181760
  • Hellhammer
    #9884
    F-3000-et, Nascart, Porsce Gt-t és DTM-et kell nézni. Ezeknél még van verseny, sajnos a WRC-t is sikeresen tönkretette a FIA a Forma 1 után... :(
  • M@TriX
    #9883
    az összes ütős, az egyik munkatársammal most néztük végig, mert valami Forma 1-et is látni akarunk a 7vége után...
  • Punker
    #9882
    Ecclestone fél, hogy a Ferrari kiszáll
  • Punker
    #9881
    Richards: Button fogja megtörni Schumi sorozatát
  • Punker
    #9880
    Verstappen már júniusban válthatja Heidfeldet a Jordannél
  • BaLeeX
    #9879
    Jók a beszúrt linkek. Töltse le mindenki aki versenyt akar látni. Még csak az elsőt láttam de brutális!
    Ilyen utoljára max. Hakkinen vs. Sumi csatáknál volt azóta nincs normális verseny az első helyért.
    A tavalyi szezon is műbalhé volt, azt a világbajnokságot sumáknak kellett megnyernie erre már több jel is volt de aztán a Michelines szabálymódosítás tette fel erre a koronát. Ott eldöntötték a cím sorság pályán kívül.
  • rezsofiz
    #9878
    Mondjuk en nem neveznem szemetsegnek,inkabb ugy mondanam hogy nem volt fair dolog,de ha valaki ismerte sennát,vagy csak olvasott utana,akkor tudja hogy o abszolut elkotelezett volt a munkaja irant,es mindent megtett volna hogy nyerjen. ez nem volt szep dolog hogy masok versenyet is tonkreteszi,meg masok eletet is kockaztassa,de valahol ha nagyon elgondolkozik az ember,akkor igazat tud adni neki. bár ez a kilokes suzukaban akkor se volt tul okos dontes:)
  • csabawarchief
    #9877
  • K.András
    #9876
    Ha valoban ki van kötve a szerzödésében,hogy év közben nem lehet felbontani,akkor azt csak nagyon drágán lehetne megtenni,és mivel minardi nem áll ugy anyagilag igy ezt nem valoszinü, hogy megtenné,de év végén tuti elküldik a rákba!
  • Punker
    #9875
    Szerintetek zsófika mikor kerül Alex Yoong sorsára?
  • Punker
    #9874
    hát igen szemétség volt kilökni a másikat, de legalább versenyeztek :) az volt még ilyen mókás mikor Mika és DC intézte így el egymást :)
  • K.András
    #9873
    Hja, én meg a #9856-rol beszélek :D
  • Punker
    #9872
    #9850
  • K.András
    #9871
    Lehet nem jo videot néztem?:)
    Mert elözést én nem láttam,csak kilökést...
    Egyébként pont irnak erröl is a cikkben:
    "A 89-es futamon Senna megpróbálta megelőzni Prostot, aki viszont - addigra belefáradva csapattársa sorozatos "állj félre, vagy kilöklek"-típusú manővereibe - nem változtatott az íven, így a két McLaren karambolozott. Prost feladta a küzdelmet (holott az autója, mint később kiderült, nem is sérült meg), Senna pedig nyert, de utólag diszkvalifikálták, mert a pályabírók segítettek neki az indulásnál. Senna úgy érezte, "megfosztották" a címétől. "
  • Punker
    #9870
    Sennat én se komálom, viszont ettől függetlenül jó lenne megint ilyen előzéseket látni
  • K.András
    #9869
    Persze én sem azért mondom,csak nekem ez a fajta mentalitás nem jön be és mondom akkor "feldobom" már,mivel akárhogy is istenitik Sennát,mai de még akkori szemmel is türhetetlen ez a fajta versenyzés...
  • Punker
    #9868
    ebben teljesen igazad van, nem is azért raktam ki...
  • rezsofiz
    #9867
    Nagy Felelőtlenség volt akkori szemmel nézve,de igy most visszanezve tok buli ahogy HPt mondja:)
  • K.András
    #9866
    Annál jobb,de azért mégiscsak nonszensz még akkori szemmel is, hogy a csapat két autoja egymást ejti ki a versenyröl...
  • HPt
    #9865
    sztem tök buli... még mindig jobb mintha elengednék egymást a célvonal előtt, ugye :)
  • K.András
    #9864
    Lehet ti ezt majd másként itélitek meg de, hogy saját csapattársát valaki kirakja a pályárol,hogy ennyire ne vigyázzanak egymásra,az szerintem szégyen,még akkor is ha két világbajnok ül az autokban..
  • rezsofiz
    #9863
    Head: Nem lehet utolérni a Ferrarit
  • rezsofiz
    #9862
    Hat igen, Sennára ez jellemzo volt, ezt a cikket tegnap olvastam el,es sok dolgot most tudtam meg rola. akit erdekel Senna az olvassa el a cikket.
  • HPt
    #9861
    ez meg a másik, ez a Senne még tudta, mi az az apex, kanyarív, stb... és a legfontosabb: volt mersze előzni!
  • HPt
    #9860
    csak most néztem meg, ez nagyon üt, de jó lenne megint látni némi Forma-1-et
  • ÁjjLe BoBBi
    #9859
    izé. volt nagydíj ?
    na szal ennyire nem érdekel már. leszarom hogy a ferrari nyer! de legalabb verseny legyen mar!!! unalom. picit sem tudjak megszorongatni sumákot...
    ahogy nezegettem itt az utobbi idoben a belso kameras felveteleket azt vettem eszre hogy sumi kavezik, cigizik stb. vezetes kozben...fel kezzel stb. tobbi meg gepeszkedik...
    nagyon osszeraktak azt a ferrarit. vegul is ha tudtak epiteni egy ilyen fasza autot, es van egy fasza pilotajuk akkor mar miert ne nyernenek ? csak azt sajnalom mint mar emlitettem hogy a tobbi csapat olyan szinten faszlama (mclaren...) hogy visszafele fejleszt...
    na mind1 majd talan egyszer lesz egy hasonloan jo, es szoros ideny mint a tavalyi...
  • rezsofiz
    #9858
    ez is hatalmas:))Hat igen, egy sikanban nem fer meg 2 vilagbajnok:)
  • rezsofiz
    #9857
    Mar toltom is le:)thx
  • Punker
    #9856
    89 japán nagydíj
  • rezsofiz
    #9855
    OKes kiralysag:)
  • Punker
    #9854
    na akkor rakok fel egy mégjobbat :)
  • rezsofiz
    #9853
    TE KRISZTUS miket muveltek ezek????te jo uristen te kiraly baszus nem hiszem el:)
  • rezsofiz
    #9852
    Zsíroskenyér szedi lefele.
  • HPt
    #9851
    perfect
  • Punker
    #9850
    így próbáld :)
  • Punker
    #9849
    nem tom :)
  • HPt
    #9848
    most nézem csak a linket, hát nem így :)

    nekem pl.: http://hpt.uw.hu/xxx.zz - csak egyszerűen a címet kéne beírni, nem? :)
  • Punker
    #9847
    lehet nem így kell linkelni uw-ről?
  • HPt
    #9846
    nekem letölti

    "Letöltve: 0 bájt \ 1 mp"
  • rezsofiz
    #9845
    :-(