1229
minden ami box
  • Ramore
    #139
    Nembaj, az a lényeg, hogy az Univerzummal eljátszották azt, amit ők annyi emberkével megtettek már! Most először nekik kellett sírniuk a bírónak, most ők voltak a kis elesettek!
  • BADE
    #138
    Biztos,hogy lejtett,mert ha Klicskonak engedik a következő menetet,utána mivel sérülés történt és a fele eltelt a meccsnek le kellett volna pontozni.A pontozók szerint pedig Klicsko vezetett.
  • Ramore
    #137
    Én tudom ezért is kértem, hogy írjon olyan amerikai meccsről, ahol lejtett a pálya, azaz csaltak a bírók.

    Amúgy Lewis volt kanadai állampolgár is.
  • zaki
    #136
    csak az a baj, hogy Lewis brit...
  • Ramore
    #135
    Lewis meccsén semmi lejtés nem történt. Klicsesz feje nem bírta a strapát és ennyi. Megjegyzem, hogy Amerikában nemigen lejt a hazai pálya, mint pl. KOKO-nak a hazai meccsein. Írhatnál olyan meccsről, ahol Amerikában lejtett a pálya.
  • atee
    #134
    Foleg azert mert ez nem Nemetorszagban volt!...
    Azert a hazai palya mindig lejt!
    Lewis nekem nagyon nem szimpatikus...a bunyoja se tetszik!
  • Ramore
    #133
    Szerintem is Lewis félválról vette a meccset és ezzel a "felkészületlenségével" tette izgalmassá a meccset. Borzasztóan izgalmas meccs volt, bármelyik pillanatban eldőlhetett volna bármelyikük javára.
    Összességében megérdemelt győzelem volt, hiszen a pofonokat nem csak adni, hanem állni is kell tudni. Most végre az Univerzumot alázták meg, általában az Univerzum ellen bunyózó balekok szoktak reklamálni a bírónál, én olyan meccset még nem láttam, ahol Univerzumos boxoló sírna a bírónak. Végre, megérdemelték! :)))
  • Jano
    #132
    Véleményed a meccsről?
  • Ramore
    #131
    Vicces, hogy mennyi embert megrészegített az Univezum és az RTL klub, akik a közönségükre kényszerítették, hogy csak és kizárólag az Univerzum boxolóinak kell drukkolniuk, bunyózzon bármelyik csapattaguk is. A tegnapi RTL-es közvetítésen is gusztustalan elfogult kommentárt lehetett csak hallgatni, a hajnali Viasat gálán viszont kimagaslóan színvonalas volt a kommentátor.
  • atee
    #130
    Az Ukran jobb volt valamivel!
    viszont 50-50% volt, hogy kiutik egymast!
    Pontozva inkab Klitschko, de keves lett volna a vegen a vilagbajnoki cimhez nagyobb veres kell!
  • Kandurex
    #129
    Durva volt...



    Egy - két pofont bekapott...





    Képek: www.axel.hu
  • Dynamic
    #128
    Nincs fent valahol video formájában a Klitschko Vs Lewis meccs?
  • Cat #127
    este viasat3mon berippeled
  • Madmaxx
    #125
    Jah szerintme is király volt. Nem hittem volna, hogy eddig húzza teljesen meglepett. Sajnálom hogy olyan brutálisan felrepedt a szemhéjja és nem engedték folytatni.
  • Jano
    #124
    Visszanéztem a meccset, Klicsko az első 3 menetben megverte Lewist. Ezután sem tudott fölénybe kerülni Lewis, akárhogy magyarázott a nyilatkozatában. Sosem gondoltam volna, hogy Vitalij ennek a teljesítményének akár a töredékét is képes lenne nyújtani. Nagyon sajnálom, hogy így lett vége!
  • zaki
    #123
    ezzel nem vagy egyedül
  • Jano
    #122
    Mindig összekeverem! :DD
  • Jano
    #121
    Jaj, bocs! :D
  • BADE
    #120
    Vlagyi kiütötte volna:))
  • zaki
    #119
    Vlagyimir az a fiatalabbik Klicskó, aki most bunyózott az a Vitalij volt
  • Jano
    #118
    Hát szerintem Lewis enervált volt, és nem vette komolyan a meccset, nem csoda, hogy majdnem 120kg-mal mérlegelték. Ez a tény viszont egy meglepő meccset eredményezett, ami számomra nagyon szórakoztató volt. Lewis aludt az elején, meg is kapta érte a magáét! Klicsko soha nem volt ilyen felkészült, mint most. Bizony kellemetlen ellenfél volt Lewisnak! Sajnálom, hogy kettényílt a feje, bár szerintem mindenképp Lewis nyert volna, nem hiszem, hogy Klicsko ütőereje elég lett volna az x. menetben, hogy kiüsse Lewist. Sajnos tényleg nagyon randa volt a sérülés, az orvos joggal szűntette be a mérkőzést. Lewis ígért egy rimeccset, majd meglátjuk!

    Szóval le a kalappal Vlagyi előtt!
  • BADE
    #117
    Meg szerintemn az is a baj,hogy a sok óriás között eltörpül.(mármint magasság szempontjából)
  • sanzik
    #116
    Tyson mar itt nem nagyon tud labdaba rugni.
    Mar messze nem az aki fenykoraban volt sajnos.
  • BADE
    #115
    Nem nagyon lehetett mostanában olvasni róla.Szerintem otthon a villájába van és a tigrisével játszadozik.Vagy inkább a sittre megy?:))Most verekedett össze két férfival:))
  • zaki
    #114
    Tyson mikor játszik legközelebb?
  • BADE
    #113
    Imádkozzunk,hogy legyen.Ilyen jó meccset még nem láttam.Még a Tyson-Lewis meccs sem.Mondjuk az lehet,hogy azért,mert Tyson fan vagyok:))
  • zaki
    #112
    hát most én is szomorú vagyok, nagyon drukkoltam a Klicskónak. egyébként érdekes, hogy mindkét meccsét sérülés miatt veszítette el, még senkinek sem sikerült levernie Klicskót, ami nem kis szó
  • sanzik
    #111
    Lewis nem tudta megverni Klicskiot,de ha lesz visszavago, amit ketlek akkor biztos felkeszul belole rendesen es leveri.
    Klicsko kar,hogy beszedte azt a serulest,melto ellenfel volt.
    Ez igazi keteselyes kuzdelem volt.
  • BADE
    #110
    Remélem lesz visszavágó,majd az ukrán megmutatja Lewisnak,hogy ki az Úr a háznál:))
  • BADE
    #109
    Leléptették Klicskot:(((
    Pedig szerintem jobb volt!
  • zaki
    #108
    szerintem Klicsko kiüti a 4. menetben Lewist, legalábbis én neki szurkolok
  • Punker
    #107
    Na tényleg csak fél 5 körül lesz a mecs megyek vissza aludni......
  • sanzik
    #106
    ha 3kor kezdodik a gala,akkor bizros lesz fel5 vagy 5 ora mire rajuk kerul a sor...
    ha tevedtem akkor elaludtam es csak az osszefoglalot lathatom :)
  • Jano
    #105
    Ja!
  • atee
    #104
    Klicskonak drukkolok...de sajnos nemsok eselyt latok a gyozelmere... sot szerintem 1-2 menet es vege:(
  • Cat #103

    SPOILER!!!



    Kovács István után Kótai Mihály a magyar profi ökölvívás második világbajnoka, miután a WBF szervezet nagyváltósúlyú döntojében - tizenkét menet után - egyhangú pontozással verte az orosz Oligovot
  • Dynamic
    #102
    Lewis bedarálja Klicskót...
  • Jano
    #101
    Jeeee! :DDD

    Ki se bírom már addig!
  • Ramore
    #100
    Lewis vs Klicsesz
  • Ramore
    #99
    Los Angelesben és Las Vegasban zajló meccseknél mindíg korahajnalra jön ki a lépés sajnos.