303
Reign Of Kings
1231mod2kep2.jpg

OFFTOPIK
  • Ironman2
    #103
    Most támadtunk le ketten nagy erődöt,nem volt nehéz,mert csináltak hátul feljáratot neki.Azt hiszik nem kerüljük meg a várat.ehe 1000 iron a zsákmány
  • XeroX
    #102
    A királlyal nem érdemes packázni, mert könnyen kötélen végzik a rendbontók... :)

  • Ironman2
    #101
    Sajnos ez van,mapreset az kemény dolog mert újra eredeti állapotba kerül vissza a táj,ha valaki arra a pontra épit rá ahol elötte fa volt,az bukta azt a blokkot,ezt sajnos nem lehet kiszámolni,legjobb ha a levegőbe építettek magasan,vagy egy szikla tetejére.Az lenne a legjobb ha ideirná az admin mikor lesz mapreset
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.25. 13:30:51
  • b1988
    #100
    A magyar szerver adminjának szeretném írni, hogy lenne egy olyan problémám, hogy egy relognyi idő alatt eltűnt kb 6-7 ládám bennük nagyon nagyon sok cucc több száz építőelem pl. Az udvaromból egy rakás lerakott eszköz. pl kályhák ketrec stb, és a megjelölt területem átkerült egy közeli területre de nincs sehol a crest ott azon a területen így nem tudom levenni, de másikat meg nem engedi felrakni arra fel hogy csak egy lehet egy játékosnak. Karim neve Teredron
  • Ironman2
    #99
    igen!
  • Globuska
    #98
    Pontosan így tettem tegnap este.. De semmi találat :( Alpha 6 van a szerveren?
  • Ironman2
    #97
    pedig de! #76-ban van egy kép,oda ird be hogy magyar,a name sor mellé,majd nyomj egy search-et! a szerverre klikk,majd beirni a jelszót,és máris megy!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.25. 01:15:31
  • Globuska
    #96
    Hát én ilyen szervert nem látok a keresőben :( Nem dob ki semmit.
  • Ironman2
    #95
    pvp asszem ez is,de azt nem jelölik meg ennél a játéknál ha jól tudom
  • Globuska
    #94
    És akkor most pévépé vagy pévée?
  • Ironman2
    #93
    magyaron vagyunk,már szép számmal.keresőbe ird be hogy magyar,és kidobja,ennyi,engem az éjjel beengedtek Johhny kastélyába:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.24. 14:00:15
  • Globuska
    #92
    Na most mi a tényállás? Melyik szerveren érdemes gyülekezni? Eredeti játékom van.
  • drop
    #91
    nincs kedve 3 embernek megvenni úgy 4000ft jönne ki ?
  • Ironman2
    #90
    csak akkor vége a wirágnak is! a vac bannolja azokat akik rámennek virággal eredeti szerverre
  • drop
    #89
    ez nagyon jó hir
  • Ironman2
    #88
    Working To Combat Exploits/Hacks
    We've spent the last week and a half since launch mainly working on optimization and performance issues. We feel we've made some ground, and there is much more yet to do. The servers being under constant load & stress has given us insight into problem areas. The team worked very hard in the past week mainly targeting garbage collection and working with further object pooling. There has been good progress, and there is more yet to do.

    However, we feel there is an issue that is more important before we can commit to further near term optimization work. That issue is exploits and hacking.

    We are sorry that some of you have had bad experiences from people using hacks and exploiting in the game. We really care about everyone having a fair and enjoyable experience, and it really upsets us that this kind of behavior is happening, and we'll do our best to get some systems in place to help combat against this.

    Were currently looking into different solutions such as VAC and EAC, plus additional solutions from ourselves. We believe this will be an ongoing battle, and we hope that you'll be patient as we work our hardest to integrate hack prevention systems and work to fix exploits.

    Please email us at [email protected] with the header "Known Hacks & Exploits", if you want to inform us of any hacks/exploits you've encountered, or if you you want to inform us on how the hacks are performed.

    Edit: I will be deleting any mention of how to hack on these forums (although we appreciate you trying to help), please direct them to our email instead. Thanks.

    Thank You,
    The Code}{atch Team
  • Ironman2
    #87
    Jó reggelt Viktor király!!!! Holnaptól nem fizetek adót!


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.24. 02:21:03
  • Ironman2
    #86
    igen,azt valahol olvastam is
  • Since
    #85
    Találtam egy solutiont... Ki kell kapcsolni az USB Headset mikrofonját és nem lagzik... Érdekes :)
  • Since
    #84
    Ezek alapból fennt vannak a gépemen, mégis szaggat :)
  • Ironman2
    #83
    hajaj,nem tudod mire képesek ruszkik! D
    amúgy én baxtam el most,mert rossz helyre irtam a jelszavat (alulra),már bennt vagyok,és minden szerverre rá lehet menni wirágboltival is! egyelőre!
  • The DaN
    #82
    :D aki nem magyar és csak csalni jönne az nem fog nekiállni szerintem fordítgatni mit írtam ki :P

    A szervert futni látom, és az erőforrásigényből úgy tűnik hogy vannak is rajta. Sajnos innen a munkahelyről a játékba nem tudok belépni.

    szerk: Virágboltival is lehet játszani a szerveren?
    Utoljára szerkesztette: The DaN, 2015.03.23. 13:45:12
  • Ironman2
    #81
    Nincs kapcsolat a szerverrel
  • Ironman2
    #80
    ezek kellenek mindenképpen,mert sok játék igényli:



    ja és a háttérben futó programokat állitsd le,facebook,viber,skype,msn...stb
  • Ironman2
    #79
    az összes vcredistet fel kell telepíteni,videókártya driver frissités,directx frissités ajánlott,net framework 4.5.2 ajánlott! (xp-nél csak 3.5-t lehet ha jól tudom)
  • Since
    #78
    Pont 8GB-m van 4 magos procival :) Nem tudom már a menüben szaggat a hang, és ha belépek a játékba akkor még rosszabb.
  • Ironman2
    #76
    Ezt most te sem gondoltad komolyan?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    kiirtad a jelszavat simán a szerverböngészőben?




    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.23. 13:11:40
  • Ironman2
    #75
    Leirhatnád milyen géped van,hátha tudunk segíteni,bár 8 giga memória,és 4 magos processzor alatt nem ajánlott a használata.
  • Since
    #74
    Nekem sajna játszhatatlan, akadozik a hang és 20 FPS-em van :)
  • Ironman2
    #73
    Nekem simán megy,én is avval tolom,valami más gondod lehet (alfa 6 már optimalizált)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.23. 12:12:03
  • Since
    #72
    Kipróbáltam a virágbolti verziót, viszont játszhatatlan volt... Tényleg ennyire optimalizálatlan a játék vagy csak a virággal volt probléma?
  • Ironman2
    #71
    okés,csak nehogy olvassák az sg fórumot
  • The DaN
    #70
    A szerver jelszóval védett lett, a külföldi csalókat talán visszatartja valamennyire. A jelszó: 'alma' csupa nagy betűkkel ;)
  • Ironman2
    #69
    le kéne jelszavazni nehogy oda is bejöjjenek a ruszki trollok,a hungary szervernek már annyi,nemtudom annak ki a gazdája de szétcseszték rendesen
  • The DaN
    #68
    restart volt délután :)
  • drop
    #67
    eltűnt a magyar szerver nem tudjátok mi lehet a gond?
  • Psychedelic #66
    Hát igen, az sokat segít ha többen vagytok, 2-3 emberrel már gyorsan lehet haladni. Érdemes az elején kisebb házat építeni, amibe kb beférnek a legfontosabb dolgok, úgy nem kell sok nyersanyag, aztán majd bővíted. És mindig legyen tető. :)
  • Ironman2
    #65
    ja igen nem rossz ötlet,bár mire összehozol egy ilyet egyedül,addigra többször kicsinálnak,a rengeteg nyersanyagot akkor is tárolni kell valahol amig fel nem épül a kőerődöd
  • drop
    #64
    én most hagytam abba két orosz elvet mindenem és nem hagy békén kb értem a játék célja a fosztogatás de mikor nem tudom 20 fát kivágni mert ot állnak mire felkelek
  • Psychedelic #63
    A gyenge ajtókat, falakat simán kardal is be lehet verni, az erős fém ajtókat lockpickel se, illetve beverni is csak siege weaponnel. Szóval kőből, meg az annál erősebbekből kell építkezni, és a legerősebb ajtókat rakni. Bár így se árt, ha több réteg falad van, esetleg több szint, egy labirintus belülről sok ajtóval, az értékes dolgokat meg elrejteni a legvédettebb részen. Nekünk már napok óta állja a sarat a kastélyunk, és max javítgatni kell de be nem jutnak. :)