268
Borderlands: The Pre Sequel
  • IMYke2.0.0.0
    #187
    Nálam a lift akadt fenn ahol az 1. megszerzendő ECHO napló van.
    A másik kettőt meg tudtam szerezni, de az 1. a lift miatt elérhetetlen.
    A lakatot le tudtam szedni az ajtajáról alulról, de az animációja nem indult be - és sehogy sem lehet lehívni, vagy feljutni hozzá. Tegnap 1,5 órát szórakoztam ezzel, minimum.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2014.10.20. 09:05:38
  • Myselor
    #186
    amúgy nekem volt egy szép kis bugom,Red Belly bossal elkezdtem harcolni fél hpnál megállt egyhelybe és mondogatta hogy kiss my ass és nem sebződött aszittem valamit kell vele taktikázni de nem,miután kitudtam menni a teremből kimentem teljesen a pálya elejéig aztán akkor eltünt a hpja majd visszaaakartam menni de az odavezető ut becsukodott,vagyis ahogy felkelll jutni oda,felkellett ugrálnom ilyen buggolva mire visszajutottam és jó lett.érdekes volt ja és az összes moonstoneom eltünt >.> azóta már szereztem szóval nembaj túl vagyok már másik bosson is csak mondom szólok :)
  • IMYke2.0.0.0
    #185
    Offline cucc - így sokakat nem izgat majd, de érdekesség: Osztott képernyős mód a Borderlands 2-höz és a Borderlands: The Pre-Sequelhez

    Bővebb infó
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2014.10.19. 18:23:25
  • tutituti
    #184
    na most a gravitáció hiánya bekavart.
    Wiping the Slate küldinél elrepült a szobor feje ki a mapról.
    és most a küldetés félbemaradt.
  • tonyr #183
    nem titkolom: GS-en volt meghirdetve, facebook-os Aqua Electromax...
    Természetesen félreértés ne essen, nagyon örülök a nyereménynek, de ha pl gari probléma lenne, dobozán 3 év limitált gari van feltüntetve, akkor mi lesz ? vagy ha nem jár hozzá gari, amit kétlek, mivel új a kártya, akkor egy papirt már beledobhattak volna a dobozba ha már felbontották... oké a játék kupon nem kötelező, de gari nem ártana...
  • lalakov
    #182
    Melyik bolt?
  • IMYke2.0.0.0
    #181
    Egyetértek mindkettővel.
  • Laza
    #180
    Azt a küldit nem az elején kellett volna beadnia, mikor amúgy is kicsi még az inv. De majd meglesz egyszer :)

    A versenyes időre menő küldiket jobban utálom ... ez a holdjáró buggy borzalmasan szarul megy, állandóan kicsúszik keresztbe, a BL2-ben sokkal jobban lehetett vele közlekedni.
  • Laza
    #179
    Hol nyerted? Ha nem akarod itt, jöhet priviben is. Hasonlóan jártam én is még májusban egy nyereményjátékon, ahol egy Gigabyte GTX660-at nyertem ... bár a nyereménynél valóban csak ennyi, azaz a kártya neve volt feltüntetve, így hiába vártam a kódokat, de ez egy dolog, ezt még megértem .... de nálam még a kártya sem volt vadi új, használták valamihez, garit sem adtak mellé, úgy kellett érte szólnom (aztán azt mondták benne van a rendszerükben és adnak rá egy évet), és volt még ott egyéb dolog is, ami inkább ciki, de nem vicces. És persze erre mind rá lehet fogni, hogy valójában a nyereményjátéknál tényleg az volt, hogy 'nyeremény egy Gigabyte GTX660', és ennek a ténynek valóban megfelelt :) (nem volt ott, hogy új, bontatlan, kuponokkal, garival)

    Nekem problémám csak annyi volt az egésszel, hogy ez egy megbízhatónak tartott shop, évek óta ide járok, haver cégével is, sokat itt hagytam már rengeteg gépre és egyebekre, elvártam volna egy kicsit bővebb tájékoztatást, pontosabb nyereményjáték kiírást.
  • jetblack
    #178
    Ilyenkor reklamalnod kellene mehetnel siman a fogyasztovedelemhez
  • IMYke2.0.0.0
    #177
    Várható volt :(
    A szándék megvolt, és ezt nagyon köszönjük.
  • tonyr #176
    Igen, sajnálom, sajnos a nyeremény vga fel lett bontva, de nem azért, hogy a garira ráírják a vga serial számát, persze se gari, se kupon...
    Sajnálom, szívesen odaadtam volna egy szerencsésnek a kupont, de igy annak "ajándékoztam", aki kivette a dobozból, köszönöm hogy segíthettem egy xxx webshop kedves alkalmazottjának!
  • IMYke2.0.0.0
    #175
    Az 50 fegyverrel küzdök én is, közben viszek mást is.
  • tutituti
    #174
    na csak meglett az a fránya 50 fegyver.
    mára elég is asszem.rengeteg küldi van úgyhogy nekem még eltart egy darabig.asszem kövi claptrap karakter lesz
  • ratgab
    #173
    Nemár, hogy már végig is vitted...
  • JethroHUN
    #172
    Játék végig játszása után tudtam megszerezni... pont amikor már nem kell.
  • JethroHUN
    #171
    Akkor gondolom majd Zarpedon shock-lézer Jacobs revolverét is dobod majd a kukákba. :)
  • Laza
    #170
    Nagyon nem szeretem a Jacobs fegyókat, mindet adtam el a BL2-ben is ... csak az automata fegyókat szeretem :)
  • Myselor
    #169
    köszönöm szépen :)
  • Laza
    #168
    Ez baromi jó :)

    http://www.dorkly.com/video/69644/if-astronauts-landed-on-the-borderlands-moon
  • JethroHUN
    #167
    Itt van egy lista. LINK
  • Myselor
    #166
    ma én is belekezdek jobban a játékba alig várom nagyon tetszik az egész sok új dolgot raktak bele és a bossok is tetszenek a fegyverekről nem is beszélve van az a fegyver cuccolós lehetőség hogy működik?pl ha szét szedek 2 fegyvert akkor abból tudok egy harmadikat?vagy hogy működik?:)
  • JethroHUN
    #165
    Majd ha eljutsz odáig, hogy a mission logban megjelenik a Sublevel-13 küldetés. Akkor kapsz majd olyan op lézert, amivel az az Iwajira boss is meghalt pár tárból. (30as boss, 29-es szintű volt a karakterem)
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2014.10.18. 15:40:53
  • tutituti
    #164
    basszus nem küldte el amit írtam...

    röviden:
    fegyver leadós küldit gyűlölöm,azóta nem esett common weapon.
    A nehézség szerintem azért van mert nincs annyi pénze az embernek,és a drop se az igazi.
    bár a holdköveket lehet farmolni elég rendesen a ládát én is kinyitottam,kár volt :/
    A slam dunknál felröhögtem és ez az üvöltöző pasas aki a lézerfegyvert leszólja a demolition fegyók helyett na az a kedvenc.

    már csak egy lila vagy arany laser gun kéne vagy valami rifle és nem kéne annyira szenvedni.eddig a legértelmesebb amit vettem a vendor machineből és még mindig jó pedig lvl15 vagyok:

  • JethroHUN
    #163
    Kinyírtam azt a rejtett boss-t Serenity Wastenél. Nem dob szart se...
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2014.10.18. 15:18:53
  • Laza
    #162
    És tényleg, köszi ... még ilyet, megvannak :)
  • Laza
    #161
    Hol volt széttápolva? az elején? Mert mikor már szét volt tápolva még nehezebb volt a játék, az egyre magasabb fokozatnak köszönhetően, ahol nem volt már egy lövéses fejlövés meg neked is lekapták 1mp alatt a pajzsod ... az elején még nagyon nem, kényelmesen lehetett menni. Itt azért már az elején többet bírnak a népek és szépen oda tudnak verni ... és kipróbáltam milyen a sniper, nem ölt egy lövéssel (legalábbis az a zöld ami volt) ... amivel persze nincs baj, mert van kihívás :)
  • IMYke2.0.0.0
    #160
    Cosplay - Athena

  • Devilstudio2013
    #159
  • IMYke2.0.0.0
    #158
    Pedig tényleg nehezebb - feltápolt Athena is megy amúgy, mint az őrült, de az ellenfelek taktikáznak, nem csak sorba állnak, hogy megöljük őket. Ráadásul a még-nem-jegyzett nevű lények is szívósak, többen jönnek, több irányból [terepviszonyok].
  • EFRM
    #157
    en ugy erzem azert tunik nehezebbnek, mert a korabbi BLben ugye szettapolt volt a kari mar...
    wilhelmmel amugy ugy lehet menni, mint kes a vajban
  • IMYke2.0.0.0
    #156
    Épp tegnap este tapasztaltam, hogy Low Phisics mellett is repkednek a cuccok.
    Hát még, ha nringyiám lenne... [Intel + AMD VGA otthon].

    A játék valóban nehezebb lett.
    Piszok gyorsan tölt be még SSD nélkül is majdnem mindent. Szerintem, erre sok energiát fektettek az ausztrálok.
    Az időre menő kihívások egyedül rohadt nehezek. A poszterest még mindig nem sikerült megcsinálnom.
  • EFRM
    #155
    a "fo-varosban van egy shift "szekreny" ott kozepen. ennek a MASODIK tabjan lehet aktivalni a kulcsaidat!!!! (az elso tab ahol a facebookot (twittert meg anyamtyukjat hirdetik) szal nem automata mint a bl2ben!! en is halalba keretem a kulcsaimat
  • Laza
    #154
    Már csak azt lenne jó tudni, hogy hol a fenében van az a kezdeti 10 golden key-em, aminek meg kéne lennie :(
  • Laza
    #153
    Bah, akkor figyelnem kell :)

    Ez a moonstone annyiban rosszabb az eridiumnál, hogy a színe miatt nehezebb észrevenni.
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2014.10.18. 09:20:49
  • EFRM
    #152
    nekem a 40es ladabol 2 nagyobb meretu lila cucc jott (sniper, shotgun) . utolag : nem erte meg :D de ki kellettt probalni.
    wilhelmmel tolom, egyelore nem rossz a cucc... most vagyok a grinderes kuldinel
  • JethroHUN
    #151
    Igen vannak olyan ládák. 40 moonstone a kinyitásuk. Olyan az lakjuk mint a piros Dahl ládáknak csak türkiz színben.
  • Laza
    #150
    Tényleg mintha nehezebb lenne így az elején, mint a BL2 volt. Mikor egyedül voltam pikk-pakk halál közel voltam, meg az O2 is sokszor kritikusan fogyott ... volt, hogy 4 életerőm volt, és úgy kellett szaladnom oxigénért, majdnem halál :) most 3-as coop-ban toltuk idegenekkel, és úgy is sokszor halt valaki, főleg a bossoknál.

    Nem tudom Physix feature e (mediumon van), de kva jó, ahogy az ellenfelek a haláluk pillanatában kissé lebegnek. Amúgy akad 1-2 loot is ami nagyobb ívet tesz meg, de még nagyon elszállni nem láttam őket, főleg fegyvert.

    Viszont van olyan láda, ami moonstone-ért nyílik? Mert volt vagy 20 kövem, volt egy láda amit kinyitva csupa kék pisztoly volt benne, én nyitottam ki, majd pár perccel később nézem, h csak 10 körül volt a kövem :(

    Az is furi, hogy még mielőtt megcsináltam az első karim beütöttem vagy 10 Goden key kulcsot, de ingame a ládánál 0-át ír :(
  • tutituti
    #149
    Monolithnál volt már valaki?
    nekem tetszett
  • tonyr #148
    neeeem... ha van kupon, akkor ugy lesz hogy mindenkinek jó legyen, vagyis amikor a legtöbben ráérnek itt a forumon ;)