229
Slightly Mad Studio verseny szimulátora : PlayStation 4, Wii U, Xbox One
  • Totti5
    #1
    2014 novemberben végre elstartol a Slightly Mad közösségi finanszírozású autóversenye, a Project CARS ( PS4, One, PC, Wii U* ).

    A fejlesztők 1080p/60fps-t és Project Morpheus ( a Sony VR szemüvege ) támogatást ígérnek

    A Bandai Namco bejelentette, hogy ők lesznek a disztribútorai a novemberben megjelenő Project CARS-nak

    *Namco Bandai bejelentése szerint a Wii U változat átszánkózik 2015-re, sőt "valamikor 2015-ben"-re, pontos megjelenési dátumot nem tudnak, és nem is akarnak mondani.





  • lac coo
    #2


    Egyebb kbol kifolyolag, PC sek is fognak ide posztol.i, remelem nem gond, amugy is ideje megtanulni megferni egymas mellett ! :)
  • Totti5
    #3
    Bárki írhat bármit a játékkal kapcsolatban, de amint nem arról lesz szó kérem a moderátorokat hogy keményen intézkedjenek.

    PC-s zárt ( béta?! ) vagy egyenlőre alfa tesztelés / fejlesztés zajlik, aki befizetett az játszhat vele.

    November már nincs messze, de ezzel még nagyon sok gond és meló van ahhoz hogy összeálljon egy egésszé.

    Ha az ember kifog egy jó napot akkor még sikerélményt is ad a játék. Pl hétvégén estő nézegettem és egész jó köröket mentem, csak kár hogy az FFB gyenge, így az élmény nem teljes. A tapadás, és az eső gumi viszont jó irányt mutat.

  • lac coo
    #4
    Én lotust nézegettem, picit sínautós, nagyon durván padlóra kell rúgni a pedált, hogy valami történjen, de végül is jó.
    az effektek néhol erősen túlzóak ez jól látszik a videón . FFB nem nagy szám, gyakorlatilag egy állandó középrehúzás, néha valami átverekszi magát a felfüggesztésből is. AI volt már jobb is, de most megint javul .Jelenleg a kormányzás egész jó, most épp nem billeg középen . Nem egy hírös menet , először ülök ebben, alap setup stb, csak a gumit cseréltem le .

  • lac coo
    #5
    Akármilyen F1 teszt( valami 70-es évekbeli....), Monza , eső.
    Nem rossz....
    fékezésnél kicsit buta, esőhöz képest talán kicsit rövid a féktáv, gyorsításnál viszont jó, 3-asnál előbb nem igen lehet padlót tolni neki.
    A beton víz texturája kicsit fura, pici részekből van csempézve, elég ronda. Nem tudom, hogy ez csak nálam ilyen vagy mindenhol( ez akár lehet driver hiba is ...).

    A gumi egyelőre félkész, két kör után valami történik vele mert extra modon el kezd csúszni ....
    FPS egyedül vagy kevés AI-nál elmegy, 20 Ai viszont már felejtős esőben, magas beállításoknál ( I5 + GTX770...)

    De nem rossz:

  • lac coo
    #6
    Nyugdíjas kocogás, a világ legunalmasabb pályája. :)
    Érdekes, hogy elvileg a tükröződés ultrán van, mégis elég fura , de lehet kevés neki az 1333 Hz -es ram, azért tölti be lassan :D

  • lac coo
    #7
    Ez pedig Ariel Atom, kicsit amerikai musclecar-os, úszkálós-billegős fizikával :


  • lac coo
    #8
    Konzol gameplay : nagyon béta, egyelőre megnézni és elfelejteni ...

  • lac coo
    #9
  • Totti5
    #10
    Nem látszik.
  • lac coo
    #10
    Hmmm..Nálam látszik.
    De valami bugos videóbeszúrásnál, mert van, hogy ötször próbálom mire egyáltalán valami megjelenik a boxban ...

    https://www.youtube.com/watch?v=JD569mq5uAI&feature=player_detailpage
  • lac coo
    #11
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5ICXRrcJ77k

    Videóbeszúrás hol jó, hol nem ...


    YT képembe tolta ezt, háááát... ez elég gáznak tűnik így elsőre, de a jelenlegi PC- verzió ennél sokkal jobb azért ....
  • Skyline
    #12
    Itt legalább lehet a játékról érdemben beszélni, és nem csak az ajnározás megy...
    Ez továbbra is baromi karcsú...Ilyen állapotban fogják kiadni vagy csúsztatják majd az utolsó pillanatban?:)

    // Alig 1 hete a """"hivatalos""""" Cars topikba beraktak egy videót amiben az F1 / Cars / Assetto volt összehasonlítva...
    Persze Screenracer rögtön törölte a hsz-em ,pedig csak a videóra volt reakció, nulla flémeléssel, ahogyan a youtube-on is látható hogy szinte egyhangúan megállapította mindenki....A CARS sótlan..A sebességérzete karcsú, dinamizmus nincs benne és szimuláció terén is lazán elvérzik az Assettohoz képest...Az egyedüli amiben jó az a látvány itt ott. És ennyi.... A CARS bármennyire szépítik screenracerék nem véletlenül szídják a videók alatt a kommentek és a sajtó..Egy teljesen steril félárkád ótóka kiemelkedőbb látvánnyal itt ott és megjelenés elött nevetséges mennyiségű buggal...

    Íme a videjó...:
  • Screenracer #13
    Na azért ne költsél meséket, oké? Ez a videó ott a 9447-es komment volt. Vissza lehet nézni a sorszámok alapján, hogy nem volt egy komment se kitörölve, te egy szót se szóltál hozzá. Amit töröltem azok pont Totti videójához való hozzászólásaid voltak. Ha akarod elküldöm róla a képeket. :))
  • lac coo
    #14
    Most kapott új FFB-t, az se egy csillagos ötös de legalább elmegy.
    Fizika az olyan drivinggame-es, az is elmegy.
    Viszont ami nagyon nem , az az, ahogy találóan írtad ,sótlan az egész. Én most tesztelgetem esténként, de nagyon gyorsan rá lehet unni ....
    Persze itt jelenleg nincs használható AI, talán azzal már jó lesz valamire .
  • Skyline
    #15
    Érdekes gyakorlatilag beírtam amit itt is leírtam és fél óra múlva nem volt sehol. Lám az 9450-es hsz hiányzik.:) Kábé az lehettem én,gyorsan fosotoppolj össze valamit.:)

    Továbbá köszönjük nem kérünk offot szió:)
  • lac coo
    #16
    Jó, ezt hagyjuk ! :)
    Pont emiatt hagytuk azt a szemétdombot a fenébe ... PLS !
    Senki nem fog senkit leoltani ha nem csak szépeket mond ....
    a provokálást meg ne vedd föl. Ha egyedül marad vele, majd eltűnik innen, vagy kitakaríttatjuk .
  • Screenracer #17
    Ez nem olyan, hogy bemondásra megy. ;) Ha töröltem látszódnia kell, hogy ugrottak a sorszámok. Ne akard, hogy hazugnak nevezzelek, jó. :D
  • Screenracer #18
    Pont te vagy az aki szemétdombot csinált ott. Tényleg hagyjuk.
  • lac coo
    #19
    Helyes, akkor ezt is megbeszéltük ....
  • Skyline
    #20

    Akkor megismétlem: ugrottak a sorszámok, 9449 után a 9451 jön.
    A 9450-es HSZ amiben az összehasonlító videóra reagáltam törölted. Nyugodtan hazugozzál meg tőlem össze is fosotoppolhatsz valamit a 9450-re...:)

    Újra megkérlek hogy fejezd be a topik offolását, köszi!

  • Screenracer #21
    Igazad van valóban hiányzik a 9450-es hsz és nincs a képek között se, ahol a töröltek vannak és ez most igazán kellemetlenül érint engem, mert biztos voltam benne, hogy mindenről van kép amit töröltem. Szóval nincs most más választásom, mint elnézést kérni tőled. Szóval bocsi.
  • lac coo
    #24
    Csak kipróbáltam én ez a Merga SLS GT3-at, ha jól emlékszem az van a PS4-es videón.
    Hát annál sokkal jobb, igaz gamepaddal nem tudom milyen az irányítás. Picit tolja az orrát, de nem rossz, féket nehezen érezni . Valszeg lehetne gyorsabban is menni vele, csak túl óvatos vagyok , nem ilyenekhez szoktam .

    Videót nem szúrja be megint ez a vacak :

    Onboard

    Replay
  • lac coo
    #25


  • lac coo
    #27
    Picit ez is bugos most SG-n ....
  • lac coo
    #28
    Esős, változó időjárás videó.
    Hát felszáradó ív az nincs, a gumi meg érdekes, elvileg esőgumi, de tapad az mindenhol .
    Átlag 40 fps magas de nem ultra beállításon, 15 AI-val ....

    https://www.youtube.com/watch?v=ZeIPL6fOXWI&list=UUOVAphZq0Y79DmNdN7qwtuA
  • Skyline
    #29
    Milyen gépen nyomod?
  • Fernandooo #30
    Az eddigi buildekban jelen volt a száradó ív, mostantól kezdtek el megint barkácsolni az időjáráson, így a hibalistán szerepel, hogy nem ajánlott egy darabig az eredeti időjárás állapotokon változtatni.
  • lac coo
    #31
    I5, GTX 770, 8G ram .
  • lac coo
    #32
    Én csak próbálgatom, megosztom, a sok szövegelést nem olvasom se a wmd fórumon se sehol. Félkész ,ez nem titok, most ilyen, nem is kommentáltam .
  • Screenracer #33
    "Hát felszáradó ív az nincs, a gumi meg érdekes, elvileg esőgumi, de tapad az mindenhol .
    Átlag 40 fps magas de nem ultra beállításon, 15 AI-val .... "

    NO COMMENT! (?)
  • Skyline
    #34
    Azzal a vassal maxon kéne szaladgálni 60 fps-el...
  • Totti5
    #35
    Kiadnak a bilded amihez kiadnak egy logot hogy nem használd:) zseniális. Nagyon rossz ez a modell amit az SMS űz. Minek bele eső addig amíg nem működik?! múlt héten pont a vizes dolgokat próbáltam és tetszett, most ne próbáljam mert nem jó. Felfoghatatlan hogy több bugot és hibát generálnak egy frissítéssel mint kész dolgot és emellé még töröld a profilt naponta és állítsd be a játékot naponta a hetente változó menüben. November már vészesen közeleg és ha valójűban is csak itt tartanak, akkor ez nem fog hibamentesen összeállni addigra. Októberre ennek kvázi használhatónak és késznek kellene lennie fullos karrierrel, AIkkal, gamebrake bugok nélkül és még akkor az gépigény optimalizálásról és a félkész, még bele sem kerül autók, s pályák befejezéséről nem is beszéltünk.

  • lac coo
    #36
    Én megmondtam őszinten nem bújom se a fórumot, sem a logot semmit.
    akartam egy formulás esős videót csinálni, ehhez még találtam esőgumit is .
    ennyi .Fogalmam sem volt, hogy most épp nem működik az eső :)

    Skyline: volt ez rosszabb is, most azt mondom, hogy elég jól fut . azért remélem a végére kicsit optimalizálnak rajta .
  • Fernandooo #37
    Azért azt ne feledjük el, hogy ezek a buildek még mindig nem nyilvánosak úgy, ahogy pl. az AC, ami végül is egy kiadott játék, könnyű hozzáféréssel. Itt volt egy bevásárlási időszak, azóta zárt tesztként működik a dolog, így úgy játszanak, ahogy akarnak. Nem tudom, hogy véletlenül bukkannak fel ezek a hibák vagy azért, mert újra elkezdtek kísérletezni és adott build kiadási határideéig nem sikerült befejezni, ezeket a lehetőségeket is számításba vehetnétek ilyenkor. A Kunos ebből a szempontból tényleg megfontoltabb, csak azt teszik be, ami tényleg működik rendesen – csak hát ők sem fénysebességgel haladnak sajnos. Az SMS-nél az a felfogás, hogy csontra kiadják a nyers buildeket, és hát sokszor ez elég bosszantó. Pedig ők tudják – gondolom -, hogy mi miért van, mi meg nem. Ettől persze még bosszantó mindez és okot ad a kritikákra, nem vitatom. Attól én is tartok, hogy ez novemberre lehet, hogy nem lesz premier kész állapotban, optimalizálásban sem nagyon reménykedek, bár nekem most ultra beállításokkal, 15-16 AI-val megvan az 55-60 frém. Persze biztos fognak még valamit optimalizálni, de nem hiszem, hogy drasztikus gépigény csökkenés következne be.
  • SityiSXT
    #38
    Amikor megvetted a Project Cars toolpackedet, akkor egyben felelősséget is vállaltál azért, hogy aktívan részt veszel a fejlesztésben. Ez nem Early Access, ez nem bétateszt - itt pont az a lényeg, hogy pontosan azt kapod, ahogy épp a fejlesztőknél is áll a program, hogy tudj segíteni. Nem szűrik ki a hibás részeket pont azért, hogy ha valami észrevételed van, akkor minél hamarabb tudj szólni, ne pedig akkor, amikor már késő rajta érdemben változtatni. Világosan le van írva például itt. Nyilvánvalóan előjönnek a fejlesztés során olyan hibák is, amik adott programrészeket használhatatlanná tesznek, hiszen ez velejárója a folyamatnak, ilyenkor szerintem nem hőzöngeni kell, hanem elfogadni a helyzetet.
  • lac coo
    #39
    Nem szűrik ki a hibás részeket pont azért, hogy ha valami észrevételed van, akkor minél hamarabb tudj szólni, ne pedig akkor, amikor már késő rajta érdemben változtatni.

    Ez hogy is van ? :D

    Komolyra fordítva: túlspilázzátok. mindenki tudja, hogy készül, de kevesen tudják kipróbálni ..Nekik szólnak az infok, ha jó ha rossz .
    mondjuk én elejétől tesztelgetem, pontosan tudom mi mennyit haladt a játékban a két és fél év alatt ....
  • SityiSXT
    #40
    Mi a furcsa ebben? Adott egy funkció, bugos még, de te már megmondhatod, hogy javítsanak rajta (tehát annál cizelláltabban kéne fogalmazni, mint hogy "szar az FFB"). Ha már egy késznek gondolt változatot kapnál, akkor lehet, hogy már nem tudnak érdemben változatni rajta (példánál maradva ha egy kvázi kész FFB-t kapnál, és akkor kezdenél panaszkodni, lehet, hogy már nem tudnak rajta annyit javítani, mint amennyit szeretnél, mert ahhoz bele kéne nyúlni a fizikai motorba a felfüggesztésnél). Így már érthetőbb?

    (Gondolom csak jobb, ha több szemszögből írunk a játékról pont azért, mert csak páran vagyunk benne a tesztelésben ;) - ez még nem túlspilázása a dolognak)
  • lac coo
    #41
    Hat de nem direkt nem veszik eszre higy nekunk legyen dolgunk, hanem nincs kesz, es olyan amilyen kiadjak napontaa buildet.....
  • SityiSXT
    #42
    Ezt mondom én is.