268
Borderlands: The Pre Sequel
  • Sir Quno Jedi
    #67
    huhh tényleg lassan be kék szerválni, akár kuponosan...
  • Laza
    #66
    Akkor szerencsés voltál, mert 3000-ért már jó minőségű pólóra nyomatok olyan képet, amit csak nem szégyellek :)
    Anno így volt mindent megszégyenítő GTA5-ös pólóm is ... míg amit játékokhoz adnak ált 'gagyik' :)

    Úgyhogy jó volt nekem az nVidiás kupon is 6000-ért, és ahhoz is jár alapból a DLC (mivel preorder regeled be) :)
  • szomferi
    #65
    az előző részt is pólóval vettem (konzolvilág azt hiszem), aztán 3k körül adtam el, szóval... :D
  • MoRT2195
    #64
    Igen, egy ezressel drágább. Pont annyival drágább, mint amennyiért eltudnád adni azt a pólót, szóval nem jársz jól vele. Én inkább választanám azt a packot ahol, ott az alapjáték, a DLC, a kitűző, és az ingyenes házhoz szállítás, mindezt 8999ft-ért. Amúgy meg úgy se veszem meg, majd csak akkor ha kész lesz a magyarítás, és le van árazva 80%-osan a mindent tartalmazó kiadás Steamen. :)
  • szomferi
    #63
    hozhattál volna nekem is egyet :D

    én már elkezdtem nézegetni a webshopokat, hogy honnan lenne érdemes beszerezni a játékot, most a CDGalaxis tűnik a nyerőnek (576-ban egy kibaszott jégkockakészítőt adnak :D)

    igaz, hogy 1 ezressel drágább a többitől, de a pólót el is lehet adni, ha nem jó a méret/vagy csak nem vennéd fel

    máshol kitűző jár (elég ratyi ajándék, azt kell mondjam), máshol meg semmi :D
  • jetblack
    #62
    A rendezveny vegen kb 50-70 kartyad adtak ingyen a kozossegnek De kellett erte tolongani persze plusz jol kinyujtani a kezed mert en kb a harmadik sorbol nyultam elore es ugy kaptam az utolso adagbol
  • gerey
    #61
  • IMYke2.0.0.0
    #60
    Irigységgel vegyes gratulációm :)
  • lalakov
    #59
    Mit kellett érte tenni? :)
  • jetblack
    #58
    Fuuuu sracok iszonyat szerencses vagyok voltam egy Nvidia rendezvenyen es kaptam ajandekba egy kupont ^_^
  • szomferi
    #57
    ha lesz majd valakinek kuponja eladó, dobjon már egy privátot...
  • szomferi
    #56
    a picsába, tényleg :D

    átteszem már akkor a topikjába is... :D
  • lalakov
    #55
    Hol van ezen akció? :) Szerintem rossz topikba tetted. :-D
  • szomferi
    #54
    ákcijóóóó ákcijóóóó!! (igen, a Mac-es jó Steamre!)
  • NeoMaN
    #53
  • Laza
    #52
    Köszi a dealt, bezsákolva.

    Az SP meg majd ráért egy nagyobb leárazás alkalmával, addig az alap is bőven elég.
  • Laza
    #51
    Még mikor bejelentették magam is reménykedtem, de sajna egyre jobban látszott, hogy komolyan gondolják, mint 'új' részt ... nemsokkal később meg már egyértelmű volt, hogy ez lesz az új fejőstehén.

    Vágytam volna már egy igazán friss élményre a témában, mert a BL2-es rendszert már annyira unom, hogy még maxra sem tudtam húzni a karakterem, pedig próbáltam, hogy mindenen átrohanok, de nekem 155+ óra után már nem megy, ennyit bírok egy játékból, amiben ezen a szinten már tartalom ismétlés van :( Max annyiból jó ez az új rész, hogy nem kell ugyanazt ismételni, csak majdnem ugyanúgy :)

    De aztán majd kiderül.

    Ha ebben a tempóban haladnak, itt még min 3 év mire lesz egy normális folytatás.
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.09.01. 11:13:45
  • tonyr #50
    Én is a goty verziót fogom megvenni, mint az előző 2 résznél is, és addig is játszani fogok vele ha kijön, egyedül ill co-op -ban is :D
  • lalakov
    #49
    Most lebuktam. :)
    Azt hittem, hogy ez egy átmeneti rész a 3. rész előtt, olyan mint egy nagyra hízott DLC és nem lesz hozzá semmi kiegészítés.
    Én kivárom azt a 2 évet, az erő ahhoz kell, hogy ne próbáljam ki addig.
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2014.09.01. 09:21:11
  • Laza
    #48
    Kiderült? Aki ezt nem tudta előre az nem köztünk él :)

    Hozzáteszem, eddig nem sok játékhoz vettem DLC-t, talán 2-3-hoz, de messze minden közül a BL2 DLC-k érték meg a pénzüket.
    Az SP szerintem egy karácsony közeli leárazáskor becsusszan majd, nem várok vele 1.5-2 évet a GOTY-ra, baromi messze van.
  • lalakov
    #47
    Jó hogy kiderült, akkor ebből is megvárom a GOTY verziót.
  • Laza
    #46
    Apa ... megint kezdődik :)
  • Fpocok
    #45
    Basszák meg.
  • szomferi
    #44
  • MerlinW
    #43
    Egyszer is elég volt, köszönjük:)
  • NeoMaN
    #42
    NV-hez ajándékba kapott kódom /gondolom steam/ eladó
    ár: 6.000.-

    privizzen akit érdekel

    üdv
  • IMYke2.0.0.0
    #41
    Jó ajánlat.
  • lalakov
    #40
    Az eddig látott legjobb ajánlat, de nekem sok egy játékért. :(
  • NeoMaN
    #39
    6.000.-
  • lalakov
    #38
    Mennyiért?
  • NeoMaN
    #37
    NV-hez ajándékba kapott kódom eladó.
  • Laza
    #36
    Egyelőre még mindig a TF2 kulcsos a legolcsóbb. A bolti is 10k lesz elvileg.
  • Maak
    #35
    Ha van kredited nem, de amugy vócserral meg 20%= 24 font. (kreditnel nem jatszik)
  • lalakov
    #34
    11750, ez még így is baromi drága. :(
  • Maak
    #33
    Gmg-n -25% off elovasarlasi kedvezmeny.
  • Laza
    #32
    Kint van Steamen az elővásárlás ... 50 eur (-10% ha megvan az 1 vagy a 2) ... de hozzá lehet jutni már 17db TF2 kulcsért is (~1.8 eur / db).
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.08.21. 14:19:31
  • MoRT2195
    #31
    Ha lenne is nekem arra időm... :)
  • bosco05 #30
    az alatt amíg vársz meg is tanulhatsz angolul :) később is jól jöhet, csak egy tipp :)
  • MoRT2195
    #29
    Jaja, én is így teszek. BL2 első napos vétel volt dobozosan, majd a Season Pass is gyorsan beszerzésre került, de ezzel már várok. Úgy se játszok ezzel sem, amíg Imi el nem készíti a magyarítást. Amire meg ezzel a résszel is elkészül, addig biztos jóval olcsóbb lesz, mint most a BL2.
  • gerey
    #28
    Ezt már Goty-ban veszem majd meg 1-1,5 év múlva, a második résznél minden megvolt egyből, igaz nem bántam egy centjét sem, de ennél a résznél majd egyben, jóárasan. Meg lesz még pár egyéb AAA cím az ősszel...