303
Reign Of Kings
1231mod2kep2.jpg

OFFTOPIK
  • Ironman2
    #62
    Hungary szerót is ellepték a hackerek,szóval ennyi.Még van a magyar szerver ahova lehet menni,le kéne jelszavazni,The Dan-nak üzenem jelszavazza le,és küldje el priviben a jelszót nekem,és aki kéri annak is.De keressük a Hungary szerver gazdáját is hogy jelszavazza le! Ki ért velem egyet? (alfa7-re igérik a szervervédelem rárakását a játékra)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.22. 13:41:18
  • Ironman2
    #61
    Nekem mindenemet elvittek,2 ajtó is megsemmisült.Állítólag lockpick-el jutottak be több helyre is hajnalban,de akkor miért tűnik el az ajtó? A lockpicknek is van több erőssége,aki birtokába jut a legerősebb lockpick,az bárhova bemehet,szóval nincsenek biztonságban sehol se a cuccaink.Területvédelem igy szart se ér ha simán bemennek az ajtókon.Itt is kéne föld alá ásás,legalább a cuccainkat ne rabolják már el amiért keservesen megdolgoztunk
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.22. 13:35:56
  • Ironman2
    #60
    Én pl szarrá röhögtem magam mikor elkaptak négyen mormoltak valamit utána kötéllel húztak fel a várig,de ráb.sztak,mert log outoltam,nem tudtak kinyirni.Vártam egy kicsit majd újra beléptem,utána sehol senki,el tudtam menekülni:





    Azért vannak jóbarátok is:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.22. 11:52:32
  • Ironman2
    #59
    Szerintem is,bár ez a játék sajna nem erről szól
  • Toni85
    #58
    Én azért játszok ilyen játékokkal mert szeretek gyűjtögetni craftolni építkezni..Azért mert a túl élés a cél akkor az csak pvp-ben lehet izgalmas?Sok Survivor játék van amiben nincs pvp mégis sokan játsszák.
  • Hikoro
    #57
    Egy Survivor jatekban, ahol a tul eles a cel, miert akar valaki PvE tartalmat jatszani, amiben sosincs olyan nagy izgalom?
  • Toni85
    #56
    Ezt azért írtam mert a játékot nem muszáj pvp-ben játszani.Viszont ebből mindig vita van és azért mert valaki azt szeretné játszani még nem kell mindenkit rá kényszeríteni.Jobb lenne előre tisztázni az ilyet.
    Utoljára szerkesztette: Toni85, 2015.03.22. 04:29:50
  • Toni85
    #55
    Milyen az a pörgős eseménydús játék mert itt csak egyesek állandóan mások játékát rontsák el.Miért nincs jelezve hogy pvp vagy pve a szerver hogy mindenki ebben a tudatban kezdjen el játszani.Mind két szerveren?
  • Ironman2
    #54
    Hoppsz! Félreértés történt!
    Amin voltunk idáig az Hungary Server,amit Den ajánlott az Magyar Szerver,és tényleg van olyan is!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.22. 04:08:18
  • Entrust
    #53
    Sziasztok találtam egy másik magyar szervert "Hungary Server" néven fut. Napközbe 20-30an is fent vagyunk. Aki szereti a pörgős eseménydús játékot az nyugodtan csatlakozzon.
  • Ironman2
    #52
    Na szép! Valaki elment a váram mellett,és fuvolázta a boci boci tarkát.DDD Többen is hallották.
  • Ironman2
    #51
    Jó kis reset volt,visszanőttek a fák,még a kastélyom falába is.DD
  • Ironman2
    #50
    Baljós árnyak:

  • Ironman2
    #49
    Lehet fuvolázni! Nincs sok újdonság az alfa 6-ban,de optimalizálták a játékot rendesen,igy akinek szaggatott az most jobban élvezheti!
  • Ironman2
    #48
    Reign of Kings Alpha 6

    New:

    - Flute (Craft at workbench. Play by holding down left mouse, Right mouse sustains, Scroll Wheel changes key-scale)
    - More graphics options for low end computers (Turn off God Rays, Can Reduce Terrain Shading)
    - Added auto-restart ability for dedicated servers. (Disabled by default for Community Servers. Configurable.)
    - Added a new '/report [name]' command to collectively point the finger at hackers / cheaters.

    Fixes & Changes:

    - Temporarily disabled explosive kegs while we diagnose exploits and work to fix them.
    - Temporarily disabled the ability to capture sleepers, as clients would freeze for 5-10 seconds when someone captured a sleeper in far the distance. Will work towards a proper fix for this next week. Capturing in-game players is functional and works as normal.
    - Players should no longer be able interact with objects through walls, be it by attacks, emotes, or other manners.
    - Players can no longer equip the Ancient Crown or Ancient Sword when they are not king
    - Made it so you can no longer add invalid characters into your character names. This broke saving for anyone who had a name with certain characters in their player name.
    - Players can no longer double-click the Ancient Crown or Ancient Sword into containers.
    - Lobby no longer 'freezes' while processing the received list.

    Optimizations:

    - Networking, Memory, and Performance Optimizations
    - Tree stability and memory optimizations

    Next week the team plans to focus on exploit/hack prevention, log in/log out issues, and further optimization. We are getting a lot of data from these full servers under constant stress, and will keep working towards a better experience, thanks for your patience during this time.

    - The Code}{atch Team
  • AnubisEE
    #47
    ok omw :D
  • Ironman2
    #46
    Jó kis szeró,rajta vagyunk!
  • Ironman2
    #45
    váóóóó! thenk jú!
  • The DaN
    #44
    Indítottunk egy szervert, ha van rá igény marad hosszútávon is :) Magyar szerver néven megtalálható a keresőben.
  • AnubisEE
    #43
    Sziasztok !
    Hát én jatszunk haverral innmár a 4. napja szinte egész nap és nem mondannam hogy unalmas :D
    2 en is el lehet lenni benni de igazabol 4 + os csapat lenne talan az idealis a szerverek nap mint nap bovulnek es fullon van az osszes szoval mas szerint is jo
  • Terawatt
    #42
    Játszanak még azzal egyáltalán? Nem lehet valami nagy a népesség
  • Jockey
    #41
    engem erdekelne ez ajatek is, de ezzel a korlatozott populacioval gyakorlatilag maga astilus halalra van itelve..
    aki erdeklodik, az nezze meg a Darkfall-t..
  • XeroX
    #40
    Javítottam a térképet.

  • Ironman2
    #39
    remélem lesz hozzá még terület bővítés,vagy milyen jó lenne mondjuk egy nagy stratéga,másik királyságának elfoglalása (bár ez itt is jelen van,de nem az igazi)
  • XeroX
    #38
    Készítettem egy erőforrás térképet, íme:

  • Ironman2
    #37
    de belehúztak ezek!

    Alpha 5 is out!

    Design Changes:

    - Animals now drop more leather
    - Flax respawn rate doubled
    - Wood, Log, and Cobblestone blocks now more expensive.
    - Players will now take starvation damage and regenerate health less frequently, but at the same overall speed.
    - Log blocks have increased hitpoints (4000)
    - Sticks have reduced hitpoints (750)
    - Can craft stone sword without work bench
    - Banner flax costs have been reduced

    Fixes:

    - Optimization and stability fixes for shrubbery and blocks
    - Trebuchet and Ballista optimization changes (fixed slowdown on maps containing many of these)
    - Networking improvements
    - Audio priority modifications
    - Ropes harder to accidentally release someone, should be more stable
  • Ironman2
    #36
    Átmeneti viskó:

  • Terawatt
    #35
    Csapatba jó ahogy mondod. H1Z1et meg vettem de társaság híján nem is toltam túl sokat
  • AnubisEE
    #34
    hat igen meg is akartuk venni a HD amit most kiadtak de aztan rajottunk hogy mar nem igen ulnek le jatszani :D bar en azert sokat jatszoma tobbiek mar nem igen sajnos enis most ezeket a tulelo epitkezos jatekokat probalgatom ez a jopofanak tunik de egyedul ezek a jatekok nem igen jok
  • Globuska
    #33
    Persze, természetesen. Sokszor eszembe jutnak egyébként azok az idők. Kategóriájában azóta sem találtam hasonló játékot, és a közösség is nagyon jó volt.
  • AnubisEE
    #32
    hehe akkor gondolom emlekszel meg ilyenekre hogy NapalmEE illetve HomeaniEE
  • Globuska
    #31
    AnubisEE: Jaja! Az lesz az! Akkor még jó a 20 éves memóriám! :) Akkor még Horvy néven játszottam. :D
  • AnubisEE
    #30
    hat ha 20 évet visszamegyunk az idoben akkor de eleg sokat jatszottam aoe.hu n :)
  • Ironman2
    #29
    Mert gondolták ez a középkori téma jobban bejön mint a sci-fis,és igazuk is lett! Jobban fogy ez a játékuk mint a másik!
  • Globuska
    #28
    Zero001: Az, hogy valami egyszer nem sikerült még nem jelenti egyértelműen azt, hogy soha semmi nem fog sikerülni. Te még nem basztál el soha semmit? :)
    Utoljára szerkesztette: Globuska, 2015.03.16. 13:18:18
  • Zero001
    #27
    Mi lett a Starforge-dzsal, és ha egy ilyenbe belebuktak, mi a picsáért erőltetik ezt a mostánaban amúgy is tizenkettő-egy-tucat májnkráft klónt?
  • Globuska
    #26
    AnubisEE Te nem Age of Emipre-öztél annó?
  • Ironman2
    #25
    Én idáig csak tört szerón nyomultam,de a tört játék rámegy az eredeti szerverekre is,csak nem ajánlott! Tervezem hogy megveszem ha raknak bele több lehetőséget is,egyelőre közepes a tartalom ami van,és elrejtőzni se lehet,ja meg ha kilépsz,akkor ottmaradsz a játékban hálózsákban ami ugyan nem jó ötlet,rustból ki is vették anno,ha megtalálnak az alvó emberkédet kinyirják amig te nem játszol.HAd ne meséljek tegnap mennyi cuccot találtam ilyen alvó emberkében.DDDD

    Reign of kings offtopik:

    http://sg.hu/forum/tema/1426155463
  • AnubisEE
    #24
    Sziasztok van valahol valami kozosseg akikkel lehet egyutt menni ?? gondolom ebbe a jatekba se tul nagy eletbiztositas sokaig egyedul maszkalni mer megtalalnak es kivegeznek :D
  • Ironman2
    #23
    Meg azt se tudom még mi a kürt szerepe,mert néha megfújják azt is.D Plusz van egy csápos alak is,aznemtudom hogy npc,vagy az is egy játékos.Ja és bátrak felmászhatnak alulról is a várba,nemtudom volt-e aki igy bejutott:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.16. 12:10:19