1229
minden ami box
  • Jano
    #98
    Most.
  • Jano
    #97
    Sport1 Eubank meccs. :D
  • Jano
    #96
    Viasat 3 rulz!
  • Jano
    #95
    Mindig elcseszik az éjjeli/hajnali időpontok megadását. :D
  • Jano
    #94
    Nemnem! Nehogy föntmaradj! :D
    Holnap kell fentmaradni éjfélig (odáig szombat lesz), és még 3 órát (vasárnapi pirkadat előtt), akkor lesz a meccs! :)
  • BADE
    #93
    "Hivatalosan is bejelentették, hogy a június 21.-i összecsapáson Vitalij Klicsko lesz Lennox Lewis ellenfele "
    Ezek szerint mégis most lesz.Nem?
  • Jano
    #92
    Szombat éjjel, vasárnap hajnalban. Az már 22-e.
  • BADE
    #91
    Akkor most lesz a meccs?Az a segg NS hátoldalán,az egyik azt írja,hogy 21.-én 3 órakkor,a másik pedig,hogy vasárnap 3 óra.Nézzétek meg.
  • Jano
    #90
    Alig várom a meccset! :D
  • Ramore
    #89
    Palancsitára verik a balkáni bunkót! :))
  • Ramore
    #87
    Are You Ready To Rumble????

    Dr. Klicsesz hamarosan elolvassa a padlón lévő szponzorok nevét orrhossz távolságból! :)) Hacsak Herr Stunek be nem dobja a törcsit még a padlózás elött, megjegyzem nem először tenne így. :) A fiatalabb, vagy az idősebb Klicsesz a jobb bunyós? Teljesen lényegtelen, egyre megy mindkettő, a kiütés elkönyvelhető előre.
  • Ramore
    #86
    Olyan "komolyan", ahogy az eddigiekre. Herr Stunek "az össznépi edző" szaki segítségével.
  • sanzik
    #85
    mivel ez most derult ki nemreg,arra leszek kivancs Klicsko hogyan tud felkeszulni erre a mecsre 2 het alatt? :)
  • sanzik
    #84
    "Hivatalosan is bejelentették, hogy a június 21.-i összecsapáson Vitalij Klicsko lesz Lennox Lewis ellenfele a sérült Kirk Johnson helyett!!! Johnson kiesését követően az HBO vezetősége és a WBC is annak a véleményének adott hangot, hogy az egyébként is kötelező kihívó Klicsko lehet az egyetlen elfogadható ellenfél. A Lewis vs Johnson párosítással ellentétben ezt az összecsapást hivatalos címmérkőzésnek tekinti a WBC."
  • Ramore
    #83
    Klicskoék már úgy hallottam amerikában éldegélnek, szerintem ez a vereség lesz az utolsó univerzum által szervezett Klicsko meccs. Az UBP lehúzza így a Klicsko testvérekről az utolsó bőrt, aztán talán még el is tudják adni őket. Csak ez lehet az egyetlen indok arra, hogy ez a meccs valóban összejöhetett.
  • Jano
    #82
    Hááááááááá!

    Szegény Vityi... :D LOL
  • sanzik
    #81
    Junius 21. eloben a viasat3-on hajnalban
    Lennox Lewis vs. Vitalij Klicsko !!!

    ki mit tippel ? :)
  • Evil
    #80
    na sikerult lideritenem.Az orosz tv leadja holnap este 21.35 kor itteni ido szerint.
    Tippem Tuaman KO val.
  • Evil
    #79
    Hali.

    Ugy tudom ma hajnalban lesz Tuaman-Rahman mecs.Meg tudja valaki erositei?Kozvetiti valamelyik ado?
  • Ramore
    #78
    Sven Ottke már két szervezet bajnoka, megint összeverték, de azért a pontozók neki adták a meccset. Már az elfogult kommentátorok szerint is furcsa eredményt produkáltak a pontozóbírók. Vajon élete végéig ugyanabban a német stadionban fog boxolni a "KO-király" Sveniboy, vagy egyszer elutazik már a nagyvilágba, mint egy rendes boxoló?
  • Ramore
    #77
    Hamed a kérdésedre a válasz! Hamed elérte, hogy amerika kiváncsi volt rá, igen komoly pénzekért boxolt, mert kegyetlenül jó bunyós volt, és a lényeg az egész világon eladható lett! Ez bármelyik UBP bunyóssal megtörténhetne, persze nem fog, mivel a világ legjobbjai ellen lövésük sem lenne, és, mint korábban írtam, az UBP-nek nem is célja az igazi megmérdtetés. Te Hamedet leírtad, az egy dolog, Hamed akár be is fejezheti a pályafutását, hiszen ő volt a box Hercege! Persze én remélem, hogy még visszatér a ringbe. Az utolsó visszatérése nyőgvenyelős volt? Lehet, de nem volt rossz az ellenfél. KOKO-nak egyszer lett volna ilyen ellenfele.
  • K.András
    #75
    Ami azt illeti 26.5 millio dollárt kapot most RJ Ruiz ellen, és ez a tévéböl származo bevétel csak!!!
  • K.András
    #74
    Tényleg gáz ha átment!Az a baj az univerzummal amire utaltál is,hogy jo ha félévente nyomnak egy mecset...
  • Ramore
    #73
    Persze, de a színvonal egyenesen arányos a bevétellel. Nézd mondjuk Hamed-et. Angol színekben boxol, amerikai gázsiért. Ezt mivel magyarázod? Én csak azzal, hogy kimagaslóan a világ legjobbja volt, és talán lesz is.
  • Evil
    #72
    Termeszetesen a sokaig nem kerulgettek volna egymast akkor ertem ha a penz nem beszelne kozre.Csak sajna a profibox errol szol.Ha megtehetnem szerintem mar holnap kialhatnek LL el, kozvetitene a hbo.Penz kerdese.Es ez az ami nincs europaban.Pont most olvastam az index en hogy az UBP 2.5milla euro t kaszirozott a mostani galaval.Hat mi ez az amerikai rangos box galakhoz kepest?
  • Ramore
    #71
    Jó menedzselés? Az UBP-nek CSAK a WBO cégnél van érdekeltsége. A WBO pedig a leghalványabb a nagyok között.

    KOKO-nak pedig Hamed lett volna a következő ellenfele, mert sokáig nem kerülgethették volna egymást? Dariusnak pedig Roy Jones mert sokáig nem kerülgethetik egymást? Ugyan már!
  • Ramore
    #69
    Sosem volt esély a LL-Klicsesz meccsre.
  • Evil
    #68
    hat aszem az LL meccs most kutba esett.Nagyon nagy verest kapott.
  • Ramore
    #67
    LOL YEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSS
  • Madmaxx
    #66
    HEHEH igazad volt bazze !!!!! muhahhahahahahha LOLOLOLOLOLOLOL
  • Madmaxx
    #65
    Még el se kezdödött bazze :))
  • Ramore
    #64
    Na, Klicsesz úgy járt, mint KOKO! Pedig "nagynevű" ellenfél volt ez is, csakúgy, mint Chachon. UBP
  • Ramore
    #63
    Universumnak nincs szüksége igazán nagy ellenfelek ellen megmérettetni a szerencsétlen bunyósaikat /Lewis, Hamed, Tyson, Roy Jones/. Nekik csak hitegetni kell a rajongókat, és közben lealázni az 1 hét alatt sztárráfelfújt ellenfeleiket, majd újra hitegetni a drukkereket.
    Egy nagy ellenfél porig alázná csak a gyenge, képzetlen UBP nagymenőket, ami nem lenne jó befektetés senkinek sem.
  • Ramore
    #62
    Az amatőr box egy másik sportág. Szerintem meg kéne szüntetni, az olimpikon is szerintem 10 éven belül a profi lesz a jövő.
  • Evil
    #61
    Aszem a topic cimet at kene neveztetni Profi box ra.Velemeny?Amatorokrol ugy se beszelunk.
    Az az igazsag hogy addig nem tudunk semmi erdemlegeset amig az universum boxoloi nem boxolnak az igazi aszok kal.Most klicsko kapott egy ugyan jo merleggel rendelkezo boxolot de szerintem ez is csak ujab reklam fogas lesz.Biztos vagyok benne hogy klicsko nyerni fog es igy tovabb beszelhetun az esetleges LL elleni mecsrol ,ami szerintem nem fog letrejonni ,mert egyreszt az amerikaiak nem kivancsiak ra masresz egy Tyson vagy neagy Roy Jones elleni meccsben nagysagrendekkle tobb penz van.
  • BADE
    #60
    Most,hogy Kótait átvette az Universum belőle se lesz semmi!Évente játszik egy meccset,kitörölheti vele a seggét.Maradt volna a lengyel klubbnál.
  • Ramore
    #59
    Szerintem nem mennek azok sehová sem. Régebben hívta már őket sztármanager, de ők a biztos pénz reményében maradtak a poshadt állóvízben. Jó nekik ez így ahogy van. Németeknek elhintették már, hogy ők rommá vernék Tysont, vagy Lewist is, a rajongóik ezt el is hiszik, a meccsek persze soha nem fognak létre jönni. Hát ilyenek az igazi német hősök! /itthon meg KOKO/
  • Ramore
    #57
    Hármat találhatsz!

    1. Dunatv
    2. Rrtklub
    3. Al Jazira
  • Ramore
    #56
    Jól mondod, a pénz nagy úr. Csak gyenge ellenfeleket tud legyőzni, a német közönség a gyenge bunyós lealázását kedveli, nem pedig az egyenlő szintű ellenfelek meccsét. Tehát náluk ebben van a pénz!
  • Ramore
    #53
    KOKO félsikerei elég sok magyar embert megvakított, és megbutított, hiszen rengetegen elhitték, hogy KOKO bárkit legyőzhetett volna, közben harmatgyenge félprofikkal bunyózott, és a végén el is csúszott egy éretlen banánon. És hol volt egy, legalább egy nevesebb ellenfél? Megmondom: A meccsek végén a riportokban, ígéret formájában.