1229
minden ami box
  • Sol Dier
    #340
    Szemét banda!
    Állat gundel és köcsög csisztu, mindig is utáltam ezt a #&@"=/* picsa@'t és ezt a barom f@szt!
  • Davidus
    #339
    :)))))))))
  • Davidus
    #338
    Az első mélyütést láttam aztán elment az áram:) Ott még nem lehett tudni hogy miujság mert nem volt replay.
  • ÁjjLe BoBBi
    #337
    hallom megtorte a jani a csákó csoki maffiavezér csákónt! :)
  • [NST]Cifu
    #336
    Chacon szépen tartotta magát, a "csontörő" szépen leengedett, mint a lufi, legtöbbször a levegőt boxolta. Janikánk pedig legalább 2x, de 'tán 3x övön alul sikerült beütnie. Az utolsónál Chacon keményen földet fogott. Ezután 10 perc káosz. Kokó, a Bíró, és Chacon ill. janika menedzsere artikuláltan vitatkozott egymással. A végén kihozták győztesnek janikát.

    Gyakorlatilag lejáratták a magyar boxot...
  • Drilling20
    #335
    büszke lennék magamra egy ilyen győzelmem esetén
  • Pupcika
    #334
    Nagy "Herélő" János
    Chacon jó lenne nagyon, de szar az edzője (maradj fekve mert az tuti).
    Fizikailag meg se közelítette Chacon azt a szintet mikor Kovács Istvánnal bunyózott.
    Várom a Replay-t
  • zaki
    #333
    nem tom, nem vagyok szakértő, mint a Winkler :)
  • Drilling20
    #332
    Most valami olyat hallottam, hogy lehetséges felülbírálni a bíró döntését. Mármint az illetékeseknek. Csak félfüllel hallottam, van ilyen???
  • Roll
    #331
    Nem láttad?
    Jani már sokadszor tököncsapta Chacón-t. Az utolsó még tévén keresztül is fájt. Chacón elfeküdt, színlelet vagy sem azt nem tudni, de az ütés az biztos mély volt.Kapott 5 percet hogy magához térjen.Mindenki összeveszett mindenkivel. És végül technikai k.o. hirdettek.
  • Davidus
    #330
    ÁÁÁÁÁ
  • Punker
    #329
    a csontörőből diórörő lett, a cigány feküdt 10 percet a földön mindenki mindenkivel anyázott....
  • zaki
    #328
    teljes tanácstalanság, káosz kokó üvöltözik, köze nincs hogy mit kellene csinálnia, botrány
  • Davidus
    #326
    De most mi volt? Mindenki csak lolozik de mi volt?:)
  • Roll
    #325
    Ilyen is csak nálunk fordul elő.
  • zaki
    #324
    csak felidegesítenéd magad az 100
  • zaki
    #323
    jobb is...
  • Drilling20
    #322
    orvost a Chacónnak!!! Még rímel is
  • Aramir
    #321
    Szemüveget a bírónak!
  • Aramir
    #320
    "ez szépvolt! igaz nemérte el." LOL
  • Davidus
    #319
    Hát bazzeg a harmadik menet közepén beköszönt az áramszünet! Lófaszt nem láttam a meccsböl:)
  • zaki
    #318
    asszongya a bíró nem volt mélyütés. mindenki elismerte, hogy az volt. csonttörő 1ből bólogatta a fejét, hogy az volt, visszajátszották a kivetítőn, stb... ti elhiszitek ezt a dumát, hogy a bíró nem látta?
  • Aramir
    #317
    A másik érdekesség, hogy ha nemlátta mélyütésnek, akkor minek kellett az 5 percet megvárni? 10 mp azt kész. Hameg megvárták az 5 percet, akkor miért mondta a bíró utánna, hogy nem volt mélyütés?
  • zaki
    #316
    igazad van
  • [NST]Cifu
    #315
    1.: Irtó gyenge mérközés volt, "csontörő" iszonyú amatőr szinten boxol, élvezetesebb mérközést amatőr szinten bármikor láthattunk már - 2x ütött a magyar srác övön alul! Profi mérközésen, csak sejtésem lenne, hogy került egyálltalán a szorítóban...

    2.: Rémálom volt a "szakkomentátorok" szövege. Nehezen tudom elhinni, hogy ilyen beszólások után még van képük utcára menni...

    3.: Kokó kavar mint a cséphadaró, csak tudnám, hogy lehetett olyan elmebeteg helyzetett összehozni, hogy olyas valaki intézkedik, akit az egyik boxoló ütött ki éppen. És mit ad isten, az ő kárára döntöttek. Szörnyű...

    Konklúzió: a magyar boxot lejáratták a világ végéig. Köszönhetjük a TV2-nek, Kokónak és a többi elmebetegnek. Szegény Papp Laci, tán jó is, hogy ezt nem érte meg...
  • Aramir
    #314
    A legjobb kommentár szvsz a EuroSporton van, még az önéletrajzát is elmondják a játékosoknak az üresjáratokban.
  • neménvoltam
    #313
    Kár. Vazz pedig Jani lehet, hogy megnyerte volna, na de így rosszabb mintha kikapott volna.
  • Cat #312
    tv2 nagyon amatőr, ezt már mondtam :)
  • Aramir
    #311
    Hirtelen megint biceg...
  • Aramir
    #310
    Már megint nagy fos volt a kommentár, mintha egy kocsmában drukkolnának.
  • Drilling20
    #309
    ez jó
  • DarkHorSe
    #308
  • Cat #307
    azé tényleg gyorsan meggyogyult a chacon :)
  • zaki
    #306
    :DDDDDd
  • Punker
    #305
    új nevet kap a jani diótörő :))))
  • Jano
    #304
    Chacon mindjá lenyomja Kokkancsot! :DD
  • Drilling20
    #303
    hát meg
  • Jano
    #302
    Megvolt a REVANS!
  • zaki
    #301
    loooooool, akkor most a bíróra kenik az egészet......
  • Drilling20
    #300
    Szép győzelem