214
SG.hu mobil kliens for android, ios, windows phone -- Egy új korszak kezdete

Bétára jelentkezés:

Jobbra fent található Google űrlapot kitöltöd, pár napon belül ha szerencséd van, kapsz meghívót (körülbelül 4-5 tesztelő elég lenne). Elsősorban a felhasználói élménnyel kapcsolatos ötleteket / észrevételeket várok.

Megjelenés:

Várhatóan 2015 decembere, körülbelül egyszerre jelenik meg Androidon, Windows Phone-on és iOS-en. Lehet, hogy az almás verzió késni fog.

Az alkalmazásról:

Az első főverzió mindent fog tudni (privát üzenetek, keresés, stb). A cikkek nem biztos, hogy az első főverzióba bekerülnek. Táblagépek támogatása lesz, bár kérdéses mikorra (remélhetőleg szintén v1.0-ban)

Javítások napló, tennivaló

majd kikerül egy link, béta időszakban elég sok a tennivaló, így azalatt még nem lesz.

  • j0nNyKa
    #51
    az, igen
  • Dzsini
    #50
    Ja, és zabálja az akkumulátort, háromszor annyit fogyasztott ~ugyanannyi idő alatt, mint egy háttérben folyamatosan streamet játszó alkalmazás.
  • Dzsini
    #49
    - A kiemelt témák meglettek - alulra rendezve? Ez szándékos, vagy oda jutott nekik hely?
    - Kedvencekhez hozzáadás/onnan kivétel lehetősége?
    - Lapozás topicokban?
    - Átmentem másik wifi hálózatra (otthon - munkahely) - a kliens szerint még mindig be vagyok jelentkezve, félig-meddig :) A kedvencek egy frissítés után nem látszanak, de topicokat meg tudok nézni, még a Gumiszoba és a Saját topiclistáját is tudom listázni (a topicokat már nem tölti be). Hozzászólást is tudok írni, el is küldi, de nem jelenik meg. Kellene ellenőrizni valamikor valahol, hogy valóban be van-e jelentkezve a user, vagy csak azt hiszi, és ilyenkor újra feldobni neki a bejelentkezést :)
  • kifli
    #48
    Cordova?
  • Dzsini
    #47
    - a Kategóriáknál belépve egy főcsoportba nem jelennek meg a kiemelt témák
    - néha az fenti = gombra nyomva megnyitja, és azonnal be is zárja az oldalsávot. behúzva mindig megjelenik, még nem tudom hogy lehet könnyen reprodukálni
    - profiloldalnál az utolsó üzenet / utolsó látogatás timecode-os, nincs visszafordítva "ember" időre
    - profiloldalnál a topicok listázásánál néha nem sikerül az elmosódásból visszahozni a szöveget: screenshot
    - topiclistánál görgetéskor is beindul a "kiválasztás" animáció a megérintett témán - szerencsére nem lép be
    - beállításokat nem menti / nem számít mit állítok? nem sikerült működésre bírni a "csak olvasatlan..." dolgot.
    - úgy általában elég lassan reagál bármire, akadozva működik
  • Jim Morrison
    #46
    Ha minden igaz forditott sorrendben listazodik.
  • Jim Morrison
    #45
    Nem latom hogy kitoltotted volna a jelentkezest :D
    Ha minden igaz van egy beta release commit, azt buildeled es megkapod a most kint levo verziot.
  • pxxl
    #44
    Nem...vagy az app nem szereti. Dunno


    - usernev es a datum+hszszam nincs egy sorban.
  • pxxl
    #43
    Uj sor torest
    Nem szereti?
    Enter
    Enter...
  • j0nNyKa
    #42
    nekem meg nem küldtél te cigó
    mekkora zsidgány vaty
    btw van pusholva? és ha igen, pull - build és megvagyok?
  • pxxl
    #41
    - uj hsz irasakor visszaadja az elozo hsz tartalmat amit irtam
    - szemely szerint orulnek neki ha az sg-hez hasonloan listazodnanak a topikok. Altalanos, tudomanyos, sajat stb stb. Most valahogy nemtom hogy listazodik:)
    - en kihuznam a hsz boxokat teljes szelessegre. Nem kell az a keves margo. Meg a lekerekitett sarkok sem.
  • Jim Morrison
    #40
    jaa igen, szerkesztés/törlést el is felejtettem, felírom :)
  • papi08
    #39
    Fene, pedig rettentően megörültem :D :(
  • Jim Morrison
    #38
    egy kicsit sok lenne naponta nyomni a friss buildeket androidra és windows phone ra, főleg most, hogy még azért elég sok dolgozni való van rajta.
    Hét végére esetleg egy WP bétát nem tartok kizártnak :)

    pixxel : Az nincs leírva, de ha hozzászólásoknál a fejlécre nyomsz akkor látod az illető profilját, ha magára a hsz-re, akkor tudsz válaszolni!
  • pxxl
    #37
    Hopsza. o.O ranyomtam az elso uzimre h szerkesszem...gondoltam. Visszaadta a szoveget es uj hsz-t irt. Mkay
  • Caterpillar
    #36
    Fakaaaaz, eddig oszom!
  • pxxl
    #35
    Hophophop itt a mobilapp...jejeje most is arrol irok. Elsore cukisag ^^ gg
  • pxxl
    #34
    Hophophop itt a mobilapp...jejeje most is arrol irok. Elsore vukisag ^^ gg
  • papi08
    #33
    Én nem kaptaaaaam :(
  • Jim Morrison
    #32
    Mentek a meghívók!
  • Caterpillar
    #31
    Én már akkor se vártam, amikor Dzsoni a fekete lyukra várt, hogy előbb vagy később várjon mint mindenki más... :O

    Still nem kaptam, mondjuk ha így folytatom.. Nem is fogok... :-D
    Utoljára szerkesztette: Caterpillar, 2015.07.06. 18:43:33
  • Szabi #30
    ha én nem várom, akkor hamarabb megkapom ? szeretem a meglepetéseket :D
  • Papa01 #29
  • pxxl
    #28
    Brainfuck mode on
  • j0nNyKa
    #27
    de ha en a fekete lyukban varom hogy varod hogy varjam, akkor lehet hogy hamarabb odaerek mint amikor meg nem is kene varnom hogy vard hogy varom, vagy eppen kesobb erek oda, mint amikor en mar tulvagyok a varakozason a varakozasod utan
    :\
  • Caterpillar
    #26
    Én nyitottam a feketelyukat, hogy legyen hol várnod, amíg várom, hogy várjad...
  • j0nNyKa
    #25
    fekete lyuk mode on: en mar akkor vartam, amikor te meg nem vartad, mikor en kitalaltam hogy elobb fogom varni mint ti
  • Caterpillar
    #24
    Én már akkor vártam, mikor Dzsoni kitalálta, hogy előbb fogja várni mint ti....
  • pxxl
    #23
    flawless victory :(
  • j0nNyKa
    #22
    en mar akkor vartam amikor te meg nem is tudtad hogy fogod varni mielott a tobbiek sorszamot huztak
    k
  • pxxl
    #21
    én má akkor vártam mikor még nem is volt. szal húzzál sorszámot :DDDD
  • desigo
    #20
    Én is várom már az appot :)
    hajrá
  • Jim Morrison
    #19
    1 hét késéssel ugyan, de ma már 99% hogy elkezdődik hivatalosan is a béta időszak.
  • Jim Morrison
    #18
    Úgy volt, de hogy mindenkinek jusson egy cross-platform megoldást használok, amivel jelenleg szívok (amúgy tök jó meg minden), csak sajnos tegnap délelőtt mikor kikerült android play storeba az alkalmazás vettem észre, hogy valami nem stimmel.
    Debug build működik, release build nem teljesen. Tegnap 30-40 féle megoldást kipróbáltam, de még mindig nem jó... Egyébként androidra és WP re egyszerre fog jönni.
  • kifli
    #17
    Nem úgy volt hogy első körben wp app lesz?
  • Jim Morrison
    #16
    egy kis "perfomance issue" van vele, de legalább látványos lesz az első patch :P
  • pxxl
    #15
    "Izgatott vagyok mint az állat" :O
  • Szabi #14
  • Jim Morrison
    #13
    Jelentem android verzió vállalható verziója kész. Estig még kicsit csiszolok rajta, de lesz ami lesz beküldöm és kezdődik a béta teszt.
    További infó majd este, és a béta meghívókban kiküldött emailekben.
  • papi08
    #12
    ScreenShotokat a népnek! :D