire vagy az MSI 4850?

MSI K9N-neoF,SAPPHIRE HD 4850 Dual Slot Fansink,AMD64 X2 6000+,Transcend 2GbDDR2,HDD WD 250Gb, Trust 520 watt,Win 7

MaSzKa
#26444
új sapphire 4850 dual slot 35eFt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#26443
tényleg jobb a 4850?hát fél ével ezelõtt még pro volt a 8800gtx, most meg pár ...

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

ates84
#26442
utóbbi

#26441
hy melyik éri meg jobban? 30rongyért egy féléves 2év garis asus 8800gtx vagy egy új 4850?

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

#26440
Tudtommal igen.

#26439
Köszi a választ! ...és ennek mennyiben van jelentõsége abban h nekem MSI K9N Ultra alaplapom van... PCI-E 16x-os csatlakozó is van rajta. Bele lehet tenni ebbe is a PCI-E 2.0-ás videókarikat is?

lippet
#26438
köszi srácok a segítséget!
hello!

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

ates84
#26437
vagy ipon-on gépösszerakó menüpont

[HUN]FaTaL
#26436
iponon bepakolod kosárba a cuccokat és kiírja mennyi lenne a végösszeg

http://goo.gl/gd6Zi5

lippet
#26435
Na uccsó kérdés😄 Tudtok vmi kalkulátort ami kiszámolja a gép költségeitXD?

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

lippet
#26434
😄

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

[HUN]FaTaL
#26433
Az egész gépet cseréld ki, de ne ebbõl a hulladék boltból 😄

http://goo.gl/gd6Zi5

DarkSector
#26432
Jah és gondolom akkor ez felsõ kategóriánál felejtõs lesz....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

ates84
#26431
ezeknél megállt az idõ...

DarkSector
#26430
Jah
én tudom állítani ventit, akkor már hybrid?<#idiota>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

w77d
#26429
básszusa akko újra kell húzni majd... de utálom....
Mindenesetre megéri majd szenvedni vele, mivel egy 4870X2 érkezését várom 😄

lippet
#26428

ASUS M4A77T | AMD Phenom II X2 560 3.30GHz AM3 BOX | KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz | VTX3D VX6750 1GBD5-H PCIE | SEAGATE 320Gb Barracuda 7200.12 7200rpm 16Mb SATA3 | Corsair Builder Series CX430

[HUN]FaTaL
#26427
Nem feltétlen muszáj, de mielõtt a régi karit kiveszed takarítsd le a drivert az uninstallerrel és a drivercleanerrel. Utána mehet fel az ATi, bár javaslok egy reinstallt, mert én hiába pucoltam le még anno xprõl a 7600gs drivert, rém lassú volt a 2600xt.

http://goo.gl/gd6Zi5