Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Repülo szimulátorok TOPIC-jai: | FSX | FS2004 | Falcon 4 | Lock On | IL2 Sturmovik |

Helikopter szimulátorok TOPIC-jai: | DCS:BS | Enemy Engaged 2 | Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum |


  • Joex22
    #11483
    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni. Fanatec CSL Elite szettem van (load celles pedállal), helyhiány miatt jelenleg az asztalra felcsavarozva használom a kormányt, a pedált pedig egy általam tákolt megoldással rögzítettem, ami "nyomja" a falat az egyik irányba, illetve a másik irányba az íróasztal fémszerkezetét.

    Költözünk, a szoba fala erre nem alkalmas a továbbiakban (gipszkarton fal, műanyag szegélyléccel), új asztalom lesz, és alternatív pedál rögzítési mód után nézek. Arra gondoltam, hogy csavarozok fából egy négyszöget, amire rácsavarozom a pedált, és alul pedig valamilyen módon megoldom, hogy ne csússzon el a laminált padlón.



    Az itt látható wheel stand tapadókorong lábait vajon lehet külön venni? Ha igen, milyen kulcsszóval keressek rá a neten? (tapadókorong, csúszásgátló, stb. - ezekre értelmes találat nem jött eddig).

    Esetleg ha van egyéb ötlet, arra is kíváncsi lennék. Ha nincs más, esetleg egy next level racing wheel stand lite-ban, vagy atesz-féle wheel standben gondolkodnék, de kicsit overkill, hogy a kormánytartó részét nem tudom használni.

    Köszi a helpet előre is :)

    Üdv.