Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Repülo szimulátorok TOPIC-jai: | FSX | FS2004 | Falcon 4 | Lock On | IL2 Sturmovik |

Helikopter szimulátorok TOPIC-jai: | DCS:BS | Enemy Engaged 2 | Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum |


  • bardocz
    #11545
    Miután a fanatec kormányomon a váltófülek elkezdtek kihagyni, meg mondjuk az összes többi gomb is, és a lejárt gari miatt olyan órabérrel javította volna a fanatec, aminek a tizedét sem keresem meg, inkább megoldottam magam.
    Mástól is olvastam hasonló hibát, és a szétszedés, takarítás nem oldotta meg, úgyhogy azt meg sem próbáltam.



    3D nyomtattam egy adaptert két mikrokapcsolónak, első 1 órás verseny után jónak tűnik.
    Alul a furattal ellátott bumszliba megy bele a csatlakozó, aviátor meg mikrofon csatlakozóként találtam amit használok, 4 pólusú, szóval akár egy usb elektronikához is használható lenne.

    A teljes költsége a dolognak szerintem alacsonyabb lett, mint a postaköltség lett volna magában :D
    A hardver pár száz forint, a nyomtatást meg magamnak csináltam, de ha valami céggel csináltatom se lenne több pár ezer forintnál szerintem.

    A kábel elvezetése nem az igazi, telefonkábel, spirális rész nélkül. Csinálnék fotót, de mivel az egész fekete, így nem sok látszana :D
    Majd felrakom thingiverse-re is a fájlokat, de ahhoz már nem sok hangulatom van.

    Sajnos a fanatec wheelbase nem működik saját kormány vagy adapter nélkül, szóval hiába terveznék rá teljesen egyedi kormányt, nem tudnám használni.