214
SG.hu mobil kliens for android, ios, windows phone -- Egy új korszak kezdete

Bétára jelentkezés:

Jobbra fent található Google űrlapot kitöltöd, pár napon belül ha szerencséd van, kapsz meghívót (körülbelül 4-5 tesztelő elég lenne). Elsősorban a felhasználói élménnyel kapcsolatos ötleteket / észrevételeket várok.

Megjelenés:

Várhatóan 2015 decembere, körülbelül egyszerre jelenik meg Androidon, Windows Phone-on és iOS-en. Lehet, hogy az almás verzió késni fog.

Az alkalmazásról:

Az első főverzió mindent fog tudni (privát üzenetek, keresés, stb). A cikkek nem biztos, hogy az első főverzióba bekerülnek. Táblagépek támogatása lesz, bár kérdéses mikorra (remélhetőleg szintén v1.0-ban)

Javítások napló, tennivaló

majd kikerül egy link, béta időszakban elég sok a tennivaló, így azalatt még nem lesz.

  • Jim Morrison
    #11
    béta csúszik sg oldali bibi miatt :(
    addig is szépen formálódik a kliens.
  • Jim Morrison
    #10
    majd kiabálok :)
  • SimaSuna #9
    iOS-re ha kell még, kiabáljatok :)
  • Jim Morrison
    #8
    igen, androidra van elég, talán így most már wp re és ios re is.
  • kifli
    #7
    Jelentkeztem bétára, kerestek még tesztelőket egyáltalán? vagy ne is várjam? (wp)
  • pxxl
    #6
    fufufu jelkeztem :O
  • j0nNyKa
    #5
    esetleg moziba nem szeretnél elmenni?
  • Rage47
    #4
    Engem is erdekel majd ios-re. Es egy prohardveres app is jo lenne :D
  • Panzeradler #3
    Engem is érdekelne majd. iOS-re.
  • robotnyk
    #2
    bár mostanában már jóval kevesebbet használom az sg fórumot, mint régebben, de iOS-re érdekel majd
  • Jim Morrison
    #1
    Sziasztok!

    Az utóbbi időben dolgoztam egy 'titkos' projecten, ami nem más, mint egy (nem hivatalos) sg.hu mobil kliens androidra, windows phone-ra, és ios-re.
    Első körben csak a fórum rész fog működni, de ha az már megfelelően megy, akkor a cikkek is be lesznek építve.
    Jelenleg működő funkciók:
    - Kedvencek, kategóriák, topik nézetek
    - Hozzászólás írása, válaszolás
    - Profilok megtekintése
    - Privát üzenet
    Ami lényegében (még) hiányzik, az a keresés (de hamarosan az is kész lesz). Természetesen kerülnek bele választható/sötétebb témák is.

    Jelenleg az alkalmazás béta (lehet inkább alpha) állapotban van, ezért örülnék, ha lenne pár lelkes jelentkező aki segítene az alkalmazás felhasználói élményének javításán. Jelentkezni ennek az űrlapnak a kitöltésével lehet. Elsősorban android és windows phone tesztelőkre lenne szükségem.
    Megjelenés:
    Androidra és Windows Phone-ra remélhetőleg július közepén, iOS-re július végén, augusztus elején lehet számítani, ha minden jól megy.
    Pár kép az alkalmazásról a jelenlegi állapotában (igen, a design eléggé kezdetleges...):



    Az alkalmazás természetes nem jöhetett volna létre (vagy legalábbis nagy szenvedések árán) j0nNyKa nélkül, neki is köszönöm a segítséget ezúton.
    Van egy szép alkalmazás ikonunk is (köszönet érte papi08-nak!):

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.06.28. 20:53:08