303
Reign Of Kings
1231mod2kep2.jpg

OFFTOPIK
  • BorászBéla
    #223
    (Triklem) Drakolder féle játékosok miatt van lehúzva ez a játék sajnos az hogy a crestjét falazza el és rejtse el sajnos neki nagyon magas ebből kéne egy oktatást tartani a szerveren esküszöm kevesebb lenne az ideges ember :) illetve nem építünk a hegytetőre ahol még a vak is látja majd a félkész épületünket :/ szomorú sajnálatos eset ez is de én az ilyet csak adónak tekintem őszintén szólva
  • hawaaii
    #222
    Ugyanez történt velem is sajnálatos módon, ezért nem is játszok már a magyar szerveren. :(
  • BorászBéla
    #221
    " The DaN #203 válasz privát ma, 09:38
    A szerver kérdés nélkül, admin beleszólás nélkül dobja ki a csalókat."

    Szóval ezért csökkent le a szerver populáció ez borzalmas.
  • Ironman2
    #220
    Úgylátszik nem sokat ér az új rendszer:

  • Ironman2
    #219
    Majd adok én neked olyan akasztást!
  • XeroX
    #218
    Örülök, hogy megvetted, majd felakaszthatlak ?
  • Ironman2
    #217
    Miért nem mész játszani te is inkább?
  • The DaN
    #216
    Ezt mikor és hol írtam?
  • BorászBéla
    #215
    szóval tele volt a szerver csalókkal szomorú :S
  • Ironman2
    #214
    A szerverlista még nálatok se jelenik meg ugye?
  • The DaN
    #213
    Eddig tört játékkal is lehetett csatlakozni, már nem. A játékosok nagy részének nincs meg a játék...
  • Ironman2
    #212
    Mögvan a játék!
  • BorászBéla
    #211
    ja aztán akkor majd a végeredmény az lesz mint rustban amikor 45353564 embert talált az nagyon okosan megírt anti-hack programuk igaz most azonnal patchnelni kell mert feleslegesen lett a palyerek 60%-a banolva mert butára lett megírva az egész egy kezdetleges fos... de nembaj csak őket feketítettük be nembaj igen minden jobb lett igen most már nincs egy hacker se viszont érdekes hogy a magyar szerver a patch óta milyen üres lett érdekes... :D biztos mert midenkinek egyszerre ment el a kedve :D
    Utoljára szerkesztette: BorászBéla, 2015.03.31. 18:26:07
  • BorászBéla
    #210
    Azt viszont megjegyezném hogy szerintem az nem bug vagy glitch amit megenged a játék egyértelmű hogy a voxeleket kiblokkolja a crest de milyen egyszerű is lenne ha a tárgyakat is kiblokkolná egyszerűen csak jönnék a sok family megosztott accounttal steamen és körbe raknám a bázisom crestekkel és voálá máris nem tud senki bombázni mert a crestket raktam a megfelelő helyekre 4-es rétegű tier7es kőfalból a crestek köré... azért találom egyértelműnek hogy tárgyakat(akasztófa, trebuchet, ballista, csillár, siege workshop) be lehet rakni a területére másnak.
  • BorászBéla
    #209
    Már megbocsáss te én nem vagyok Leto Atreides illetve elnézést kérek a kirohanásomért tényleg csak azt hittem te zsíroztad le hogy le legyen banolva a srác amikor köze sincs cheateléshez főleg hogy még csak egy router-t sem tud beállítani annyira hozzá értő az ilyen dolgokhoz :D viszont gamelni azt fun vele és jól tud mivel régi rust-os kolléga és érti hogy egy survival pvp game miről szól sajnálatos.
    Poén hogy a banolásában én még mindig nem tudok kizárni az idegenkezűséget :S...
  • The DaN
    #208
    Elnézést kérnek a kellemetlenségekért. Amit tapasztalsz az a támadás miatt van amit a RoK Loppy szerverek kapnak 1 napja.
  • drop
    #207

    Greetings,

    I do apologise for the inconvenience that this is causing,

    Unfortunately, what's being experienced is related to the attack that is affecting the Lobby for this game. ez mit jelent valaki ?
  • Ironman2
    #206
    Nem értem amúgy miért lehet védet területre akasztófát építeni?
  • Ironman2
    #205
    Tegnap tört szerón belebotlottam pár emberkébe aki aludt,hozzá nem mertem nyúlni egyikhez se,inkább hagytam őket a fenébe.
  • Ironman2
    #204
    eh,igen problémás egy játék lett ez ha egymásnak ugrassza az embereket! Tényleg kellenek szabályok minél elöbb! Amúgy nemsokára meglesz nekem is ha minden összejön!
  • The DaN
    #203
    A szerver kérdés nélkül, admin beleszólás nélkül dobja ki a csalókat. Javaslom vedd fel a kapcsolatot a készítőkkel és vázold nekik hogy ők éltek vissza a hatalmukkal, ha mindenáron mást kell okolni...
  • XeroX
    #202
    Barátom! most megsértettél, én még a játékban sem beszéltem így rólad, a szavaidból látom, hogy te vagy Leto Atreides, a véleményeddel teljesen egyetértek, aki csal annak nincs helye a szerveren.
    Aki nem értné: "Előzmények a játékból..."
    Tegnap, ott építem a házam tetejét 8 blokk magasban, a terület le van védve, ti odajöttök, a fal mellé lerakjátok a nagy akasztófát, és beugráltok.
    Erre megkérlek titeket, hogy vigyétek el az akasztófát a területemről, mert ez nem fair play.
    Meztelenek voltatok, én fegyverben, nem kezdtem el levágni a fejeteket, hanem vártam, hogy elmenjetek.
    Erre barátod megkötöz és fellógat, majd hagytok ott lógni ameddig szomjan nem haltam.
    Tudom, most mondod, de hát meg lehet tenni, akkor miért ne tenném ?
    Azért találták ki a területvédőt, hogy idegen játékos ne tudjon a területeden építkezni, viszont ha odaépítesz egy 8 blokk magas akasztófát
    a fal mellé, akkor az már kimeríti az idegen területre vonatkozó építési tilalom fogalmát.
    A barátodat meg az új védelmi rendszer zárta ki automatikusan, nem történt "admin visszaélés".

    Elmondtad te is véleményed és megsértettél, elmondtam én is és remélem nem sértettelek meg.
    Részemről téma lezárva, ha szeretnél erről tovább beszélgetni velem kérlek a privátban tedd meg, ne szemeteljük tele a fórumot.
    Köszönöm.

    ui: ha nem te vagy Leto Atreides, akkor elnézést kérek tőle, hogy megemlítettem a nevét.
  • BorászBéla
    #201
    Engem inkább az érdekelne mivel számolgattunk a lopott cuccokból ugyebár hogyan tudott mindenki olyan ügyes lenni és 50k követ összeszedni délutánra(szerver restart napjának délutánjára nem SPAWNOL ANNYI EMBER) és akkor még nem is a teljes szervert loptuk le eléggé quaestor kaliberü az ügy de no problem végülis az egyik srác csak 500 treb löszerrel mozgott fel alá délután és lötte végig az összes bázist és még mi vagyunk a csalók mi ahha ja hogy a viharba ne ilyen szintü demagógiát csak az orbán kormány képes produkálni én eddig ezt hittem.
  • BorászBéla
    #200
    Azt én erösen kétlem hogy richonnes csalt volna ezt felöl kellene vizsgálni esetleg a sok hiszti miatt admin visszaélés történt? szomorú
    ui: akasztófáshacker xD öcsém lupius hát mit mondjak kitettél magadért te csöves
    Utoljára szerkesztette: BorászBéla, 2015.03.31. 07:28:10
  • Ironman2
    #199
    Ja,akkor ezért nem mutatja a szervereket

    Lentebb irta DaN a Magyar szerver IP-ét

    95.172.92.134
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.30. 22:44:39
  • drop
    #198
    Our lobby server is currently suffering a major DDOS attack. We are working our hardest on it. Will keep everyone updated as we try find some solutions.

    Please direct connect to community servers IP addresses for now. Sorry about this inconvenience.

    Please view this guide on how to connect to community servers via direct IP, as well, if you host your own server, this guide will explain how to share your IP with the community so they can connect to it - anyikat már
  • Ironman2
    #197
    Ez kurva jó lett!
  • XeroX
    #196
    Készítettem egy videóüzenetet kedves unfair játékosoknak :)

  • Ironman2
    #195
    Ugyanezt irja ki sorban mindenkinél akit bannol a tört szeró is.D El sem lehet képzelni akkor hogy mennyi csaló volt idáig!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.03.30. 22:22:33
  • The DaN
    #194
    Szia!

    A szerver rakta ki mert csalt. A DLL fileokat módosította...
  • Ironman2
    #193
    Igy készül a medvesajt:

  • Ironman2
    #192
    ja,épp most nyirt ki 2 vasálarcos a parton.DD őrjáratban voltak
  • thrayel
    #191
    Ironman: Ne hidd, hogy nem találják meg. Ha játszottál Rust-al, akkor tudod hogy minden bázist kb. max egy nap alatt kiszúrnak; és az a map sokkal nagyobb mint ez. Pláne ha valaki raiderként funkcionál és elhivatottabb, akkor simán végigjárja ezért a szervert, 1-2 óra alatt be lehet kukkantani mindenhova. Azért szeretnek a népek map közepére építkezni, mert úgy nem kell sokat mennyi a nyersanyagért.
  • Ironman2
    #190
    Egyébként most körbejártam a szigetet,igaz tört szerón vagyok,és rengeteg nagyon jó sziklaoldal van ahol lehet épitkezni,nemhiszem hogy megtalálják egyhamar.Nemtudom miért kell pont a középpontba épitkezni,pár eldugott hely igy is van még
  • thrayel
    #189
    Gondolom hogy nem ok nélkül, nem is vitatni akarom, de hacket sosem használtunk semmilyen játékban, ő nem is a szájkaratés fajta, bugkihasználást megvetjük mint bárki más normális játékos, ezért nem értjük.
  • Ironman2
    #188
    Biztos valami csúnyát csinált
  • thrayel
    #187
    Sziasztok,

    Egyik haverom banolva lett a szerveren. Nem pampogni jöttem fel, csak indoklást kérni, ha lehetséges: Richonnes a játékos neve.
    Lehet valami infot kapni az okról?
  • Ironman2
    #186
    kösz! lehet mégis meglesz holnap nekem a játék ha minden jól megy!
  • The DaN
    #185
    95.172.92.134
  • Ironman2
    #184
    Help! A magyar szerver IP-ét dobjátok privátba,mivel már nem listázza ki nálam a szervereket,talán az új fixxel fel tudok rá menni