229
Slightly Mad Studio verseny szimulátora : PlayStation 4, Wii U, Xbox One
  • Screenracer #147
    "Látjuk milyen bámulatos..Továbbra is optimalizálatlan szemét, 1-2 kész autóval és pályával. Itt tart a játék, a szimuláció rész pedig már vastagon nem az igazi. Ráadásul steril és unalmas az egész, nincs benne dinamika sem."

    Erről meg csak annyit, hogy állandó tagadásban élsz ezzel a játékkal kapcsolatban, ezer és ezer gameplay videó van fent a neten, amik bizonyítják, hogy az ilyen és hasonló állítások részedről teljesen légbőlkapottak. Nem mondom hogy nincsenek bugok hibák benne, de az hogy szemét lenne, az csak egy hater ámokfutása. Szoval továbbra se érthető a fröcsögésed.
  • Screenracer #146
    "Hogy mi az összefüggés...Az AC-t egy kisebb csapat jóval késöbb kezdte el. És már most messze előrébb járnak, és szimulációnak lehet nevezni amit az asztalra raknak, ráadásul tele dinamikával. Hát ennyi.:)"

    Ha fenti állításodban nem lenne ennyi csúsztatás és több igazság tartalma lenne az se magyarázna meg semmiféle összefüggést a két játék között. Nem emlékszem, hogy lett volna valamilyen versenykiírás, hogy melyik készül el előbb.
  • Screenracer #145
    Mondom öt éve csinálják az AC-t. A netKar-ból, ami szintén legalább tíz éves mára már. Ez hogy jön ki nálad, hogy később kezdték? Matekkal is gondjaid vannak?
    Egyébként nem tudom miről beszélsz? Igenis jól halad, csak időközben több minden belekerült amire nem elég már az idő. És mi az hogy kisebb csapat? Szerinted hány emberből állt az SMS, mikor elkezdték? A CARS-t egyébként 3 éve csinálják, csak hogy könnyebb legyen kiszámolni.
    Ez meg hogy kettőnk közül ki erölködik tiszta ovi. Te kezted bebebeeeeee! Nőjj már fel!
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.20. 01:06:22
  • Skyline
    #144
    Kettőnk közül te vagy az aki erőlködik.:)
    Hagy ne keressem vissza az egykori postokat amikben fröcsögve kiálltál a novemberi megjelenés mellett mert a játék bámulatosan halad. :)
    Látjuk milyen bámulatos..Továbbra is optimalizálatlan szemét, 1-2 kész autóval és pályával. Itt tart a játék, a szimuláció rész pedig már vastagon nem az igazi. Ráadásul steril és unalmas az egész, nincs benne dinamika sem.


    Hogy mi az összefüggés...Az AC-t egy kisebb csapat jóval késöbb kezdte el. És már most messze előrébb járnak, és szimulációnak lehet nevezni amit az asztalra raknak, ráadásul tele dinamikával. Hát ennyi.:)
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.20. 00:55:37
  • Screenracer #143
    Adtam magamnak időt, de nem tudtam rájönni, hogy mi a kapcsolat az AC és a CARS késése között.
    Azt se értem, hogy mi a nevetséges abban, ha egy játék megjelenését eltolják, mert belátják, hogy több idő kell a befejezéshez.
    Mondjuk erről Kunost kellene megkérdezni, mert ők már legalább háromszor odébb tolták a megjelenést, ráadásul öt éve kalapálgatják és jóval szerényebb tartalommal nem tudtak eddig megbírkózni.
    És azt se értem miért kezdtél el kínodban jósolgatni.?
    És végül azt se értem, hogy miért erőlködsz?
    Szerintem nagyon nem kell jelzőkkel ellátnom a viselkedésedet, mert magáért beszél.
  • SityiSXT
    #142
    Töltsd fel ide akkor ezeket a képeket, és kérdezd meg a fejlesztőket akkor.
  • lac coo
    #141
    De még a bevető logóig sem jutok el ilyenkor :DD
  • SityiSXT
    #140
    De megeheti. A garázsban pörgő autókat akkor is számolja, amikor a menüktől még nem látszik.
  • Skyline
    #139
    Ne is várj ettől többet mint a shift 2...
  • lac coo
    #138
    De betoltesnel meg csak nem eszi meg a ramot :)
  • SityiSXT
    #137
    Nem is a melegedésre vagy hasonlóra gondoltam. AC-ben gondolom letekered a grafikát a stabil 100+ fps-hez, nem? Így csökken a VRAM igény is... A Project Cars pedig szereti a sok VRAm-ot és kihasználja. Ezért bátorkodtam lefuttatni a 3DMark legfrissebb verzióját, mert az is képes a VRAM felzabálására. Ha ott is előjön, akkor egyértelmű a hiba forrása. Ha nem, akkor valami más lesz - de én a képek alapján ezt tartom valószínűnek.
  • lac coo
    #136
    Nem melegedes, vagy memoria uiba, az tuti.
    nem mondom, hogy altalanos, de cars csinalja, volt lehetosegem megtapasztalni.
    de mindegy, ezt mar lefutottuk egyszer...
  • SityiSXT
    #135
    Valami pedig nagyon nem stimmel nálad. Ha általános lenne, a WMD-n is telesírnák a build discussion topikokat - de szó nincs ilyesmiről. 3DMark alatt is jó?
  • lac coo
    #134
    Tok uj kartyam van, semmi baja, barmivel barmennyit jatszom is, csak es kizarolag a pcars tudja ugy crashelni a gepemet, hogy ez elojon.Ez tuti .Jelen esetben el sem indult, indulasnal megadta magat aztan ez lett. Utana lelottem feladatkezeloben, akkor mar elindult, de ugy onnantol tropa a videokezeles, valamit szatb..sz rajta.
  • SityiSXT
    #133
    Márpedig ilyesmi akkor jön elő általában, ha a videomemóriával gond van. Tuti, hogy a gépedben van a hiba.
  • alma2
    #132
    meg egy gondolat, ha pl kontrollerrel jatszanek, ne adj isten billentyuvel, mar biztos bajba lennek, nem az dontene abban, hogy elvezem, hogy hogyan reagal mozog kormannyal az egesz, hanem teljesen mas. Mondjuk a palya szeli csajok reszletezettsege :)
    De megis csak autos jatekok ezek, igy kormannyal tolom, mig sokan nem.
  • lac coo
    #131
    Minden jo a gepen, Valamit lenullaz a videomemoriaban ez a vacak, mikor crrahel...
    Minden kep igy szetesik, weblaokon, mindenhol, csak ujrainditas rakja rendbe.
    Hutes ilyesmi jo, tap is, azzal nincs gond, soha sehol semmi gondom, csak ennel .....
  • alma2
    #130
    Gyarilag a speed sensitivity 0-an allt. A steering meg 50-en. Igy lenne logikus.
    Nekem nem ezzel van bajom, tenyleg egy az egyben ugy mozog porog, reagal az utra, viselkedik minden, mint a shift2-ben. Marmint miutan feltettem egy-ket modot anno. De total nem ad vissza semmit az utbol, kocsibol nekem. Nem erzem mikor csuszik, mikor fog csuszni, azt, ahogy helyezodik at egyik oldalrol a masikra a kocsi sulya. hatra stb, gyakorlatilag semmit. Persze raz, ha kell, ha nem, huzza vissza a kormanyt kozepre. Ennek az egynek kellene jonak lennie a tobbi mar csak bonusz lenne szamomra:)
    Imola meg eleg benne van a kezemben, de itt is, vannak olyan razokovek amire tettek razast, aztan vannal a kisebbek, utszelere stb semmi, padlogazzal megyek fuvon, homokon, mint egy rallys. De orulok, hogy kiprobaltam, tuti nem lesz ebbol elorendeles, pedig igy terveztem, gondoltam ennyi ember nem tevedhet, de megis :)
    Ahogy mondani szokta a tobbiek a "vezetesi elmeny" ami szamit, semmi mas. Persze ez sem jelenti mindenkinek ugyanezt, de itt nulla volt. A crew-t azert hoztam fel peldanak, az is szeles kozonsegnek keszult, mert ott is kamu valoszinu mikor milyen az ut minosege, mikor hol raz a kormany, de a kocsit egy picit erezni es az mar epp eleg, hogy elvezzem.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2014.10.19. 16:12:53
  • Screenracer #129
    Most tényleg, minden savazás vagy baszogatás nélkül mondom, hogy valami nem jó a gépedben. Ez most komoly, nem zrika.

    Ha nem tévedek ez Monza és 19 AI, BMW M3. Próbáld levenni 15 AI-ra. A bejelentkezési képernyőt nem tudom mi szedi így szét. Tápod elég erős? Hűtés jó a házban?
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.19. 16:12:00
  • lac coo
    #128
    Ezek a crsahek jót tesznek mindennek :))






  • lac coo
    #127
    szokás szerint gyilkolja lefelé a videómemóriát, lassan tényleg félek ettől a szertól, lefagy, csak az újraindítás rakja rendbe a gépemet .....
    És lassan rájövök, hogy a hálókártyámat is lenullázza, mert ilyenkor a net is eltűnik a gépemről ....
    Teljesen jó gép, gondosan karbantartva, semmi baja ....

  • Screenracer #126
    Akkor először egy normális gépet kellene összeraknod. :DDD
  • lac coo
    #125
    Persze szokás szerint szarrá fagyott most hogy nézni akartam :DDD
  • lac coo
    #124
    Alma, 50 -re rakd a sebességfüggőt úgy a jó, alatta is felette is a két irányba sebességtől függően változtatja a kormányszöget, értelemszerűen ...
    De azért ránézek, de nem emlékezhetek ilyen rosszul :D
  • Screenracer #123
    Azért kell többet tekerned, mert feltolod 50%-ra a sebességfüggő kormányzást. Csak a kormányérzékenység legyen 50%-on, a többi az lehet akár nullán is. FFB 100% Tireforce meg max 100%, de inkább 80% körül. Mondjuk nem csoda hogy mindig savazod a játékot, ha a kormányt se tudod beálítani. :DDD
  • lac coo
    #122
    A kormáyn és az ffb elég macera, próbálgatni kell. tuti soha nem lesz ,de egész jó .
    FFB-nél próbáld minél magasabbra feltolni a csúszkákat, kormánynál meg ami fura, hogy sebbességfüggő kormányzást 50 -re kell rakni ,elvileg akkor lesz lineáris mindenhol 8 elvileg, én még így is azt érzem, hogy lassú tempónál többet kell tekernem ...)
  • lac coo
    #121
    Lol
  • Screenracer #120
    Én szóltam, hogy fake. :DDD Van egy csomó dolog ami felhőből töltődik be még mindig a játékba. Ilyen pl. az FFB is. Ha nincs hozzáférésed csak azt tudod kipróbálni amit letölt gépre. És természetesen azt is tették fel kalózba. :DDD
  • alma2
    #119
    lejott a kalozos verzio, mukodik rendesen, de ez a jatek semmivel sem tobb mint egy a shift2.5 igy 20 perc utan.
    ffb mint olyan nem letezik, semmi visszajelzest nem ad a kocsirol, palyarol. A the crew ffb-je klasszisokkal jobb.
    A gumi hangot nem is hallom, kulon allitani nem lehet. Igy mar nem is olyan szep, mint a videokon.
    Holnap visszaterek ra par orara, mert azert rohadtul erdekel, ha mar ekkora a hype korulotte.
  • lac coo
    #118
    Ez a nagy hatranya ennek a befizetos, kiproblgatos cuccnak...
    Rengetegen hasznaljak, toljak a videokat ezer szamra, nem csoda ha sokan ra vannak porogve.
    Innentol nem igen lesz megallas, valszeg havonta egyszer kijon az ujabb build is viragboltira, mire megjelenik csak a multisok veszik majd meg, meg talan konzolon, de ott eleg eros a mezony, oda meg dolgozni kell nekik .
  • Skyline
    #117
    Én így voltam vele amikor meghallottam hogy (micsoda váratlan) megint elhúzták jószokás szerint. És így leszek vele amikor a március elötti megjelenéskor 2015 év végére tolják.:)
  • Screenracer #116
    :DDD
  • Skyline
    #115
    Hűha,micsoda bug. Legalább AC-nál elmondható hogy épphogy gyengébb graffal igaz,de jobb fizika/szimuláció mellett az ÖSSZES pálya és autó működik és nem erőmű kell hozzá mert nem optimalizálatlan szar....De szép próbálkozás volt,köszi.:)

    Mellesleg ha fake ha nem,ennyire nem kell rinyálni hogy a játék ami egyre nevetségesebben húzódik és húzódik miközben a net a legújabb buildekből is vidám kis videókat tartogat, illetéktelen kezekbe kerül és megtelik a net a mókával..:D


    Ahogy júniusban megmondtam hogy ebből novemberben semmi nem lesz,úgy most is megmondom hogy márciusban sem lesz..:D


    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.10.19. 13:50:38
  • lac coo
    #114
    Vagy letölti vagy nem, mit bánom én :))
  • Screenracer #113
    Végül is. Nyugodtan töltsön le mindenki 13GB-ot fölöslegesen.
  • lac coo
    #112
    De ahogy olvasom nem fake, a 829 -es build ....
  • lac coo
    #111
    azt nem tudom működik-e, nem próbáltam ....
  • Screenracer #110
    FAKE!!!!
  • Screenracer #109


    1.0. What?
  • lac coo
    #108
    No aki ki akarja próbálni PC-n, látogasson el a kalózkikötőbe ;)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2014.10.19. 09:38:58