303
Reign Of Kings
1231mod2kep2.jpg

OFFTOPIK
  • Ironman2
    #22
    Én pl nagyobb területre vágyok,mert 40-es szerón 28-an voltunk,és lépte nyomon ősemberekkel találkoztam,nincs esély még épitkezésre sem,rögtön fegyverhez kell jutni a játék elején.Igaz sok lehetőség is van benne,de az animációk tényleg gagyik,a medvék,farkasok helyben megfordulnak mint anno a 7daysben a kutyák.Itt még sok programozási lehetőség van,félek hogy pénzlenyúlás lesz ebből is.Szavunk meg nem lehet,mert ott van az alfa állapot jelző!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.16. 11:53:48
  • Ironman2
    #21
    Nemtudom,de van benne trónfoglalás,és az egyedi tartalom idáig.Te magad szabhatod meg hány százalékot vonjon le az emberektől mikor kinyered a nyersanyagokat,éjjel pl szidták is az új királyt,mert 20 százalékot kirótt,vonta is tőlem rendesen favágáskor,10 wood után 2 volt a tax.Igy a királynak a legjobb,mert hátradől a trónján,és nézi ahogy gyarapodik a leltára,azt nemtudom meddig lehet király az illető,és hova kerülnek utána a leadózott nyersanyagok.Nekem kicsi az esélyem,a legjobb felszerelésben kell megközelíteni a várat,és ott is van egy keskeny út amin ha lelöknek akkor annyi,gondolom a királlyal is meg kell küzdeni ahhoz hogy elfoglaljam a trónt,egyszer eljutok oda úgyis,de nem ilyen tört szerveren,éjjel is egy csíter felbaxta az idegemet.Azok már vannak dögivel megint
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.16. 11:49:34
  • Globuska
    #20
    Az egyéni véleményetek mi a játékról srácok? Van benne potenciál? Gondolok itt olyan dolgokra például, hogy hosszú távú tartalomra van esély? Vagy csak itt is összekraftolsz mindent, felépítesz egy jó nagy komplexumot aztán keresel egy másik játékot.
  • Ironman2
    #19
    engem most szétütött egy nagy behemót ősember.DD hiába szúrkáltam meg,alig várom hogy felhúzhassam az első épületemet,de most nem jön össze,mindig belebotlok valakibe
  • Toni85
    #18
    Jönnek a patchek szorgosan mondjuk van is mit javítani.
  • Ironman2
    #17
    RoK Alpha 4

    The team has been working very hard to bring another update just in time for the weekend. Please update your game on Steam, the servers are updated.

    New Additions:

    - Added Whip to game, punish thy offenders!
    - Added Long Horn to game, announce your guilds presence

    Balancing Changes:

    - When consuming Bandages/Food you can only walk, not run
    - Lobby password fields now use hidden characters.
    - Small improvement on Guild Screen to help people find invite notification better
    - Players can capture still or slow moving characters much faster
    - Players will die a bit faster from thirst and starvation

    Fixes & Optimizations:

    - Fixed issue with ragdolls where the hips would get horribly misaligned
    - Performance Improvement: Humans and Animals disable at a long distance
    - Blood effects are pooled to decrease sprite counts and increase performance
    - Server Stability Improvement

    Unfortunately, due to a mistake uploading "Alpha 3", some players may have lost their inventories, the chests & buildings should be fine. Sorry for any inconvenience this has caused. Thanks for your patience and support.

    - The Code}{atch team
  • Ironman2
    #16
  • Ironman2
    #15
    Kijött az alfa 2 !

    New Update (Alpha 2)
    MÁRCIUS 13. - SIR FAIRNORE
    The team has been working throughout the day and night to bring forth an update.

    Update Notes (Alpha 2):

    - General Optimizations
    - Server Optimizations
    - Added a popup that shows when steam is not found alongside error codes for crash or shutdown at main menu.
    - Armor worn on death will no longer show over naked parts to newly connected players.
    - Lobby menu will now enable erroneously disabled buttons when opened.
    - Lobby menu now properly records visited servers. This is represented by a 'Home" icon in the list.
    - Lobby menu now highlights the previously-joined server with a green line.
    - Removed default gamepad controls from input menu - these were incomplete and caused control issues.
    - Guild crest names will now update properly
  • Ironman2
    #14
    szakadtam a röhögéstől milyen táncot lehet lejteni benne,asszem az L betüvel kell táncolni.egyre kell vigyázni hogy a jobbklikkel visszavonja a blokkokat,szóval azt csak akkor nyomogassuk ha vissza akarunk venni valamit
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.12. 22:09:18
  • Ironman2
    #13
    ajtó securityn lehet választani hogy family,gondolom csak a családtagok léphetnek be oda,van ketrecem is,majd gyűjtök pár túszt.DDDDD
    Amúgy elhangzott egy kürtszó,és új királyt választottak,aki gyüjti az adományokat.tök állat! Nem tudom mikor,és hogyan leszek én király,gondolom be kell jutni abba a nagy szoborba,és el kell foglalni a trónt
  • Ironman2
    #12
    nekem sokminden van már ott,nem kicsi annyira a hely,épülget a sárkunyhóm:

  • Toni85
    #11
    A tár hely elég kicsi sajnos ha van páncélod meg fegyvered az csomó helyet elfoglal.Bár van a ládikó 10 hellyel és azt is fel lehet venni.
  • Ironman2
    #10
    Azért tetszik hogy mindent visza lehet venni amit leraktunk,igy pl költözhetünk bárhová,vihetjük a saját tüzhelyünket,ládánkat,akár egy egész várat is!
  • Ironman2
    #9
    Na akkor próba fel!

    Reign of kings offtopik:

    http://sg.hu/forum/tema/1426155463
  • Ironman2
    #8
    Na ilyen ősemberként kezdjük egy szál f.szban,a végén meg mi leszünk Artúr király.DD
  • Ironman2
    #7
    Egy kis ízelítő a ma megjelenő játékról!



    eléggé várományos ahogy olvasom
  • Toni85
    #6
    Az biztos beszaladok a tömegbe mindenkit le tarolok hullanak a fejek meg testrészek minden fele. :D
  • Torzonborz
    #5
    ".Mozdulatok nagyon gyengék. "

    Az lehet , de elhiszed hogy ha csihipuhi van akkor nem azt fogod nézni ? ;)
  • Toni85
    #4
    Nem tudom hogy sírjak vagy nevesek ezen a játékon.Mozdulatok nagyon gyengék.
  • 7days
    #3
    jól indul, az animációk és az alakok nagyon gyengék, a harc is gagyi sztem, nehéz jót csinálni.
  • Ironman2
    #2
    Szerintem nem tűnik rossznak!
  • Ironman2
    #1
    Ismét egy early acces survival game,a középkorból.Március 11-én jön,és csak multira lesz kifejlesztve az egész játék.Már most brutális,főleg a saját guillotine craftolása,és a lefejezések.Az ellenfeleket is szépen szét lehet darabjaira kaszabolni.Kiváncsi vagyok milyen lesz!
    A Starforge-t fejlesztő Codekatch készíti ezt is,bár az elöbbi munkájuk jó nagy bukta lett



    STEAM Oldala

    Hivatalos oldal
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.08. 16:12:36