181798
  • Punker
    #10042
    Baumgartner: Nekem feküdni fog Monaco

    csak aztán nehogy az aszfalton fekve találja magát....
  • Punker
    #10041
    A Pirelli nemet mondott a Forma-1-re
  • BaLeeX
    #10040
    Jaj a kis ártatlanok fejlesztenek megint.
    Persze ha valaki rájön, hogy a szabályokat jobban ki lehetne használni, mint tették eddig akkor ott a ferrari reklamál és szabályváltoztatás kapásból meg ejnye bejnye (csak a tavalyi szélesebb gumi témát alapulvéve).
    Aztán amikor pár éve a McLaren kitalált valami forradalmi újítást a motorral (pont amikor kezdte beérni őket a ferrari) akkor beintettek nekik, hogy nyugi van.
    Ennyit erről. Bernie meg dugja fel magának a két ferrarit aztán élvezze ezt a nagyszerű "versenyt".
  • PREMIERE1
    #10039
    Szerintem Zsoltiék is pont ezért ilyen szarok. Direkt nem veszik fel a versenyt a FERRARIVAL!
  • PREMIERE1
    #10038
    Amúgy simán le kéne állnia a többi csapatnak. Mindenki a boxutcából indulna, a Ferrari kivételével, az menjen mint a rakéta, ők meg el lennének. Akkor talán rájönne Bernie is, hogy mekkora nagy fasz és miként qurta el a F1-et a pénzéhsége.
  • PREMIERE1
    #10037
    Jaja. Üldözték a Merict, amikor az lefektette a pilótáit és átalakította a váltóját. Csak azért üldözték, mert ők nem tudták azt előállítani. :)

    Mondjuk, mivel hamarosan minden kütyüt kivonnak, leszarom, hogy mit fejleszt a Ferrari.
  • kiserik
    #10036
    Ez jellemző. Ha valaki kitalál egy újítást, akkor azt betiltják. Ha a Ferrari talál ki valamit, akkor azt neki lehet. Hát ...
  • Hellhammer
    #10035
    Abban lehet még bízni esetleg a verseny szempontjából, hogy az új felfüggesztés nem lesz 100%-os így a Ferrari nem tud majd minden futamot 100%-osan befejezni.
  • Hellhammer
    #10034
    Ehh. Meg van említve, hogy a Renault is kisérletezett korábban ilyesmivel, de nem vezetett eredményre. Én úgy emlékszem, hogy régebben a Williams Renault már csinált aktív kerékfelfüggesztést, de azt rövid úton betiltották, mert túl nagy előnyt biztosított. Most miért engedik az olyan fejlesztéseket, amit csak a nagy gyári csapatok képesek megcsinálni, ezáltal növelve amúgy sem kis előnyüket? Lassan már tényleg nehezebb lesz egy szimulátort elvezetni, mint egy F1-es autót...
  • M@TriX
    #10033
    szóval menjenek a p*csába ;)
  • M@TriX
    #10032
    akkor megnyugodtam, a Ferrari olyan rossz pozíciókatz szerzett, végre lesz esélyük, hogy akkor beérjenek, amikor a többiek megtetteék az első kört....
  • K.András
    #10031
    A 18. helyröl esett ki a 47. körben,méghozzá Bahrein-ben,de ugyanugy 20 pilota indult...
  • Punker
    #10030
    idén ilyen nem volt....
  • I.C.ram
    #10029
    Tuti, hogy régen csak 18-an voltak, mert mikor kiesett Bau, akkor utolsó lett 18. hellyel. Az nem lehet, hogy valamelyik csapat nme indult párszor?
  • rezsofiz
    #10028
    Lol mostmar
  • K.András
    #10027
    Forradalmi újítással rukkolt elő a Ferrari

    Az Autosport magazin értesülése szerint forradalmi technikai áttörést ért el a Forma-1-es Ferrari-istálló: Maranellóban olyan felfüggesztést sikerült kifejleszteni, amely a kerék dőlésszögét folyamatosan változtatja.

  • Punker
    #10026
    nem arra gondolsz mikor 2-en a boxutcából rajtoltak?
  • K.András
    #10025
    ???Valamit elnéztél mert 10 csapat 20 versenyzö van,nincsen legujabb csapat:
    csapat pilóta (rajtszámmal)
    tesztpilóta

    Ferrari 1 M. Schumacher 2 Barrichello Badoer, Burti + Massa


    Williams 3 Montoya 4 R. Schumacher Gené, Pizzonia


    McLaren 5 Coulthard 6 Räikkönen Wurz, de la Rosa

    Renault 7 Trulli 8 Alonso Montagny

    BAR 9 Button 10 Szato Davidson

    Sauber 11 Fisichella 12 Massa Jani + Badoer

    Jaguar 14 Webber 15 Klien Wirdheim

    Toyota 16 da Matta 17 Panis Zonta, Briscoe

    Jordan 18 Heidfeld 19 Pantano Glock, Janis

    Minardi 20 Bruni 21 Baumgartner Leinders, Monteiro
  • I.C.ram
    #10024
    Pár futammal ezelött, még csak 9 csapat volt, 18 versenyző. Mi a legújabb csapat?
  • BaLeeX
    #10023
    Arra összeraknák az új tákolmányt.
    Vagy nem... Mondjuk ha úgy, mint ahogy tavaly az MP-18-at akkor gáz van.
  • K.András
    #10022
    Valoban jot tenne a versenynek(?),+ 1 ember tuti nem érhetne még közelébe sem suminak,talán örülhet ha végigmegy a mercivel a pályán :DDD
  • BaLeeX
    #10021
    Pilóta nélkül nem maradnak. Rengeteg pilóta vár az ilyen lehetőségekre, hogy beugorjanak.
    Mindenesetre szerintem jót tenne a versenynek ha Montoya átülne mekibe az év közepén feltéve ha a McLaren elkészülne arra az igért új kocsival ami nem esne ki minden kanyarban műszaki hiba miatt.
    Akkor esetleg újra végignéznék egy teljes futamot én is.
  • Hellhammer
    #10020
    Szvsz kacsa. Gondolj bele, hogy azzal érvelnek, hogy nem kaphat infókat a jövő évi autóról, mert vinné a mekihez. Ralf meg kaphat infókat? A Toyota-t nem érdekli a Williams fejlesztése?
    Pár napja amúgy meg Ralf-ról mondták, hogy év közben szevasz lesz neki... Aztán lehet, hogy valóban megtörténik, és a Williams ott marad év közepén pilóta nélkül :)
  • BaLeeX
    #10019
    Most mondták a rádióban, hogy Montoya akár már szezon közben átigazolhat a McLarenhez mert nem akarják, hogy túl sok információhoz jusson az idény második felében fejlesztésre kerülő autóról.

    Hát ez érdekessé tenné a dolgokat annyi szent. Helyére Coulthard vagy Villeneuve érkezhetne.
  • badoer
    #10018
    hat nem tudom.valami olyant montak zsofiék hogy olyan szezodest kototek hogy a 2004 évad osszes futaman ő indul.persze attol ki tehetik a szurit.egy valamit tisztan kell latni:ennek a sracnak egyaltalan nincs tehetsege.a forma 3000-be a cimvedo kocsival is nagyon gyengen szerepelt.emlekeztek alex yoongra?na ő ra emlékesztet.hiaba mondja palik hogy rossz a kocsi.igen sokkal gyengebb mint a kozepmezony autoi.de a csapattarsa is sokszor elége megveri.meghozza nem kevesel.raadasul zsofi meg senkit nem elozott meg.egyszer azt hiszem imolaba a csapattarsat de kessobb kiderult hogy muszaki hiba miatt lassult le.illetve akik kiestek illetve kicsuztak.
  • rezsofiz
    #10017
    A Renault is toldalékszárnnyal készül Monacóra
  • Breki33
    #10016
    Forma1 lista

    Az Auto Bild Motorsport szerdán megjelenő számában tíz olyan pilótát
    sorol fel, akinek ilyen-olyan okokból kifolyólag el kell hagynia
    jelenlegi csapatát. A listán szerepel Baumgartner Zsolt neve is.

    A Bild (és a lapcsalád többi tagja) nem tud leszállni Baumgartner
    Zsoltról. A Sport Bild hetekkel ezelőtt azt írta, a Minardi a
    tesztpilóta Bas Leindersre szeretné lecserélni a magyar versenyzőt, a
    sportág első állandó hazai képviselője azonban az [origo]-nak adott
    interjújában cáfolta a hírt. Az Auto Bild Motorsport holnap, azaz
    szerdán megjelenő számában tíz olyan pilótát sorol fel, akinek távoznia
    kell csapatától, s a listán - mondhatni szokás szerint - szerepel
    Baumgartner Zsolt neve is.

    A lap szerint Ralf Schumachernek és Juan Pablo Montoyának a Williamstől,
    David Coulthardnak a McLarentől, Jarno Trullinak a Renault-tól,
    Cristiano da Mattának és Olivier Panisnak a Toyotától, Christian
    Kliennek a Jaguartól, Giorgio Pantanónak és Nick Heidfeldnek a
    Jordantől, valamint Baumgartner Zsoltnak a Minarditól kell mennie. A
    listából következik, hogy nem feltétlenül kirúgásról van szó, a magazin
    munkatársai azokat is egy kalap alá vették a valóban szorult helyzetben
    lévő Pantanóval, akiknek szerződését nem óhajtja meghosszabbítani
    együttesük (például Montoya, Coulthard).

    Az Auto Bild Motorsport szerint immár a Minardi vezetőinek is szemet
    szúrt, hogy Gianmaria Bruni rendre elveri magyar csapattársát, ezért -
    állítólag - lecserélésén gondolkodnak. Alternatívában nincs hiány, a
    magazin a jól bevált Leinderst, valamint némileg meglepő módon a
    Jordannel tárgyaló Jos Verstappent emlegeti utódként. Baumgartner
    korábban többször kijelentette, nem kívánja kommentálni az efféle
    híreket, legutóbb az újvidéki Magyar Szónak adott interjújában szögezte
    le, hogy nem érdeklik a Bild "információi".

    Az Auto Bild Motorsport egyébként ír arról, amelyet laptársa
    (konkurenciája), az auto, motor und sport már korábban "ellőtt",
    nevezetesen, hogy Jacques Villeneuve akár már idén beülhet Ralf
    Schumacher autójába. A lap a Williams-BMW-től úgy értesült, a német
    problémát jelent a grove-i együttesnek; egy bennfentes elárulta azt is,
    tavaly szeptemberi, monzai tesztbalesete óta teljesít gyengén az
    ifjabbik Schumacher. "Monza óta Ralf nem a régi" - nyilatkozta a
    névtelenséget kért williamses. "Húsz másodpercig eszméletlen is volt, ez
    az eset talán túlontúl mély nyomokat hagyott benne."
  • Punker
    #10015
    nem, 10 csapat 20 versenyző van
  • I.C.ram
    #10014
    Műltkor néztem a Forma 1 ismétlést, és azt mondták, hogy Baumgartner "Szőrszemöldök" Zsolt a 20. lett, de nem csak 18 induló van jelenleg?
  • Hellhammer
    #10013
    Nekem Palikkal csupán annyi a bajom, hogy ha baromságot mond és veszi a bátorságot valaki, hogy kijavítsa, akkor azt csont nélkül lefikázza. Nem tudja belátni és elismerni, hogy ha hibázik...
  • Punker
    #10012
    zsófikát nem előre fikáztuk hiszen az előzetes eredményei mutatták mire lehet tőle számítani, Palik pedig annyira hülye hogy az már jó, a többi "szakértő" csak a baromságait mondja Palikon legalább lehet röhögni!
  • BaLeeX
    #10011
    Szerintem csak olyanok voltak többségben akik azt mondták, hogy ne fikázzuk előre, adjuk meg neki az esélyt, hogy bizonyítson. Nekem sem szimpatikus de ezt az elvet vallottam én is. Eddig nem sokat bizonyított.

    Palik meg hülye szegénykém, meg állandóan baromságokat beszél plusz löki a poénokat de sokan emiatt szeretik. Nélküle szerintem is unalmasabb lenne a futam. Bár amilyen futamok most vannak szinte csak néhány hülye poénja jelent valami izgalmat.
  • oneal1
    #10010
    szó sincs tehetségről!!
    nemmondom hogy nemtud vezetni mer jól tud!!
    de az nincs emg benne ami a többiekben!!!
    sok lóvé volt ott nagyon ohgy bekerült....
  • oneal1
    #10009
    voltak ilyenek??
  • Ramore
    #10008
    Pár hónapja még szemét alak volt (itt a fórumon), aki szídta Palik bohócot és Barom Zsófikát. Ma már végre ki lehet mondani az igazságot, a valós tényeket róla is. Hol vannak ilyenkor a Palik rajongók, és a Barom álmokat kergetők, akik hitztek Zsófika tehetségében?
  • Hellhammer
    #10007
    És igaza is van szvsz.
  • Hellhammer
    #10006
    Montoya beszól:

    "Montoya would never support Schu
    The Colombian would rather go karting

    Most Formula One drivers would sign a 'number one' contract.


    Germany's Nick Heidfeld does not agree with his countryman Michael Schumacher's superior status at Ferrari but, given the chance, he'd sign a similar deal.


    "I don't think it's fair," said the Jordan star. "But if it's there and available, you have to take every advantage."


    Renault's Jarno Trulli agrees, "but on the sporting side, I'd say no."


    Colombian Juan Pablo Montoya, meanwhile, claims he is talented enough to not require a driver like Ferrari's Rubens Barrichello to contractually support him.


    "Don't need it," he snapped at reporters. "You can either do your job or you cannot. Simple."


    "It must mean you're scared, I think."


    In one swift stroke, then, the 28-year-old ruled-out the possibility of ever becoming a driver like Barrichello, even if it meant steering the fastest car.


    He scoffed: "I'd rather just race go- karts."
    "
  • G_ArchAngel #10005
    érdemes rákeresni a columbian babe + woman + girl + miss szavakra... szeretnék ilyen "cigó" lányokat az ágyamba..:)
  • b-type
    #10004
    szerintem meg elég csirke poen. az egész.
    a 'cigó'-ra különösképpen büszke lehet bárki nyomatta.
    egy Cart vb. győztes fasziról.
    igen mélyről jönnek ezek a poénok, főleg ezekhez a pilótákhoz képest.
  • oneal1
    #10003
    cigó!!!!!