181769
  • Ewron
    #8533
    Hát igen... Mindegyikből egy pici :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #8532
    eh ez elég komolyságos!
  • ÁjjLe BoBBi
    #8531
    pilóta az volna, csak nincs technika alatta...
  • I.C.ram
    #8530
    Inkább úgy tartom, hogy nincs ellenfele jeleneg. Bár közeljövőben sem lesz szerintem.
  • I.C.ram
    #8529
    Senna régen veregette rendesen Schumát. Schuma általaában csak második tudott lenni ellene.
  • Alien
    #8528
    Rettegés a Bahreini Nagydíj előtt
  • Joker Hun
    #8527
    Ez nem jutott az eszembe!
  • PREMIERE1
    #8526
    Amúgy leginkább a kínaihoz hasonlít, vsz nem véletlenül! :)
  • PREMIERE1
    #8525
    Nem tudom:

    Estoril


    Barcelona


    Jacarepagua


    és végül

    Bahrain


  • Ewron
    #8524
    Szerintem inkább a Rio de Janeiro melletti pályára hasonlít a legjobban. Még a 80-as évek végén ott voltak a versenyek Brazíliában
  • Joker Hun
    #8523
    Ez a bahrein olyan mint BRNO? nem!
  • FrezeR
    #8522
    annyi a változás hogy az eddigi 2 perc helyett 10 perc szünet lesz a 2 között..lol
  • Láma!
    #8521
    Schumacher a legkirájabb!!!!!
  • Shaman
    #8520
    Nem értem mi ebben a változás???

    Ha ez első 1-kor kezdődik,akkor 2-re ér véget. És a második 2-kor kezdődik,nem?

    Akkor ez ugyanaz ami eddig volt,nem? Azaz nincs közte szünet...
  • Punker
    #8519
    Módosul a nagydíjak programja
  • PREMIERE1
    #8518
    hehe
  • Punker
    #8517
    a 3 legújjabb pályát ugyanaz a manusz tervezte meg
  • PREMIERE1
    #8516
    Ez olyan mint Barcelona vagy Estoril - vonalvezetésre -, az épületek szempontjából meg mint Malaysia. Bár nem tudom ki tervezte, de nem lepődnék meg, ha ua cégé kapta a pálya épületeinek tervezését, mint Malaysiaban.
  • Punker
    #8515
    Baumgartner Európában utolérné Brunit
  • Punker
    #8514
    egy jó kis homok vihar remélhetőleg bejátszik, csak hogy tudjuk hogy bírják a járgányok a terhelést
  • K.András
    #8513
    Miért mi lenne?Kihozná belöle a maximumot...
  • K.András
    #8512
    Bahrain,nagyon jonak tünik ez a pálya,nagyon hosszu egyenesek,rengeteg kanyar,kiváncsi vagyok ki nyeri az elsöt bár van egy tippem :)




  • ZzZz
    #8511
    en meg mindig azert imatkozom hogy egszer ot is ultessek be egy minardiba
  • K.András
    #8510
    Ha nem hal meg a pályán ,akkor szerintem is világbajnok!Az is tény, hogy minden idök legnagyobb pilotája.Szoval tudtuk, de persze semmi problem ;)
  • DONGUBA
    #8509
    Bocs ha mar tudtatok.
  • DONGUBA
    #8508
    Bild: Schumacher már világbajnok
    Annak ellenére, hogy még csak két verseny ért véget a tizennyolc futamos világbajnokságból, a német sajtó már hétszeres világbajnokként ünnepli Michael Schumachert.
    "Mr. Legyőzhetetlen! Gratulálunk a hetedik világbajnoki címedhez! Te vagy minden idők legnagyobb német sportolója, téged senki sem győzhet le!" - harsogja a Bild hétfői címlapja. A Frankfurter Allgemeine Zeitung a következőket írja: "Kiütés a második menetben, a vb-elsőségért folyó harcnak máris vége".

  • K.András
    #8507
    Dixonnak jo napja lehetett :)
  • K.András
    #8506
    Amerikából igazolhat a Williams-BMW

    De lehet Webber megy a bmw-hez...
  • K.András
    #8505
    Kirugták állitolag Werner Laurenz-t, a MCLaren vezetö mérnökét(ezért érdemes volt eljönni a BMW-töl) :)
  • K.András
    #8504
    Jordan most nagyon nagyot nött a szememben!
  • Punker
    #8503
    Nem unalmas - varázslatos
  • K.András
    #8502
    Szerintem nincsen igazad,két másodperc a pályán nagyon sok,igazábol nem is barinak kell elöznie hanem szotinak elengedni!!!Tehát az mindegy, hogy ferrarival megyek vagy mercivel,akármelyiket fel lehet tartani,föleg ha bizonytalan az elötted lévö!Igazábol a rádion szolnak, hogy gyorsabb auto mögötted le fog körözni engedd el...
  • Ljungberg
    #8501
    Nem kell bántani ezt a B.R.-t, nem 1 Alonso az biztos.
    Elég széles a pálya, autózta volna körbe mint Alonso Webber-t a célegyeneseben.

    Még, hogy világbajnok akar lenni idén...
    Talán valami másban
  • Punker
    #8500
    Egy hétvége - egy motor, kivéve .....
  • ÁjjLe BoBBi
    #8499
    rubens egy fasszopó...ezt már én is kifejtettem.
  • Botond #8498
    múltkor a Montoya magyarázott,de a hír igaz,csak nem moszkvában,hanem leningrádban...
  • a.carkey
    #8497
    Barrigartner?
  • Punker
    #8496
    Michelin: a közeljövőben nem fogunk nyerni

    érdekes
  • Punker
    #8495
  • I.C.ram
    #8494
    Műltkor is Barichello pofázott bau miatt, hogy Ő tartotta fel, mikor még csereként lépett be a Jordan-es faszi helyett. Emlékeztek? Lehet, hogy Bau apja félrekefélt, és így Bari? Gyanus ez nekem!