268
Borderlands: The Pre Sequel
  • NeoMaN
    #227
    pre sequel felhasználatlan steam kód eladó
    ár: 6.000.-
  • Béluska74
    #226
  • awacs111
    #225
    Üdv!Megint segítség kellene.Amikor autót kéne szerezni,na azt nem tudom megoldani.Kinyírtam azt a Deadliftet,felvettem a WC.-ből amit kellett,mégsem tudok az oszlopnál semmit tenni.Nem jelzi hogy nálam van a "kulcs".Hiába megyek oda,nem történik semmi.Segítsen aki tud legyen szíves!
  • Fpocok
    #224
    Hihetetlen hogy mennyir egyetértek vele. Az első percben mintha én beszélnék róla.

  • NiceBoys
    #223
    Egy kis ízelítő ;) Azért egy magyar feliratozás tényleg jól jött volna hozzá :\

  • Sir Quno Jedi
    #222
    Nos, mindent mindig elmagyaráz, ez biztos is. Ezt is. Időben. Igaz ismételni nem szokta, szal. ha lemeradtunk róla, nem figyeltünk stb., akkor kilépünk, vissza és ha megen odabattyogunk a quest helyére, megen elmondja. Persze nem árt feliratokat bekapcsolni, pont ezért.
  • Laza
    #221
    Én ezt értem, olvasgatom is, ettől még a játék kb 2. questjénél akkor sem fogom tudni :)
  • awacs111
    #220
    Köszi,de nem mindenki tud angolul.Sajnos én sem.Ezért kértem(kaptam is rendes emberektől)segítséget..
  • IMYke2.0.0.0
    #219
    Azért írtam, hogy minden szöveget, mert a töltőképernyőkön is vannak oktató üzenetek.

    Nézd csak:

    "TIP_71=Tap [Jump] while in the air to use your equipped Oz Kit to Air Boost, gaining extra height and maneuverability at the cost of a small amount of Oxygen. If you're already in an Atmosphere -- free Boosts!"
  • Laza
    #218
    Ott szerintem még azt sem tudtam, hogy lehet seggelni ... és a játék nem írja ki ott, hogy nyomd meg a [C]-t a Slamhez ... pedig máskor meg írja a tutorialt, mikor először kell vmit használni ... de aztán lehet írta, de akkor nagyon futólagosan. Én is elvoltam itt egy darabig :)
  • IMYke2.0.0.0
    #217
    A játék azért közli ám. Érdemes elolvasni a játékban lévő szövegeket is.
    Igen, a feladatokat is, mert vannak ott is infók.
  • awacs111
    #216
    El sem hiszem,de így sikerült.Fantasztikus Vagy!Nagyon szépen köszönöm!!
  • Béluska74
    #215
    Amikor feldob az a gravitációs kütyü és még a levegőben vagy,de már elindultál lefelé akkor nyomd meg a guggolás gombját és tartsd is lenyomva amíg földet nem érsz. (a játékban ez lesz a SLAM vagy mifene) Ha mindent jól csináltál akkor és abba a kis feladat négyzetbe érkeztél meg akkor mehetsz tovább.
  • awacs111
    #214
    Valószínű bug lesz,,mert semmire nem reagál.Azért köszönöm a segítséget!
  • awacs111
    #213
    Nagyon szépen köszönöm a kedves segítségetek!!!!
  • jetblack
    #212
    PC / Mac / Linux: CWK33-5J3B3-33BTJ-3TB3B-C5SFX Xbox 360: CWK33-5J3F6-55FTR-5XB3B-C5SB3 PlayStation 3: CWK33-5J3B5-96BWJ-9TC3B-C5SW9 Oct 27-ig hasznalhato fel
  • Krysael
    #211
    1. Ugrasz
    2. Ugrasz és lelövöd a kacsákat
    3. Ugrasz és ráseggelsz az ugrópad előtt lévő másik kis körre/jelre/vacakra
  • JethroHUN
    #210
    Van ugrópad mellett vagy egy doboz, abba kell bele lőni, attól zárlatos lesz és nagyobbat lehet vele ugrani.
  • Myselor
    #209
    lődd szét őket :o
  • awacs111
    #208
    Üdv!A legelső pályán,amikor ugrani kell azon a gravitációs valamin,ott mit kellene még csinálnom?Előttem van az a "feladat-négyzet"de nem tudom mit tegyek.Már lelőttem a két repülő objektumot(kacsákat:)? ),de hogy utána mit kell tennem az homály.A youTube-os videókon csak felugrik és mehet is..Segítsen aki tud legyen szíves!Köszönöm!
  • IMYke2.0.0.0
    #207
    Saját STEAM-logó módosításkor ugrott be, hogy ne miért csinálhatnám meg ezt is.
    A korábbi Terminator + Alien lógomat most lecseréltem erre :)
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2014.10.23. 14:08:08
  • Laza
    #206
    Jól néz ki, de elkéstél vele, (majdnem) ilyen már most is van benne, úgy hívják Wilhelm :)
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.10.23. 13:59:08
  • IMYke2.0.0.0
    #205
    Bemutatnám a következő "Borderlands The Pre-Sequel" karaktert :))))))
    Saját kép, Photoshop.

    Kép:


    Eredeti kép: KLIKK IDE
  • Marinecorps
    #204
    Nehezebb, bár én Nishával bedarálok mindenkit. Dupla hyperion pisztoly általában és vladof a bossok ellen.
  • kozako
    #203
    köszönöm,és nehezebb is?Mivel itt előttem írta valaki,hogy csak coop-ban ajánlatos nekiállni (?)..igaz ez?
  • Marinecorps
    #202
    A True Vault Hunter takarja azt hogy másodszorra is ki lehet játszani.
  • kozako
    #201
    Hát srácok,ma fejeztem be a játékot.Valami eszméletlenül élveztem,a vége is jó volt,igaz a helyszín nem tetszett.Annyit kérdeznék,hogy olyan mint az 1-ben,hogy playthrough 2 nincs benne?Hogy másodszorra is ki lehetne játszani?Vagy csak a true vault hunter mód van?Az mit takar pontosan?
  • Myselor
    #200
    vannak furcsaságai a játéknak,egyszer multiban nagyon kifagyott,utána minden cuccom eltünt amit használatba raktam.legendary fegyvereim tüntek el amiket ma szereztem.szerencsére nem valami pótolhatatlanok de akkor is bosszantó pajzs minden kiegészítő eltünt.szerencsére van még pár darab :D egyébként ez a grinder nagyon jó dolog :) olyan jó kis fegyvereket lehet vele csinálni :))
  • EFRM
    #199
    nalam tobbszor volt, hogy questcucc (zold ajto, konzol, doboz) nem volt aktiv, nem lehetett rakattintani. ezeket ugy szoktam atugrani, hogy kilepes, belepes a jatekba, visszamegyek es akkor aktiv lesz. zavaro, de szerencsere nem teljesen gamebreaking bugok.

    amugy nagoyn fasza a game, tegnap meg mindig az H urbazison es meg kell hogy mondjam ez a hely kurva nagy!!! biglike
  • IMYke2.0.0.0
    #198
    Felicity?
    Mert akkor nálam minden rendben volt.
  • Laza
    #197
    Na beleszaladtam egy főszál bugba, mikor a powersuitokat kell leszedni, nem lép tovább a quest, nem lesz aktív a mögöttük lévő átjáró :(
    Állítólag többeknél probléma ez ... na majd holnap megint nekiszaladok.
  • Myselor
    #196
    nekem jobban tetszik eddig ennek a története a story questek érdekesebben ,jobban megannak csinálva.sok érdekes karakter is van.nekem ez a rész jobban kidolgozottnak tűnik valamiért :)
  • IMYke2.0.0.0
    #195
    A sztori eddig tényleg jó.

    Ha a második részben figyeltél, meghallgattál és elolvastál mindent Opportunity városában [Jack saját magának állíttatta, és önmagát dicsértette a kiállított hangos bemutatókkal], akkor akár jófejnek is tűnhetett - de tudjuk, hogy minden erős túlzás volt, és nem önzetlenség.
    A The Pre-Sequelben most (még) jó fej :)
  • EFRM
    #194
    ja és Jack állat, bigriszpekt az ironak!
  • IMYke2.0.0.0
    #193
    Én egyedül az ausztrál akcentussal és az erőltetett helyi szavakkal nem tudok megbékélni. Minden mást imádok.
  • EFRM
    #192
    kicsit aggodtam, mert lassan indult be a jatek nekem, de meg kell hogy mondjam minnnel tobbet tolo mannal jobb lesz.
    (most a H urbazisra mentem vissza es abbahagyhatatlan) nagyon jo a story, jok a karik, jo a loot, pewpewwubwub yeee!
  • Myselor
    #191
    tegnap csináltam meg én is ezt.hát mit mondajk :D ezt is magasabb szinte érdemes majd megcsinálni lehet
  • IMYke2.0.0.0
    #190
    Ahhoz képest, hogy mennyit kellett rohangálni a teljesítéséhez :) A végeredmény azért poénos volt.

  • IMYke2.0.0.0
    #189
    Köszi!!!! Ezer évig néztem volna ki a fejemből :)
  • gerey
    #188
    A jump padot supercharge-old (szép magyar szavak :D ) és akkor feltudsz ugrani.