229
Slightly Mad Studio verseny szimulátora : PlayStation 4, Wii U, Xbox One
  • lac coo
    #107
    Meg ha nem azt hallom két éve, hogy teljesen jól áll, csak én vagyok a láma hozzá :DD
  • Skyline
    #106
    Ez helyénvaló állítás lenne ha nem már júniusban megmondták volna a nem elvakult felhasználók hogy ebből idén nem lesz semmi mert egy vicc ahogy a játék áll,és az is jelenleg is.
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.18. 12:46:50
  • SityiSXT
    #105
  • Skyline
    #104
    Miért van olyan érzésem hogy a 2015 màrciust sem fogjàk tudni tartani?:)
  • lac coo
    #103
    Ok, hagyjuk, mintha nem tudnád pontosan miről beszélek .....

    Tőlem megkérdezhetnéd, én tudnám :DDD Csak engem meg már nem érdekel, elkönyveltem, hogy sajnos ebből már nem lesz szalonna ...
  • SityiSXT
    #102
    Miért van egy olyan érzésem, hogy a profilt soha nem töröltétek, pedig kifejezetten kérik minden egyes buildnél, minden egyes nap? Miért van egy olyan érzésem, hogy nem jön át nektek, hogy ez egy fejlesztés alatt álló szoftver, amire külön felhívták a figyelmeteket vásárláskor, plusz ugyanakkor köteleztek is titeket arra, hogy a visszajelzéseitekkel segítsétek a fejlesztést, amit ti ívben, lilán letojtok? Miért van egy olyan érzésem, hogy ha most rákérdeznék, hogy akkor konstruktívan fogalmazzátok meg, miben, hol, és hogyan fejlődjön a Project Cars, csak mellébeszélés lesz a válasz?

    Jó az AC, sőt, ahogy írtam, jobb vezetni is - ezt nem vitatom. Viszont szerintem nem ver köröket a PC-re. Igen, az FFB érezhetően jobb, de nem nagyságrendekkel. A PC-ben is egész jó az FFB, érezni lehet az autót - és még csak 3-4 hete kezdtek komolyan foglalkozni az FFB-vel. A grafikus motor egyelőre nem komálja annyira az AMD VGA-kat, de ezen is dolgoznak (hozzáteszem, az AC sem). No de magyarázhatok itt a fikatopikban... Befejezem, mielőtt elszabadul a pokol.
  • Skyline
    #101
    "Project CARS aims to deliver the most authentic, beautiful, intense, and technically-advanced racing game on the planet. "

    Ez nagyon jól hangzik csak baromira nem ebbe az irányba halad főként ha a szimulációt nézzük és azt mennyire steril unalmas a modell...
  • lac coo
    #100
    Most minden trollkodás nélkül, volt akár egy fuknciója is carsnak ami működött?
    eddig azt gondoltuk lassan megjelenik, ennek ellenére ennyi crasht, leállást, kép beragadást én még életemben nem láttam, az ember ette a kefét bármit nyomott meg , behalt a játék .
    Jobb ez így, legalább lesz idő rendbe rakni .

    AC vs Carsba bele sem megyek, nyilvánvaló látványban , szolgáltatásban többet tud a gazdagabb játék, de vezetési élményben .....
  • Skyline
    #99
    Az autók irányításának fizikája,szimulációja köröket ver a Pcars-ra.
    A grafika meg....AC-ben legalább maxon tökéletesen elfut a cucc...Pcars maxon (amiben szebbnek mondható) megdöglik a legkeményebb vasakon is, és annyival messze nem szebb.

    Várható volt hogy halasztják, még a 2015 március is kamudátum lesz. AC sincs kész de jóval közelebb áll hozzá.:)
  • SityiSXT
    #98
    Nem akarom az AC-t fikázni (mert nekem is nagyon tetszik), de nem hinném, hogy szebb és annyival jobb, mint a Project Cars. Tudom, ez a PCars fikatopik, de azért vedd figyelembe, hogy az AC-ban nincs:
    - időjárás (van egy darab szikrázó napsütés, és kész - a Project Carsban ráadásul dinamikus)
    - napszakváltozás (van egy szál nappal fix időpontba fagyva - a Project Carsban folyamatosan telik az idő és változik a nappal és az éjszaka)
    - igazi pályadinamika (felgumizódni tud csak - a Carsban a dinamikus időjárás miatt nedvesedni és száradni is tud)
    Emellett primitívebb a sérülésmodellezése. Innentől maximum hiányos szimulációról beszéhetünk.
    Az viszont tény, hogy az AC-ban jobb a gumifizika, mert ott van szemcsésedés és hólyagosodás is, ami a PCarsban nincs (de a többit tudja). És az FFB is jobb, ez is igaz. Ugyanakkor feleannyi autó és negyedannyi pálya jár hozzá (mégha az mind laserscannelt is), illetve a karriermód is csak egymás után dobált gyors versenyek láncolata - nincs igazi bajnokság benne. Azt viszont nem tudom, hivatalosan hány játékost támogat az AC online multiban, de a PCars 64-et PC-n.

    Szerk.: Ja, és az AC csak 1.0 Release Candidate, tehát még az sincs kész ;)
    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2014.10.17. 16:35:05
  • Skyline
    #97
    Közben az AC átlépett 1.0-ba, és minda mellett hogy jobban néz ki jobb a szimuláció és a fizika, még problémamentesebb is..:D
    Paródia komolyan...De kb erre lehetett számítani..Most 2015 március mondanak, de azt is kétlem.
  • lac coo
    #96
    Engem nem , csodalkoztam volna, ha ezt komplett bughalmazt osszehozzak a tervezett megjelenesre....
  • Skyline
    #95
    Úgy tünik megjelenés 2015....Van akit meglep?!:)
  • SityiSXT
    #94
    Már fenn van.
  • Screenracer #93
    Teszel fel anyagot Dome-ra?
  • SityiSXT
    #92
    Nekem a helyszínen nem 1080p-nek tűnt - PS4-en élesebb, kevésbé recés volt a kép...
  • Screenracer #91


    XBONE, 1080p, 60fps...
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.09.26. 07:59:11
  • lac coo
    #90
    53 AI teszt ...

    http://osztott.com/DGpg/PCars%20Monza%2053%20AI%20Test%20Onboard.mp4

    http://osztott.com/DGpg/PCars%20Monza%2053%20AI%20Test.mp4
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.09.14. 17:21:20
  • lac coo
    #89
    Majd meglesem .....
  • SityiSXT
    #88
    De van értelme. Belenyúlnak a kódba, az eddigi beállításaid fals/rossz/instabil eredményeket/viselkedést produkálnak. Lehetne finomítani a dolgon, hogy mondjuk csak ezt vagy csak azt töröld, de egyszerűbb ez így. Mellesleg én a hétvégén gurultam egyet Formula Gulf 1000-rel Brands Hatchen és amikor hülye voltam, kidobta a seggét, nem érződött sínautónak - igaz, én nem Free Practiceben nyomtam, hanem Time Trialban, mert ott már előmelegített a gumi.
  • lac coo
    #87
    Jo, majd torlom, mintha nem tudnank, hogy altalaban semmi ertelme.foglalkozni vel, de most rakok ra egy havi fizut, hogy ugyanilyen marad :)
    Az a bajom leginkabb, hogy az osszes formula hasonlo sinauto, meg a lentebb linkelt turbos szorny is, esoben se nagyon megmoccanni.
    A.gt k jok, az utcai autok meg megint csak fortelmesek. Bele kell huzniuk, remelm nem ez a vegleges allapot.....
    Majd lesz valami, de ezen most nagyon meghokkentem.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.09.11. 09:12:23
  • SityiSXT
    #86
    Gondolod poénból írják ki mindig, hogy töröld... A user beállítás igenis befolyásolhatja, hiszen ami tegnap még jó volt, az ma katasztrófa is lehet pont amiatt, mert belenyúltak. De szerintem te amúgy is ezt keresed, miért nem használod?
  • samsung123
    #85
    Hanyagold a játékot akkor, meg konzolon nyomatod már?
  • lac coo
    #84
    User beállításoktól nem lesz jobb .... De ez nagyon rossz, ez már komolyan sínautó....Egyszerűen nem tudom megmozdítani se az úton .
    Ezt a mai bulid előtt néztem .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.09.10. 22:03:29
  • SityiSXT
    #83
    Vagy használd ezt a linket

    Szerk.: A mai build egyik ismert hibája - Presets defaults are not properly configured, check the Gameplay options and also the Controllers
    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2014.09.10. 21:16:26
  • SityiSXT
    #82
    Minden új buildnél le kell törölni a Dokumentumok mappádból a CARS könyvtárat. Próbáld meg úgy is.
  • lac coo
    #81
    Gondoltam tesztelem kicsit, mostanában sokat mentem máshol Formulával, ez a Formula A, elég régi verda, azt hallom ez már beta, majdnem kész...Háááát...
    Tudom köcsög troll vagyok ,de ez egyre rosszabb ....




    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.09.10. 20:57:08
  • lac coo
    #80
    Nem lag van, amig fekezek vagy csak siman gurulok irgalmatlanul ala kell tekerni a kormanyt, de ahigy a gazralepek rogtok alatekeredik a kaszt.i gyozom visszkormanyozni, nem megcsuszas forgas, valami nagyon nem jo a diffiben, vagy az egesz kormanyzasban....
  • SityiSXT
    #79
    A grafikai beállításoknál a render frame ahead milyen értéken van? 1-re kell állítani az input lag csökkentéséhez.
  • lac coo
    #78
    Hát én ma megint kipróbáltam, a kormány az szokásos idegesítő, gondolom ez már ilyen marad, formula b gyakorlatilag vezethetetlen, BMW M3 az olyan amilyen volt, gondolom az már kész van, kormányon kívül elfogadható. AI most megint segghülye lett, ütközések bugosak, kb megint visszaléptek egy fél évet ....
  • SityiSXT
    #77
  • SityiSXT
    #76
    A tervek szerint 2 évig jönnek DLC-k a Project Carshoz
  • Totti5
    #75
    Debütált a Forma E játékban.



  • lac coo
    #74
    Nyilván lesznek plusz tartalmak, javítások, plusz szolgáltatások.
    Most az alapvető dolgokat nézem, ffb, hang, AI, gumi ....ezeket illene megcsinálni még kiadás előtt ...
  • Screenracer #73
    Rossz hír a PS4 és a Logitech G27 tulajoknak. :(

    http://www.twinfinite.net/2014/08/11/playstation-4-incompatible-logitech-g27-project-cars-wont-get-wheel-support/
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.08.15. 12:00:06
  • SityiSXT
    #72
    A LE autoi nem lesznek orokre exkluzivak, kesobb be lehet majd szerezni oket. Az SMS pedig dolgozik azon, hogy Full Member es afolott LE-t kapjon mindenki. A penzt pedig gondolom a megjelenesig barmikor lehet. Es a megjelenes utan is lesznek fejlesztesek, erre jo pelda az, amirol jelenleg egyelore csak a belsos forumon lehet beszelni (hivatalos bejelentes nemsokara).
  • lac coo
    #71
    Penzt meddig lehet visszakerni ?
    Veszesen kozeleg a megjelenes, lassan el kell gondolkodni, higy nekem meger e ennyit a jatek ha nem valtozik erdemben.
  • Timbu
    #70
    Annyira reklámozzák, hogy most már nagy presztízsveszteség lenne eltolni.
    Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy a Limited Edition és az előrendelői csomag autóit megkapjuk-e végül. A Ford GT40, McLaren F1, BMW M1 azért hiányozna. Tudom, hogy nem vállaltak semmilyen kötelezettséget, de azért igen kicsinyes lenne azokkal szemben, akik az elejétől támogatták a játékot.
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2014.08.14. 07:01:22
  • Skyline
    #69
    Novemberben kiderül...Feltéve hogy nem jön egyszercsak a hír hogy megjelenés jövőre..:D
  • lac coo
    #68
    kb hetente háromszor ránézek, nagyon hosszú ideje alig változik valami.
    Vagy végtelen javítgatás lesz a vége, vagy így marad, és nagyjából ez a vége. Tartalom még biztos jön, karrier meg ilyenek, de nem ilyenekről beszélek.
    Az új ffb elmegy, kb picivel jobb mint rF1, ide teljesen jó. De még mindig ráunok 10 perc után, grafikát nézegetem már két és fél éve, az már nagyon régóta nem tud lekötni :) A többi dologra meg jelenleg 10-ből 4-at adnék neki :(
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.08.13. 19:43:53