Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Repülo szimulátorok TOPIC-jai: | FSX | FS2004 | Falcon 4 | Lock On | IL2 Sturmovik |

Helikopter szimulátorok TOPIC-jai: | DCS:BS | Enemy Engaged 2 | Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum |


  • bardocz
    #11492
    Sikerült javítani a váltón, most már kvázi kész. Egyedül a csapágy által bejárt pályával lehetne még játszani, de az már teljesen ízlés kérdése.


    A menetes száron nem tudtam megoldani, hogy finoman csússzon az a rész, amire a csapágyak vannak rögzítve, hiába láttam már másoknál, hogy ez működhet, ezért egy szívószálból vágtam le egy darabot, és azt illesztettem közé, sokkal finomabban jár így, mint az acél csövön. A 45 mm átmérőjű gomb pedig kellően kényelmes az én tenyeremnek. Amennyiben valaki rendes rugót használna a nyomtatott helyet, az is megoldható, mert van hely hozzá, ahova beépíthető.
    Különböző rögzítési módokhoz kell már csak tervezni elemeket, de az nem nagy cucc, hogy akár asztalra, akár különböző cockpit-ekre is lehessen illeszteni.