23418
  • Taibi
    #4555
    Te is annyi vagy, mint a fradi jelene....
  • Takezó
    #4554
    nyah, takarodjál innen, te kis patkány...
  • Taibi
    #4553
    Csakhogy szart se érsz a nagy múlttal, ha jelen egy nulla....
  • sapkafej
    #4552
  • Rudee
    #4551
    Furulyás követhetné ezt a palit.
  • miccoli002
    #4550
    Vlak nem hinném,gogy visszajön ide amikor legutóbb itt volt akkor is szabályszerűen menekült.
    Nem LCSnek kéne mennie hanem a zenésznek,mert,ha most még az LCS végkielégítését is ki kell fizetni akkor aztán már a villanyszámlára se lesz pénz.
    Nem értem miért nem veri már meg valaki azt a félkegyelmű öreget.
  • dardevil
    #4549
    A labdarúgónak augusztus 31-éig kell döntenie.

    A 100% Fradi színes hetilap értesülése szerint Furulyás János klubelnök újra tárgyalt Lisztes Krisztiánnal.
    A sportvezető megerősítette a hetilap értesülését. Fururlyás János a lapnak elmondta, bízik benne, hogy sikerül megállapodni a válogatott középpályással.
    - Krisztián őszintén elmondta, hogy változatlanul elsősorban külföldi együttesben gondolkodik - mondta Furulyás János. - Ugyanakkor azzal is tisztában van, hogy augusztus 31-éig döntenie kell a jövőjéről.

    (ftc.hu)
  • mukika
    #4548
    erre csak annyit mondok hogy : #4531. nem mindenki Fradista, aki annak látszik. és nem mindenki Fradista, aki annak mondja magát.

    és ha lett volna valami készülődés, akkor arról hallotam volna 100%!

    és ezt nem nevezném "betámadásnak".
  • Nadi
    #4547
    Ennyi volt, nem nagy szám:
    "keletiböl a stadion felé tartva bejöttek a fradisták vagyis csak szerettek volna.. ott volt egy kis káosz vagy 2 percig de aztán rendbe jött minden:P"
    "azért bunyoban meg a fradistás állatkodásaiban a stadion felé tartva megint nem volt hiány.."
  • mukika
    #4546
    ide reggelnem kell magam hogy lássam, szal kopizd be, vagy valami.
  • Nadi
    #4545
    SZUD topik
    De amúgy nem vitatkozok, mert úgy sincs értelme...
  • mukika
    #4544
    báh.... láttad? sálakba mezekbe támadtak rátok? hallottad? tényeket plz!!

    a huligánok, ultrák, nemigen hordanak mezt. csak sál(de gondolom verésre nem vitték magukkal). a "verekedősek" ált. laza öltözetben vannak, és nemigen ismered fel hogy melyik táborhoz tartoznak.

    és kaptatok, vagy elszaladtatok, netán kergetőztetek, meséld el!

    és igen rátok férne. nem tudom hogy tudjátok a csapatotokat, a Ferencvároshoz hasonlítani. Loki szív stb... gusztustalan. majd ha eléritek azt amit a Fradi, akkor lehet tárgyalni. (1902 óta most először vagytok jók, és veritek a melleteket nagyon)
  • Nadi
    #4543
    Láttam, hallottam, MSN-ben beszélek egy fradistával, büszkén meséli, hogy ránk fért már egy kicsi...
  • Csesza
    #4542
    Színes Bulvár Lap: Vlak váltja Lászlót?
  • Takezó
    #4541
    elhiszem... ugyanakkor tudhatod, hogy valszeg egyik ittlévő fradista se támadna le titeket, szal teljesen felesleges itt beszólni, csak flémet szítasz tényleg... már korábban is szóltak, és nem nehéz ezt beismerni, gondolom ;)
  • Nadi
    #4540
    Nem ismerem pestet, nem is akarom, de azon a környéken szinte csak cigányt láttam, de mind1....
  • Takezó
    #4539
    nyah a nagy Pestismerő....
  • Esrohnoil
    #4538
    Ezt kikérem magamnak a maradék 30% nevében. D:
  • Nadi
    #4537
    Kit érdekel, azon a környékén, a lakosság 70%-a cigány volt.
    [látta]
  • Ramore
    #4536
    ebben nagyon tévedsz, a játékosok közül igenis el lehet zavarni, aki nem tartja be az utasításokat, de ezerféle képpen meg lehet büntetni és észhez lehet téríteni őket.

    1 esetben nem, ha mezey mesterkedik a háttérben, ami szinte borítékolható!
  • Esrohnoil
    #4535
    Micsoda légköri jelenség...
  • szanics
    #4534
    Hát igen, körülbelül ennyi.
    Rengeteg dolog, ami szakmailag sokat számít...
    Az, hogy székely, nem értem hogy jön ide. Tisztelem a székely embereket, de azért, mert valaki Székelyföldről származik, még nem feltétlenül alkalmas edzőnek.
    Amúgy LCS magyarságtudatáról tudnék mesélni Neked...
  • mukika
    #4533
    A Ferencváros Szurkolók Szövetségének felhívása- aki a Demokratát nem olvasta volna.
  • mukika
    #4532
    szép új székek... :CCCc

  • mukika
    #4531
    1. Honnan tudod hogy fradisták voltak???

    Mert szerintem egy igazi Fradista egy ilyen rangos esemény előtt nem tesz semmi ilyet. Majd ha Debrecenben lesz meccs, vagy itthon nálunk, ellentek, akkor számíthatsz rá hogy Fradisták támadnak be, és lehet hogy én is köztük leszek, de aki az MU előtt támadott az tuti nem volt Fradista. Ez nem Skócia ahol a Milwall szurkolók az itteni késelések miatt támadtak be minket.
  • Esrohnoil
    #4530
    És csendben vonultatok h. ne zavarjátok a környék lakóit? :)
  • Petyus_
    #4529
    Nem hiszem, hogy az itteni Fradi-topic lakói voltak, kár szítani a tüzet szvsz. Remélem megfuttattátok őket! =) (Ti hányan voltatok?)
  • Nadi
    #4528
    Gratulálok, vonulunk a Puskáshoz, erre 20 köcsög gyerek oda jön "betámadni".
    Még1szer gratulálok....
  • skristof
    #4527
    énsem arra céloztam, bárr... ki tudja, lehet jobb lenne
  • skristof
    #4526
    hozzáállás hozzáállás hozzáállás
    jah, és nem kevés érzelem + székely
  • zaki
    #4525
    jó, de a csapatot nem lehet elzavarni, az edző az, akinek a balhét vinnie kell
  • szanics
    #4524
    Kérlek, írd le LCS három erényét! Előre is köszi
  • skristof
    #4523
    furulyáról ez mindent el is mond..
  • KMeyer
    #4522
    Erre a legjobb alkalom csütörtökön 18:30 Sport1 mai helyzet.Eredetileg egy FSZSZ-Furulyás vita lett volna,de Furulyás nem megy el.Kár,hogy csak 15 perces...
  • skristof
    #4521
    vegyük már észre, hogy nem az edző miatt van válságban a csapat

    mindenki mondja h furulyás mondjon le.. de talán tenni is kéne valamit. én a FSzSz-ben bízom
  • djemba-djemba
    #4520
    ha Lcs kirúgják, akkor még nagyobb anyagi válságba kerül a csapat, mivel végkielégítést kell adnia csabesznak...
    =sakk-matt
  • fradista91
    #4519
    Igazad van, László nem ide való! Zoran, Kopunovics biztos változtatna a helyzeten. HAJRÁ FRADI!
  • zaki
    #4518
    #4456
  • McFrost
    #4517
    Chievo-nak nem kell Lisztes....
  • szanics
    #4516
    Ez viszont nagyon alatta van...