181744
  • Petyus_
    #8428
    Hát nem tudom.. Zsoltikánknak ez már nagyon sokadik alkalom ahhoz képest hogy négy versenyen vett eddig részt, hogy anyázzák a többiek hasonló szituban. Szal lehet van benne valami.

    Én nem fikázom a srácot, de ez a "végigmegyek" nagyon kevés lesz, Minardiban is valamit mutatni kellene, ha mást nem, 5 versenyből 4-szer kenje el Brunit. Egyelőre ez meglehetősen kilátástalannak tűnik. =(
  • K.András
    #8427
    Az egy vicc volt amikor a ferrarit elment mellette, és a "huzat" levitte a pályárol.LOL
  • Punker
    #8426
    Barrichello Baumgartnert okolja

    szegény zsófi a hibás azért mert bari egy barom :(
  • Punker
    #8425
    az F1 azért lett uncsi:
    1. a rohadt új biztonsági szabályok miatt nincsenek balesetek
    2. Mika óta nincs Shuminak ellenfele
    3. a Ferrari nagyon elhúzott a fejlesztésekben (ez mondjuk a többi csapat hibája)
  • robotnyk
    #8424
    upc directen is van, de sima upc kábelem van.
  • Petyus_
    #8423
    Hehe, tényleg undorítóan nagy pofája és lekezelő stílusa van. Főleg ahhoz képest, hogy az esetek igen nagy részében fingja nincs róla ki hanyadik.
  • Tikal #8422
    csak tudod elcsodálkozom azon hogy egyes emberek mit meg nem tesznek a pénzért... én azért nem hagynám megalázni magam egy ilyen kis buzzancstol... számomra mindketten szánalmasak ezekután.
  • I.C.ram
    #8421
    Matáv kábelen van.
  • robotnyk
    #8420
    azért a csatornáért gyilkolni tudnék
  • I.C.ram
    #8419
    Akárki akármit mondd, a legjobb verseny a STOCK CAR DERBY. Roncsderby tök alap autókat. Marhajó! múltkor is ment az AB Motoeurson. Király nagyon. Törnek zúznak benne ezerrel :)
  • KG21
    #8418
    Gyuszika a csicskása
  • BaLeeX
    #8417
    Ha te visszaszólnál neki közvetítés alatt akkor többet nem nagyon közvetítenél futamot. Gondolom a msik srác is így gondolkodik, mert nem kevés pénzt kaphat a közvetítésekért.
  • robotnyk
    #8416
    aki azt mondja hogy unalmas, nem látott még NASCART. tavaly pl a Bristoli futam alatt több dolog történt mint a két évvel ezelőtti Forma1es szezonban összesen. :D
  • Tikal #8415
    és akkor még egyesek azt mondják unalmas a NASCAR, hááát,
  • Tikal #8414
    a legundoritobb ahogyan a másik sráccal beszél... én nem is értem hogy miért nem szol vissza paliknak az a hulye, én ugy el kuldeném ha engem le gyulázna, meg kedves gyulázna...palik enyhén szolva játsza itt a mindentudot, szánalmas, ő mindig megmondja hogy váltohiba, motor stb, neki elég csak egy fél másodpercet az autora néznie vagy hallgatnia, mekkora szakértő....
  • robotnyk
    #8413
    ja, de ha elindulnak, elkezd üvölteni mint a sakál
  • I.C.ram
    #8412
    Az lehet, de akkor sem érte meg, hogy csak a többiek füstjében idétlenkedjen.
  • Tikal #8411
    nem az ő hibája :)
  • I.C.ram
    #8410
    Baumgartner megint az utolsó....

    Ezért megérte több milliárdot kiadni :(
  • robotnyk
    #8409
    béna a nénikéd, te ferrári bérenc :D
  • Tikal #8408
    bezzeg a rajt előtt meg se szolalt már kezdtem ráhangolodni a futamra, erre mikor beállnak az auotk a rajtra, elkezd suttogni mintha temetést kommentálna...
  • Tikal #8407
    "nem kell nagy jostehetség ahhoz hogy azt gondoljam hogy...." by Palik

    zsolti megcsuszik időmérőn...palik kommentálja: tökéletesen ment, nem hibázott, ott valami muszaki hiba lehetett.... LOL
  • [Jakuza]
    #8406
    Elment Damon Hill utan.
  • KG21
    #8405
    "hova tünt Montoya"
  • Punker
    #8404
    bazzz hogy néz ki ez a "szakértő" iszonyat karikák meg beesett szemek én nem tudom magam ennyira szétcsapni :)))
  • Punker
    #8403
    annyira nem volt jó hogy megnézd mégegyszer max a rajt-ot.
  • BADE
    #8402
    Most nézem az ismétlést.
    Hát ez a barátokköztös csávó mit vágott le az elején:D
    Nem is tud beszélni:)
    Minden mondatába belesül.
  • KG21
    #8401
    egyébként a futam mélypontja kommentátori szempontból Palik és csicskása társalgása volt arról, hogy Montoya ugyan behozza-e a 3,5 mp-es hátrányát. Azt a szerencsétlen makogást amit ketten műveltek nehéz lenne alúlmúlni.
  • KG21
    #8400
    akkor is béna
  • Punker
    #8399
    az írják a vizen csúszott meg
  • KG21
    #8398
    sztem a szokásos rángatást vitte túlzásba, amivel a gumit melegítik.
  • [Jakuza]
    #8397
    Auto.
    A 2 Minardit akar el is felejthetjuk, mint autot. :)
  • Punker
    #8396
    ami igazából 2 mert a Jorden és a Minardi nem igazán számít a pontoknál
  • Punker
    #8395
    mármint 4 Bridgestone-s csapat?
  • [Jakuza]
    #8394
    Javitom magam 6 DB
  • [Jakuza]
    #8393
    Ahhoz kepest, hogy 4 BS-es auot van a tobbi mind M-es :)
  • Punker
    #8392
    az az ő vagy a járgány hibája volt?
  • KG21
    #8391
    nálam a verseny jelenete az "őstehetség" Kimi megpördülése volt a felvezető körben Bezzeg ha Heidfeld ülne abban a kocsiban...
  • Punker
    #8390
    1. Michelin 44
    2. Bridgestone 34
  • Punker
    #8389
    Konstruktőri:

    1. Ferrari B 33
    2. BMW-WilliamsF1 M 17
    3. Renault M 14
    4. BAR-Honda M 9
    5. McLaren-Mercedes M 4
    6. Sauber-Petronas B 1