268
Borderlands: The Pre Sequel
  • IMYke2.0.0.0
    #27
    Mindenféle megerőltetés nélkül ki tudnak dobni így is minden karakterhez 10-15 skin DLC-t... s karakterből lesz 6 minimum...
  • wedge31
    #26
    Ettöl még "lópáncél" dlc-ből kiadhatnak dögivel.
  • jarlaxxe
    #25
    Ez csak egy spin-off mint például a dead island riptide így én olyan nagy mennyiségre nem számitok.
  • IMYke2.0.0.0
    #24
    Nem kérdés: dőlni fognak a DLC-k.
  • lalakov
    #23
    Van arról hír, hogy ehhez a részhez is jönnek majd DLC-k?
  • CalebJoe
    #22
    újabb gémpléj

  • wedge31
    #21
    Handsome Jack's Tips for Surviving on the Moon.

  • IMYke2.0.0.0
    #20
    STEAM-es topikban épp írtam e témában.

    Még egy kicsit szusszanok a nyári vásár alatt, és utána újult lendülettel belehúzok, hogy lehessen koopban / single-ben tesztelni, és fordíthassak egy másik fincsi játékot is közben :)

    S persze, a The Pre Sequel megjelenése majd mindent felülír.
  • MoRT2195
    #19
    Én már azt várom, hogy kész legyen hozzá a fordítás(od?).
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    A zene valami rettenetesen szar.
    Ellenben, én várom a Borderlands 2,5-et.
  • tutituti
    #17
    dubstep a múlt,(clap)trap-re mennek most rá borderlands fronton :)
  • IMYke2.0.0.0
    #16
    Én azért várom ezt a játékot rendesen :)
  • wedge31
    #15
    Borderlands The Pre-Sequel - Handsome Jack Trailer.

  • Maak
    #14
    Kozben meglett : Ios-ra
  • szomferi
    #13
    valami képregényszerűség, azt hiszem
  • Maak
    #12
    Nisha cosplay

    Buy Now ful alatt a Borderlands Legends az miabubanat?
  • Laza
    #11
    "nem lenne elég memória a 360-ban/PS3-ban ahhoz, hogy minden DLC-t kezelni tudjanak a konzolok"

    Uhh, memória helyett nem inkább tárhely? Bár még ez is rossz kifogás lenne, de a memóriának meg aztán végképp semmi köze nincs hozzá :)

    Egyáltalán nem zavart volna ha végre elhagyják ezt a Handsome Jacket, és végre bekerül a képbe valami igazán karakteres és erőteljes főgenya. Eleve ezt a HJ-et tartottam mindig is a játék leggyengébb pontjának/karakterének, erre csinálnak vele egy előzmény játékot ... csak gratulálni tudok :)

    Értem én, hogy egy új DLC már fejfájás lett volna, nem lehet annyi szintet fejlődni, vacakolni kell az balance-olással, nem tudnak abba már mit beletenni, hogy tartalmasnak is tűnjön.

    Egyébként meg kapunk majd egy új játékot, ami full ugyanúgy néz ki, mint a 2. rész ... és amivel majd megint el lehet kezdeni a lehúzást. Ennek mesterei, de legalább vmit azért adnak is érte, mert még mindig a BL2 DLC-it tartom minden játék DLC-i közül a legtartalmasabbaknak.

    Inkább csinálják már a 3. részt ...
  • IMYke2.0.0.0
    #10
    IPON.hu-ról:

    "Kisebb lesz a Borderlands 2-nél a Borderlands: The Pre-Sequel

    Randy Pitchford, a Gearbox elnöke elárulta, az új Borderlands körülbelül akkora lesz, vagy kicsit nagyobb, mint az első rész, ami egyben azt is jelenti, hogy kisebb lesz, mint a második. "Elég nagy. Nem hiszem, hogy felér a Borderlands 2-vel, de valahol a két rész között helyezkedik el méretben".

    Egyelőre még a fejlesztőcsapat sem tudja pontosan, mekkora is a játék, de Pitchford szerint arra számíthatunk, hogy a méret az árban is visszaköszön majd."
  • Fpocok
    #9
    Videótól rosszul vagyok már.
  • sirpalee
    #8
  • Myselor
    #7
    vannak akkora fanok hogy ha megmondanák a szemükbe hogy igen lehúzás miatt van az egész akkor is azt mondanák oké mert borderlands szóval tökmindegy...:)
  • Jimmyke
    #6
    Valahol olvastam, hogy nem lenne elég memória a 360-ban/PS3-ban ahhoz, hogy minden DLC-t kezelni tudjanak a konzolok, mert akkora lesz ez a rész.

    Személy szerint én lemondtam volna ezekről a Headhunter részekről egy korrekt, nagy, befejező DLC kedvéért. Mondjuk még nincsenek meg a kis DLC-k, az újban meg raidboss is lesz ugyebár.

    Nagyon "adjuk ki teljes árú játékként, úgyis megveszik a fanok" utógondolat szaga van a dev kommentek alapján, a "rájöttünk, hogy nem lenne izgalmas a Halálcsillagot felrobbantani, amikor már megölted a Császárt" hasonlat az íróktól mindent visz. :D

    Majd meglátjuk.
  • Myselor
    #5
    az a baj eléggé olyan mint 2 csak új karakterek meg más helyszín és story minden ugyanaz hangok hudok.van 1-2 újítás de nemtom mehetett volna ez is a 2höz dlcnek.kicsit fura de nem rossz csak engem már nem izgat így:)) majd meglátjuk milyen lesz azért
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    DLC-zve lesz vagy sem: nekem kell ez a rész is. Még pedig lehetőleg dobozosban, 0 Day.
  • Jimmyke
    #3
    Hát, nem vagyok valami bizakodó. Arra viszont kíváncsi leszek, hogyan fogják ezt is szénné DLC-zni. :D
  • sirpalee
    #2
    DO WANT! Claptrap miatt kötelező lesz. :)
  • wedge31
    #1
    " Alig két napja adtunk hírt a Borderlands-sorozatot érintő folytatás pletykájáról, a 2K máris megejtette a bejelentést. A 2K Australia csapata dolgozik az előzményként szolgáló Borderlands The Pre-Sequel megvalósításán.

    A Borderlands The Pre-Sequel nem az a harmadik rész, amelynek megerősítésére vártunk, inkább afféle teljes értékű epizódról van szó, amely Handsome Jack szemszögéből az első Borderlands folytatása és egyben a Borderlands 2 előzménye. A történet tehát a két fejezet közötti időszakban, a Pandora egyik holdján játszódik, mikor is kiderül, hogy Jack miképpen lett az a főgonosz, akit később megismertünk. Most viszont még nem az, így beosztottjaként segítenünk kell neki a négy kaszt (Athena The Gladiator, Wilhelm The Enforcer, Nisha The Lawbringer vagy Claptrap The Fragtrap) valamelyikét választva. Mindegyikőjük egyedi képességekkel rendelkezik, amik jól jönnek majd a vadonatúj ellenfelek legyűrésekor.
    A helyszínből adódó alacsony gravitáció miatt átalakul a játékmenet: fontos lesz a jetpack és a vadonatúj fegyvertípusok használata és mivel az űrben járunk, ezért az oxigénnel való trükközés is. A Borderlands The Pre-Sequel ősszel jelenik meg PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra a 2K Australia tolmácsolásában. " - gamers