181762
  • Ramore
    #9926
    Szerintem +5.0 az utolsó elöttitől!
  • PREMIERE1
    #9925
    Bentragadt, nem tudott elindulni, csak lassan.

    Zsolti amúgy min. + 5.0 mp/első helyezett.

  • HPt
    #9924
    ha csak annyi lenne...
  • HPt
    #9923
    ha jól tudom ez konkrétan nincs ráírva, de a Baumgartner-kormány tény és való - és ami a legfontosabb: megvehető :)
  • oneal1
    #9922
    jah kihagyatm hogy + 1.5:)))
  • oneal1
    #9921
    garantál 1.5 mp bármely játékban:DD
  • rezsofiz
    #9920
    Jezusom,ha ez van rairva. GIGALOL
  • M@TriX
    #9919
    remélem nem ez van ráírva. ;)
  • BaLeeX
    #9918
    Jaj, láttastok már a Tesco-ban Baumgartneres PC kormányt?
    Ott virít rajt a feje. Nem tudom kinek jutott eszébe ilyen ötlet. Mert, hogy a Ferrarival reklámoznak egy kormányt meg Schumacherrel autóhifi dolgokat azt még megértem (bármennyire utálom is) de Zsoltival???

    "Vegyél Baumgartner kormányt és te is olyan eredményes pilóta leszel, mint Ő!"
  • BaLeeX
    #9917
    Legyorsulták. Mindenkivel megesik...

    Baumgartnert a Ferrariba!!! Akkor legalább nem emelkedne ki egyik csapat sem!
  • Hellhammer
    #9916
    Zsocát még így sem engedik a Ferrari közelébe :)

    Íme egy eléggé lol kép:
  • Breki33
    #9915
    Van olyan ember, aki ne álmodozott volna még arról, hogy egy tűzpiros
    Ferrari volánja mögött falja a kilométereket és a csajokat? Aligha.
    Ezért is érdemes felkeresni az Árkád bevásárlóközpontban a május 23-ig
    tartó kiállítást, amelyen éppen tíz versenyautót lehet szemrevételezni -
    kipróbálni is, de sajnos csak a szimulátorban.

    A Ferrari kocsikról már rengeteg minden leírtak, az autósport
    fanatikusai alighanem mindent tudnak róluk, ám talán kevésbé ismert,
    hogy miért éppen az ágaskodó ló lett a márka védjegye. Nos, az I.
    világháborúban egy olasz pilóta, Francesco Barracca festette fel a ló
    jelképét vadásza törzsére: a paripa sokáig szerencsét hozott neki, 63
    bevetése alkalmával 34 ellenséges gépet lőtt le, ám egy osztrák
    repülőgép a háború végén lelőtte őt. Barracca szülei adták Enzo
    Ferrarinak, a cég alapítójának az ágaskodó ló festményét, és ő a hős
    pilóta iránti tiszteletből megtette a Ferrari szimbólumának - egyedül az
    alapszín változott, hiszen Enzo ragaszkodott szülővárosa, Modena sárga
    színéhez.
    Ezt, és még rengeteg más érdekességet ismerhetnek meg az érdeklődők a
    kiállításon. Igaz, a megnyitást most nem Baumgartner Zsolt vagy egy
    másik autós vállalta, hanem az egykor pofonosztásban jeleskedő Kovács
    István nyitotta meg - stílszerűen egy Ferrari első ülésére pattanva.

    Forma1 Lista
  • rezsofiz
    #9914
  • HPt
    #9913
    módosítom a címet:

    Coulthard kikelt a BAR harmadik autója ellen - végső nyomorában
  • Punker
    #9912
    Coulthard kikelt a BAR harmadik autója ellen
  • Punker
    #9911
    A Jaguar kevés Webbernek
  • rezsofiz
    #9910
  • oneal1
    #9909
    törmelék mi?LOL
    hátsószárny:DDD
  • rezsofiz
    #9908
    Jajj istenem, most fog jonni az hogy Button azer nem nyert,mert belement a szemebe a tormelek
  • Punker
    #9907
    Button állapotát jónak találták a szemorvosok
  • Punker
    #9906
    Átszervezik a Toyota aerodinamikai részlegét
  • oneal1
    #9905
    ugyvan!!!
  • rezsofiz
    #9904
    Istenem button button. ne hasonlitgassak mar Sumihoz,mostmar ez nevetseges:) tud a gyerek,de sumitol jajj de messze van...
  • Punker
    #9903
    A Williams cáfolja, hogy Villeneuve tesztel nekik
  • Punker
    #9902
    Schumacher kapta a 2004-es Laureust
  • MrSpock
    #9901
    Ja azt én is láttam,óriási bukás volt,na és a tavalyi Matt Kenseth féle!Azt hogyúszta meg!
    Meg persze Zanardi balesete.:-(
  • HPt
    #9900
    láttam is Greg Moore-ét :/
  • Shaman
    #9899
    Volt is benne halál.. (Greg Moore például)
    Azt pont láttam azt a futamot 3 v. 4 éve volt... szörnyü volt nagyon.
    Ettől függetlenül a CARt is 20* izgalmasabb,mint ez a gecó dögunalom F1....
  • Hellhammer
    #9898
    Emlékszem tavaly a GT kupában volt egy nagyon kemény jelenet: egy Lister Storm és egy Viper GTS küzdöttek keményen és a Lister rálegyezett a Viperre úgy, hogy az ki is esett. A csapatfőnök a következő körben a boxkijáratnál üvöltözött a Listernek és rázta rá az öklét. Az lett a végereménye, hogy asszem a Lister kapott 10-20 mp büntit. Sztem F1-ben ki is tiltanák örökre a delikvenst egy ilyenért...
  • MrSpock
    #9897
    A sterilség nagyon jó szó!
    Ha már egy előzés van,akkor Palik üvölt,pedig ez lenne a természetes!
    Ezért szavazok a Nascarra,jobban szeretem!
    A múltkor is belső kamerából lehetett látni,ahogy hozzáért az előttelevőhöz,és rajtavolt,picit finoman tolva,de sportszerűtlenül,és úgy,ha az első fékez óriási csatt,de nem,mert beválallják!
    Ez a lényeg!
    Elkellene fogadtatni,hogy ez autóverseny nempedig vasárnapi körözgetés!
    Miért kelle elengedni egy autót?
    Kerülje ki, előzze meg,lehet egy kicsi klasszul megtudná fogni a nagymenőt egy darabig,persze nem vesztélyeztetve az épségét.
    Szóval jólenne versenyeket látni.
    Sumi világbajnok!
    Nyer 3 versenyt még zsinórban,és utánna vége az idénynek,mert én arra meg végképp nemleszek kíváncsi,hogy a maradékot kit szedik fel.
    Min a hiénák,az oroszlán után.
    Röhög egyet,ittvan nesztek,most kicsit pihenek!
    Na persze sumi nempihen,és meggyeri az összes futamot,hogy végképp meghaljon a F1!Amen!
  • HPt
    #9896
    ne má, talán a CART autók nem sérülnek? aztán mégis milyen csaták vannak
  • Hellhammer
    #9895
    Mondjuk az is tény, hogy elég sérülékenyek az F1 autók ami az ütközéseket illeti, ezért is próbálhatják meg kerülni a csatákat, de a lentebb linkelt 79-es Francia nagydíj videóján is látható, hogy azért párszor lökdösték egymást rendesen és egyben maradt mind2 autó. Szóval az évek alatt sikerült erősebbé, mégis gyengébbé tenniük az autókat. Ha nem szakadna le egyből a szárny, vagy a kerék egy kis koccanás után, akkor sztem a pilóták is bevállalósabbak lennének.
  • HPt
    #9894
    yepp, ráadásul a Nascarban több a halott, de ezt a pilóták is tudják - meg azt is, hogy a nézők nem azért fizették a jegyüket hogy hallgassák a szép motorhangot
  • Hellhammer
    #9893
    Hát ja. Pl. legutóbbi versenyen látszott, hogy Suhamer mennyire a biztonságra és a taktikára hajtott. Az ok, hogy érett versenyzésre vall, de ez dögunalom. Minek megy biztonságra, ha 26 ponttal vezet a második nem csapattárs előtt (ugyanez lesz a következő versenyeken is)? Ha kitúrja magát, akkor is marad tetemes előnye, de legalább színt visz az F1-be.
    Valahogy élből próbálják kiirtani a küzdelmeket az F1-ben. Mikor jött Montoya, eléggé megrázta az F1 világot azzal, hogy a Brazil nagydíjon úgy ment el Schumacher mellett, ahogy senki nem előzött már akkor vagy 4-5 éve. Utána párszor megbüntették, mert mert küzdeni és látszik is, hogy sikerült lecsillapítani egy kicsit. Vagy mondhatni lehetne Alonsot is, nagyon szépen kitrükközte Coulthard-ot, erre mit kapott?
    Persze meg lehet magyarázni azzal, hogy milyen veszélyes üzem az autóverseny és gyorsan mennek, de akkor pl. a nascar sorozatba hogy fér el a lökdösődés, amikor centiméterekre mennek a betonfal mellett 300 feletti tempóval?
  • HPt
    #9892
    de hiába lökte ki, szvsz még mindig jobb hogy bemert menni mellé belső ívre, mintha megvárta volna a csapatutasítást, hogy 5 másodpercre kell tőle körözni

    ez az egész mai F1 baja, ez a "sterilség", ilyen erővel a csapatvezetők leülhetnének az asztalhoz is, és akinek több a pénze az kapja a több pontot, nem? :) + az, hogy hiába akarnak mindenféle elektronikát kivenni, meg ilyesmik, ha egyszer pl. meg van szabva hogy ne előzd meg, jó nekünk az x. hely is...
  • Punker
    #9891
    lennének szerintem 2008 után is szponzorok lásd Toyota vagy BMW...
  • G_ArchAngel #9890
    Ha '08-tól kiszállnak a legnagyobb szponzorok - a dohánygyártók - akkor az merült fel, hogy csak a gyári csapatoknak lehet létjogosultságuk (valószínűleg szűkebb anyagi keretek között) és ezért vetette fel a Ferrari a kilépést.
    A Ferrari a folyamatosan csődközelben lévő FIAT konszern tagja, így nem is remélik, hogy lesz pénz a folytatásra, ha nem találnak külső támogatókat.
  • b-type
    #9889
    hát egy vicc lenne az biztos...és precedenst teremtene, ezek után ki akarna a csúcson lenni, amikor azt kockáztatná, hogy kiveszik :D
  • b-type
    #9888
    sztem a Nascar óriási taktikai csata, olyan sok mindenre figyelnek hogy nem is csodálom a sok ovált :)
    ...bár sok esetben ez teszi nehézzé, vonatoznak, de ki is állnak, hogy tudjon hűlni a motor..a gumi..a minden
  • Punker
    #9887
    ha legyőzik a Ferrari-t az jót tesz a F1-nek, ha elüldözik és úgy száll ki hogy bajnok még akkor az tuti negatívum, se a szponzorok se a nézők nem díjjaznák és ne felejtsük el hogy az F1 elsőrorban a pénzről szól :(