303
Reign Of Kings
1231mod2kep2.jpg

OFFTOPIK
  • Ironman2
    #143
    szép látvány lesz a levegőben lógó házak,mondjuk az egyik szerón már láttam ilyet,és én is rácsodálkoztam hogy lehet,aztán rájöttem hogy itt a blokkokra nem érvényesül a fizika

    meg is találtam közben:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.28. 14:18:42
  • Ironman2
    #142
    asszem igen
  • Ironman2
    #141
    most léptem be én is,nem vettek észre,hát a vár kicsit átalakult,a nagyszobát kifosztották,oldalt jöttek be 2 kockát kiszedtek,majdnem mindent elvittek,gondolom a gazda erősítette meg a várat.Amúgy tényleg jó ötlet lenne ha felfelé épitkezik az ember,alul szinte semmi,mert ha ki is lövik az alját,akkor a felső része megmarad,ez nem a 7 days ahol összedőlnek a blokkok,ott van némi fizika is,itt megmarad minden a levegőben.
  • drop
    #140
    köszi rajta vagyok az ügyön egyébként mint látom van olyan beállítás a szervernél hogy a keresőbe se lehet látni elvileg
  • Ironman2
    #139
    Sőt! Mivel ki lehet tolni a conjured területet a legjobb trófeával,ezért pl katapultot se lehessen a közelébe vinni,pláne határon belül lerakni.(de szerintem ez most is így van)
  • Ironman2
    #138
    Úgy kéne megcsinálni a conjured területet hogy oda tényleg még belépni se tudjon idegen.7 Days to die-ban megoldották tök faszán az egészet a land claim kockával! Ahova lerakod a kockát,attól kezdve minden irányban 360 fokban 7 egységgel védi a blokkokat,nagyon nehéz szétverni az ellen játékosnak. A zombik azok szét tudják ütni a blokkokat,de őket meg távol lehet tartani csapdákkal.A land claim méretét lehet növelni a szerver beállításnál,meg az időt állottságát is.Ezt kéne itt is bevezetni,katapulttal is nehéz legyen lerombolni a blokkokat.Én ki is venném azt a bazi nagy katapultot.Egy előnye van hála istennek hogy ilyen nagy,nem lehet bárhova letenni
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.28. 13:41:55
  • Ironman2
    #137
    Na ezt nem értik itt egyesek,csak pvp-re hivatkoznak
  • XeroX
    #136
    Szépen leromboltak megint mindent, a házamat sem kímélték.
    Még fent voltam csak az anyázások mentek, erre nem vagyok kíváncsi, így léptem is még el nem tűnnek a szerverről.
    Annak tényleg nincs értelme, hogy összeszedi valalaki a nyersanyagokat megépíti a várát, majd amikor offline elhordják mindenét.
    Sajnos sok kisgyerek és felnőtt, ebben éli ki vágyait, megoldás csak az lenne, ha be sem tudnának lépni a szerverre.
    Privát szerver,jelszó, meghívás, szabályok = kulturált, élvezhető játék
    Ufff, szóltam :)

  • Ironman2
    #135
    itt a link,közben elment a fórum azért nem tudtam beszúrni:

    https://lowlatencyservers.com/

    (van játékkérés is,szóval nem csak az előre gyártott szerókon lehet tolni)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.28. 13:14:26
  • Ironman2
    #134
    ott ahol slex van,havi 8 dolcsiért van szerver,nem rossz
  • drop
    #133
    ép szerver próbálok szerezni pve szerver lesz és csak meghívásos alapon megy majd
  • Ironman2
    #132
    Most lenyugodtam úgyhogy majd keresek szövetségest,igaz csak éjjel tudom tolni majd
  • Ironman2
    #131


    össze kéne fogni páran és elintézni az összes ottlévő bandát,de ehhez legalább 5-6 fős csapat kéne akik együtt járnak,nem hagyják el egymást,legyen köztük legalább 2 olyan akik fel vannak szerelkezve teljesen,és védik a többieket akik bányásznak,csak 1 a baj hogy senki sem tud azonos időben lenni
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.28. 11:30:32
  • drop
    #130
    egyébként bementem előbb a szervere nagyon rossz látni hogy kb semmi nem maradt a régi várakból
  • The DaN
    #129
    Az enyém 7-8 magas és így is be lehet ugrani ha elég magasról csinálják :) Járj túl az eszükön :P
    A dupla ugrás valóban hiba remélem javítják is hamar, de azzal csak 2-3 magasra lehet felmenni.
  • b1988
    #128
    a falam 5-6 kockával beljebb volt a terület határtól ráadásul 4-5 magas és a tetején átlós-ferde kifelé álló elemmel és így is simán beugrottak. Sajnos amíg ez így megy nincs semmi értelme a falnak mert ezen így nem reális hogy ezen is be lehet mászni. Sajnos a valóságot meghazudtoló módon ugrálnak és használják ki a játék mechanika hibáit.
  • The DaN
    #127
    Azzal hogy a kerítés mellé építenek és onnan beugranak szerintem nincs semmi baj. A kerítés nem fogja távol tartani őket max 1 kis ideig. Én a határtól kicsit beljebb építettem egy magas kerítést - be lehet ugrani rajta ha valaki ügyes - és bent középen pedig van egy komolyabb ház még egy kerítéssel. Ott a környékre se tudnak építeni, esély sincs rá hogy beugorjanak, ha be akarnak jönni akkor szedjék szét a belső kerítést és az épületet. Ha így bejön akkor vigyen is mindent, megérdemli :D
  • Globuska
    #126
    Psychedelic: Lehet csatlakozni hozzátok? :)
  • b1988
    #125
    Én a pvp részen túllépek, az nem zavar el kell futni meg kell magam védeni vagy gyűjtögetek pucéran azt max bukom, az sokkal jobban zavart hogy a saját váramba nem vagyok biztonságba semennyire mert tök mind1 mekkora a fal a remek játék mechanikának hála simán bejutnak, és így kb akárhányszor offline voltam buktam a várat mire újra feljöttem, jó esetbe csak befoglalták rosszabba nem csak 1x le is bontották. Azzal se lett volna bajom ha ostrom fegyverekkel betörnek azok arra vannak kitalálva, de az hogy bemásznak mint a pókok az megölte a játék lényeges elemét.
  • Psychedelic #124
    Ez nem bátorság kérdése, meg segfejség vagy bármi. Pvp-ni akarsz, van 20 ember a szerveren, abból 10 meztelenül győjtöget, mert otthon hagyja a geart, hogy nehogy elveszítse meg van 5 aki azért meztelenel mert még semmije sincs. Mit lehet csinálni, még a nevét se látod az embernek, fogod megölöd. Mindenki a legdurvább alapanyagból építi a végeláthatatlan falakat, de arra sajnál 10 iron bart, hogy egy ruhát craftoljon magának, és esetleg megpróbálja megvédeni magát.
    Az a baj, hogy a legtöbb ember nem azért meztelen, mert nincs alapanyaga ruhára, 1 iron minet kiszedsz fullra, már ott van a full set fegyverrel. kb 2 perc az egész. Azért meztelen, mert azt gondolja, majd igy talán nem támadják meg, mert nincs miért. Közben a a fél mezőt beépítette a kastélyával, és a ládája tele minden szarral. Hát a fenét nem, még értékesebb mint a geares ember, mert tele van matival, egy iron set kerül 100 iron ore-ba, egy meztelen ember, meg cipel magával 1000 iront. Legjobb üzlet őket ölni. Fene se fog órákig futkosni gyüjtögetni, miközben más önként odaadja azzal, hogy ruhát se vesz fel, és még csak vissza se üt, hanem inkább sír a chaten.
    Én nem érzem problémának, hogy esetleg megölök egy olyan embert, aki simán tehetne a sorsa ellen, de inkább chaten sír, mint hogy visszaüssön. Vagy legalább próbálkozzon. Simán a kezdő fegyverrel is hülyére lehet geares embereket verni, csak jól kell játszani.

    Megjegyzem pár órát játszottam csak a magyar szerveren, szóval nem én rontottam el a játékotokat, mielött én leszek a köcsög. Más szervereken viszont nem nyafognak ennyire az emberek. Ott más gondok vannak, ha nem a lag, akkor az hogy a fél szerver 1 banda, illetve, hogy mindenhol van egy olyan csapat akik hajnalban amikor senki sincs lebontanak mindent. Ezzel kéne kezdeni szerintem valamit, mert én imádnám ha pvp-nem kéne, megvédenem a kastélyomat, de sajnos nem tudok reggel 6kor a gép elött ülni, hogy ott legyek amikor mások 3 online ember mellett megindulnak siegelni. :)
  • Ironman2
    #123
    Másik meg az,mint a Rustban is hogy rohadt nagy bátorság kell ahhoz hogy félmeztelen embereket legyilkolásszunk.Mindegy,kicsi a terület,nem jól van kivitelezve az egész
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.27. 15:39:26
  • Ironman2
    #122
    Aki engem üldözött állandóan az 5 kő mellé épitkezett,nekem esélyem se volt köveket fejteni,mert mindig elkapott.Vagy mászkáljam végig a sziklákat és gyüjtögessem a kavicsokat? Bányászni mégis könnyebb a játék értelmében véve,mert jóval többet ad mintha gyüjtögetném a sziklákról
  • Psychedelic #121
    Az a baj, hogy ez nem egy "csak úgy építgetős játék".
    De számtalan pve meg üres szerver van, ahol nyugodtan építgethet az ember, miért nem ott toljátok?

    Mi a haverokkal pont azért vettük meg, mert egy középkori pvp játék, ahol farmolsz építesz, fegyvert ruhát gyártasz, aztán megölsz mindenki mást, megszerzed a trónt stb.
    Ez egy survival game, engem az lepett meg rohadtul, hogy mindenhol a sírásba botlok, hogy megölnek minket, elveszik a dolgainkat, most komolyan miért nem a sims medievalt vettétek meg akkor?

    Amúgy ez fordítva is pont úgy igaz, hogy rohadt idegesítöek a csak úgy építgetős emberek, akik csak úgy minden szerveren ráépítkeznek a kő resource-ra, aztan azonnal indul az anyázás, ha valaki megöli őket.
  • Ironman2
    #120
    Én amúgy leszarom hogy ki a király,meg kinek a fején van a korona,ez olyan gyerekes dolog az egészben hogy kinek van a legnagyobb farka,idáig sem harcoltam a királyságért.Én csak azt akarom hogy nyugodtan lehessen tápolni,és ha feltápoltunk,akkor menjünk ki a csatamezőre,addig ne baszogasson senki se
  • Ironman2
    #119
    Pont volt benne részem tegnap,még csodálkoztam is hogy miért haltam meg,mikor a kastélyban aludtam kb 8 rácsos ajtóval védve.Aztán a tetőn jöttek be.D
    Amúgy te ki vagy a játékban?
  • b1988
    #118
    A várak védhetettlenek. Ha offline vagy kb tuti szétszedik mire felmész. Majom módjára ugrálnak fel az 5-6 magas falakra is és akkor már pikk pakk bent vannak. Persze lehet építeni tömör tornyokat mekkora vizuális csoda :D
    Javaslom egy creativ szerver indítását is a mostani mellé
  • Ironman2
    #117
    Na erről van szó! kösz! remélem más irányba megy el a játék,pont emiatt egyre több negativ kritikát kap steamon.Már lassan a nem ajánlott kategóriába fog kerülni,pedig milyen szépen indult.
    Nekem lenne olyan ötletem hogy az alapszigeten ne lehessen öldökölni,meg várakat rombolni,mindenki ismerkedjen a játékkal,és el lehessen hajózni szigetekre ahol tényleg brutális csatákat lehessen vivni területszerzésért,és ásványokért.Legyen értelme akkor a harcnak pl ha idegen szigetekre raknak olyan cuccokat amik az alapon nem elérhető.De igy nem lehet várat védeni egyszerre,meg bányászni.Tudom csapatmunkára találták ki a játékot,de akkoris valakinek bányászni kell ha épitkezni akarunk.Másik meg az hogy hiába nyomom a c-t a külső kamerához,ott se lehet látni ha valaki hátbatámad.Ez a legaljasab dolog a világon,tegnap ezért hagytam abba én is,mert kötéllel hátbatámadtak.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.27. 15:08:53
  • b1988
    #116
    Az első pár napban még tök jó kis társaság volt építkeztünk cserélgettünk segítettük egymást. Volt 1-2 kisebb összetűzés meg vicces ember de ezek csak feldobták a hangulatot. De sajnos mostanra ezekből az emberekből alig maradt mert elegük lett. Jöttek azok akik azt élvezik ha rombolnak ha a másik által épített dolgokat lerombolják elrabolják, közbe mindenkit csak terrorizálnak nem hagyják békén minden ok nélkül leöldösik és azt hiszik ettől ők a nagy fiúk. Jól indult a szerver de sajnos egyre kevesebb kedvem van felmenni mert minden egyes alkalommal csak egyre több az ilyen jellem aki csak attól boldog ha rombol és szívatja a másikat. És megértem persze lehet így is játszani csak sokaknak ehhez nincs kedvük akik már megkomolyodtak és csak úgy építgetnének.
  • drop
    #115
    megoldva
  • drop
    #114
    tudna valaki segíteni megvetem a játékot g2a mikor küldik a cd kulcsot a linkbe japán felirat van nem tudom bemásolni a linket mert nem jeleníti meg a japán feliratokat mi lehet tenni?
  • drop
    #113
    én is jegelem a játékot pont ez miat
  • Ironman2
    #112
    te voltál?
  • Ironman2
    #111
    ha nagyobb terület lesz,és több lehetőség,akkor visszatérek talán,szellemi retardáltakkal nem óhajtok egy területen lenni
  • Master91
    #110
    lol :DD
  • Ironman2
    #109
    DDDDDDD

    Szegény Lord Angelus most biztos nagyon imádhat!
  • Ironman2
    #108
    Egy pve/creativ szerveren szívesen folytatnám,ahol nem ölik le a másikat pusztán szórakozásból
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.27. 00:54:33
  • Ironman2
    #107
    Na én is itt fejeztem be,nem lehet normálisan épitkezni benne.Vannak akik unatkoznak,mert kész a váruk, és játékosokra vadásznak.Egyszerüen képtelenség gyüjtögetni a játékban,mert idiótákba botlik az ember.Felvisz kötéllel a ház tetejére,majd bezár egy kalodába aztán otthagy.Nemtudom mi élvezet van benne.
  • The DaN
    #106
    A szerver beállításai között van egy ilyen, ott lehet átállítani.
  • Ironman2
    #105
    Most nézem van benne survival (pvp),és creative mode (pve)

    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=409693096
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.26. 12:51:09
  • The DaN
    #104
    Nem volt map reset és nem is lesz egyelőre, csak ha a játék egyik frissítése megköveteli. Ha lesz akkor megírom úgyis :)

    Az említett hibát néztem én is tegnap, ötletem sincs hogy került arrébb pár dolog abból az épületből, se restart se semmi nem történt a szerveren. Gyanítom hogy valami bug... :(