1229
minden ami box
  • Jano
    #52
    "Tyson azert letett mar valamit az asztalra"

    Ez enyhe kifejezés! 20évesen MINDENKIT szájbavert! És tipikus nehézsúlyú profi volt, baromi rövid K.O.-s meccsekkel. Csak a magánélet, a tré gyerekkor, meg ki tudja mi...
  • Evil
    #51
    akarom mondani az elmult 10ev legjobbjaival.
  • Evil
    #50
    Tyson azert letett mar valamit az asztalra, boxolt a jelenlegi legnagyobbakkal.Nemhiaba mondjak merkozesek elott Tyson meccseken hogy vitathatatlan vilagbaknok.Klicsko ek meg sux bar en inkabb az universumot hibaztatom erte mert lehet jo boxolok de senki nem kivancsi rajuk.
  • Ramore
    #49
    Tyson született tehetség, Klicsesz pedig egy tanult boxoló, szerintem csöppet sem tehetséges, hanem eminens tanuló! Fociban is az a legjobb, akinek született labdaérzéke van, nem a falábú, aki ugyan minden edzésen vért izzad, de soha nem lesz Ronaldo!
  • Ramore
    #48
    A magyar kommentátoroknak kötelező fényezni az universumot, hiszen KOKO-t sem a tehetsége, hanem a 10 millió néző miatt vették meg. KOKO ki, Erdei "PACAL" Zsolt be. Teljesen átlátszó szemfényvesztés! És ebbe a bizniszbe a kommentátorok is beletartoznak.
  • Jano
    #47
    Tyson egy állat, ezért csípik sokan (én is)! :D
  • Jano
    #46
    Egy nagyobb amcsi néger ellen jóformán esélytelenek lennének. Lewis ellen 2 menetet sem bírnának ki. Talán a kisebbik.
  • Jano
    #45
    Jaja! Azé mondom, hogy persze Jones súlycsoporttól függetlenül a legjobb boxoló, de azért irreális állításokat nem kéne a 'szakértőknek' nyomniuk.

    Klicskóék???

    A fiatalabbik még valamit tud, de a nagy szerintem egy igazi pöcs. Egyszerűen béna!
    Legutóbb is lerántogatta a senkiházi ellenfelét? Áááá, felejtős.
  • Madmaxx
    #44
    Hát Klicskóék technikásabbak mint Tyson bá (bár ő a nagy kedvenc).
  • Evil
    #43
    mintha a hetvegen lenne klicsko meccs vagy csak rosszul emlexem?
    Amugy en is osztom a nezetet hogy az univerzumnak csak europai szinten vannak jo boxoloi.Az igazi nagyagyuk ellen nemtom mit lenne.
    Szerintem ez a LL vs KlicskoK is fel vannnak fujva. Technikailag sehol sincsenek tole.
  • Madmaxx
    #42
    Jó de Roy Jones Jr. épphogy felküzdötte magát (súlyilag) a nehézfiúk közé. Igy is 15 kilóval könnyebb volt Ruiznál. Mig Tyson világ életében a nehézsúlyban boxolt, és teljesen más az izomzata mint Jonesnak. Amugy a Klicskóék az egyedüli jó boxolók az Univerzumnál attól függetlenül hogy szinte csak egyeneseket ütnek.
  • Jano
    #41
    Ja! Fényezik a szaros boxolóikat.
    Pl. Mihalcsevszki a "Tigris". LOL! Egy igazi megmenedzselt 'profi'. Szánalom. És a lexomorúbb, hogy esküszöm még a hazai kommentátoroknak is ki van adva, hogy dicsérjék orrba-szájba, istenítsék őket a laikus tv-nézőknek. Röhej!
  • Ramore
    #40
    Én az universumot gyűlölöm a legjobban. Teljesen hülyének nézik az embert. Felfújják a senkiházi bunyósaikat, sőt elhitetik magukkal a boxolókkal is, hogy világverők, meg is ígérik minden gyenge ellenfél után, hogy a következő ellenfeled a Lennox, Roy Jones, Hamed, Tyson lesz. Csak ezek a meccsek sajnos nem jönnek össze, így megint le lehet alázni egy szerncsétlent, akit az universum a WBO ranglista 25. helyéről feltolnak a jól hangzó 11-re.
  • Jano
    #39
    ...joggal
  • Jano
    #38
    :D Abszolút egyetértek!

    A kommentátorok nagyon lehúzták Tysont, hogy már leszálló ágban van... Hát szerintem Jones nem merne kiállni ellene. Méghozzá jiggal. Tyson egyszerűen szétkapná, mint bohóc a biciklit.
  • Ramore
    #37
    Például egy Hopkins elleni meccs nem lenne rossz, vagy egy újabb nehézsúlyú boxoló. Dárius M. lealázása szerintem csak az Univerzum céget utáló embereknek okozna hatalmas örömöt, például nekem! Megnézném azt a két menetet. :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #35
    vszleg törölték
  • bulis
    #34
    Hello!
    Nem tudom letölteni a file-t. Mi lehet a gond?
  • Ramore
    #33
    Írtunk a haverokkal sms-t a sport1-nek, hogy énekeljen Bunyós Pityu a Lennox verő! :))))
  • Jano
    #32
    Nagyon örültem, hogy Szikora "Bunyós Pityu" István volt az egyik vendég a Sport1 stúdiójában. Kár, hogy nem énekelt!
  • Ramore
    #31
    A női meccs jó volt, a főmeccs atomkirály, de a többi egy katasztrófa!
  • Evil
    #30
    a tobbi viszont nagyon felejtheto.


    profiboksz.hu

    A tegnap este Las Vegasban megrendezett WBA nehézsúlyú bajnoki összecsapáson sport-történelmi győzelmet aratott Roy Jones, aki 12 menetben fölényes pontozással verte a címvédő John Ruiz-t!

    Az első menet a várakozásoknak megfelelően indult, hiszen Ruiz ígéretéhez híven testre mért ütésekkel próbálta felőrölni ellenfelét. A meccs előtt kissé feszültnek tűnő Jones ebben a menetben már elhelyezett néhány sistergős horogütést ellenfele fején, de Ruiz is többször talált és úgy tűnt, hogy Jones nehéz mérkőzésnek néz elébe. A meccs azonban egészen másképpen alakult, mint ekkor sejteni lehetett. Jones a 2. menettől kezdve rátalált szokásos ritmusára és pattogós balegyenesekkel zaklatta Ruiz-t, aki néha előrelendült, de Jones helyett főleg a levegőt találta és ezeknél az alkalmaknál Jones balhorga, vagy jobbegyenese mindig precízen landolt a nehézsúlyú címvédő fején. Ruiz lelkesedése percek alatt lelohadt és a 3. menettől kezdve kifejezetten passzívan bokszolt.

    Ruiz frusztrációját csak fokozta, hogy a 4. menet végén egy jobbegyenestől komolyan megrogyott és ha a gong nem szólal meg, könnyen elképzelhető, hogy padlóra is került volna. Ez a jelenet láthatóan teljesen elvette Ruiz kezdeményezőkészségét és ettől fogva pontosan abba a statiszta-szerepbe kényszerült, mint Jones legtöbb eddigi ellenfele. A komótosan előrecsoszogó Ruiz szinte semmi veszélyt nem jelentett a kifejezetten magabiztosan küzdő Jones-ra, így a 7. menet tájékán majdhogynem unalmas, egyoldalú meccset követhetett a közönség.

    Hiába kapott komoly lelkifröccsöt minden szünetben Ruiz, a menetek során gyakorlatilag képtelen volt épkézláb akciót bemutatni. Az utolsó menetben még megpróbálkozott egy kétségbeesett rohammal, de ütései nem landoltak tisztán és Jones gond nélkül kimozogta ellenfelét.

    Az utolsó gong után már csak egyetlen kérdésre kellett választ kapni: vajon mekkora pontkülönbséggel győzött Jones? A pontozók 116-112, 117-111, 118-110 arányban adták a meccset a "kihívónak", így Jones az első olyan bunyós lett a sport történetében, aki közép-, nagyközép-, kisnehéz- és nehézsúlyban is bajnoki trófeát szerzett!
  • Ramore
    #29
    Aye, aye! Király meccs volt, nagyon izgalmas, megérdemelt győzelemmel a végén. :)
  • Evil
    #28
    na szerintem nagyon fasza volt a meccs.Termeszetesen Jones nyert, azt csinalta amit kellett.Nem ment bele adok kapokba, bar egyszer majdnem megrogyasztotta Ruizt.
  • Ramore
    #27
    Roy Jones nagy király, rengeteg sorozatban (szappanopera) szerepelt már. Címmeccs lesz vajon? Nem hinném. Ebből adódóan 10, vagy 12 menetes lesz a meccs?
  • Evil
    #26
    ja aszem nekem is hosszu ejszakam lesz ,vagy korai keles.Remenykedem nem lesz olyan sux a boxgala mint multkor a tyson etienne, hogy az egesz gala 5 menetbol allt vagy talan meg kevesebbol.
    Addig is aki ne ismerne:
    http://www.profiboksz.hu/forum/
  • Ramore
    #25
  • Jano
    #24
    Érdemes?!?! Kötelező!!! :D
  • Ramore
    #23
    Újabb éjszakázás, azt hiszem érdemes lesz fent maradni, kuriózum lesz a főmeccs!
  • BADE
    #22
    A Sport1-en lesz!
  • Ramore
    #20
    Bizony, jo meccs lesz, nem mondok meglepetést senkinek, ha szerintem Roy Jones fog győzni.
  • Ramore
    #18
    Hát ha valami kamu meccs, akkor az Universum rendezésében lezajlott (egyenlőtlen erők küzdelme) mérkőzések! A bunda melegágya. Ember! Tyson nem most nyert először 1 percen belül, és hasonlóképpen sem!
  • Norbi2K
    #17
    nem volt ez a meccs kamu?, kellett a másik csávonak a pénz, de ki is kellett állni, szoval elég gyanus nekem
  • Csuka001
    #16
    Ne tudd meg, hogy mennyi munkámba került, míg megvágtam :)))
  • Evil
    #15
    "Tyson, - aki még soha nem veszített tét nélküli mérkőzésen - félszázadik győzelmét aratta 18 évvel ezelőtt kezdődő karrierje során. Az amerikai fenegyerek eddigi 43 kiütéssel megnyert meccséből ez volt a hatodik leggyorsabb a maga 49 másodpercével. "

    Nem csodalom hogy 17mb az egesz meccs.



  • Csuka001
    #14
    Tyson-Etienne box mérkőzés (kb. 17 Mbyte)

  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    jah főleg hogy MEG A DEEP SPACE 9t is elbaszták az ismétléssel :'(
  • Evil
    #12
    hat nem tartott tul sokaig, ezert kar volt felkelnem.
  • Evil
    #11
    remelem tyson nem a lewis elleni formajat hozza, bar az ellenfel nem az utesallosagarol hires.Szerintem tyson megeszi az elso par menetben.Ha nem akkor aszem vege a palyafutasanak.
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    vasárnap asszem korán kelek :O
    amúgy nem érdekel a box de ha összeverik egymást akkor látnom kell :))