181769
  • HPt
    #9973
    szüleim pl. csak azért nézik néha, főleg anyám

    ergo, mivel csak 1 tv van lehet hogy én szarul járnék ha lemondana :)
  • oneal1
    #9972
    jah..
    valamilyen szinten kellenek a hülyeségei de van amikor már tényleg durva hogy mit művel!
  • Shaman
    #9971
    Egyetértek Palik egy hozzánemértő hótbéna fasz,de mégis mikor egy időben nem ő volt a kommentátor rendesen hiányzott!:-))
  • oneal1
    #9970
    inkább a Palik mondjon le!!:D
  • Shaman
    #9969
    Én anno nem voltam oda annyira Sennáért,inkább Prost drukker voltam.De Sennát nem utáltam,sőt a teljesítményét elismerem.
    Viszont most iszonyatosan utálom Sumit :-( És ez baj. Jobb lenne ha szeretném,mert akkor örülnék ennek a sok futamgyőzelemnek.De hát mit csináljak,ha eccer utálom...?:-(

    Sumi mondjon le!!
  • Punker
    #9968
    na zsófika megmagyarázta miért csúszott ki....
  • badoer
    #9967
    ez a rtl klubos f1 magazin semmit se er.na zsofi szakert mar.inkabb a vezetesel torodne
  • K.András
    #9966
    Meg is volt az eredménye...Pl lentebb volt a video,ahogy a két világbajnok egymást kirakja a pályárol,miközben csapattársak...Szponzorok meg tépték a hajukat :DDD
  • HPt
    #9965
    én egyáltalán azt csodálom, hogy Barichello nem tört meg az állandó másodhegedűs szereptől
  • MrSpock
    #9964
    ja annak idején csak annyi volt akülönbség,hogy 2 tökös versenyző volt egy csapatban és 2 jó autó,pl.:Mclaren(Senna -Prost)
    Most ez nem így van.Csak Shumi!Bari,meg csak,hogy kilegyen a csapat,nemsokvizetzavar,fedezéknek jó,elvesz pontokat ha kell a többiektől,de sosem lesz világbajnok,mert akkor már lettvolna.
  • rezsofiz
    #9963
    Pár elmaradt hír:
    Barrichello óvatosságra int
    Ralf Schumacher-Coulthard páros a Toyotánál?
    A5 Szubjektív - Barcelonai görbe tükör
  • HPt
    #9962
    :)
  • BaLeeX
    #9961
    Mindkettő kiváló spoertember és nagyszerű tehetség (Senna csak volt sajnos). Az összehasonlításba meg nem kell belemenni, mert #1 Senna meghalt és így nem lehet egy olyannal hasonlítani aki még mindig a pályán van #2 mert Senna jobb volt.
  • HPt
    #9960
    most mondjátok, hogy nem szóltam hogy nem szabad felhozni a Senna vagy a Schumi témát mert vita lesz belőle baszod :)
  • Hellhammer
    #9959
    Ezen az alapon Tiger Woods,David Backhem stb miért keres annyi pénzt???
    Na látod ezt sem igazán értem. Sztem a sport halála az amikor elkezd a pénz körül forogni (azért hozzáteszem, hogy mindketten nagyon jó sportolók).

    Azért mert eredményesek,de Villeneuve csak vissza akarja magát kuncsorogni a pályára,én nem nézném nagy sportembernek,föleg hogy 13 millio dollárt felvett évente a nagy NULLA teljesitménye mellett!
    Nemtom mennyire akarja visszakuncsorogni magát a pályára, de nem a pénz miatt az tuti, mert van neki bőven. Akkor meg talán az lehet az indok, hogy hiányzik neki a versenyzés, ez meg azt mutathatja, hogy mégis csak sportember. Valóban eredménytelen volt az utóbbi időben, és sztem a BAR-nál el is vesztette a motivációját, ami nagyon sokat számít egy csapatnál (lásd M. Schumacher bár "csak" versenyző de mennyire össze tudja fogni a Ferrarit). A nagy pénz, nulla teljesítményre másik nagyon jó példa Villeneuve mellet Ralf Schumacher. Sztem Ő is ugyanazt játssza el, mint Villeneuve, csak jobb autóban ült az utóbbi időben...
    Azért becsülöm Villeneuve-öt, mert képes ezt meglépni.

    Ui: egyébként többen mondták más fórumokon, hogy kacsa a Blikk cikk (jó szokásához híven), mert Ralfnak nem lesz csapattársa, mert megy a Toyotához, Michael pedig már többször bevallotta, hogy az ő hibája volt a 97-es koccanás, és egyébként sem ilyen a stílusa (mármint a nyilatkozatokban).
  • Hellhammer
    #9958
    Jaja elég csak emlékezni ilyenekre, mint Williams Renault, McLaren Honda, Benetton Ford. Nagyon durva előnyük volt amikor épp a top-on voltak.

    Egy egész jó írás a téma egy részéről, idézet a I Came, I Saw, I'll Conquer: Exclusive Interview with Mike Gascoyne című cikkből:

    Biranit Goren: What about Ferrari? Why are they so much better this year than anybody else?


    Gascoyne: "Well I think there are two things to bear in mind. One thing is that you've got a tyre war. Tyre wars are great if, like last year, one manufacturer is better than another and the quickest car is getting supplied by the one that isn't the best, while the three teams chasing it are getting supplied by the better tyre. In that situation tyre wars are fantastic. You reverse it, and it's dreadful."


    BG: You think that Bridgestone are better than Michelin?


    Gascoyne: "At the moment, yeah. They're stronger. Are Ferrari doing a much better job than they did last year? I'm not sure that they are. Are Bridgestone - compared to Michelin - doing a better job for Ferrari now than last year? Yes, I'm sure they are. But it can change, and it will change in years to come.
    "To me, as an engineer, that's the way Formula One should be. If you want to make it into a one make racing series, go and watch F3000, and I didn't see anyone overtake at the front there either, so that's not the answer. If you want people to support teams, then don't change Formula One."


    BG: The common idea in the paddock is that Michelin still have the better tyre...


    Gascoyne: "I think the tyres are inherently different. Michelin can have very good one-lap performance but quite high drop-off. But you have to say, so far all races have been in cool conditions - even races where you'd have bet your mortgage on it being hot, like Malaysia - where it actually rained at the start - or Bahrain, where there was a bloody sandstorm, for god's sake! So I think under those cool conditions Bridgestone are undoubtedly stronger.
    "The other thing about Ferrari is that Formula One's strength is the team identity and the fact that everyone has to be a constructor. It's also Formula One's inherent weakness, because it means someone's going to do it better than the other and win all the races. So you always have periods of dominance from the top teams. It's always been the case. That superiority lasts as long as you have engineering stability. It's got nothing to do with the drivers - you can chop and change them anyway you like. The key is engineering stability.
    "With Patrick [Head] and Adrian [Newey] there, Williams had it. When they lost it, they stopped winning. As simple as that. And Ferrari have had a stability in the last few years, with Ross [Brawn] and Rory [Byrne] and all their technical people. So the key is technical stability. But in 2006, when they retire, Ferrari will go downhill and the next team that's in the right position will spend three or four years winning everything. My aim is to ensure that that's Toyota. A year ago I was trying to ensure that it's Renault - now I'm trying to make sure that it's Toyota."
  • BaLeeX
    #9957
    De ez már nem sport baszod. A ferrarit meg nem csak kergetni kell hanem csak kergetni lehet. Sumáknak annyit jelent a hétvégi verseny, hogy beül aztán végigmegy. Mint egy vasárnapi sétakocsikázás. Megmérnék a pulzusát nem lenne nagyobb, mintha valaki egy izgalmas filmet nézne.

    Elég ránézni a belső kamerákra. Ferrarit mutatják belülről, meg sem rántja a kormányt hanem már olyan szinten van, mint egy F1 szimulátor maxra állított segítséggel, azaz ha csak rajt van a kezed a kormányon csak tekerni kell kicsit aztán megy amerre kell. Aztán mutatták a McLaren belső kameráját (amiben tavaly Kimi alig maradt le a pontversenyben) és Kimi szarrá rángatta az autót kanyarokból kijövet, hogy az úton tartsa. A "szenzációs" Schumacher meg még meg sem erőlteti magát.
  • K.András
    #9956
    Dehogynem volt,ez mindig a forma 1 sajátja volt,mindig volt egy élcsapat,akiket kergetni kellett!!!
  • K.András
    #9955
    Ezen az alapon Tiger Woods,David Backhem stb miért keres annyi pénzt???Azért mert eredményesek,de Villeneuve csak vissza akarja magát kuncsorogni a pályára,én nem nézném nagy sportembernek,föleg hogy 13 millio dollárt felvett évente a nagy NULLA teljesitménye mellett!
  • Hellhammer
    #9954
    Villeneuve nyilatkozta:
    "A pénz nem számít, már abban is megegyeztünk, hogy kizárólag a megszerzett pontjaim után kapnék jutalmat - szögezte le a kanadai pilóta, aki tavaly a nagy Schumi után az F1 második legjobban kereső versenyzője volt, évi 13 millió dolláros (2,8 milliárd forintos) fizetésével."
    Ajánlanám a 2 nagypofájú cipész figyelmébe is ezt a pár mondatot. Ha Sumi elmondása szerint már csak "szórakozásból" versenyez, akkor miért övé a legnagyobb fizu az egész meccsben? Szvsz Villeneuve sokkal nagyobb sportember, mint a 2 bajor együttvéve...
  • PREMIERE1
    #9953
    Ez durva:

    MS:
    "Az 1997-es sorozatban úgy szerezte meg a világbajnoki címet, hogy egyszerűen kilökött a pályáról. Azóta várok a visszavágóra."

    Ezt a genyát! Nem is tudom, hogy kit zártak ki abban az évben, ráadásul visszaesőként! Ez a Schumacher, egy faszfej !!!

    Hadat üzentek Villeneuve-nek cikk
  • PREMIERE1
    #9952
    Mondjuk, ilyen "erős" mezőny - ahol Buttonra mondják, hogy jó -, valamint a csapatok között ilyen "kis" különbség nemigen volt Senna karrierje alatt, mint ami 2000 óta létezik ...
  • PREMIERE1
    #9951
    Ez hülye! Agyára ment a jólét!
  • BaLeeX
    #9950
    Bernie támogatja Michaelt
    Bízik benne, hogy a német mind a 18 futamot megnyeri

    "A Formula-1 vezetője, Bernie Ecclestone teljes mértékben támogatja Michael Schumachert abban, hogy megnyerje az idei év összes futamát. Miután a Ferrari alakulata a 2004-es esztendőben legyőzhetetlennek látszik, Ecclestone úgy szeretné érdekessé tenné a szurkolók számára a száguldó cirkusz világát, hogy felteszi a kérdést: vajon Michael képes-e megnyerni mind a 18 versenyt?"

    Jól van Bernie okos vagy. Aztán a rolót meg majd lehúzhatod.
  • BaLeeX
    #9949
    Senna a nem túl hosszú pályafutás alatt több pole-t gyűjtött, mint sumák a több, mint 10 éves f1-es részvétele alatt...
  • rezsofiz
    #9948
    Nem tud valaki olyan oldalt ahol az f1 autok hangjat tudom meghallgatni? szal hogy pl egy kort megy a ferrari a palyan,es akkor letoltenem. Ilyen oldal van?
  • rezsofiz
    #9947
    Ja igen,okes.
  • HPt
    #9946
    ezért mondta András hogy ebbe ne menjünk bele, mert ien viták lesznek mindig :) pont ezért egyébként Schumit sem szabad felhozni már
  • rezsofiz
    #9945
    Nos Senna elég késon kezdte ha jol tudom az f1et, es koran meghalt. De tulajdonkeppen nem mindig az eredmenyek szamitanak.
  • HPt
    #9944
    lol... thx
  • K.András
    #9943
    De miért nem jelent meg neked?Rosszul copiztad be?Na mind1 majd én :DDD
  • HPt
    #9942
    nem látta senki :)

    amit mondani akartam: egyetértek
  • HPt
    #9941
  • HPt
    #9940
    persze viccet félretéve az indok valószínűleg igaz
  • K.András
    #9939
    Franc se tudja mit akar ez az ember,de valami kell hogy motiválja,méghozzá nagyon!Egész egyszerüen elképesztönek találom,hogy szinte nem ismeri a hiba fogalmát,félelmetes ahogy vezet az ember,soha nem volt még ennyire sikeres és jo pilota mint sumi(most ne vitázzunk azon ,hogy Senna is jo volt,de az eredmények magukért beszélnek...)!
  • HPt
    #9938
    nem jó, ha ilyen maximalista a mi kis MS-ünk, akkor bizony jövőre is itt fog lenni és nyerni-nyerni-nyerni

    mivel egy pole pozíció már nem az övé, és akkor jövőre lehetne ez a cél: minden futam, minden pole, minden fastest lap, és az összes kört ő vezesse még a pitben is, nem? :)
  • K.András
    #9937
    Szerintem ez volt az a motivácio,amiröl nagyon sokat hallottunk már,lehet meg akarja nyerni az összes futamot,és ugy akar visszavonulni,ha megnyeri mind akkor pont meglenne minden rekord amit meg lehet szerezni,plusz még egy uj rekord is lenne :)))
  • Punker
    #9936
    Versenyzőtalálkozó Monacóban
  • Punker
    #9935
    Átadták a McLaren új főhadiszállását
  • Punker
    #9934
    Négy pilóta van a Williams toplistáján