407
Risen 3: Titan Lords
  • grebber
    #407
    Játékokat cserélt a THQ Nordic és a Koch Media
  • spedee
    #406
    Sziasztok. Megölöm azt a vízi szörnyet, aztán bedobja a karaktert egy fehér képernyőre és annyi , csak fel-le tudom mozgatni az egeret , de meg sem mozdul az emberem. Mit lehet tenni ?
  • molnibalage83
    #405
    Hát, hogy ezt milyen hülyén oldották meg. Jake-ért vagy átúszol a hajóval vagy egy partmenti csónakkal lehet odamenni, ahol a marker van. És ezt hol említették? Nem rémlett eddig. Viszont a Fog Island érdekesnek tűnik. A gnómok meg idegesítőek, mint mindig.
  • molnibalage83
    #404
    A Fog Island és a Island of Thieves is kell a főszálhoz? Az istennek sem enged elhajózni a nagy hajós csatához és sehol sem tudok újabb szövetségest találni a Pirate Allience küldetésben. Antigiuán a Neront nem lehet felvenni, pedig quest markeres..
  • grebber
    #403
    De legalább nem túrni a térképeket videókat hol található a legjobb fegyver
  • molnibalage83
    #402
    Azért ilyen játékmechanikai ökörségeket összehozni manapság nálam eléggé a LOL kategória...
  • grebber
    #401
    Én most tolom a Veneticát. Abban is ez van csomó minden felszedhető és kb eladni jó. Jó kardot az első két órába találtam mindjárt a végén vagyok azóta se lett jobb..
  • molnibalage83
    #400
    A Gothic II-ben volt, mert tudtál több potit főzni és több statot nyerni vele, mint a befektetett LP és pénz. Itt ez eddig nem igaz. Most ott tartok, hogy felzabálom végén a növényeket nyersen...
  • Anonymusxx
    #399
    " főzőcskézésnek kb. semmi értelme."

    Ahogy a többi játékba se nagyon van, illetve rengeteg rpg-vel játszottam, de még egybe se szorultam rá a főzetekre, max a gyógyitalok készítésére nagy ritkán.
  • molnibalage83
    #398
    Érdekes kettőség uralja a játékot. Kinézetileg hol nevetségesen gyenge az alig 1 évvel későbbi Witcher III-hoz képest (töredék erőforrással készült), viszont a magas pontokról, amikor egész szigetet belátod és szép idő van, akkor meglepően szép a játék. A szörnyek kidolgozottsága is tűrhető, persze 2014-es szemmel nézve másodvonalas játékként.

    A játékmenet egy nagyon felápolt Gothic II szintjén van, de sok helyen még azt sem éri el. Pl vicc, hogy cukor nem gyártható. A főzőcskézésnek kb. semmi értelme. Eddig összesen kb. 7 db grogot főztem le és csá. Csak 2000 arany megtanulni az, ergo igen lassan megtérülő befektetés... A permanens skill növelő potikat még mindig nem tudom főzni a ch3 elején.

    Az is vérlázító, hogy egészen az kovácsolt 90-es sebzésű kard összerakásáig a játék viszonylag elejét található kardot használtam, ahogy az ÖSSZES ruha elemet is. Gyakorlatilag nincs a játékban értelme semminek. Felhalmoztam egy rakás tárgyat és semmire nem jók. Eladtam minden szart, 60-as szinten megy a kard és skillt betoltam hozzá az új kardommal úgy, hogy a táblákból megtanultam varázslatokat. Kb. Terminator lett belőlem. Úgy megyek át mindenen nagy hirtelen, mint fos a libán... Demon Hunterként a használható varázslatok eszméletlen erősek...

    A 2. résznél sokkal jobb, csak a bibi az, hogy olyan rég játszottam azzal, hogy kb. el is felejtettem minden karaktert abból. A Gothic világából még 15 év után is emlékszem emberekre. Durva.
  • molnibalage83
    #397
    Eddig egész tűrhető, de tényleg nagy a kontraszt a W3-hoz képest. A Gothic utánérzés még most is megvan. Csak technikailag is nagyon primitív a játék.
  • molnibalage83
    #396
    80%-os leárazás a GoG-on. 1800 HUF-ot talán megér...
  • molnibalage83
    #395
    Akciós a GoG-n. Sanszosan így sem veszem meg...
  • Rita79
    #394
    Sztem a W3 után még véletlenül se kezdj neki, mert sírni fogsz a fájdalomtól játék közben. De egyébként amikor megjelent, nekem tetszett. Csak azóta etalont alkottak ebben a stílusban...
  • molnibalage83
    #393
    Csak becsületből toltam végig a 2. részt. Egyszerűen borzalmasan gyenge volt.
  • Botond #392
    Sokkal. Bár szerintem a kettő se volt olyan nagy dráma.
  • molnibalage83
    #391
    A 3. rész mennyivel jobb, mint a 2.? Az nekem mélypont volt a PB játékai között...
  • derboy
    #390
    jobb klikk a játékon tulajdonságok majd nyelv.Angol legyen majd telepítsd a magyarítást.
  • ricsa008
    #389
    Nekem a steames németül indul hol lehet átállítani angolra? Magyaritással nem megy...
  • bendáj17
    #388
    Semmi gond velem is előfordult :D
  • steweee
    #387
    ó bazz, tényleg kevertem az első résszel, bocsi
  • bendáj17
    #386
    Mindegy már kitoltam a démonvadászokat választottam :D Az őrzőkre gondolsz? vagy kevered az 1-gyel. Jó kis game volt a vége gyorsan eltelt.
  • steweee
    #385
    attól függ hogyan szeretnéd végigjátszani a játékot. ha elkapnak a kereszteződésnél a szerzetesek, akkor már csak töketlenként nyomhatod végig. érdemes addig eljutva csinálni egy mentést hogy később elég legyen onnan újrajátszani. én mindig a lovagot preferálom.
  • bendáj17
    #384
    Melyik frakcióhoz érdemes csatlakozni? Az érdekelne hogy az világos hogy csak egyhez lehet csatlakozni a 3-ból akkor a többi hajót meg küldetések elvesznek? Vagy hogy van ez? Köszönöm előre is a segítséget.
  • grebber
    #383
    Traileresn a PS4-es Risen 3

    "A PlayStation 4-es verzió grafikája több téren felülmúlja majd az eredeti PC-s verziót, ugyanis sokkal nagyobb felbontású textúrákkal érkezik majd, valamint az effektek is fel lettek turbózva. Az új felhőrendszernek köszönhetően a napszakváltások is sokkal látványosabbak lesznek. "
  • grebber
    #382
    Elex bejelentés
  • Was
    #381
    Érdekes, inkább a Gothic névre hivatkoznak -mint fejlesztők- nem a Risen-re. A Risen széria biztos nem volt "award-winning"...
    Post-apocalyptic Science Fantasy universe... hmm. Még kóstolgatom.
    A képen azért a karakternek, egy jó nagy kard van a hátán, úgyhogy akkor valószínűleg a szokásos felhozatal várható :)
  • Was
    #380
    Az oldal beindult, a pletyka igaznak bizonyult, tényleg Piranha Bytes.
  • grebber
    #379
    Tesztelés alatt van.
  • ricsa008
    #378
    A magyaritásról tudunk valamit ? :(
  • grebber
    #377
    Gothic szériával kezdhetnének már valamit
  • Was
    #376
    Újabb pletyka, az új játék neve: Elex
  • Was
    #375
    Pénteken Piranha Bytes bejelentés. Amit eddig tudni lehet.
    Kár, hogy a fele csapat már nincs meg.
  • Molnibalage
    #374
    Valamire csak jó volt a Risen 2 gyűjtői. :)

    A 2. részét végigtoltam, de finoman szólva nem nyűgözött le. Van értelme a 3. résznek nekimennem így?
  • Cassell
    #373
    Na ma végre sikerült a végére érnem...

    A főboss harc kivételesen nem teljesen idegesítő, némi spellscrollal megfűszerezve simán le lehetett gyakni demon hunter kardozóssal.
    A játék jó, de amilyen nehéz az elején közelharcosként, a közepétől kezdve meg a másik véglet nyissz nyissz a szörnyek többsége...a goldnak sincs értelme chapter 3-4 környékétől, meg miért rövid hajú az összes npc nő:D?A játék első fele nagyon hangulatos, a különböző szigetek felfedezése, a második felénél már a "ha már eddig eljutottam végigviszem" érzés fogott el többször is.
  • Was
    #372
    Igen. Mindenben.
    De azért nem bánom, hogy nem lesz több rész. Az alapok nagyon jók voltak, amit a Gothic-kal letettek és itt is működik, de tényleg jobban hozzá kellene nyúlni az egész rpg-s részhez, harcrendszerhez; ennek a megvalósítását már nem élveztem ebben a részben annyira. mint mondjuk 8 éve.
  • Rita79
    #371
    Szerintem jobb. Több a "misztikum" benne. :)
  • Molnibalage
    #370
    Összeségében a 3. rész egyébként jobb, mint a 2. volt?
  • Was
    #369
    Nyugodtan nyisd meg az inventory-t aztán igyál potionokat, itt már nem kell tartalékolni..
  • Was
    #368
    Hardon vittem végig :)