303
Reign Of Kings
1231mod2kep2.jpg

OFFTOPIK
  • drop
    #263
    nem tudom mit pörögsz ennyit enged el a dolgot és foglalkozz a játékkal
  • drop
    #262
    köszi nagyon jó lett csak e is kell tartani
  • BorászBéla
    #261
    Nyekenyóka vagy :/ amúgy trollkodik az apád füle nem vagy képes fel fogni amit mondok attól még nem leszek troll
  • Ironman2
    #260
    Na ez nagyon jó lett! Végre van értelme játszani!
  • XeroX
    #259
    Felraktam a szabályzatot a honlapra.
    (ha rendben van akkor ráengedem e guglit)
    Magyar Lovagok honlap
  • Ironman2
    #258
    Ja,azt tudom!
  • The DaN
    #257
    Drop csinálja, tőle kérd :)
  • Ironman2
    #256
    Maradék 5 százalék meg fórumokon trollkodik!
  • Ironman2
    #255
    priviben dobj nekem ip cimet légyszi a másikhoz!
  • The DaN
    #254
    A mi szerverünk él és virul - és szerencsére van már egy másik is ahol az játszhat aki inkább RP stílust kedvel. Mindenki más, ez van :)

  • BorászBéla
    #253
    így már mindent értek azt nem tudtam hogy 2 szerver is megdöglött 12 nap alatt mert félre van értelmezve sokaknak a játék ezt nem tudtam elnézést




    konklúzió: a magyarok 95%-a = nyekenyóka
    Utoljára szerkesztette: BorászBéla, 2015.04.03. 16:28:41
  • Ironman2
    #252
    "én oda megyek és kielemzem hogy miért lopták le és hogyan tudnám ezt meggátolni"-pontosan ezt tettem,elmentem követ gyüjteni hogy bevonjam a félig lerombolt tetőt,de sajna nem tudtam a felvidéken köveket bányászni,mert elzárták a jónép elől,hát a kis f.szom fog a tengerparton kavicsokat gyüjtögetni,nekem is jogom van bányászni mint a többieknek!

    "HÁ ATTYA FÜLÍT NEKI MÁN HÁ LELOPTAK MINDENT HÁ MEKKORA HACKER CSALÓ CHEATER VADÁLLATOK EZEK MÁN HÉ CSAK BUGGAL MEG AMI NEKEM NEM TETSZIKKEL TUD LEGYÖZNI PÖ! ROHADÉKOK PÖÖÖ. "

    -ez pedig így történt! ezen nem is vitázok többet.A hungary szerver teli volt csalókkal,mikor az megszünt akkor néhányan átmentek a magyar szerverre,folytatták tovább áldásos tevékenységüket

  • BorászBéla
    #251
    Én rustoztam elég sokszor sikerült random helyen ébrednem(alias itt tenger parton) elözö szerveren is felnyomtak minket amikor volt 1k t7es stone blockunk szóval pontosan tudom milyen érzés persze azért se dolgoztunk meg annyira nagyon mint mondjuk aki összekapálta rá a nyersanyagot :-] de visszatérve pontosan tudom hogy milyen érzés és tudod mi a különbség közted és köztem? én oda megyek és kielemzem hogy miért lopták le és hogyan tudnám ezt meggátolni ennyi míg te csak annyit csinálsz: HÁ ATTYA FÜLÍT NEKI MÁN HÁ LELOPTAK MINDENT HÁ MEKKORA HACKER CSALÓ CHEATER VADÁLLATOK EZEK MÁN HÉ CSAK BUGGAL MEG AMI NEKEM NEM TETSZIKKEL TUD LEGYÖZNI PÖ! ROHADÉKOK PÖÖÖ. Aztán a falad 2 block vastag volt t7 blockból és a crest a kellös közepén volt a bázisodban díszelegve fényesen hogy szegény betörö hátha megvakul ha bejön lol :D (<-tegyük fel de kb ilyennek képzelném el egy becses építményedet)ez a különbség nyekenyóka és logikus játék értelmét is ismerö player között csak ennyi. Egy ilyen játékban nincs ETIKA az ott halt meg amikor KOSol mindenki PVP-n mindenki azt teszi (KOS Kill On Sight fordítása: amint meglátod megölöd)
    Utoljára szerkesztette: BorászBéla, 2015.04.03. 15:07:25
  • BorászBéla
    #250
    If you got auto-banned and did not try hack - How to verify your game after update (your files need to be verified):

    https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335
    Richonnes ennyire csalt köszi b+

    ui: - Ballista now requires 25 flax (was 30) 10 iron ingots (was 500) and 500 wood to craft (was 5). mekkora király elírás mi?:D
    Utoljára szerkesztette: BorászBéla, 2015.04.03. 14:56:46
  • Ironman2
    #249
    ne bassz!
  • drop
    #248
    oK Update Alpha 10
    április 3. - Sir Fairnore
    This update is a bit of a smaller one as it is mainly bug fixes and some design changes. There is also a new small layer of anti-hack prevention, servers can turn it on through their configuration file. Official servers are also being wiped with this release (we recommend community servers to wipe, but it is their choice).

    Unfortunately, the major anti-hacking work that is going on at the studio was not ready in time for the weekend. We understand that hacking remains a major issue, and we are working our hardest to help prevent it, it is our top priority.

    The integration of EasyAntiCheat is coming very well, our engineers have been working with the EAC engineers to ensure it is integrated correctly. We hope to have it released in the next week or two. As well, we have another major layer of hack prevention coming from our own studio to allign with the release of EAC. We thank everyone for their patience.

    As with the last update - Due to the current anti-hacking layers, modding of the game is not permitted at this time, this would include language packs or other localization attempts. Please verify the integrity of your game cache and keep your DLLs and game files unmodified to avoid unwanted banning or being added to a ban list. If you are unsure you can verify your game files through steam by selecting "Verify Integrity of Game Cache..." in your game's properties under "Local Files".

    If you got auto-banned and did not try hack - How to verify your game after update (your files need to be verified):

    https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335

    Alpha 10:

    New Additions:

    - New overworld song

    Changes:

    - Ballista interaction is toggleable
    - Can fire ballista in zoom mode with the E key
    - Default guild name now includes players name

    Bug Fixes:

    - Minor GUI performance improvements.
    - Whitelist now gets the current name of each known player on reload.
    - Whitelist notes are now properly updated when a player is re-assigned to the list.
    - The Ancient Crown can no longer be duplicated by dropping it from its armor slot.
    - Chat flooding now silences a player for a few seconds.
    - Improved the applying of character data to remove color flashing when you update your character, loadyour character, respawn, or equip armor.
    - Fixed Torches breaking when extinguished by water
    - Several sound tweaks and fixes
    - Character voice should load more reliably
    - Guild Banner should update more reliably
    - Animation Gestures while holding a bow should work properly
    - All songs have a more normalized volume level
    - Kings Chests arent floating anymore
    - Can more easily hit resource nodes
    - Can't build directly around resource nodes
    - Crests should recover properly from server restarts
    - Made third person on bows shoot closer to the crosshair
    - Weapons will collide with a wall when you swing while pressed up against one, rather than harmlessly passing through it


    Design Changes:

    - Sod blocks now take 5 dirt to craft (was 10).
    - Thatch blocks now take 5 sticks to craft (was 10).
    - Clay blocks now take 10 clay to craft (was 20), and have 1500 HP (was 2000 HP).
    - Stick blocks now take 10 sticks to craft (was 20), and have 1500 HP (was 2000 HP).
    - Wood blocks not take 30 wood to craft (was 40).
    - Log blocks now take 70 wood to craft (was 80).
    - Cobble stone blocks now take 30 stone to craft (was 35).
    - Stone slab now requires 2 charcoal (was 1), 4 water and 60 stone (was 50) to craft.
    - Ballista now requires 25 flax (was 30) 10 iron ingots (was 500) and 500 wood to craft (was 5).
    - Batch of ten ballista bolts now requires 25 flax (was 80), 200 wood and 2 iron ingots (was steel ingots) to craft.
    - Trebuchet now requires 50 flax (was 100), 2000 wood (was 1200) and 25 iron ingots to craft.
    - Trebuchet stone now requires 50 stone (was 150) to craft.
    - Iron bar windows now cost 2 iron ingots (was 4) to craft.
    - Stone slit window not cost 1 clay and 1 stone slab to craft (was 20 stone).
    - Wood shutters now cost 30 wood (was 10) to craft.
    - Nourishment update, the amount that hydration drops when moving has been reduced significantly.
    - Bent Horn now requires 10 bone and 5 iron (was 1) to craft.
    - Guillotine now requires 250 wood and 4 steel ingots (was 8) to craft.
    - Large iron hanging cage now requires 90 iron ingots (was 100) to craft.
    - Steel cage now requires 95 steel ingots (was 120 iron ingots) to craf
  • Ironman2
    #247
    Az aztán tényleg tökös legény aki acélkarddal,meg kötéllel vadászik a nincstelen játékosokra,ráadásul úgy hogy még a terület is kicsi,hamar meg lehet bárkit találni,plusz még vegyük már el a szerencsétlentől az épités lehetőségét,úgy hogy elzárjuk a nyersanyagokat.Ha te ezt hívod játéknak akkor csak gratulálni tudok!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.02. 20:10:00
  • Ironman2
    #246
    Öregem megnézném a képedet akkor ha nagy nehezen napokig felépitesz mondjuk egy tier7-es blokkokból készült várat,ne adj isten még dupla fala is van,összegyűjtesz jópár frankó cuccot tartalékba,pl 2 ládányi páncélt,ne kelljen újra craftolni mindent,boldogan kimehetsz a csatamezőre.
    Aztán elmész aludni,majd melózni,visszatérsz a játékba,és hűlt helye van mindennek amit előzőleg felépitettél napokig,egy szál f.szban ébredsz a tengerparton,mert az ágyadat is elb.szták! Szerintem neked fingod sincs erről az érzésről,én úgy vélem hogy csak ilyen megmondó embernek jársz ide a fórumra,de már kicsit kezd elég lenni a mondókádból.Maradjál meg inkább borásznak.D
  • BorászBéla
    #245
    szerintem meg etikáról nem lehet beszélni egy pvp survival gameben azon szerveren ahol nincsen szabály nézzél meg egy rust official szervert vagy egy official RoK servert mindenki azt csinál amit akar ha valakit zavar hogy a másik mit csinál eltünteni a bázisát ez lehet az amit említettél hogy oda épített a kövekre/vasakra valamelyik nem tudom melyikröl beszélsz éppen vagy mondjuk szerinte csúnyán néz ki a karaktere azért rombolja porig ettöl függetlenül tetszik az új rp szerver szabályai és remélhetöleg be is lesz tartatva bár eléggé pontatlanok és túl sok a kiskapu amit így látok 1. körre talán egy 3-4 hónap múlva mire ki lett dobálva egy 20-30 ember majd lehet felnézünk bár ahogy elnéztem inkább meg se próbáltok majd gondolkodni más fejével és ja én így gondoltam ezt a szabályt alkalmazzátok :D aztán akire kell ráhúzod ez a 2 lehetöség van kiváncsi vagyok melyik fog megtörténni

    Ahogy elnéztem immáron egy ember se megy fel se erre se arra a szerverre szomorú nyekenyókának szerintem lehet lenni de lehet abból tovább fejlödni is :D
    Utoljára szerkesztette: BorászBéla, 2015.04.02. 14:47:07
  • Ironman2
    #244
    szabályok tényleg nincsenek,de van etika,amit az mmo játékoknál illene betartani,pl ha én lennék admin,akkor egyből kib.sztam volna azt a játékost aki elkeríti a nyersanyagokat mások elől,remélem nem te voltál az!
  • BorászBéla
    #243
    sajnos az a baj hogy nincsenek szabályok tudod ti meg oda képzeltek szabályokat talán kellett volna írni hogy vannak nem pedig csak mondani hogy ez szerintem nem fair lehet nem fair de attól még nincs ellene szabály ki lettetek nevelve sajnos nem úgy ahogy terveztük nem az lett a végső konklúziótok amit terveztünk ennyi szomorú :/
  • drop
    #242
    én dant sajnálom egyébként mert a szerver jó volt csak hát egy két ember nem bír magával
  • XeroX
    #241
    Te elég kitartó vagy, te bírtad a legtovább.
  • Ironman2
    #240
    El is ment a kedvem a magyar szerverről,idióták gyülekezete van ott
  • Ironman2
    #239
    Amúgyis hülye helyeken vannak a spawn kövek,mert mindenki mellé épitkezik,és nem lehet bányászni normálisan ott a fenti sikságon,ezért buktam már többször is,de az hogy valaki szándékosan körbe is zárja azokat,egy bant érdemel legalább 2 hétre!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.04.01. 22:52:28
  • Ironman2
    #238
    Szerintem aki körbezárja a spawn köveket a szerveren az megérdemel egy óriási kizárást,mert mások elől veszi el a lehetőséget az épitkezésre.Nem mondok nevet,mert nem vagyok spicli,de a magyar szerveren most raktam helyre az illetőt hogy bontsa le a várát a spawn kövekről.
  • Ironman2
    #237
    MUKODIK a LOBBY MEGINT!
  • drop
    #236
    na a szerver elindult hivatalosan is neve magyar lovagok jelszó ugyan az, jelentkezni a szervere havaaii és lupius illetve nálam lehet
  • Ironman2
    #235
    ráadásul olyan helyre épitkeztem ahova mindig bespawnol egy maci,bizonyos időszakonként,azt meg itt a legkönyebb levadászni,10-12 lándzsa aztán kifekszik,de azt nem értem hogy miért ad tollat,meg követ a medve? DD
  • Ironman2
    #234
    a wood block,és a log block már az alfa 8-ban is ennyit ért,kb 2 óráig tartott mire fel tudtam húzni egy log block kabint tetővel együtt.
  • Ironman2
    #233
    RoK Update Alpha 9
    ÁPRILIS 1. - SIR FAIRNORE
    The game received a small update. Servers do not need to be wiped for this update, however, be sure to update your community servers so everyone can connect to them. This should help keep your lobby lists functioning with an previous copy incase the live lobby server is swamped. A good portion of the team was attending to the lobby server during the DDoS attacks, another portion of the team is attending to the Easy Anti-Cheat integration, so this update isn't very big or exciting.

    Changes:

    - Clients will now save a copy of their last successful lobby query. When a query fails, this copy is loaded for reference.
    - The lobby will now allow you to connect to other game versions, however the server will still deny the wrong version. (See above)
    - Sorting the lobby by player count now favours online players over capacity.
    - Console messages are now limited to 128 characters.
    - Symbols have been removed from chat. Colours, bold, underline, etc...

    Design Changes:

    - Wood blocks now 40 wood instead of 50.
    - Log blocks now 80 wood instead of 100.

    Fixes:

    - Flask no longer tethered to left hand after gathering water
    - Its no longer possible to capture throne after dying next to throne while still in a capture pop up menu

    Thanks for playing,
    The Code}{atch Team
  • BorászBéla
    #232
    Szomorúan terelsz és a lényegről nem beszélsz hogy lövésed nincs mit látsz hol hogyan ilyenek mi merre ezekre a kérdésedre sajnos csak hozzávetőleges választ tudsz csak adni szomorú
  • hawaaii
    #231
    na látom sikerült még elolvasnod párszor aztán szerkesztetted a hozzászólásod, grat hozzá.
  • hawaaii
    #230
    Olvasd el még 2-3-szor amit írtam rágd meg köpd ki és aztán gyere vissza.
  • BorászBéla
    #229
    Ember lefordítom mit csináltál jó?: egy céltáblát raktál a levegőbe és a kellős közepébe raktál egy crestet ezzel tetted ingyen adóvá a házadat vak is látja hogy 1 réteg 6000hpja van 4 trebuchet találat és szevasz a faladnak lebegő célpontot meg nehogy azt hidd hogy nehéz eltalálni amikor én a map másik végén lévő épületet is képes vagyok eltalálni... ne röhögtessük már egymást kérlek de szerencsére a mentális limitáltságod miatt mindenhol csalást látsz ez sajnálatos
    Utoljára szerkesztette: BorászBéla, 2015.03.31. 22:14:07
  • thrayel
    #228
    hawaii: szétlőtték trebutchet-val
  • BorászBéla
    #227
    thrayel itt az a probléma hogy fogalomzavar is van illetve inkompetensek egyesek sajnálatos módon a játékkal szembe és még azt is tetézi hogy félre értelmezik a játékot :/ egyszerűen borzalmas ez így
  • hawaaii
    #226
    Ez igazából mindegy, bár ez így tényleg szomorú....hogy valakinek annyi esze nincs.
    Én tier 6-os blockokból építettem egy direkt lebegő házat amiben a crest középen el volt rejtve, de ez nem akadályozta meg őket h elvigyenek mindent és úgy, hogy amikor beléptem a szeróra, én életbe voltam és a crestem lebegett a semmibe a blockok eltűntek egytől egyig és természetesen még a chest-ek is amit a mai napig nem tudom hogy hiszem azokat csak a tulajdonos tudja mozgatni. :)
  • BorászBéla
    #225
    http://venturebeat.com/2014/02/11/over-4000-rust-players-banned-claim-anti-cheat-program-is-busted/ <- akkor nem volt ennyi hacker a gameben az is biztos playerek 25% csaló lett volna... ne nevettessük egymást könyörgöm :D az ilyen intézkedéseknek az áldozata lett sajnos Richonnes is poén hogy akkor tele voltak olyan posztokkal az oldaluk hogy érdekes hogy a file integrityt ellenőriztette az ember esetleg újra rakta a játékot és egyből nem bannolgatta a rendszer minden szerveren
  • thrayel
    #224
    A ballistával nem bug, hogy szétvisz mindent. Az egy OSTROMGÉP. Persze hogy szétviszi a falat ha eleget lősz bele.