23418
  • szanics
    #4515
    Ugye nem a bírón múlik, hogy a közönség milyen rigmusokat szed elő a tarsolyból? Nem érdekel, hogy Kassai hogy vezette a meccset - még egyszer mondom, szerintem nem rosszul, meccset befolyásoló hibája meg max. annyi volt, hogy Bernáth kezezéséért nem adott tizenegyest a 2. félidőben az MTK-nak -, ez akkor sem lehet kifogás semmilyen szövegre.
  • Nadi
    #4514
    Érdekes, az nso is 6-ost adott kassainak, pedig az nso nem éppen Debrecen párti.
  • Nadi
    #4513
    Ez szerintem is túlzás, mivel a 90 percből kb. 2-3 percig ha ment ez....
  • skristof
    #4512
    mi vagyunk a hülyék
  • Rudee
    #4511
    Újabb egyeztetések Lisztessel

    Jó lenne ha nem szarozna.
  • szanics
    #4510
    Okés, ezt aláírom.
  • Petyus_
    #4509
    "Lényeg a lényeg: gáz odaszólni a szomszédnak, hogy rakja rendbe a kertjét, ha a Tiéd közepén egy ugyanakkora halom trágya áll."

    Ez így van, a Mukika által belinkelt nyilatkozat kapcsán pl. lehet emlegetni más szemében a szálkát, vagy egy vesénrúgott edzőt.

    Én teljesen egyetértek veled. Csak annyiban akartalak kijavítani, hogy gyakorlatilag a második félidő közepéig (amikor a keleti és a nyugati "ülős" szektorok felkapták a vizet Kassai némely ítélete miatt) a debreceni ultrák egyszer sem foglalkoztak az MTK szidásával - ellentétben az általad leírtakkal. És ez pozitív változás a korábbi tendenciához képest szvsz.
  • szanics
    #4508
    Ha rosszul vezette, ezek a rigmusok akkor sem azért jöttek elő.
    Lényeg a lényeg: gáz odaszólni a szomszédnak, hogy rakja rendbe a kertjét, ha a Tiéd közepén egy ugyanakkora halom trágya áll.
    A Himnusz minden magyar meccs előtt szép gesztus lenne, sajnálom, hogy erre eddig csak Újpesten jöttek rá...
  • Petyus_
    #4507
    Szerintem rohadt rosszul vezette, bár én elfogult vagyok (de nem rajta múlt). De nem volt "zsidózás" egész meccsen, ahogy írtad.

    Bélát természetesen nem szép szidni, de hát ez Neki kijár, mint Vincze Ottónak, Gerának, Véber Gyurinak is anno. =)

    A Himnusz augusztus 20-án egy szép gesztus.
  • szanics
    #4506
    Azt, hogy a bíró - aki egyébként egyáltalán nem vezette rosszul a meccset - viselkedése váltja ki ezeket a szurkolókból, én egy nagyon gyenge kifogásnak tartom.
    Amúgy "Illés Béla, nem vagy indián"-ról mit gondolsz? Nem hiszem, hogy ezt Kassai váltotta volna ki a drukkerekből.
    Rendes dolog egyébként, hogy a mérkőzés előtt a B-közép elénekli a magyar Himnuszt, már ha ez minden hazai meccs előtt így történik.
  • Petyus_
    #4505
    Ez túlzás, a gágágázás meg a viva Palesztina vagy mi a túró csak akkor jött elő, amikor Kassai a bíráskodásával elszabadította az indulatokat. Direkt figyeltem, mert én is allergiás vagyok erre.

    Ez a szurkolói nyilatkozat szerintem is tahóság volt (mintha a Torcida ártatlan bárányait a gonosz fradisták provokálták volna annak idején..), de azt hiszem azon sincs mit csodálkozni, hogy Debrecenben a fradista a csürhe szinonímája. Nem a 28 vs. 1 bajnoki cím miatt van.
  • R9
    #4504
    ilyeneket mondtak?te jóég...magyar színvonal sajnos :(
    az mu real meccsem mikor Ronaldo 3-t lőtt és levitték még meg is tapsolta az mu közönésge
  • szanics
    #4503
    Teljesen igaza van MB-nek, én sem értem, hogy mi értelme van egy másik csapat szurkolótáborát negatív példaként felhozni.
    Nekem volt szerencsém jelen lenni a Debrecen-MTK meccsen a hétvégén, ahol a hazai kemény mag végig zsidózott, Ria-Ria-Hungáriázott, anyázott ("Illés Béla, nem vagy indián..."), és több Loki-meccset láttam már, ahol hasonlókat lehetett tapasztalni.
    Úgyhogy én sem értem, mire ez a nagy példalózás. Elég lett volna annyit írni, hogy "megkérjük Önöket, ne viselkedjenek úgy az MU elleni találkozón, mint az eredményjelző alatt ülő társaik a bajnoki meccseken..."
  • szanics
    #4502
    LCS alatt már nagyon inog a kispad,én eddig is és ezután is kiállok mellette <-> váltani kéne..., jöjjön Zoran!
  • miccoli002
    #4501
    Barátocskám nem hinném hogy ellent mondtam magamnak inkább te nem tudsz egy mondatot értelmezni.
    Nem baj maj gyakorlod.
    Erre van az iskola.
  • DONGUBA
    #4500
    Gyenge a fradi saja.....take:P
  • skristof
    #4499
    jó lett az uj szájt
  • skristof
    #4498
    egy mondtadban sikerült ellentmondani saját magadnak
    grat
  • miccoli002
    #4497
    LCS alatt már nagyon inog a kispad,én eddig is és ezután is kiállok mellette,de talán már váltani kéne mert a csapat nem becsüli meg és már nem veszik komolyan.
    JÖJJÖN ZORAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mukika
    #4496
    a Fradista lokistáknak figyelmébe ajánlanám...

    A Loki szurkolók egyesületének felhívása

    megújult az FSzSz oldal. jobb lett.
  • skristof
    #4495
    eddig is az volt

    énis remélem visszatér, legjobb lenne a hátsó alakzatban
  • muman
    #4494
    A következő fordulóban nyerünk!!!!
    HAJRÁ FRADI!!!!!!!!!
  • dardevil
    #4493
    nofene...

    de hirtelen fontos lett
  • Rudee
    #4492
    Botis visszatérés előtt

    Remélem visszajön, tavaly is az egyik legstabilabb védő volt.
  • Petyus_
    #4491
    Lecserélték.
  • Esrohnoil
    #4490
    Hajrá Zalaegerszeg!
  • DJ Bee18
    #4489
    Asszem idén a kiesés ellen fogtok harcolni, ha ez így megy tovább :)))
  • HURRICAN
    #4488
    Sajnos elég nagy a valószínűsége.
  • szanics
    #4487
    Zalaegerszeg szvsz újabb zakó.
  • fradista91
    #4486
    NAGYON KIRÁLY!
    Én is így gondolom.
  • fradista91
    #4485
    Az első félidő után, kezdtem reménykedni, hogy jó meccsnek nézünk elébe.
    Aztán kaptunk egy gólt, ami még elmegy.Tímár az egész meccsen rosszul játszott, kapott egy sárgát, 11-est is csinált, nem értem mért nem cserélték le. (Én még 3-1-el is elégedett lettem volna)
    Amúgy meg szerintem a védelmet kellene erősíteni. De majd jövő héten. Remélem megszerezzük a győzelmet. HAJRÁ FRADI!
  • Esrohnoil
    #4484
    Az offtopic :D
  • Rudee
    #4483
    És a vasút? Vagy a bányászat?
  • Esrohnoil
    #4482
    A foci az mióta egyenlő a tornával?
  • Duddits
    #4481
    Éljen a Fradi!!
  • Rudee
    #4480
    Nógrádi négyesével kiütéses gyõzelem a tartalékmeccsen
  • zambrotta
    #4479
    ne már
  • zambrotta
    #4478
    idiotó vagy, BOCS
    gyűlölöm a lokit, a szánalmas játékosokat (ST-vel az élen), vezetőket és szurkolókat
    Hajrá MU!
  • zambrotta
    #4477
    osztom a véleményt

    gondoljon csak bele a Lisztes, hogy annak idején mi emeltük ki a szarból (igaz egy pár db lasztiért vettük)
  • skristof
    #4476


    Demokratában olvastad a cikket a FSZSZ vezetőségével? már van tervük a januári vezetőségi választásokat illetően.. de erről te már biztos többet tudsz