229
Slightly Mad Studio verseny szimulátora : PlayStation 4, Wii U, Xbox One
  • Totti5
    #67
    Próbálgattam hétvégén, de belefutottam gyatra autókba és bugokba megint. Most már tényleg nem foglalkozok vele többet, az viszont elszomorít hogy P1 és egyéb számomra kedves autók nem lesznek benne nekem... ez fura, 2 év bétázás után, hogy ki fogják venni a tartalmat. Ez erősen elgondolkoztat h kell e ez nekem így.... pofánszarás ugye.

    Hinni nem hiszek pláne ilyen trélerek viccesek, ahol csillog villog minden és tökéletes. Meglátjuk novemberben hogy az 1.0 mit ad, mennyire lesz minőségi és igényes.
  • Totti5
    #66
  • lac coo
    #65
    Na még egy, Renault Megane RS, szándékosan túlerőltetve :



    Ez most már ultra beállítás, kivéve élsimítások ,az egy jó közepes, és a motion blur is csak medium, többi a lehető legmagasabb .
    Sajnos csalóka, mert replayben valamiért alig fordul a kormányzott kerék ...tekerem elég becsülettel, had túrja az orrát :D
  • lac coo
    #64
    Ford Mustang GT4



  • Fehercsoki
    #63
    Te ugyanígy kibeszéled a többieket a saját topicodban, oda még sem megy senki írogatni...
  • lac coo
    #62
    Kellene HG mert ez sose tudja abbahagyni !
  • Screenracer #61
    Ez csak egy gesztus volt, mert nem tudtam bitonyítani az állításod ellenkezőjét. De azóta tudom, hogy az új fórumban mindenki tudja már szerkeszteni és törölni a hsz-ét és törléskor ugyanúgy ugrik a sorszám. Hacsak nem tudod, bizonyítani hogy tényleg én töröltem. Szóval ha leszálltok végre rólam, én se jövök ide. Ezt megigérem.
  • lac coo
    #60
    Lol. és még én kapok pontot ?????
  • Skyline
    #59
    EZZEL

    Azóta hozzád se szóltam meg se említettelek, ráadásul jóval elöbb történt de tegnap óta csak flémelsz itt...
    Fejezd már be, iszonyatosan gyerekes vagy!

    Húzzál vissza a topikodba, innen nem járkálnak oda onnan ne járkálj akkor ide szétoffolni mindent köszi!
  • Screenracer #58
    És ezt #12 mivel magyarázod? Amíg ez a hsz nem volt, addig egy szóval se jöttem ide. Talán akkor neked is rendet kellene tartanod itt, mert az azért nem járja, hogy rólam van szó, névszerint és még csak nem is válaszolhatok, mert ez konzolos topik. :))
    Rásdásul itt szinte csak PC-s anyag van. Milyen konzolos topik ez már? :))
  • lac coo
    #57
    RufGT teszt :

    Picit fura vezetni, fékerőt 60:40 arányban hátra kellett vinnem, mert másként egyszerűen nem fordult el. A szélvédő picit szűri a látványt, vagy nem tudom, nincs kontraszt .Összességében ha egy picit még dolgoznak rajta, beállítgatják rendesen egész jó lesz .Remélem a felfüggesztésen még javítanak, mert az még elég buta.



  • Totti5
    #56
    A topik auért lett nyitva mert jön konzolra is, ide bárki írhat bármit, de nem szeretnénk hogy a PCs topik HGja és társai idejöjjenek. Mi nem megyünk oda, az csak a tiétek, azt csináltok amit akartok. Láthatóan a két tábor közt nem működik a kommunikáció, ezzel nincs is gond. Mi nem írunk oda ennek ellenére ti idejöttetek és kezditek megint... nem kell, nem kérünk belőle.

    Mivel mi betartjuk, kéretik hogy ti is, amennyiben nem megy minden a modiknak.
  • Screenracer #55
    Na ezen viszont tényleg nem segíthetek, még azzal se ha nem járok ide többet.
  • Fehercsoki
    #54
    Elolvastam igen, és egyáltalán nem értem, hogy miért jöttél át ide.
  • Screenracer #53
    El is olvastad, hogy mit írtam vagy csak random beszóltál, már megint?!
  • Fehercsoki
    #52
    Most komolyan ide is átjöttél hogy veszekedni tudj egy kicsit?...
  • Screenracer #51
    Neked egyébként hol a topikod? Vagy csak körbejársz flémelni?
  • Screenracer #50
    Feszült vagy? Vegyél be nyugtatót.
  • Skyline
    #49
    Újra megkérlek fáradj vissza a topikodba ha itt is csak feszültséget keltesz (mert csak azt csinálod)...Köszi.
  • Screenracer #48
    Én nem vitatkozom, mert csak érvekkel lehet vitatkozni, azok meg nem igazán hangzottak el. Én elmagyaráztam egy-két tényt, amit itt nehezen fognak fel és a tényekkel vitatkozik, a barátod vagy kid.
  • Skyline
    #47
    Vissza lehet fáradni a saját topikba ha csak a vita megy.:)
  • Screenracer #46
    Megint kötekszel. :))) Kötegedni csúnya dolog és meg is mondalak az óvónéninek. :DDD
  • lac coo
    #45
    Nekem kiadják...legalább is felkerül valahogy a gépemre ...Vagy most lovagolunk a szavakon, vagy mi ?
    Megint kötekszel !!!
  • Screenracer #43
    Hova adnak ki buildet naponta? Pont ez a lényeg nincs kiadva semmi. De mivel fizettél érte, hozzáférsz a rendszerhez. Szóval törődj már végre bele, nincs semmi kiadva. Novemberben lesz kiadva. Addig zárt fejlesztés folyik, csak a WMD tagok férnek hozzá, ha úgy tetszik csak a dolgozók. Kapisgálod? Azt írod két és fél éve tesztelgeted. Még a rendsazer működésére se jöttél rá két és fél év alatt. :DDD
  • SityiSXT
    #42
    Ezt mondom én is.
  • lac coo
    #41
    Hat de nem direkt nem veszik eszre higy nekunk legyen dolgunk, hanem nincs kesz, es olyan amilyen kiadjak napontaa buildet.....
  • SityiSXT
    #40
    Mi a furcsa ebben? Adott egy funkció, bugos még, de te már megmondhatod, hogy javítsanak rajta (tehát annál cizelláltabban kéne fogalmazni, mint hogy "szar az FFB"). Ha már egy késznek gondolt változatot kapnál, akkor lehet, hogy már nem tudnak érdemben változatni rajta (példánál maradva ha egy kvázi kész FFB-t kapnál, és akkor kezdenél panaszkodni, lehet, hogy már nem tudnak rajta annyit javítani, mint amennyit szeretnél, mert ahhoz bele kéne nyúlni a fizikai motorba a felfüggesztésnél). Így már érthetőbb?

    (Gondolom csak jobb, ha több szemszögből írunk a játékról pont azért, mert csak páran vagyunk benne a tesztelésben ;) - ez még nem túlspilázása a dolognak)
  • lac coo
    #39
    Nem szűrik ki a hibás részeket pont azért, hogy ha valami észrevételed van, akkor minél hamarabb tudj szólni, ne pedig akkor, amikor már késő rajta érdemben változtatni.

    Ez hogy is van ? :D

    Komolyra fordítva: túlspilázzátok. mindenki tudja, hogy készül, de kevesen tudják kipróbálni ..Nekik szólnak az infok, ha jó ha rossz .
    mondjuk én elejétől tesztelgetem, pontosan tudom mi mennyit haladt a játékban a két és fél év alatt ....
  • SityiSXT
    #38
    Amikor megvetted a Project Cars toolpackedet, akkor egyben felelősséget is vállaltál azért, hogy aktívan részt veszel a fejlesztésben. Ez nem Early Access, ez nem bétateszt - itt pont az a lényeg, hogy pontosan azt kapod, ahogy épp a fejlesztőknél is áll a program, hogy tudj segíteni. Nem szűrik ki a hibás részeket pont azért, hogy ha valami észrevételed van, akkor minél hamarabb tudj szólni, ne pedig akkor, amikor már késő rajta érdemben változtatni. Világosan le van írva például itt. Nyilvánvalóan előjönnek a fejlesztés során olyan hibák is, amik adott programrészeket használhatatlanná tesznek, hiszen ez velejárója a folyamatnak, ilyenkor szerintem nem hőzöngeni kell, hanem elfogadni a helyzetet.
  • Fernandooo #37
    Azért azt ne feledjük el, hogy ezek a buildek még mindig nem nyilvánosak úgy, ahogy pl. az AC, ami végül is egy kiadott játék, könnyű hozzáféréssel. Itt volt egy bevásárlási időszak, azóta zárt tesztként működik a dolog, így úgy játszanak, ahogy akarnak. Nem tudom, hogy véletlenül bukkannak fel ezek a hibák vagy azért, mert újra elkezdtek kísérletezni és adott build kiadási határideéig nem sikerült befejezni, ezeket a lehetőségeket is számításba vehetnétek ilyenkor. A Kunos ebből a szempontból tényleg megfontoltabb, csak azt teszik be, ami tényleg működik rendesen – csak hát ők sem fénysebességgel haladnak sajnos. Az SMS-nél az a felfogás, hogy csontra kiadják a nyers buildeket, és hát sokszor ez elég bosszantó. Pedig ők tudják – gondolom -, hogy mi miért van, mi meg nem. Ettől persze még bosszantó mindez és okot ad a kritikákra, nem vitatom. Attól én is tartok, hogy ez novemberre lehet, hogy nem lesz premier kész állapotban, optimalizálásban sem nagyon reménykedek, bár nekem most ultra beállításokkal, 15-16 AI-val megvan az 55-60 frém. Persze biztos fognak még valamit optimalizálni, de nem hiszem, hogy drasztikus gépigény csökkenés következne be.
  • lac coo
    #36
    Én megmondtam őszinten nem bújom se a fórumot, sem a logot semmit.
    akartam egy formulás esős videót csinálni, ehhez még találtam esőgumit is .
    ennyi .Fogalmam sem volt, hogy most épp nem működik az eső :)

    Skyline: volt ez rosszabb is, most azt mondom, hogy elég jól fut . azért remélem a végére kicsit optimalizálnak rajta .
  • Totti5
    #35
    Kiadnak a bilded amihez kiadnak egy logot hogy nem használd:) zseniális. Nagyon rossz ez a modell amit az SMS űz. Minek bele eső addig amíg nem működik?! múlt héten pont a vizes dolgokat próbáltam és tetszett, most ne próbáljam mert nem jó. Felfoghatatlan hogy több bugot és hibát generálnak egy frissítéssel mint kész dolgot és emellé még töröld a profilt naponta és állítsd be a játékot naponta a hetente változó menüben. November már vészesen közeleg és ha valójűban is csak itt tartanak, akkor ez nem fog hibamentesen összeállni addigra. Októberre ennek kvázi használhatónak és késznek kellene lennie fullos karrierrel, AIkkal, gamebrake bugok nélkül és még akkor az gépigény optimalizálásról és a félkész, még bele sem kerül autók, s pályák befejezéséről nem is beszéltünk.

  • Skyline
    #34
    Azzal a vassal maxon kéne szaladgálni 60 fps-el...
  • Screenracer #33
    "Hát felszáradó ív az nincs, a gumi meg érdekes, elvileg esőgumi, de tapad az mindenhol .
    Átlag 40 fps magas de nem ultra beállításon, 15 AI-val .... "

    NO COMMENT! (?)
  • lac coo
    #32
    Én csak próbálgatom, megosztom, a sok szövegelést nem olvasom se a wmd fórumon se sehol. Félkész ,ez nem titok, most ilyen, nem is kommentáltam .
  • lac coo
    #31
    I5, GTX 770, 8G ram .
  • Fernandooo #30
    Az eddigi buildekban jelen volt a száradó ív, mostantól kezdtek el megint barkácsolni az időjáráson, így a hibalistán szerepel, hogy nem ajánlott egy darabig az eredeti időjárás állapotokon változtatni.
  • Skyline
    #29
    Milyen gépen nyomod?
  • lac coo
    #28
    Esős, változó időjárás videó.
    Hát felszáradó ív az nincs, a gumi meg érdekes, elvileg esőgumi, de tapad az mindenhol .
    Átlag 40 fps magas de nem ultra beállításon, 15 AI-val ....

    https://www.youtube.com/watch?v=ZeIPL6fOXWI&list=UUOVAphZq0Y79DmNdN7qwtuA
  • lac coo
    #27
    Picit ez is bugos most SG-n ....