1229
minden ami box
  • rohadtgec
    #179
    :DD
  • mikike
    #178
    Ne hagyd otthon a TAJ kártyádat!
  • rohadtgec
    #177
    egyetértek
  • Ramore
    #176
    Szerintem is egyszerűen beetették Magyarországot Darekkel, hogy Koko barátja, közbe a fenéket barátja, csak egy közeli ismerőse, volt kollégája, nem több.

    Viszont a kommentátor gusztustalan módon elfogultan közvetítette a meccset, ráadásul egy lengyel boxolónak jobban drukkolt, mint egy magyarnak! Ez szégyen!
  • rohadtgec
    #175
    Dáriusz csak ott volt nagy név, ahol az rtl azt csinált belőle....(Németország, Magyarország). Ezzel nem lebecsülni akaroma képességeit... dehát lássuk be nem egy klasszis boxolo... Roy Johns...ő pl az..;))

    Amia Matolcsival történt az pedig kabaré és tragikomédia!
    Kótai--> jó gyerek;)

    uff
  • Loál János #174
    Arrafelé! :D
  • sanzik
    #173
    Akkor te is Dunakeszin laksz? :)
  • sanzik
    #172
    Darius tenyleg kapott ennel mar sokkal nagyobb verest is de ott legtobbszor ugy lett vege,hogy megis csak o utotte ki az ellenfelet a vegere.
    Itt sajnos nem sikerult neki es sajnalom,mert annyival nem volt jobb a masik,hogy most o legyen a vilagbajnok.

    Matolcsi is jol kuzdott,lehet,hogy pontozassal nem nyert volna,de szerintem nagyon hamar lepett kozbe a biro es elvette igy az eselyt tole egy esetleges nagy utessel jaro befejezestol.

    A Kotai merkozes meg egy vicc volt. Lehet,hogy Misinek kellett ez ,hogy lelkileg rendbe jojjon,de hat akkor sem volt egy kategoriaban azzal az osztrak buszvezetovel.
  • Ramore
    #171
    Akkor neked a Madár legalább olyan jó barátod, mint Dariusnak Koko! :D
  • Jano
    #170
    To Faki & Dynamic

    Ennek 'Tigrisnek' messze nem egy olyan meccse volt, ahol úgy ömlött a fejéből a vér, vagy úgy bedagadt a szeme, hogy már rég le kellett volna léptetni. De ez sohasem történt meg vele. Vajon miért?
    Egyáltalán nem vagyok olyan ember, aki irigyli más sikereit. Az idegesít, ha valakit jogtalanul sztárolnak, és erre remek példa szinte az összes rtl klubon nyomott ígyveretlen úgyvilágbajnok boxoló.
    Kokónak mindig szurkoltam, és nagyon sajnáltam, hogy abbahagyta egyetlen vereség után. Madárnak azért szurkolok, mert régebben néhány lépcsőházzal arrébb lakött tőlem, és sokszor utaztam vele egy buszon. :D
    A jelen esetnél maradva, ezt a Mihalcsevszkit tényleg szinte lehetetlen kiütni, ez egy rendkívüli adottság, de ettől még nem lesz jó boxoló. :(
  • Dynamic
    #169
    Egyetértek.Sajnos tényleg ilyenek vagyunk.Kokónál, Madárnál, Kótainál is mindig voltak rosszindulatú ellendrukkerek.Ez az igazi magyar sajátosság: utálni mindenkit:(

    Bár a Tigris sosem volt a legtechnikásabb boxoló, de eszméletlen, hogy miket kibírt.Péppé vert arccal is tudott nyerni, ez nekem nagyon tetszett benne.Sajnos ilyen a box eléggé szubjektív, nem olyan mint pl. foci, ahol a gól egyértelmű.Biztos lehet vitatkozni, hogy ki volt a jobb.
    Én mindenesetre sajnálom:(
  • Ramore
    #168
    Király lett az eredményhírdetés! :)
  • Faki
    #167
    Dől belőled a jóindulat. De szerintem ez így megy, legalábbis a legtöbb ember itt hazánkba már csak ilyen. Más sikereinek örülni nem tud, csak "csalás" "felmenedzselés" jöhet szóba. Na nem vagyok egy box fan, de ez még nekem is sok volt, hogy egy ilyen Juanita nyert, pedig nem érdemelte meg. Egy világbajnoksághoz ez édeskevés.
    Na jóéjtszakát
  • Ams
    #166
    és igen! nem sajnálom
  • zaki
    #165
    én örülök neki, hogy kikapott. kibaszott unszimpatikus volt nekem, remélem visszavonul, mint a Kokó.
  • Jano
    #164
    LLLLLOOOOOÁÁÁÁÁLLLLL!!!!!

    Végre!
    Végre vesztett a felmenedzselt vasfejű! Kiütni szinte tényleg nem lehet, de eddig csak a terelgetésének köszönhette a "sikereit". Ezt érdemelte, nem állított be rekordot!
  • dashed_
    #163
    Kotait megvertek..
  • Ramore
    #162
    Korcs szerintem Pacal és a kis Koko, nameg a személyeskedő fórumlátogatók, akik teljesen bekajálják az universum box promotions népbutítását!
  • Aramir
    #161
    Engem jobban idegesített a kommentátorok dumája az utolsó két menetben, mint az, hogy mi lesz az eredmény.
  • dashed_
    #160
    eleg szomoru
  • mikike
    #159
    azt hiszem magyarországon ez teljesen természetes
  • dashed_
    #158
    vannak ilyen korcsok akik a magyarok ellen drukkolnak
  • sanzik
    #157
    hat itt senki nem szereti a hazai bokszolokat?
  • Ramore
    #156
    Annyira drukkoltam, hogy kiüssék Pacalt, de megúszta a dagadék!
  • dashed_
    #155
    durva volt az utolso 2 menet .. ehh
  • Dynamic
    #154
    LOL...az
  • dashed_
    #153
    remelem kiuti
  • dashed_
    #152
    ez a kozvetites kesz katasztrofa ..
  • Punker
    #151
    freddi bútor ez milyen szar.....
  • BADE
    #150
    Már azt hittem Erdei bevonuló zenéje :D
  • BADE
    #149
    Jófej ez a Perez.
    Mi az Isten ez a zene????
  • dashed_
    #148
    Nezzetek Erdei mecset..
  • Ramore
    #147
    Hamarosan itthon fog parádézni Pacal! Csak le ne üssék hazai lejtős pályán is a padlóra úgy, mint ahogy egy párszor már megtörtént vele. :)
  • Ramore
    #146
    Erdei "PACAL" Zsolt egy szánalmas, kövér harmat gyenge boxoló! :))
  • Punker
    #145
    Na vajon Erdei mit alkot ma?
  • Ramore
    #144
    Egyet értek, ilyen nagy meccset mindíg vár az ember.
  • chipo
    #143
    roy jone=roy joneS
  • chipo
    #142
    roy jone jr. vs lennox lewis: óh istenem, csak hozzák tető alá ezt a meccset!!!!!!
    NO COMMENT
  • Ramore
    #141
    Lehet, hogy csak amolyan fókusz, vagy aktív módra kiemeltek Tyson mondatából egy darabot, amit egyből el tudtak adni a bulvármagazinoknak.
  • Jano
    #140
    Mike Tyson megbuggyant!