303
Reign Of Kings
1231mod2kep2.jpg

OFFTOPIK
  • Ironman2
    #183
    Bár én most nem veszem meg egyelőre,mert a 7 Days-t folytatom,de követem az eseményeket itt is!
  • Ironman2
    #182
    Szerintem az egész játék,így ahogy van átgondolatlan.Kicsi a terület,kellene egy végtelen világ mint a 7Days to die-ban.Ott 4 hónap kihagyás után hamarosan jön az alfa11,és nagyon nehéz lerombolni bárki házát.A katapultot vegyék ki a játékból szerintem,és ha elkapnak kötéllel akkor legyen esély kiszabadulni.Bár van egy kő ami erre hivatott,de nem lehet használni
  • Ironman2
    #181
    ts beszélgetéssel nem értek egyet,az az egy amit ellenzek,én soha nem használok ts-t játék közben,és erre nem kötelezhet senki se,ez kicsit diszkriminatív megoldás lenne
  • drop
    #180
    megkértek mert még új reg nem tud írni sajna sg fórum
  • drop
    #179
    Feladó: hawaaii Tárgy: Re: Re: RoK Dátum: ma, 17:17 Hali mindenkinek!
    Olvasgattam itt a dolgokat ma miután tegnap a resi után építettem egy kis kőházat amit ma fellépésemkor már nem találtam a helyén.
    Még ez előtt írtam DaN-nak egy e-mailt hogy vannak-e tervei, vagy hogy nem-e szeretne indítani egy úgymond rp szervert ahol azért keményebb emberszűrés lenne mint egy egyszerű jelszó beírása és kemény szabályok amik persze nem arra szolgálnak hogy kisebb játékélmény legyen, hanem pont ellenkezőleg, hogy még élvezhetőbb legyen a játék mind annak aki építkezni szeret és annak is aki háborúzni és természetesen az úgymond "szerepjáték" a szerveren jelen lenne amit nagyon sok külföldi szerveren láthattunk hogy még nézőként is hihetetlenül élvezhető sok twitch stream, és gondoljunk csak a MOON private szerverre. :)
    DaN akkor azt írta hogy megvárja a következő patchet, amiben már cheat szűrő is lesz, és hogy már gondolkodott ilyen jellegű szerver indításában, ami talán úgymond "személyesebb" lenne.
    Azt hiszem itt nagyon sokan vagyunk akik ezt a játékfajtát preferáljuk és nem azt amikor "kosolnak" mikrofon nélkül kezdő itemekkel futkosó nullos embereket.
    Ez csak DaN-on múlik hogy mikor szeretné elindítani a szervert, mert jelentkezők lennének bőségesen azt hiszem, de ezt az egész dolgot azért nem tudná egyedül kivitelezni 4-5 aktiv admin kellene akik elsősorban a szabályokat kidolgozzák és aztán azt be is tartatják természetesen ez DaN döntése hogy kiben bízik. :)
    Személy szerint én szívesen tennék egy jó RoK közösség kialakításáért és ötleteim is vannak, szóval várjuk a szervert :D
    Egy két kidolgozatlan ötletet megosztok veletek ha nem bánjátok.

    Természetesen ezek csak ötletek nyugodtan lehet kritizálni :D

    1. játékosok kiszórása.
    A játékosok felvétele ami ts beszélgetés lenne kötelezően csak mikrofonnal rendelkezők jelentkezhetnek, ami mehetne napról napra hogy bövüljön a szerver közössége, és mindenki aki pozitív jelzést kap és megkapja a szerverre a jelszót ezzel együtt el is fogadja hogy nem adja tovább a jelszót, ha ez megtörténik aki kiadta perma ban-t kap értelemszerűen
    És természetesen az adminok feltartják a jogukat ahhoz hogy elutasítsák a jelentkezést bármiféle indok közzététele nélkül

    2.Aki bekerült az utána kötelezően ir egy kis bemutatkozást magáról hogy a játékban éppen mit is képvisel mit is játszik...ezzel a kis dologgal az rp részre koncentrálva.
    vagy ez majd a játék folyamán alakul, ez döntés kérdése.

    3. Aki játszik annak kötelezően ts-en meg kell jelennie egy szobában ahol egyedül van (csak hogy elérhető legyen mindenki ez egyedül lét pedig azért lenne hogy a játékban beszélést segítsük elő és ne pedig ts-en csoportosuljanak akik együtt vannak)

    4. Házak lerombolása
    -Csak olyan játékos házát lehet megtámadni aki online van.
    vagy az adott guildból legalább 1 ember online van. (ts-en guild szobák létrehozása és abban külön szoba mindenkinek, ezzel meg lehetne tudni épp ki melyikbe van)
    -Crestek rombolása szigorúan tilos
    -Házak kifosztása természetesen engedélyezett ha online van a tulajdonos

    Ezek csak 2-3 ötletek amik így eszembe jutottak hirtelen. Remélem minél előbb játszhatunk egy rendes szerveren.
    További szép napot mindenkinek :)
  • drop
    #178
    hát igen ez van írtam privit majd nézd meg
  • XeroX
    #177
    Hát pár kisgyerek megint hozza a formáját, ahelyett, hogy iskolába lenne itt szivatja ez embereket.
    A MAGYAR szervert tönkreteszik, most megint elment valaki, és én is abbahagytam itt.
    Ezt addig csinálják még a kis közösséget szét nem verik és csak Ők maradnak a szerveren.
    Azt meg végképpen nem tudom megérteni, hogy miért a MAGYAR embert szivatják!
    Ha kérdőre vonod őket, akkor épkézláb feleletet sem tudnak adni.
    - "mert ő", "mert én", mert ti" , "ez van" és "nincs agyad" nem válasz arra amiért másokat szivatnak.
    A játék még ALPHA verziós, tele van le nem kezelt játékmechanika hibákkal, amiket ugyebár ki lehet használni, de értelmes ember azért nem él vissza ezekkel.
    Nem akarok senkit sem minősíteni, azt már megtették Ők saját maguk.

    Sajnálom, hogy így alakult, szerettem volna magyarokkal játszani, de ez pár ember miatt nem működik :(
    Nevekkel dobálózni nem érdemes, hiszen azt lehet váltogatni, de aki mögötte van azt nem.
  • drop
    #176
    aki komolyan gondolja az az off topickba öszehozhatnánk egy szabályzatot(ne ezt offoljuk szét)
  • b1988
    #175
    Én nagyon támogatom egy olyan szerver létrehozását ahol rendes szabályok vannak és rp játékélmény, vagy akár csak meghatározni előre hogy mely területek a háborús zónák aki harcolgatni akar oda települ ott járkál a többiek odébb lesznek és békésen építkeznek.
  • drop
    #174
    szia sejtem hogy ki volt,sajnos ez van érdekes voltam fent külföldi szerveren is ott miért tudnak kulturáltan játszani.
    egyébként tényleg kéne valami alapvető szabály pl német szerveren betámadnak ott ha integetsz akkor nem ölnek le hanem valamit adnod kell a táskádból és hagynak elmenni de magyaroknál ez sajna nem tudom menyire kivitelezhető ez zászlós dolog jó ötlet
    én téged javasollak adminak, DAn lupius elég szép dolgokat is csinál a szerveren templom videók stb
    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.03.30. 08:09:49
  • XeroX
    #173
    Lehet, hogy túl maradi vagyok, de direkt szopatás szerintem nem fér bele a PVP kategóriába, ráadásul, hogy most duplázódott a blokkokhoz a szükséges nyersanyag mennyisége, nehezebb felépíteni bármit is.
    Összegyűjtöd a nyersanyagot, közben elfognak kirabolnak, ez természetes, sok idő alatt felépítesz egy faházat és még kész sem vagy, odajön valaki, felállít egy katapultot és lerombolja, NA ez már szivatás! Ezzel tönkreteszi más játékát.
    Rendben, jöjjön oda katapulttal, lőjön egy lyukat a ház oldalába, menjen be rabolja ki. De ne szívasson másokat, mert "van egy katapultom nincs semmi másom majd megszivatok mindenkit".
    A katapult várak ostromlásához van, nem kicsi faházak lerombolására.
    Ha harcolni akarok, kimegyek középföldére a csatamezőre, építek egy várat, és ha kész vagyok, kirakom a zászlókat, ezzel jelezvén, hogy készen állok a harcra.
    Ha egyedül vagyok a véleményemmel szóljatok és megyek más szerverre.
    //Nem engem lőttek most halomra, hanem drop barátomat, de nem hagyhatom szó nélkül.
    Neveket nem mondok, mert hiszem, hogy tud kulturálódni az illető.
    A szerveren kéne egy jelszóváltás, mai a honlapon, vagy itt a fórumban olvasható.

    Uff...
    szóltam
  • drop
    #172
    megvan a hackelön neve king ragnar és ugy néz ki hogy külföldi
  • Ironman2
    #171
    No hát azért ez még jobban is hangzik,szigetek,hajózás.fejlődés.hmm
    Amúgy ez mikor jelenik meg?
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.29. 21:26:49
  • Ironman2
    #170
    Most nézem a honlapodon ez az Out of reach is pont ugyanilyen játék



    http://www.gamesconspiracy.hu/out-of-reach-kohajito-csonak/

    https://www.indiegogo.com/projects/out-of-reach-mmo-survival-game

    http://oorgame.com/
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.29. 21:23:22
  • Ironman2
    #169
    pláne így hogy most nem tudok csatlakozni,steamen meg nem fogok vásárolni,idáig giftes kulcsot vettem megbízható helyről,majd talán beüt valami ajánlat,addig marad továbbra is a virág
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.29. 21:06:26
  • Ironman2
    #168
    szép!
  • drop
    #167
    nagyon jó néz ki gratula
  • XeroX
    #166
    RP+
    A mai mise technikai okok miatt elmarad, aki lemaradt a tegnapiról most még benézhet...



    Megalakult a Templomosok Lovagrendje is, de az újjáépítés a megduplázódott blokk alapanyag miatt kicsit elhúzódik :)
  • drop
    #165
    ez jó lenne igen rp szerver vannak itt elég komoly és értelmes játékosok ironman lupius és akik első pár nap fent voltak lenne igény rá

  • Ironman2
    #164
    valaki feldobhatná az eredeti mono mappát,és a rok.exe fájlt az alfa 8-ast,mert azokat nem rakták fel az update-be.köszi
  • The DaN
    #163
    Én általában ott vagyok - kivéve ha épp elutazom hétvégére mint most :P
    Viszont ha ez egy pvp játék, akkor bizony teljesen normális ha megölnek vagy viszik a házad. Jó helyre kell okosan építeni :)

    Másik lehetőség, amit többen már felvetettek nekem is privátban: egy RP jellegű szerver, komolyabb szabályokkal és a játékosok nagyobb szűrésével. Most hogy a csalások egy részét kiszűri a játék, már lenne is értelme ilyet indítani. Ha van rá igény, szívesen indítunk még egy szervert - de akkor ki kellene dolgozni a szabályokat és oda biztosan kellene pár aktív admin is.
  • XeroX
    #162
    Megerősítem, a semmiből megjelenik egy kalapács és elkezd valamit ütögetni.
    Az utolsó pillanatban sikerült felvennem mielőtt eltűnt.

  • Ironman2
    #161
    Nos megint próbáltam,nekem ennyi:

  • Ironman2
    #160
    Ezt már kiveséztük többször is,sajnos nem jól találták el a koncepciót,és kicsi a terület
  • Ironman2
    #159
    Jól van nyugodj le!
  • drop
    #158
    nem tudom mert nekem eredeti, jó lenne a magyar szerver csak nem ártana állandó admin mert igy kb lehetetlen értelmesen játszani alapvető szabályokat kéne bevezetni, mert értem én hogy pvp csak mikor az alap házat se tudod felépíteni mert vagy megölnek vagy ellopják a házad mikor még kész se vagy
    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.03.29. 19:06:42
  • Ironman2
    #157
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    akkor kérdezd már meg hogy csinálják,mert tört alfa 8-al nem lehet felmenni eredeti szerverre,ezt irja ki:

    Could not authenticate steam,please try again later

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.29. 19:01:25
  • drop
    #156
    ugyan olyan idióták vannak előbb leverték a foglalásom, úgy hogy azt láttam hogy kalapács veri a foglalást de embert nem lehetett látni és fel lehet menni nem eredetivel is

    Utoljára szerkesztette: drop, 2015.03.29. 18:57:54
  • Ironman2
    #155
    Látom le is amortizálódott a legénység,mert nem lehet wirággal belépni.DDDD Köztük én is
  • The DaN
    #154
    Volt de gyorsan visszavonták mert csúnya hibák voltak benne :)
  • Ironman2
    #153
    váóóó.hol az alfa7 ? DD
  • The DaN
    #152
    Reign of Kings szerverünket frissítettük Alpha 8 verzióra. A frissítéssel ajánlott wipe is volt. Ebben már van cheat elleni védelem, amit be is kapcsoltunk. Reméljük ez sok mindent megold :)

    A változások részletes listája itt található (angolul): Alpha 8.
    Utoljára szerkesztette: The DaN, 2015.03.29. 10:09:41
  • Ironman2
    #151
    na nem kell beirni mindig hogy /guild,elég a /g ha a csapatban chatelünk
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.29. 00:53:21
  • Ironman2
    #150
    Chat Commands Breakdown
    /help List chat commands
    /list Shows players on server (only works on community servers)
    /buildreport (username) Creates a report of the current state of the game for developers to look at.
    /guild or /g Sends a [message] to your guild. /guild or /g again to speak in global chat.
    /logout Disconnects from the current server. If used by the server/host it performs a shutdown.
    /me [message] Displays a custom message starting with your name.
    /suicide Kills yourself, allowing you to respawn. Some servers don't give access to this command.
    /report (username) Allows you to report a hacker to admins.
  • Ironman2
    #149
    Reign of kings WIKI
  • Ironman2
    #148
    Akit érdekel:

    Awesome server just launched ! A lot of events, no KOS, RP, active admins !
    The server name is Rusted Crown (name in purple). It has just launched a few hours ago and multiple events will be held tonight and throughout the week to make the launch more fun than the game already is.
    The active admins will make sure hackers and people who KOS be banned asap in addition to support for RP with our very own Arena in which you can compete for prizes and glory !
    The arena is just the beginning event, hurry and build up !
    No password, just come and have the fair duels you always wished for!

    Yours truely,
    DubDub
  • Ironman2
    #147
    Na már a piros vegyes-be ment a várható értékelés a steamen.Akkor sajna nem mi vagyunk vele egyedül.

    2065 értékelésből 69 százalék pozitív
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.29. 00:18:12
  • BorászBéla
    #146
    Ahhoz szerintem úgy kéne építeni hogy ne adjad oda a kezükbe a váradat mivel amit lehet megcsinálnak mert ez egy pvp game.
  • BorászBéla
    #145
    Ez a crest levétel/verés majd a bázis ellopása a legnagyobb gond amit ugye mindenki müvel ahogy elnézem de beismerni azt sehogyan se tudja ezzel remélem csinálnak majd valamit nem feltétlen azt hogy izom lehetetlen legyen levenni csak ne kelljen minimum 3 réteg fallal közbe venni minden irányból hogy ugye nehogy hozzá tudjanak érni se mert még a végén löttek mindennek...
  • Ironman2
    #144
    na erre másszanak fel!