214
SG.hu mobil kliens for android, ios, windows phone -- Egy új korszak kezdete

Bétára jelentkezés:

Jobbra fent található Google űrlapot kitöltöd, pár napon belül ha szerencséd van, kapsz meghívót (körülbelül 4-5 tesztelő elég lenne). Elsősorban a felhasználói élménnyel kapcsolatos ötleteket / észrevételeket várok.

Megjelenés:

Várhatóan 2015 decembere, körülbelül egyszerre jelenik meg Androidon, Windows Phone-on és iOS-en. Lehet, hogy az almás verzió késni fog.

Az alkalmazásról:

Az első főverzió mindent fog tudni (privát üzenetek, keresés, stb). A cikkek nem biztos, hogy az első főverzióba bekerülnek. Táblagépek támogatása lesz, bár kérdéses mikorra (remélhetőleg szintén v1.0-ban)

Javítások napló, tennivaló

majd kikerül egy link, béta időszakban elég sok a tennivaló, így azalatt még nem lesz.

  • Jim Morrison
    #1
    Sziasztok!

    Az utóbbi időben dolgoztam egy 'titkos' projecten, ami nem más, mint egy (nem hivatalos) sg.hu mobil kliens androidra, windows phone-ra, és ios-re.
    Első körben csak a fórum rész fog működni, de ha az már megfelelően megy, akkor a cikkek is be lesznek építve.
    Jelenleg működő funkciók:
    - Kedvencek, kategóriák, topik nézetek
    - Hozzászólás írása, válaszolás
    - Profilok megtekintése
    - Privát üzenet
    Ami lényegében (még) hiányzik, az a keresés (de hamarosan az is kész lesz). Természetesen kerülnek bele választható/sötétebb témák is.

    Jelenleg az alkalmazás béta (lehet inkább alpha) állapotban van, ezért örülnék, ha lenne pár lelkes jelentkező aki segítene az alkalmazás felhasználói élményének javításán. Jelentkezni ennek az űrlapnak a kitöltésével lehet. Elsősorban android és windows phone tesztelőkre lenne szükségem.
    Megjelenés:
    Androidra és Windows Phone-ra remélhetőleg július közepén, iOS-re július végén, augusztus elején lehet számítani, ha minden jól megy.
    Pár kép az alkalmazásról a jelenlegi állapotában (igen, a design eléggé kezdetleges...):



    Az alkalmazás természetes nem jöhetett volna létre (vagy legalábbis nagy szenvedések árán) j0nNyKa nélkül, neki is köszönöm a segítséget ezúton.
    Van egy szép alkalmazás ikonunk is (köszönet érte papi08-nak!):

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.06.28. 20:53:08
  • robotnyk
    #2
    bár mostanában már jóval kevesebbet használom az sg fórumot, mint régebben, de iOS-re érdekel majd
  • Panzeradler #3
    Engem is érdekelne majd. iOS-re.
  • Rage47
    #4
    Engem is erdekel majd ios-re. Es egy prohardveres app is jo lenne :D
  • j0nNyKa
    #5
    esetleg moziba nem szeretnél elmenni?
  • pxxl
    #6
    fufufu jelkeztem :O
  • kifli
    #7
    Jelentkeztem bétára, kerestek még tesztelőket egyáltalán? vagy ne is várjam? (wp)
  • Jim Morrison
    #8
    igen, androidra van elég, talán így most már wp re és ios re is.
  • SimaSuna #9
    iOS-re ha kell még, kiabáljatok :)
  • Jim Morrison
    #10
    majd kiabálok :)
  • Jim Morrison
    #11
    béta csúszik sg oldali bibi miatt :(
    addig is szépen formálódik a kliens.
  • papi08
    #12
    ScreenShotokat a népnek! :D
  • Jim Morrison
    #13
    Jelentem android verzió vállalható verziója kész. Estig még kicsit csiszolok rajta, de lesz ami lesz beküldöm és kezdődik a béta teszt.
    További infó majd este, és a béta meghívókban kiküldött emailekben.
  • Szabi #14
  • pxxl
    #15
    "Izgatott vagyok mint az állat" :O
  • Jim Morrison
    #16
    egy kis "perfomance issue" van vele, de legalább látványos lesz az első patch :P
  • kifli
    #17
    Nem úgy volt hogy első körben wp app lesz?
  • Jim Morrison
    #18
    Úgy volt, de hogy mindenkinek jusson egy cross-platform megoldást használok, amivel jelenleg szívok (amúgy tök jó meg minden), csak sajnos tegnap délelőtt mikor kikerült android play storeba az alkalmazás vettem észre, hogy valami nem stimmel.
    Debug build működik, release build nem teljesen. Tegnap 30-40 féle megoldást kipróbáltam, de még mindig nem jó... Egyébként androidra és WP re egyszerre fog jönni.
  • Jim Morrison
    #19
    1 hét késéssel ugyan, de ma már 99% hogy elkezdődik hivatalosan is a béta időszak.
  • desigo
    #20
    Én is várom már az appot :)
    hajrá
  • pxxl
    #21
    én má akkor vártam mikor még nem is volt. szal húzzál sorszámot :DDDD
  • j0nNyKa
    #22
    en mar akkor vartam amikor te meg nem is tudtad hogy fogod varni mielott a tobbiek sorszamot huztak
    k
  • pxxl
    #23
    flawless victory :(
  • Caterpillar
    #24
    Én már akkor vártam, mikor Dzsoni kitalálta, hogy előbb fogja várni mint ti....
  • j0nNyKa
    #25
    fekete lyuk mode on: en mar akkor vartam, amikor te meg nem vartad, mikor en kitalaltam hogy elobb fogom varni mint ti
  • Caterpillar
    #26
    Én nyitottam a feketelyukat, hogy legyen hol várnod, amíg várom, hogy várjad...
  • j0nNyKa
    #27
    de ha en a fekete lyukban varom hogy varod hogy varjam, akkor lehet hogy hamarabb odaerek mint amikor meg nem is kene varnom hogy vard hogy varom, vagy eppen kesobb erek oda, mint amikor en mar tulvagyok a varakozason a varakozasod utan
    :\
  • pxxl
    #28
    Brainfuck mode on
  • Papa01 #29
  • Szabi #30
    ha én nem várom, akkor hamarabb megkapom ? szeretem a meglepetéseket :D
  • Caterpillar
    #31
    Én már akkor se vártam, amikor Dzsoni a fekete lyukra várt, hogy előbb vagy később várjon mint mindenki más... :O

    Still nem kaptam, mondjuk ha így folytatom.. Nem is fogok... :-D
    Utoljára szerkesztette: Caterpillar, 2015.07.06. 18:43:33
  • Jim Morrison
    #32
    Mentek a meghívók!
  • papi08
    #33
    Én nem kaptaaaaam :(
  • pxxl
    #34
    Hophophop itt a mobilapp...jejeje most is arrol irok. Elsore vukisag ^^ gg
  • pxxl
    #35
    Hophophop itt a mobilapp...jejeje most is arrol irok. Elsore cukisag ^^ gg
  • Caterpillar
    #36
    Fakaaaaz, eddig oszom!
  • pxxl
    #37
    Hopsza. o.O ranyomtam az elso uzimre h szerkesszem...gondoltam. Visszaadta a szoveget es uj hsz-t irt. Mkay
  • Jim Morrison
    #38
    egy kicsit sok lenne naponta nyomni a friss buildeket androidra és windows phone ra, főleg most, hogy még azért elég sok dolgozni való van rajta.
    Hét végére esetleg egy WP bétát nem tartok kizártnak :)

    pixxel : Az nincs leírva, de ha hozzászólásoknál a fejlécre nyomsz akkor látod az illető profilját, ha magára a hsz-re, akkor tudsz válaszolni!
  • papi08
    #39
    Fene, pedig rettentően megörültem :D :(
  • Jim Morrison
    #40
    jaa igen, szerkesztés/törlést el is felejtettem, felírom :)