175500
  • Geronimo
    Ajjjjj de KEGYETLEN !!!
  • Efreet
    HOVÁ TŰNT DÉMON HILLLLLL????HOVÁ TŰNT DÉMON HILLLLLL????HOVÁ TŰNT DÉMON HILLLLLL????HOVÁ TŰNT DÉMON HILLLLLL????
  • Laalee
    nekem a nagyonkemény pallik laci a kedvencem, mert nagyonkeményen odateszi az idiota szövegeit :)
  • Efreet
    én a Jaguárék autóját :)
  • Efreet
    najóvan... a mai nap már csak így sikerül... :)
  • Laalee
    tied se jobb ugyhogy neszolj be...

• Efreet
    ez gyenge... :)
  • Laalee
    annyian vannak mint az oroszok... csakhogy legyen egy közhely :)
  • Efreet
    látnád az index forma1 topicját... 25000 hozzászólás fölött járnak... nem semmi társaság :)
  • Lteebee
    Tök sokat lehet itt tanulni, mert mindenki iszonyatosan vágja a dolgokat.
  • Lada
    die-speed! Tudod nekem az az érzésem, mintha a McLaren meg akarta volna mutatni, hogy most mekkora verést mérnek a Ferrarira (30 mp). Mikával amúgy semmi bajom, de egy motor akkor szokott szétmenni, elfüstölni ha túl van terhelve nem? Egészen az utolsó körig csak nőtt a különbség Mika és Schumi között, tehát Mika nyomta neki, ezt ne színesítsd! Nézted a box-utcát? Dávid Sanyi keményen leégette Mezei Danikát, ahol ugyanezt emelte ki. Nem tudja Mikát sajnálni. A lényeg az, hogy győzz, mindegy ha egy századdal. Ez a McLarennek nem volt elég. Ebből tuti, hogy most tanultak.
  • Efreet
    speed: marha egyszerű a módszer: ignorálni kell az értelmetlen, egyértelműen flame-elős hozzászólásokat, és ha csak önmagában üvöltözik bele a mezőbe, előbbutóbb beleun. vagy elmegy a hangja. az ok es indok nélküli vádaskodás minden fórumon jelen van, 2 módon lehet lekezelni. 1:moderátor, 2:a topictársak behatásával (és ha szép szóval nem megy, akkor simán skip-elni kell a hozzászólásait) Ez egy vidám fórum, felesleges bajkeverők miatt bármennyire is felidegesedni, max röhögni kell rajtuk, mert hüjék...
    UFF.
  • Lteebee
    Tehát celtvég.

Köszi.
  • Lada
    Ha Zeltwegben Schumi nyer és Häkki megint kiesik, vagy bénázik, akkor már nem szólhat bele, szerintem. Olyan mázlija, mint tavaly volt még egyszer nem lesz.
  • Lteebee
    Mi lesz hétvégén? Foci?
  • Bith
    Hé srácok! Semmi beírás? Nehogy má' lecsússzunk az első oldalról! :))
    Ezzel az írásommal elég lentről hoztam fel a topic-ot, már majdnem a 2. oldalon volt. Vigyázni ám! :))
  • (ex)Cat
    én nem hiszem, hogy abbahaygná. szerintem csak kacsa az egész. hányszor mondtáke zt már Schumiról is amikor nem ment neki igazán a versenyzés.. meg tavaly is felröppent a hír Hakkinenről..

én remélem, hogy nem hagyja abba. Különben kikkel vitatkoznánk örökké, ha nem a Hakkinen rajongókkal? :-))))
  • Bith
    Srácok, valaki árulja már el nekem, hogy mi az a diffúzor.
    Köszi!
  • Coine
    MSN-en azt mondtad abbahagyja, ez ugye nem komoly ??????
    Nemáá...
    Pedig még a Suminál is fiatalabb...
    Hány éves is ?
    30 ? 32 ?
  • Dikkma
    Hallottátok?
    Hakkit?
  • Lteebee
    Nyugodj már meg egy kicsit!
    Mennyire kemény lenne, ha betiltanák a fórumot, csak mert szívinfarktust kapsz a monitor előtt.
  • Lteebee
    Majd ha ő lesz a csapatfőnök, azt támogat, akit akar. Addig meg...
  • Lada
    die-speed! 1:21-es idővel Schumié volt a legjobb idő. Häkkinen 1.22-es idővel nyomult az utolsó körökben is. Széthajtotta. Olvastam egy érdekes interjút a Nemzeti Sportban. Egy híres volt pilóta, aki most kommentátor eléggé keményen lehordta Ron Dennist, amiért ő látványosan mindig Häkkinent támogatja jobban, semmint Coulthardot.
    Szegény Couli!
  • (ex)Cat
    die_speed... nem vett vissza, ment ahogy csak tudott, ez az igazsag.
  • Lada
    BaLee! Azért túlzásokba ne essünk! Hogy Coulthard Schumit lehet hogy meg tudta volna előzni? Még Montoyával szemben is 1 perces előnye volt Schuminak!
  • Petryx
    Lada:
    Igazad van!
    Amikor felkeltem azért vasárnap hajnalban hogy kedvencemnek végidrukkoljam a "döntőt", és az az autó, amibe dollármilliókat ölnek egy évadban a döntő pillanatban nem hajlandó elindúlni........hát azt hittem kidobálom a TV-t az ablakon!
    De az még hagyján, mert remek formában volt, az autó is ment utána már rendesen, feljött a 22. helyről a 8.-ra, még volt vissza a versenyből elég, de NEM!!!
    Páfffff egy defekt!
    És hol?
    A célegyenes végén!
    Na ennyit röviden a mákról!

Nem állítom, az elmúlt hétvége után meg pláne nem hogy Hakkinen mákos, de amikor 99-ben Silverstone -ban kiesett a bal hátsó kereke, neki legalább közvetlenűl a boxutca bejáratánál történt!

Persze ez nem jelent semmit, csak érdekességnek említettem!
    Tehát a mák az mák...olykor erre, olykor arra!

Ferrari Forever! Hajrá Schumacher!
  • Lada
    Sajnálom Häkkit, de még a kiesése előtt néztem a köridejeit, és mondtam is a páromnak, hogy ez meg mi a fenének nyomja annyira, mikor fél perces előnye van. Hát, nem értem.
    Azért ez a balszerencse sehol sincs ahhoz képest, ami 98 mindent eldöntő futamán történt Schumival. Az egész éves munkája ment kárba, mert a felvezető körnél lefulladt a kocsija.
    Petryx! Én is erre gondoltam.
  • Petryx
    Jaaa és az ominózus Brazil GP-t nem Coulthard nyerte?
    Akkor Ő mákos mert Montoya-t kilökték?
  • Petryx
    A "véletlen győzelem" -hez azért ott kellett stabilan autózni a 2. helyen végig nem?
    Montoya 1 percet kapott.
    Pedig aztán Ő sem szarral gurít!
    Dante -nek igaza van!
    Bár nem hibáztatom, de kímélni kellett volna a Mercit fél perces előnynél!
    PECH!

LoSA: Shuminak mindig szerencséje van?
    3x vesztette el a VB címet az utolsó versenyen.
    96-Hill, 97-Villeneuve, 98-Hakkinen.
    (a részletekbe ne bonyolódjunk bele)
    99-ben kettős lábtörés miatt a fél szezont kihagyta!
    Isten tudja hányszor esett ki MŰSZAKI HIBA miatt VEZETŐ helyről!
    (elég a tavalyi szezonra gondolni)
    Csak tavaly 2x kilökték közvetlenűl a rajt után!
    Defektjeit már nem is számolom! ;-)

Háááát haversrác... légy szerencsés! ;-)
  • Coine
    Na, hogy már lezárjam ezt a témát!
    Mért kell szidni a Sumit, mert ő nyert?
    1általán nem mondta, hogy milyen király vagyok stb. hanem elismerte, hogy szerencséje volt és a Hakkinenhez is odament, pedig már tolták be a mérlegelésre...szal sportember volt.
    Nemtom mé kell szidni? Ti nem örülnétek ha véletlenül nyernétek akármit/akármiben, na ?
    Ennyit erről...

• Dante
    :)))
  • Dikkma
    Érdekes lenne, ha Schumacher így beszélne. Bár, neked, jó lenne, mert akkor már két értelmi fogyatékos lenne a világon, nem lennél ily magányos.
  • Coine
    Én nem a német nyelvre gondoltam...hanem rád...
  • Coine
    Kéne még tanulgatnod a magyar nyelvet, ez nem cigány site...

• Coine
    Mind2 igaz.
    DC nyert.

És Sumi tudását télleg el kell ismerni.
    Go Sumi, go Ferrari !
  • Coine
    Jaja, végre adta a szar M1 a futam utáni sajtótájékoztatót, remélem a jövőben is így lesz...

• Dante
    Schumacher: "Amikor gondom támadt a rezgéssel, szóltak, hogy fogjak vissza a tempóból. Ezért mentem a végén annyival lassabban"
    én sem irtam mást, hogy miért lassult le a ferrari... olvass figyelmesebben...
  • Geronimo
    Mi az a pokemon???....forditsd erthetobbre
  • Dikkma
    Nagyon rágyúrtál erre a nickre, meg kellene kérni St-t, a régebbi hozzászólásokat számolja ehhez :))
  • Bith
    Na ja ;)))...